Ostrov (SK) - EP13

2016 - TV Markíza
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 881
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Ostrov (SK) - EP13

Příspěvekod ItalianManiac » 03 říj 2016, 13:52

13. diel
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Empli
Příspěvky: 71
Registrován: 30 dub 2015, 15:37
Nejoblíbenější série: S7, s8, s12, s13, s15, s16,s 18 s20, s25, s28, s31
Nejoblibenější hráči: Brenda, Amanda, Parvati, Aimi, Taj, Denise, Kim, Andrea, Jenna, Boston Rob, Malcolm, Spencer, Greg, James, Ozzy, Ethan, Yul, Yau Man, Tom, Terry, Jonathan Penner, Mike, Joe
Nejméně oblíbené série: S4, s23, s26, s14, s5, s22, s24, s29

Re: Ostrov (SK) - EP13

Příspěvekod Empli » 04 říj 2016, 04:23

Obyčejná pizza a jakou extázi z ní mají =D Jinak ta reklama na Mall =D Mně to přišlo naprosto ubohé.

Duel na ON bohužel vyhrál Rišo.

Soutěž o odměnu jinak fajn.

Gesto, že dáme jeden kousek pizzy druhému kmeni. No, ok.

Snad si jinak ta skupinka Daniela, Michal, Věra rozmyslí to, že půjdou po Dominikovi. Fandím mu totiž a jeho odchod by mrzel.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: Ostrov (SK) - EP13

Příspěvekod lacSzlo » 05 říj 2016, 16:02

Jsem rád, že Maja odešla. Působila na mě hrozně protivně a tak nepříjemně "nad věcí", jako otrávený robot. Přišlo mi, že si pobyt na Ostrově nijak moc neužívala.

Ty prasata mi přišlo, že z toho strhali nakonec snad celý nebo ne? :D Takže je otázka, zda byly fakt taky stejně velký :D

Mišo mi leze čím dál víc na nervy, naopak si pomalu zvykám na Marka a u modrých mi tak teď už v podstatě vůbec nikdo nevadí, naopak u červených mi sedí jenom Dominik (perfektní ksichty dělal v tomhle dílu :D ), Španěl a Štefan, když je ho vidět, no a možná sem tam ujde Viera. Jsem zvědav, co ta trojka vykoumá, pochopil jsem, že chtěj nějak chlapy oblafnout, aby hlasovali 2 a 2 pro někoho a oni měli většinu? No, tady je snad i možný, že to vyjde :D

Taky jsem chtěl upozornit na to, jak pokazili Duel tím, jak pár epizod ukázali Riša s plnovousem a bylo jasný, jak dopadne - jenže pak ukazovali Riša s plnovousem i během něj, což tomu akorát dodalo :D Omdlení Barči trochu divně zeditovaný, odpadla podle všeho chvilinku před tím, než Maja seskočila, asi bylo trochu nad síly markízáckých editorů pustit to dohromady (což já myslím, že by bylo i docela zajímavý).
Jinak je všem jasný, že Bára omdlela, když jí došlo, že Rišo s nima zůstane na ON, ne? :D
(?)

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 881
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Re: Ostrov (SK) - EP13

Příspěvekod ItalianManiac » 09 lis 2016, 21:53

lacSzlo píše:Taky jsem chtěl upozornit na to, jak pokazili Duel tím, jak pár epizod ukázali Riša s plnovousem a bylo jasný, jak dopadne - jenže pak ukazovali Riša s plnovousem i během něj, což tomu akorát dodalo :D


Já si naopak celou dobu myslela, že Rišo prohraje, protože v těch zpovědích s "plnovousem" má tu bradku evidentně zastřiženou, takže to spíš vypadalo jako dotáčená zpověď po opuštění Ostrova. Nebo se na ON nějak dostanou k žiletkám? :D
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

kispin
Příspěvky: 65
Registrován: 19 zář 2013, 11:08

Re: Ostrov (SK) - EP13

Příspěvekod kispin » 09 lis 2016, 21:57

Niektore dotacky boli robene uz na Slovensku preto na niektorych zaberoch vyzerame inak. Na ostrove sme bohuzial ziadne ziletky nemali


Zpět na „Ostrov (SK)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti