Ostrov (SK) - EP18

2016 - TV Markíza
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Ostrov (SK) - EP18

Příspěvekod ItalianManiac » 09 říj 2016, 21:09

18. diel
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Empli
Příspěvky: 71
Registrován: 30 dub 2015, 15:37
Nejoblíbenější série: S7, s8, s12, s13, s15, s16,s 18 s20, s25, s28, s31
Nejoblibenější hráči: Brenda, Amanda, Parvati, Aimi, Taj, Denise, Kim, Andrea, Jenna, Boston Rob, Malcolm, Spencer, Greg, James, Ozzy, Ethan, Yul, Yau Man, Tom, Terry, Jonathan Penner, Mike, Joe
Nejméně oblíbené série: S4, s23, s26, s14, s5, s22, s24, s29

Re: Ostrov (SK) - EP18

Příspěvekod Empli » 13 říj 2016, 02:26

Tak skrytou imunitu u červených našel Marek a ještě u toho byl Štefan. S nálezcem jsem spokojen.

Trošku mě jinak bylo líto těch co nedostali dopis od rodiny a museli se tam dívat na ty co jej dostali.

Ohledně kmenové rady: Čekal jsem, že Anna vypadne.Žádné překvapení se tedy nekonalo. Jinak docela zajímavý rozhovor s ní, ale už bylo docela vidět, že jí je opravdu fuk její další osud ve hře. Škoda na úplném začátku hry jsem jí i fandil, ale pak jsem jí fandit přestal.

matthej
Příspěvky: 1
Registrován: 28 zář 2014, 17:43

Re: Ostrov (SK) - EP18

Příspěvekod matthej » 13 říj 2016, 10:07

Nemáte radi spoilery? Nepozerajte Ostrov... To si ta Tv Narkóza robí srandu?

[spoiler]Pri rozhovore o dopise pre Annu mala Kaja čierny Buff, je teda jasné, že sa dostane do zlúčenia. Je teda jasné, že niektoré tie rozhovory natáčali neskôr.. To isté Rišo, ten bude na ON ešte pekne dlho, keďže v niektorých rozhovoroch je podstatne viac zarastený. To ani nehovorím o tých rozhovoroch počas súťaží, kedy mi je po prvom jasné, kto nakoniec tú súťaž vyhrá a ukážky na ďalšie časti už radšej tiež nepozerám.[/spoiler]

kispin
Příspěvky: 65
Registrován: 19 zář 2013, 11:08

Re: Ostrov (SK) - EP18

Příspěvekod kispin » 13 říj 2016, 11:14

PO zlúčení bude farba buffov iná :D . A áno niektoré dokrútky sa robili až neskôr, to však ešte nezaručuje ako dlho tam, ktorý súťažiaci ostane. Ohľadne komentárov počas súťaže sa nevyjadrujem, tam naozaj niektoré komentáre jasne určia víťaza

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: Ostrov (SK) - EP18

Příspěvekod brninho » 13 říj 2016, 15:43

Tohle je strašný trápení, nevím co je horší zabiják, jestli to "co den-to epizoda" nebo Ostrov nádeje, kde se sdružují lidi, který ta hra ani nezajímá a nejradši by už skončili úplně, výjimku tvoří snad jen ten Rišo a Barbara (?, pořád mám v jménech bordel, důkaz jak se nudím), co se asi příště stane- znechucená Anna si do souboje vezme Riša, Rišo si zas zvolí sílu, zase bude komín a Anně "podklouzne" noha. Sakra první quit v Survivoru byl v sedmé řadě a produkce si Ostena za to pořádně podala, až mi ho bylo snad i líto. Kika to řekla dobře, tolik lidí a fanoušků se chtělo řady zúčastnit a ona to vzdá, já jen dodávám že se mi to po těch přehypovaných odměnách zdá ne jako "Survivor", ale jako kempování u kterýho jsou jen kamery. Co řadu drží nad vodou jsou jen soutěže, který mi nostalgicky připomínají starý Survivor časy, než přišla na nástup puzzle mánie. Co se soutěžících týká, baví mě Marek svejma sarkastickejma poznámkama, Dominik, Filip, Daniela (opět :boobs: ), Kika se sestrama mi vadit tak něják přestaly, naopak se každou epizodu prohlubuje antipatie vůči Yurymu, vtipný bylo jak si minulou epizodu stěžoval na egocentrismus a neustálý opakování se, ale přesně takovej je on, samý taktika, stratégia, chválení sama sebe, kritizování ostatních..
Je to celý tak něják špatně, casting katastrofa, nemůžu najít žádnej klíč, když se podívám na Marka, 18 letej klučík, žádnej inteligent a z jeho strany absolutně žádnej zápal pro hru (viz "conversky" jako boty pro přežití na Ostrově-demonstrace jeho postoje), když už plánuju něco jako Ostrov nádeje, tak to plánuju s tím, že tam budou lidi, kterým bude na účasti ve hře záležet, ale proč se nebrali jen lidi kteří show znají a účast v ní berou i jako nějákej fanouškovskej závazek, nebo lidi kteří jsou prostě jen soutěživí, jako je třeba Marek, Španiel, Daniela- lidi, kteří tu hru očividně neznají, ale žijou jí protože jsou přirozeně soutěživí..
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Empli
Příspěvky: 71
Registrován: 30 dub 2015, 15:37
Nejoblíbenější série: S7, s8, s12, s13, s15, s16,s 18 s20, s25, s28, s31
Nejoblibenější hráči: Brenda, Amanda, Parvati, Aimi, Taj, Denise, Kim, Andrea, Jenna, Boston Rob, Malcolm, Spencer, Greg, James, Ozzy, Ethan, Yul, Yau Man, Tom, Terry, Jonathan Penner, Mike, Joe
Nejméně oblíbené série: S4, s23, s26, s14, s5, s22, s24, s29

Re: Ostrov (SK) - EP18

Příspěvekod Empli » 13 říj 2016, 17:57

Rozhodně jsem nečekal, že Ostrov na Markíze bude tak kvalitní jako USA či současná verze australského trosečníka, ale tohle je opravdu děs.

Moderátorův výkon je opravdu o ničem. Souhlasím také, že cast se tu také ne zrovna dvakrát povedl. Fandit se tu některým lidem dá, to neříkám, ale jako celek mně to přijde takové o ničem. ON také žádná sláva.

Hlavní problém jsou však ty tři díly za týden. To je prostě opravdu moc a člověk se pak u toho jednoduše nudí.

Jediné co fakt musím pochválit jsou ty soutěže, ale nehorázně debilní mně přijde to, že odměnu dostane i kmen co soutěž prohraje. Prohráli a tak nemají dostat nic a hotovo. Fakt trapné mi pak ještě přijde to cpaní reklamy třeba na MALL či Tesco do tohoto pořadu.

Přemýšlím jestli tohle budu sledovat dál, ale čím dál tím víc přemýšlím, že Ostrov sledovat přestanu.

ritterqa
Příspěvky: 12
Registrován: 09 pro 2013, 19:47
Nejoblíbenější série: S02 - Austrálie, S06 - Amazon, S07 - Pearl Islands, S08 - All Stars, S12 - Panama, S13 - Cook Islands, S14 - Fiji, S15 - China, S16 - Micronesia, S17 - Gabon
Nejméně oblíbené série: S03 - Africa, S04 - Marquesas, S05 - Thailand, S11 - Guatemala
Bydliště: Ostrava, CZ

Re: Ostrov (SK) - EP18

Příspěvekod ritterqa » 13 říj 2016, 20:39

kispin: Vy jste měli u sebe kamery stejně jak to bývá u Farmy? Dnes jsem totiž viděla pár videí na FB a vypadalo jako byste se sami natáčeli.
TOP: Colleen(S01), Colby + Elisabeth + Jeff(S02), Etahn + Kelly + Kim P.(S03), Gabriel + Gina + Hunter(S04), Ken(S05), Rob(S06), Andrew + Darrah + Ryan O. + Sandra(S07), Amber + Colby + Ethan + Rich + Rob M.(S08), Ami + Eliza + Chad + John K. + Julie(S09) Angie + Ian + James + Jenn + Stephenie(S10), Brian + Jamie + Rafe + Steph(S11), Aras + Austin + Cirie + Danielle(S12), Cece + Jonathan + Sundra(S13), Alex + Edgardo + Michelle(S14), Aaron + Amanda + Eric + Todd (S15), Amanda + Ozzy(S16), Bob + Matty + Sugar(S17), Boston Rob + Candice + Colby+ Sandra (S20)

BOTTOM: Sue(S01), Jerri + Kimmi(S02), Brandon + Kim J. + Lindsey(S03), Sarah(S04), Jan + Shii Ann + Ted(S05), Shawna(S06), Lillian + Tijuana (S07), Jenna + Shii Ann(S08), Bubba + Chris + Rory + Scout + Twila(S09), Caryn + Coby(S10), Cao Boi + Flicka(S13), Dreamz + Lisi + Stacey(S14), Courtney + Jamie + Peih-Gee + Sherea (S15), Alexis + Chet + Joel + Natalie + Tracy (S16), Corinne + Crystal + GC + Gillian + Ken + Randy (S17), J'Tia + Tasha (S28)

kispin
Příspěvky: 65
Registrován: 19 zář 2013, 11:08

Re: Ostrov (SK) - EP18

Příspěvekod kispin » 13 říj 2016, 21:07

Nemali sme nonstop, raz denne nám doniesli malú kameru a museli sme absolvovať videodenníček, zduše som to neznášala, z toho robia potom v archíve tie niektoré dokrútky. Potom nám ju brali hneď ako každý urobil svoj denníček. :D

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Ostrov (SK) - EP18

Příspěvekod Earl » 13 říj 2016, 22:45

Najviac mi vadí a je to aj dôvod prečo to sledujem ako to sledujem a neviem z toho dokopy nič je ten sprostý vysielací čas. Všimol som si na Fb, že už aj niektorí hráči reagovali v komentoch na stránke, že je to "podraz". Ako chápem, že to nemá sledovanosť ale tým, že to dajú po xy reprízach rôznych vecí okolo 22:40 to nezachránia. Teda 22:40 je lepší prípad minule to začínalo o pol hodinu neskôr. Myslím, že Ostrov Markíza pochovala sama a teraz sa snaží nejak nepútať naň pozornosť, pritom stačilo tak málo - napozerať si aspoň jednu dve série Survivor....
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: Ostrov (SK) - EP18

Příspěvekod lacSzlo » 21 říj 2016, 21:34

Jsem teď v Ostrově maličko pozadu (i když to pořád není tak strašný jako u BB18, kdy mi měsíc po finále pořád zbývá dokoukat ještě asi 10 epizod :D ), snad se mi to povede o víkendu dohnat.

Dostal jsem se na konec minulého týdne a k vyloučení/quitnutí Annie. Docela mě tahle epizoda donutila přemýšlet. Za A) červení mě snad začínají bavit víc než modří? U Marka jsem si nebyl nejdřív jistý, jestli mi těmi výbuchy neleze především na nervy, ale když on se rozčiluje kvůli takovým blbostem a je to hrozně vtipný :D Konečně mě začal jako osoba ve hře taky docela zajímat. Iveta vnesla do tábora život, mi přijde.
B) líbilo se mi moc, co Dominik říkal k zabíjení kuřete, protože s tou samou věcí mám v poslední době sám trochu problém (tím myslím jezení masa, přestože člověk v životě nic neklepnul).
C) to, jak Barča mluvila na ON o tom, jak chtěla hrát hru a ne být někde na dovolené. Když se nad tím člověk zamyslí, musí to bejt strašný, skončit někde, kde člověk ani nemůže pořádně nic dělat, kvůli tomu, že poslední dorazil do bodu X, navíc musí snášet celý dni Riša, dokonce přežívá ve hře bez toho, aby pro to musel/mohl něco udělat (pokud se nepočítá dobrá sociální hra při příchodu nového vyloučeného, aby vás nevzal do duelu), dřepí tam na zadku 20 dní a pak pravděpodobně prostě vypadne v nějaký blbý soutěži znova a šlus. Survivor experience jak Brno.
D) quit Annie a reakce na něj. Za prvé musím říct, že Annie jako soutěžící dost předčila moje očekávání, vůbec jsem nečekal, že se zrovna z ní vyklube taková troska :love: Od začátku mi přišla jako trochu chladnější odtažitá elfka a čekal jsem, že bude jedna z mála ženských, co budou tvrdý a drsný a dobrý v soutěžích a nebude mít problém dojít do sloučení (a vzhledem k tomu, kolik prostoru dostala v prvním díle, mě dokonce napadlo, jestli nejde o blbě schovanou vítězku :D ). No, odtažitá elfka se z ní nakonec vyklubala, ale úplně jinak, než jsem čekal. :D Taková, které dělalo problém komunikovat s obyčejnýma lidma tak, že to radši vzdala :love: Sice jo, je to blbý takhle odejít, ale tak podle toho, co kispin psala, Annie neměla ani šajna, o čem Survivor je, tak bych jí až tolik nenakládal (sám vím, co to je někam vlízt a pak zjistit, že z toho je něco úplně jinýho, než jste původně očekávali :D ). Annie přiznala chybu, očividně se tam trápila a sice jo, zabrala místo nějaký suprdupr fanynce Surva třeba, ale tak zase si myslím, že je lepší hodit ručník včas do ringu, než aby tam zabírala dál místo i fanouškům, co se do tý hry doopravdy dostali (a co já vím, třeba došla do sloučení zrovna místo tebe, Kiko! :D ).
E) bavím se u toho, jak Viera nejdřív vedla v Pule hon na Dadu za to, že je zadobře s chlapama, a teď se octla v tý naprosto samý situaci sama v Asule :D

Favoriti po 6. týdnu:
Iveta, Kika, Kaja, Barbara, Dominik, Marek, Viera, Ricco, L'uba, Rišo, Španiel, Annie
(?)


Zpět na „Ostrov (SK)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti