Ostrov (SK) - EP10

2016 - TV Markíza
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Ostrov (SK) - EP10

Příspěvekod ItalianManiac » 26 zář 2016, 21:07

10. diel
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Ostrov (SK) - EP10

Příspěvekod Earl » 26 zář 2016, 22:37

Postavte im tam duelovú stodolu a dajte im tam kravy a prasce. Toto sa fakt môže volať Farma. Ten systém Ostrova nádeje sa vyhol mojim myšlienkovým pochodom asi tou najväčšou obklukou akou mohol. Nedalo mi toto nenapísať až po konci tejto epizódy. :cry:
Obrázek

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: Ostrov (SK) - EP10

Příspěvekod brninho » 27 zář 2016, 00:37

Kočkopes :D Dopis pro Marka je výsměch, borec 10 dní skučí a produkce mu udělá takovou laskavost asi aby nequitnul úplně..Sorry, ale vůbec angažování 18 letýho kluka, kterej evidentně není žádnej inteligent a tu hru nezná byla kravina na entou. Kočkopes 2- cena útěchy alias neumíme hospodařit s tím co máme, tak nám další zásoby produkce předá jakože oficiálně touhle cestou :D Největší kočkopes je ale Ostrov Nádeje, tam je tolik různejch fragmentů co moje hlava nebrala, například proč automaticky do souboje má jít nejnovější člověk? Neměli by začínat ti, co tam jsou od začátku a kteří byli v nějákým ohledu nejslabší? Já teda odchod Marianny rozhodně neoplakávám, její pražská slovenština mi lezla krkem, ale proč ten systém nebyl nastavenej tak, že v prvním souboji by proti sobě šly ta kozatá co nejí zvířata proti jedné ze sester, vítězka proti Rišovi atd? Jo taky byl super ten dotočenej komentář moderátora při soutěži o cenu :D
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

kispin
Příspěvky: 65
Registrován: 19 zář 2013, 11:08

Re: Ostrov (SK) - EP10

Příspěvekod kispin » 27 zář 2016, 07:18

V kockopsovi dva tak troska nemas pravdu podla toho ako to bolo odvysielane sa ale nedivim. Problem so zasobami mal cerveny tym ten nebol schopny hospodarit. Naopak modry kmen mal v tomto case jedla este dostatok a nebol odkazany na tuto cenu utechy.

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: Ostrov (SK) - EP10

Příspěvekod brninho » 27 zář 2016, 12:26

Mně se to prostě z dálky zdá, že produkce se snaží žehlit narychlo problémy, protože víc hráčů se mi zdá rezignovaných, absolutně bez chuti do hry a že třeba i uvažují o odstoupení ze hry, protože v jejich hlavách hrát hru která je nebaví a ještě u toho hladovět a spát v nějákým provizorním příbytku nedává smysl. Proto ty "ceny útěchy" a ani nepojmenovaný předání zásob po souboji v ON.
Přitom dřív se mi zdálo "zásobování" v pohodě, klasickej Survivor standart, jediná vymoženost nad rámec je snad voda, která se nemusí převařovat, ale teď se z toho fakt ten kočkopes stává.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Empli
Příspěvky: 71
Registrován: 30 dub 2015, 15:37
Nejoblíbenější série: S7, s8, s12, s13, s15, s16,s 18 s20, s25, s28, s31
Nejoblibenější hráči: Brenda, Amanda, Parvati, Aimi, Taj, Denise, Kim, Andrea, Jenna, Boston Rob, Malcolm, Spencer, Greg, James, Ozzy, Ethan, Yul, Yau Man, Tom, Terry, Jonathan Penner, Mike, Joe
Nejméně oblíbené série: S4, s23, s26, s14, s5, s22, s24, s29

Re: Ostrov (SK) - EP10

Příspěvekod Empli » 27 zář 2016, 18:33

Tak tu máme prvního vypadnutého. Se hrou se nám rozloučila Mariana a mně to vůbec nevadí. Jinak ten princip ON mně taky přijde docela nespravedlivý.

List pro Marka od rodiny mně vadil. Když už teda, tak měli dostat dopis úplně všichni hráči a ne jen on. Do toho ještě ty řeči, jak mu to všichni přejí a snad mu to pomůže se odrazit atd atd.

Dominik a jeho myšlenka, že zabijí kohouta. Chlapče trošku přemýšlej. Zdrhnutí jedné slepice taky nekomentuji.

Soutěž o odměnu se mně pro tentokrát zase až tak nelíbila a ani nebavila.

Ty příděly jídla navíc také už raději komentovat nebudu.

Jinak fandím těm co jsem fandil a nefandím co jsem nefandil.

MP93
Příspěvky: 13
Registrován: 17 zář 2016, 16:40
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Palau, Guatemala, Fans vs. Favorites, Heroes vs. Villains, Redemption Island, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Savage, Tom Westman, Bobby Jon, Stephanie LaGrossa, Ozzy, Corrine, Mariano, Tony

Re: Ostrov (SK) - EP10

Příspěvekod MP93 » 27 zář 2016, 20:25

Začíná se nám to pěkně rozjíždět, tenhle díl mě opravdu bavil a doufám, že v podobném duchu se to povede až do posledního dílu.
- Ostrov naděje a způsob soubojů mi přijde zajímaví.
Ani jedna z holek by mi nechyběla, tak mi to bylo celkem volný, která odejde.
- Odměny i pro poražené absolutně zavrhuji, je mi jasný že kdybych byl na ostrově měl bych jiný názor, ale jako fanouškovi se mi to nelíbí.
- Soutěž o odměnu byla super, klidně bych si zkusil taky.
- Kolaps Marka naprosto chápu (nedostatek vody, pití, horko, točení hlavy) to je smrtící kombinace. Hned mi při záběru na něj promítla hlavou evakuace, ale naštěstí se to bez ní obešlo. (Pobavil Yuriho komentář) :D
- Co se týká slziček, tak si pamatuji že tu lidé psali jak jsou v USA přecitlivělí atd. a jak to vypadá, tak je to všude stejné.

Oblíbenci: Yuri, Marko, Kika, chlapi z Puly + Daniela a Rišo.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: Ostrov (SK) - EP10

Příspěvekod lacSzlo » 29 zář 2016, 20:49

Tak Mariannin výběr do duelu mi přišel dost divný a vůbec jsem to odůvodnění nepobral - proč se nemohly někam posunout spolu? :D Já bejt Marianna, jdu a znova hážu písek po Barbaře, jednou to fungovalo, tak proč ne podruhý :D

Marianna mě bavila tak sem tam, ale moc zajímavý člověk do reality show to bohužel není, takže chybět mi z té sestavy na ON bude určitě nejmíň.

Jinak způsob vylučování z ON je docela divný, chápu, kdyby měly nějaký spešl výhody Bára a Lulu za to, jak stupidně ze hry vypadly, ale s Rišem a L'ubou bych žádný slitování neměl :D

Kolaps Marka mi přišel nějak divně sestříhaný, vždyť se vrátil na matraci k ostatním se suchou hlavou a předtím ho tam máčeli jak se jen dalo, bylo to divný (ale mnohem víc mě zarazila ta Rišova zpověď s plnovousem. Toho chlapa se nezbavíme minimálně do nějakýho 30 dne :o )
(?)


Zpět na „Ostrov (SK)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti