Ostrov (SK) - EP15

2016 - TV Markíza
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 881
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Ostrov (SK) - EP15

Příspěvekod ItalianManiac » 03 říj 2016, 13:54

15. diel
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: Ostrov (SK) - EP15

Příspěvekod brninho » 06 říj 2016, 01:37

V téhle epizodě se aspoň ukázalo, kdo má o Survivoru nějáký ponětí, ta Štefova žádost, jestli nevadí když půjde hledat imunitu když ostatní jedí :D :D Nudná aliance u nudných modrých je asi složena z lidí, kteří o hře mají nějákej základní přehled a to je to nejsmutnější, všechna čest, tu svoji pozici si nějak vydobili a blablabla ale jsou to totálně nefanditelný individua, čímž se jim tu omlouvám, zrovna Yuri je podle mě takovej narcis že na tuhle stránku beztak občas zavítá. Jediní tři sympoši jsou Danielka :boobs: , Dominik a Filip, ale hlavně poslední dva jsou takoví "Joeové", že jsou ohrožení už někdy v počátku individuální fáze hry.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Empli
Příspěvky: 71
Registrován: 30 dub 2015, 15:37
Nejoblíbenější série: S7, s8, s12, s13, s15, s16,s 18 s20, s25, s28, s31
Nejoblibenější hráči: Brenda, Amanda, Parvati, Aimi, Taj, Denise, Kim, Andrea, Jenna, Boston Rob, Malcolm, Spencer, Greg, James, Ozzy, Ethan, Yul, Yau Man, Tom, Terry, Jonathan Penner, Mike, Joe
Nejméně oblíbené série: S4, s23, s26, s14, s5, s22, s24, s29

Re: Ostrov (SK) - EP15

Příspěvekod Empli » 06 říj 2016, 15:38

Líbí se jak Dominik vždycky to jídlo co jí vychvaluje a dělá u toho ty jeho grimasy :-)

Nicméně pojďme dále, ON klasika.

Jinak souhlas s předešlým komentářem, že se tu konečně ukázalo kdo o této hře alespoň trochu přemýšlí.

Docela dobré názory má Kika a myslím, že by nás ještě mohla překvapit a ukázat, že v ní něco je.

Kmenovka jinak konečně vcelku zajímavá. Jsem rád, že odešel Michal a vcelku jsem to i čekal.

Jinak stále nejvíc fandím: Daniela, Dominik, Filip, Marek (sice je to chvilkami takový macho, ale co už), Miro, Ricco, Štefan.
Nefandím: Barbara, Kika, Marko, Mišo, Španiel (ty jeho plavky, jakože beru, že je starší atd a plavky alá trenky u něj tedy nejsou moc v kurzu,ale stejně ty jeho plavky to je otřes =D), Rišo, Viera, Yury, Lubica.

Zbytek je mně tak nějak fuk.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: Ostrov (SK) - EP15

Příspěvekod lacSzlo » 07 říj 2016, 11:56

Tak že došlo na Tajnou imunitu mě naprosto šokovalo, sice ji moc rád nemám, ale Ostrov se očividně snaží být světovější, než jsem čekal, za což velké plus :idea:

Jsem rád, že vyletěl Mišo místo jedné z bab, poslední dobou mě hodně irituje a fakt doufám, že taky prohraje duel. Je to podle mě jeden z mála chlapů, co by si mohl vzít do duelu babu (možná ještě leda tak Rišo ale ten si nikoho nikam volit nebude, a pak mooooožná Marko, vzhledem k tomu, že byli s Rišem kamarádi :D ), ale tak snad sáhne po tom Rišovi, ten přece jen moc nebezpečně nevypadá (no a hlavně vím, že ještě jen tak nikam nepude :D ).

Příště podle všeho dojde na [spoiler]Zběhnutí, modrý tým byl pak v soutěži vidět celý s výjimkou Ivety (která by snad mohla zběhnout, ale nevím nevím, jestli by si tím moc pomohla) a Kaji, naopak jsem nemohl přehlédnout Vieru s modrým šátkem na ruce, což docela potěšilo, pokud zběhne jediná a červení znovu prohrají, byl bych na jejich kmenovku dost zvědavý, zvlášť když teď má Daniela spojence v Dominikovi (který mě rozhodne potěšil změnou taktiky :idea: ).[/spoiler]

Favoriti po 5. týdnu: Kika, Dominik, Barbara, Kaja, Iveta, Rišo, L'uba, Viera, Španiel, Annie, Štefan, Ricco
(?)


Zpět na „Ostrov (SK)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti