Ostrov (SK) - EP21

2016 - TV Markíza
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Ostrov (SK) - EP21

Příspěvekod ItalianManiac » 16 říj 2016, 23:47

21. diel
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: Ostrov (SK) - EP21

Příspěvekod brninho » 20 říj 2016, 13:18

Woow, tohle byla doposud asi nejlepší epizoda, de facto to kazil jen moderátor, kterej ty kmenovky těžce nedává, člověk se naučí oceňovat i toho Probsta, že odpovědi nemusí dolovat na sílu jak tenhle kašpar, ale že se mu soutěžící prokecnou sami. Kika se normálně u mě prohrabala ze spodku téměř na vrchol, něco takovýho si slibuju od fanoušků hry. Nevím jestli si pomohla, upozornila na sebe, Yury tak jako tak mohl plnit roli terče, protože i červení ho měli zjevně plný zuby, ale blindside to byl super, snad ne poslední ;) Z nějákýho zvrhlýho důvodu si možná i přeju aby se Yury do hry vrátil, prostě jen aby ze sebe zase udělal totálního kreténa jak by všechny seřval a za tři dny se stejně zase balil :D
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

aqmel
Příspěvky: 70
Registrován: 27 úno 2014, 11:01

Re: Ostrov (SK) - EP21

Příspěvekod aqmel » 20 říj 2016, 15:33

snad v dalsim tydnu bude radna redukce - dle ukazky se ocekava slouceni a sok s zjistenim ze odpadlici tam jsu a jeden se vrati meze ne asi budu neco hledat v pisku podle ukazky -ale divak stale nechape proc neni i redukce 3 dni do jedneho dne 80 procent mohli vynechat a divak by o nic zajimaveho neprisel-krom -

soutezi krere jsu docela povedene prirody tak divak moc se neorintuje kdo skym a kdo proti komu aliance intriky ano ci ne domlouvani septani moc nevidet a korunu tomu dava moderator ktery dava priblble otazky a vysledky hlasovani ukazuje jak kdyby nikdy nevidel vyndavani listku s kotliku proste des a hruza,-a zlepseni blizske budoucnosti nevidet .

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Ostrov (SK) - EP21

Příspěvekod Earl » 22 říj 2016, 22:42

Najlepší diel. najlepšia kmeňovka, nič viac sa k tomu nedá dodať. Po prvých 3 hlsaoch pre Vierku som sa skoro modlil aby nevypadla a ten blindside vyšiel a on vyšiel. Jediný kto tam bol na facku bol moderátor. To ako tam doslova doloval z Kiky informácie bolo až príliš. Probst tiež kladie otázky ktoré môžu hru zmeniť na poslednú chvíľu ale toto bolo fakt, že úplne upriamenie pozornosti na jednoho hráča, ktorý plánuje podraziť iného. Neviem čo tým sledovala produkcia lebo mi to prišlo, že jeden hráč chce trochu hru nakopnúť tak ho na kmeňovke zdeptáme aby sa buď zlakol alebo prezradil.
Obrázek

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

Ostrov (SK) - EP21

Příspěvekod sheldom » 23 říj 2016, 20:52

Konečně nepředvídatelná kmenovka a hned největší blindisde, ty urážky si mohl Yury odpustit, ikdyž v tom jistě bylo plno emocí, jak si byl jistý, že ho nevyhodí, velký vůdce kmene Asul a jaký to konec. Máme tedy za sebou půlku hry, příště sloučení, snad se máme na co těšit a díly kvalitou naváží na tento týden. Snad se z ON opravdu vrátí jen 1, přeci jen je jich tam pořád 7+6=13; když by 1 přibyl, bylo by jich 14, což se už dá.
Spoiler!
V jedné zpovědi měl Ricco žlutý šátek, nejspíš nový, sloučený, kmen, ale Kaja měla v některém z předchozím dílů šátek černý, že by vypadnutí hráči dostávali jiné šátky? Je to jen moje hypotéza. Uvidíme.
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: Ostrov (SK) - EP21

Příspěvekod lacSzlo » 24 říj 2016, 21:04

Tak Yuryho jsem doteď celkem bral jako docela ucházejícího záporáka, ale tím proslovem po vyloučení si to u mně dost podělal - i když na jednu stranu, bylo to až TAK přes čáru, že to snad ani není možný, aby to někdo vypustil z pusy ("jak mi to mohli nepřát?!?!" :D ).

Těším se na další díl, nejspíš si ho půjdu zkouknout živě, nechce se mi čekat na zítra :D Nejlíp by bylo, kdyby se do hry vrátila jedna z holek, Rišo sice pořád sem tam pobaví a Yury by to tam trochu rozvířil (než by ho, podle mě, s největší pravděpodobností vykopli hned při první příležitosti úplně všichni - neumím si představit, že by s ním mohl chtít někdo spolupracovat :D ), děvčata mají podle mě šanci se udržet trochu dýl, aspoň teda doufám.

Favoriti po 7. kole: Kika, Iveta, Barbara, Kaja, Viera, Dominik, Marek, Ricco
(?)

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Re: Ostrov (SK) - EP21

Příspěvekod ItalianManiac » 27 pro 2016, 15:48

Konečně mám čas dokoukávat Ostrov :D

Jsem fakt moc ráda, že se Kike podařilo zosnovat blindside na Yuryho, který mi už posledních pár dílů lezl na nervy a v tomto díle to úplně dorazil. Jak si vůbec může dovolit soudit Riccův vztah s manželkou na základě dopisu, který mu poslala? Na kmenovce opět příliš sebevědomý a ty kecy, nadávky a urážky po vyloučení si fakt mohl odpustit... Vůbec bych se nedivila, kdyby si v dalším díle do duelu zvolil jednu ze slabších děvčat, aby se ve hře udržel co nejdéle. :evil:

Jinak výkon moderátora na radě byl vážně tragický, zlatý Jeff nebo JLP! Doufám, že moderátor českého Robinsonova ostrova se nebude u slovenského kolegy moc inspirovat :cry:

Riccova žlutého šátku jsem si taky všimla, oproti ostatním záběrům byl taky výrazně pohublý, takže díky střihačům za další spoiler, Ricco se určitě dostane daleko... :angry:
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek


Zpět na „Ostrov (SK)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti