Ostrov (SK) - EP16

2016 - TV Markíza
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Ostrov (SK) - EP16

Příspěvekod ItalianManiac » 09 říj 2016, 21:08

16. diel
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: Ostrov (SK) - EP16

Příspěvekod lacSzlo » 11 říj 2016, 16:45

Tak prohození Ivety a Viery by mohlo hru snad trochu zamíchat, jen jsem fakt doufal spíš v Mutiny než tohleto. Výběr Kiky na soutěž... mi nepřišel zase až tak hrozný? Kdo by byl u modrých na tuhle soutěž jako lepší, leda tak Viera, Kaju a Annie si tam neumím vůbec představit.
Pobavila mě reklama na Tesco a jak ty jejich produkty pak museli vlastně vnutit k použití :D
Jsem zvědav, jestli Ivetě někdo někde nesežere ty keksy, pokud si je jako jediná schovala. Mohlo by z toho být drama (třeba jí je bude Dominik minimálně závidět :D ).
Na ON jsem rád, že se vypakoval Mišo, neseděl mi. Docela mě nakrklo, že byl znova stejnej challenge, až ty čtyři zjistěj, co je ten třetí, bude se jim podle mě sakra dobře fixlovat. Jinak minule měla Maja něco se článkama a teď Mišo zvrknutou nohu - náhoda? Kdoví :D
(?)

kispin
Příspěvky: 65
Registrován: 19 zář 2013, 11:08

Re: Ostrov (SK) - EP16

Příspěvekod kispin » 11 říj 2016, 19:49

Musím skonštatovať, že pondelkové diely ma zatiaľ bavia najviac a kmeňovkové najmenej. Tým, že tam sú dve súťaže stíhajú zo života na ostrovoch dať naozaj len to najdôležitejšie a tá nudná omáčka odpadáva. Čo sa týka zamiešania hráčov, tak popravde po tom ako celá súťaž začala rýchlou smrťou, a keďže počet ľudí bol stále privysoký na počet zvyšných dní, báli sme sa že pôjde zase o nejakú rýchlu smrť. Inak škoda, že to nedali ale keď Kika zistila, že má čierny kameň, tak si tam riadne zapičovala :D .

Empli
Příspěvky: 71
Registrován: 30 dub 2015, 15:37
Nejoblíbenější série: S7, s8, s12, s13, s15, s16,s 18 s20, s25, s28, s31
Nejoblibenější hráči: Brenda, Amanda, Parvati, Aimi, Taj, Denise, Kim, Andrea, Jenna, Boston Rob, Malcolm, Spencer, Greg, James, Ozzy, Ethan, Yul, Yau Man, Tom, Terry, Jonathan Penner, Mike, Joe
Nejméně oblíbené série: S4, s23, s26, s14, s5, s22, s24, s29

Re: Ostrov (SK) - EP16

Příspěvekod Empli » 11 říj 2016, 21:28

I mě se jinak nejvíc líbí právě ty pondělní díly.

A opět ta reklama. To je tak trapné. Zrovna Tesco to fakt potřebuje (myšleno samozřejmě ironicky).

Výměna Věry a Ivety, zajímavé provedení. Věra si možná i polepšila.

Docela mně vadí, že nakonec odměnu dostane i kmen co prohrál. Prohráli tak nemají dostat nic a hotovo. Marko jinak překvapil. Myslel jsem, že to vyhraje Štěpán.

ON: Ach jo a zas to Rišo přežil. Škoda jinak, že mají na ten daný výběr (sílu,výdrž, šikovnost) vždy tu samou soutěž.

Jinak klasika Rišo a opět jeho kraťase na palici :D a vychloubačný Španiel alá kdybych tam byl já, tak já bych vydržel tolik a tolik a tolik a tolik blá blá blá.


Zpět na „Ostrov (SK)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů