Ostrov (SK) - EP12

2016 - TV Markíza
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Ostrov (SK) - EP12

Příspěvekod ItalianManiac » 26 zář 2016, 21:08

12. diel
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Empli
Příspěvky: 71
Registrován: 30 dub 2015, 15:37
Nejoblíbenější série: S7, s8, s12, s13, s15, s16,s 18 s20, s25, s28, s31
Nejoblibenější hráči: Brenda, Amanda, Parvati, Aimi, Taj, Denise, Kim, Andrea, Jenna, Boston Rob, Malcolm, Spencer, Greg, James, Ozzy, Ethan, Yul, Yau Man, Tom, Terry, Jonathan Penner, Mike, Joe
Nejméně oblíbené série: S4, s23, s26, s14, s5, s22, s24, s29

Re: Ostrov (SK) - EP12

Příspěvekod Empli » 29 zář 2016, 03:48

Anči, Anči co to děláš? Jak jsem ji zpočátku fandil, tak jí pomaličku fandit přestávám. Začíná nám nějak blbnout.

Ohledně Kiky a její zraněné nohy, tak tam jsem taky zvědavý, jak se to u ní nakonec vyvine.

Kmenová rada jinak dopadla podle mého očekávání a odchod Maji mně vůbec nevadí.

Jinak hodně pobavilo Ríšovo stěžování, že mu Lubica koná potřebu v jeho lovištích =D =D

Stále jinak budu rád pokud se dál dostane Iveta ve hře a ne Yury.

A jestli si pan moderátor myslí, že to pomalé otáčení hlasovacích lístků či jak to správně napsat působí nějak napínavě, tak ne a nebo alespoň mně to tak nepřipadá.

Dle ukázek na příští díl to vypadá, že by to mohl být zajímavý díl. Tak snad tomu tak opravdu bude :-)

kispin
Příspěvky: 65
Registrován: 19 zář 2013, 11:08

Re: Ostrov (SK) - EP12

Příspěvekod kispin » 29 zář 2016, 17:38

Bohužiaľ nezačína, Anka vôbec predtým nepoznala Suvivora, čiže vôbec nevedela o čo ide a na nete si pozrela len pár súťaží, ale žiaden celý diel, či sériu. Tým pádom bola veľmi prekvapená, keď zistila, že musí súťažiť za kmeň a nie len za seba.

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Ostrov (SK) - EP12

Příspěvekod Earl » 29 zář 2016, 18:36

Hodilo by sa nejaké premiešanie kmeňov lebo ak znova prehrá Pula tak sa to znova ponesie na nudnej vlne vyrážania báb z hry. Nemyslím si, že by sa tam Viera s Danielou nejak zmohli na nejaký odpor, jedine ak poštvať zvyšok proti Mišovi. Inak diel klasika naozaj tomu škodí hlavne to, že je to 3 diely za týždeň, ak by bol jeden bolo by to celkom skvelé sledovanie.

nevie niekto ako je na tom sledovanosť? Pokiaľ viem zo začiatku to nebolo bohvie čo, tak len či to išlo hore alebo je Survivor u nás naveky stratený.

Pre mňa osobne najhoršie z dielu boli zábery na nohu Kiky. Bolelo ma to aj za ňu. Viem ako bolia tieto "spáleniny" kože a to len keď sú na malom kúsku, ona to má cez celú nohu a prve pod kolenom kde sa to stále hýbe takže si naozaj nedokážem predstaviť ako tam mohla fungovať v tom prostredí s takou ranou a to ju obdivujem, že to nevzdala pretože to muselo bolieť jak sviňa.
Obrázek

MP93
Příspěvky: 13
Registrován: 17 zář 2016, 16:40
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Palau, Guatemala, Fans vs. Favorites, Heroes vs. Villains, Redemption Island, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Savage, Tom Westman, Bobby Jon, Stephanie LaGrossa, Ozzy, Corrine, Mariano, Tony

Re: Ostrov (SK) - EP12

Příspěvekod MP93 » 29 zář 2016, 19:38

I když jsem Markovi fandil, tak mě už začíná dost štvát s tím fňukáním ohledně jídla, jestli se to během příštího týdne nezlepší, tak u mě končí mezi oblíbenci.
Jinak u Asul to nevypadá dobře s Kikou, ale snad se holka zvedne a nějak to zvládne.
Pula více méně řešila akorát slepice a vodu.
Kmenovka byla naprosto předvídatelná a jsem i rád, že to tak dopadlo jelikož Maja mi byla dost nesympatická.

Oblíbenci: Yuri, Kika, Marko, Pula muži + Daniela a Rišo

MP93
Příspěvky: 13
Registrován: 17 zář 2016, 16:40
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Palau, Guatemala, Fans vs. Favorites, Heroes vs. Villains, Redemption Island, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Savage, Tom Westman, Bobby Jon, Stephanie LaGrossa, Ozzy, Corrine, Mariano, Tony

Re: Ostrov (SK) - EP12

Příspěvekod MP93 » 29 zář 2016, 19:41

Tak to je pro mě naprosto nepochopitelný, jak může někdo jít do takovéhle soutěže a ani se nepodívat na nějakou sérii, aby věděla o co jde? :D

kispin
Příspěvky: 65
Registrován: 19 zář 2013, 11:08

Re: Ostrov (SK) - EP12

Příspěvekod kispin » 29 zář 2016, 19:43

S tou sledovanosťou by to zaujímalo aj mňa, už som to párkrát hľadala, ale nič som nikde nenašla. A inak Earl píšeš ako keby si bol presvedčený o tom, že Kika zo show neodíde pre zranenie, odkiaľ si si tým taký istý? Ale inak s tebou súhlasím tá rana je fakt hnusná.

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Ostrov (SK) - EP12

Příspěvekod Earl » 29 zář 2016, 20:04

Tak zatiaľ neodišla ale či odíde alebo nie to ja neviem. S takou ranou v tých podmienkach ju obdivujem už len za to, že neodišla hneď keď sa jej to stalo.
Obrázek

kispin
Příspěvky: 65
Registrován: 19 zář 2013, 11:08

Re: Ostrov (SK) - EP12

Příspěvekod kispin » 29 zář 2016, 21:14

Tiež som to nechápala, ale nebola jediná.

DPerfect
Příspěvky: 3
Registrován: 09 zář 2016, 20:59

Re: Ostrov (SK) - EP12

Příspěvekod DPerfect » 30 zář 2016, 14:54

Sledovanosť je bohužiaľ veľmi biedna, preto Ostrov Markíza odsúva do neskorších časov. Takže o ďalších sériách môžeme jedine snívať.

Na utorňajší výkon Ostrova musela televízia reagovať okamžitou zmenou.

Najdôležitejší projekt tejto jesene Markíze definitívne nevyšiel. Reality šou Ostrov sa prepadáva každým týždňom čoraz hlbšie a ani v neskoršom čase pred desiatou nedokáže dosahovať aspoň na priemery stanice. Najnovšie sa do hlbokého podpriemeru prepadol v utorok, keď mal uhrať podiel len pod 12 %, na čo Markíza hneď reaguje.

Podobne ako v pondelok aj v utorok odsúva Ostrov za 22. hodinu, keď mu bude patriť čas 22:40. Miesto neho nezaradí televízia nič nové, slot zapláta reprízou Dobre vedieť!. Šou tak pobeží v dvojslote, o 20:30 totiž vysiela jej premiéru. Zmenu robí hneď od budúceho týždňa.

Markíza sa takto pokúsi oslabiť aj Joj, ktorá ju tento utorok o 21:40 predbehla so špeciálom Uhádni môj vek. Časť divákov získala relácia aj po konci Dobre vedieť!, ktorí odmietli Ostrov. Zdvojením šou bude chcieť Markíza udržať divákov u seba.

Kým tento pondelok už v neskoršom čase po Kredenci dokázal Ostrov podrásť, problematické ostávajú stredy. Aj tam reality šou hlboko prepadáva, rovnako tomu bolo aj mimo konkurencie Česko Slovensko má talent, po nástupe novinky Za sklom, keď šla len pod 15 %. Nateraz však Ostrov v stredy o 21:50 ostáva, až od polovice októbra ráta aj v tento deň Markíza s jeho odsunom na 22:30. 12. októbra totiž vracia premiérovú Chart Show, ktorá nahradí reprízy Hornej Dolnej.

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: Ostrov (SK) - EP12

Příspěvekod brninho » 30 zář 2016, 15:45

Že lidi Ostrov nepřijali se vůbec nedivím, v tom modelu tří epizod týdně to moc nebaví ani mně- do show zažranýho člověka. Nevim jak byla americká verze předtím populární na Slovensku, mám dojem, že ji vysílala Joj (?), ale takovej boom jak na Nově před lety nebo na Coolu, kde Survivor úspěšně nahradil Fear Factor to asi nebyl. V české verzi nebudu překvapenej, když první třeba dvě epizody budou mít sledovanost kolem půl milionu, ale ten model co den na ostrově, to epizoda je smrtící, Survivoru u nás nejspíš můžeme zamávat..
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Ostrov (SK) - EP12

Příspěvekod Earl » 30 zář 2016, 17:12

Chápem, že chceli mať veľa epizód ale ten model funguje pri Farme kde sa v každej epizóde niečo deje, tu bohužial okrem súťaží a kmeňoviek nie je čím vyplniť zvyšok epizódy. Taktizovanie môže vyplniť medzeru medzi súťažou a kmeňovkou ale ani v Amerike by nenašli toľko materiálu aby mohli mať každý deň na jednu epizódu. Tu vidíme to čo popisovali hráči ako nudný stereotyp hry kde celý deň nie je čo robiť.
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: Ostrov (SK) - EP12

Příspěvekod lacSzlo » 02 říj 2016, 00:16

Tak kmenovka dopadla celkem podle očekávání, Viera je přece jenom v soutěžích aspoň k něčemu, vůbec by mi nevadilo, kdyby zůstala ve hře dýl jak Mišo a Dada (Mišo mi začíná celkem štvát, čekal jsem od pana stratéga víc než "dokud nedostanu kuře, nehnu v táboře prstem"; Daniela je pro změnu celkem nudná poslední dobou).

V Asulu furt dokola, tentokrát to schytávala hlavně Annie. Aliance kolem Yuryho mi přijde, že by nejradši vykopala ze hry půlku kmene (dost od nich dostávají zabrat Iveta, Marko, Annie a sem tam mluvěj i o blindsidu na Filipa - zajímalo by mě, jak si u nich vede Ricco, páč ten jedinej jako kdyby ani neexistoval :D ). Jinak mě mrzí edit Kaji, viz zatím nejlepší zpověď s Dementorama, a teď zase nebyla vidět, je to snad jediná ženská z obou kmenů, který podle všeho nikdo nejde po krku, a my víme prd proč, co dělá oproti těm zbylým deseti líp.

Mladší ségra na ON pobavila tentokrát zpovědí o Rišově smradlavém jídle, tak doufám, že se jí ta hlava příště zamotá jen trochu, nerad bych o ní ještě přišel (ale to o nikoho z ON, tak snad se popakuje Maja, která měla v tomhle díle sice zajímavou zpověď o svým životě, kdy mi byla snad prvně sympatická, ale jinak mě vůbec nebaví). Příště se toho asi bude dít na ON až až, záleží, z kolika epizod byly ty ukázky na příště, scéna s omdlévající Barčou a Rišovo plnovous z minula snad dávají naději, že fakt skončila Maja. Leda by se toho v pondělí odehrávalo na ON fakt hodně.

Favoriti po 4. týdnu: Dominik, Kika, Barbara, L'uba, Rišo, Španiel, Iveta, Ricco
(?)

Jerremy
Příspěvky: 19
Registrován: 06 pro 2015, 06:49

Re: Ostrov (SK) - EP12

Příspěvekod Jerremy » 03 říj 2016, 01:27

U Ostrova je problem v tom, ze nedododrzuji jednoduchy scenar:
- videli jsme ...
- nejake ukazky ze zivota na ostrove
- soutez o imunitu,
- taktizovani
- kmenovka
- vylouceni ...
- uvidite na buduce ...
- (jak se hlasovalo, oznameni o ON)

S tim ON by to mozna slo dat na 2xkrat tydne ...
- videli jsme
- vyzva duel :)
- nejake uzkazky ze zivota na ostrove
- soutez o odmenu
- nejake uzkazky ze zivota na ostrove
- duel
- uvidite priste ...
- odchod vylouceneho (takove to moudro nakonec :))..


Neprisel jsem moc na chut prekladani souteze rozhovory ... je to trochu rusivy element ...
Na jednu stranu chapu, ze Markiza ma spoustu materialu a jeji to lito "vyhodit", na druhou stranu, Survivor jiz v USA bezi 33 serii a scenar jednotlivych epizod je skoro vzdy stejny... tak nechapu, proc se toho nedrzi ... :-(


Zpět na „Ostrov (SK)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů