Ostrov (SK) - EP22

2016 - TV Markíza
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Ostrov (SK) - EP22

Příspěvekod ItalianManiac » 23 říj 2016, 23:27

22. diel
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

kispin
Příspěvky: 65
Registrován: 19 zář 2013, 11:08

Re: Ostrov (SK) - EP22

Příspěvekod kispin » 24 říj 2016, 23:24

Som sklamana na to ake bolo zlucenie v realite tak diel bol nudny. Kedze som to zazila cakala som ovela viac. A v ukazke na dalsi diel ukazat kto vypadne je uz naozaj sila

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: Ostrov (SK) - EP22

Příspěvekod brninho » 25 říj 2016, 00:28

Strašně zabitý sloučení, navíc teď když to bylo po takovým blindsidu.Právě ten dozvuk Yuryho vyloučení tu epizodu trošku rozvířil, ale pak ten moment sloučení..Tohle není žádná sportovní soutěž, to jak je kdo dobrej v soutěžích je jen jedna z vícero stránek hry a oni na základě soutěží odškrtnou dva lidi..Kaja a Iveta moje favoritky nebyly, ale bylo mi jich trochu líto, třeba Kaja je v soutěžích marná, ale zrovna u ní si myslim že by si mohla vést jinak dobře. Jinak obdivuhodnej výkon Ivety a Dominika, vydržet od bílýho dne do tmy, palec nahoru, zajímal by mě časovej údaj, odhaduju tak 4 hodiny?
No každopádně to je jen takovej všední dojem z epizody, doslova dojeb byl prostřih na Dominikův komentář a za ním kulisa místa kmenové rady a pak ukázka na příští díl..amatérismus non plus ultra, navíc jsem nasranej že telenovela Ostrov nádeje zřejmě nekončí. Vždyť to už nemá logiku nechávat lidi žít mimo hru a zároveň mimo civilizaci, vždyť několik z nich má diametrálně víc dnů na ON než ve hře, jejich šance že i když se vrátí tak navážou vazby který jim zajistí výhru jsou nulový. Nechápu, potenciál udělat z toho něco koukatelnýho tam je, svým amatérismem to ale Markíza zabíjí.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: Ostrov (SK) - EP22

Příspěvekod lacSzlo » 25 říj 2016, 07:13

Tak tenhle díl mě jako první ale totálně nasral tak, že jsem z toho pak v noci pomalu ani nemohl usnout :D

Sere mě, opravdu hodně mě sere, jakým způsobem dali to sloučení do kopy, protože absolutně nesnáším, když kdokoliv vypadne ze hry podobným způsobem, navíc dát ve chvíli, kdy jdou kmeny do sloučení v poměru 7:6 soutěž, kde vypadnou 3 lidi, je naprostá stupidita (pochopil jsem to s tím Dominikem správně, že tím, jak se udržel na klacku, vyhrál jenom to místo u stolu a stejně pak šel na nový Ostrov naděje? Nebo z toho, co tu píšete, to mám brát tak, že Dominik příště regulérně vypadne na Radě?! páč nevím, co zní debilnějš :D )

ON bohužel pokračuje a to bez nějakýho zlomovýho bodu, kdy by se to tam pořádně promíchalo, a i když většinu z nich mám rád, ve hře se nadále drží banda lidí, co se v normální hře udrželi max tak 6 dní. Navíc už tam počet lidí skoro vyrovnal počet lidí v normálně hře (10 ku 8!!!!) a to je naprosto strašný.

Zajímalo by mě, jestli by Iveta dostala v USA taky tak super edit jako na Slovensku, vzhledem k tomu, že byla na jediný kmenovce před sloučením a pak spadla z klacku. Umím si představit, že by v normálním Survu byla skoro neviditelná (tady máme naopak neviditelnou Vieru, která byla na nejvíc kmenovkách :D ).

Jinak mi přijde, že je Ostrov hrozně debilně nastavenej tak, aby ženský neměly téměř žádnou opravdovou šanci uspět. Když si vezmu mužskou část osazenstva, kde z bandy Robocopů trochu vyčnívá akorát tlustej Miro a páprda Rišo (a ani ty nejsou v soutěžích vůbec marný) a proti nim ženské, kdy máme dvě vyžlata Kowalczukovic, 5 silnějších dam, když se k tomu připočtou labilní Annie a Maja, vyjdou nám z toho celkem dobře akorát Dada a Viera (a taky dík zázraku, za což považuju Kikin postup do sloučení, jsou to skoro jediný ženský, co se do sloučení dostaly), a to prostě není normální. Člověk pak ocení, co vlastně za zázrak byl Trosečník, když se tam ženským tolik vedlo :D
(?)

kispin
Příspěvky: 65
Registrován: 19 zář 2013, 11:08

Re: Ostrov (SK) - EP22

Příspěvekod kispin » 25 říj 2016, 10:10

Iveta s Dominom tam boli 2,5hodiny. Pricom v jednom momente museli hru prerusit a uhasit jeden ohen lebo vietor fukal vriace uhliky rovno na Ivetu. Skoro nam tam zhorela chudina. Inak suhlasim s Laszlom, ze taketo vylucovania su dost nefer aj ked oproti danom este mozeme byt radi, ti dokonca v tejto sezone nemaju porotu a vyherca sa urci v zaverecnom duely. A co sa tyka Dominika a bohovskeho zostrihu na to nemam slov. Tvoje podozrenie ti ani nevyvratim ani nepotvrdim.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: Ostrov (SK) - EP22

Příspěvekod lacSzlo » 25 říj 2016, 15:16

Jsem se schválně koukal na ty Dány a lol, jim tam v prvním týdnu quitlo asi 7 lidí, takže docela respekt, že to v Ostrově nikdo nevzdal (že by tady byl zakopanej pes co se týče všech těch dopisů a jídla navíc? :D )
(?)

kispin
Příspěvky: 65
Registrován: 19 zář 2013, 11:08

Re: Ostrov (SK) - EP22

Příspěvekod kispin » 25 říj 2016, 16:09

No o tom som aj ja pocula ze to tam vzdalo kopec ludi a to iste aj slovinci. Ale dani pokial viem mali este horsie podmienky ako my takze sa zas az tak nedivim.

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Ostrov (SK) - EP22

Příspěvekod Earl » 25 říj 2016, 22:14

o tých podmienkach je to tam celkovo dosť zvlštne pri týchto sériach ktoré sa natáčajú vo veľkom. Keď volajú lekárov tak som si všimol. že mali na sebe logo Expeditie Robinson čo je mám pocit holandská verzia čo mi príde dosť zvláštne, že každá krajina nemala svoj vlastný tím pre každý prípad. Keby sa náhodou stane, že odpadnú pri súťaži aj 5 naraz čo sa môže stať a niekomu sa niečo stane v ďalších troch verziách tak by ma zaujímalo ako je to tam riešené. Ak sa využíva jedna kmeňová rada tak tipujem, že aj jeden lekársky tím čo mi príde dosť také divné keď človek vidí ako na to dbajú v Amerike alebo Francúzsku kde je tých lekárov asi dokonca aj viac na tých 20 ľudí než tu na cca 50 alebo koľko vlastne hráčov je naraz v hre.
Obrázek


Zpět na „Ostrov (SK)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host