Ostrov (SK) - EP17

2016 - TV Markíza
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Ostrov (SK) - EP17

Příspěvekod ItalianManiac » 09 říj 2016, 21:08

17. diel
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Masima
Příspěvky: 6
Registrován: 07 zář 2016, 20:42

Re: Ostrov (SK) - EP17

Příspěvekod Masima » 12 říj 2016, 11:16

Tak nakonec musím říct, že se mi Ostrov líbí, hlavně proto, že mají fakt dobré soutěže. Kdyby byl jen jeden díl jako v USA Survivoru, řekla bych dokonce, že je to na československé poměry špica. Ty tři díly fakt nestíhám, v noci už spím a 3x týdně to dohánět sledováním na netu nestíhám. Škoda.
Ty poslední díly mě čím dál víc bavily. Červený tým je mi krajně nesympatický a fandím tam jenom Štefanovi a teď Ivetě. Nejhorší mi přijde Marek. S tím jídlem jsou fakt nenormální... To, že dostali jídlo po soutěži po odměně, bylo trapné. Když už měli jim dát max jednu krabičku a ne vlastně celou odměnu. Modrému týmu jsem celkem fandila, ale teď mě čím dál víc irituje Yury. Když jsem se zamyslela, komu tam vlastně fandím, tak mi došlo, že asi ani nikomu, možná Filipovi a Viera mi nevadí. Ale líbí se mi jejich přístup k hospodaření s jídlem. A teda v minulém díle fakt překvapil Marko, který tam doteď jenom fňukal. Na dnešní soutěži o imunitu nechápu, jak mohli být všichni horší a pak se vymlouvali na kde co. Co mi přišlo ubohý bylo, že pořád ten moderátor hlásil, že se kolo musí opakovat. Tak snad bylo vidět, kdo dopadl do vody první ne???? To bylo dost trapný. A doufám teda, že na kmenovce aspoň před hlasováním řekne, že Vieru nesmí jako nově příchozí vyloučit.
Ostrov naděje mě nijak nebere, to bych vynechala úplně. Ještě, když se tam pořád drží Ríšo.
Jinak doporučuji Žitný ostrov součást jakéhosi pořadu Kredenc, který jsme měli omylem v sobotu puštěn při nějakém opakování v TV. Je to parodie na Ostrov a fakt jsem se bavila.

Empli
Příspěvky: 71
Registrován: 30 dub 2015, 15:37
Nejoblíbenější série: S7, s8, s12, s13, s15, s16,s 18 s20, s25, s28, s31
Nejoblibenější hráči: Brenda, Amanda, Parvati, Aimi, Taj, Denise, Kim, Andrea, Jenna, Boston Rob, Malcolm, Spencer, Greg, James, Ozzy, Ethan, Yul, Yau Man, Tom, Terry, Jonathan Penner, Mike, Joe
Nejméně oblíbené série: S4, s23, s26, s14, s5, s22, s24, s29

Re: Ostrov (SK) - EP17

Příspěvekod Empli » 13 říj 2016, 00:33

Tak soutěž o imunitu skončila docela jednoznačně a docela mě to překvapilo.

Jinak jsem si nevšiml, že by Filip pořád říkal, že mu chybí přítelkyně či byl sebestředný ani to spojení Karma je zdarma co měl prý říkat Ricco, ale třeba to nebylo ukázáno.

Marko jinak asi něco přeletělo přes nos tuto epizodu, ale byl teda řádně protivný.

Jinak takový docela pohodový díl aneb nic moc se neřešilo.

Yury mě štve čím dál tím víc. Je mi strašně nepříjemný.


Zpět na „Ostrov (SK)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti