Ostrov (SK) - EP23

2016 - TV Markíza
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Ostrov (SK) - EP23

Příspěvekod ItalianManiac » 23 říj 2016, 23:27

23. diel
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Re: Ostrov (SK) - EP23

Příspěvekod cihi » 26 říj 2016, 03:50

ikdyz me Ostrov svym zpusobem bavi... tak na rovinu... to je takova sr*cka :dance:

cteni pohadky sice originalni... ale porad se tomu musim smat... protoze bylo docela jasny... ze nejvic bude unavenej prave Dominik :fuck:

soutez o imunitu byla hodne neferova... bylo celkem logicky... ze mensi lidi (hlavne holky) nemaji vubec sanci - melo to byt odmereny (jako kolikrat v Survivor) tak... ze nejvyssi stupen mel byt presne na delku souteziciho... aby se nestalo to... co se stalo... ze Stefan nemohl vyhrat... protoze proste nedosahl

na pristi kmenovce se ovsem ukaze inteligence hracu... jestli nevylouci Marka... tak jsou idioti... protoze jestli budou vylucovat podle toho "kdo si to jakoze zaslouzi"... tak potes pan buh - a naopak... pokud Marek nepronikne nejak do aliance (a s jeho komunikacnima schopnostma jistojiste ne)... tak uvidime... jestli bude alespon na tolik chytrej a zahraje imunitu

ON je celej vtipnej... a beru to pouze jako spestreni :dance: pobavila Iveta... kdyz rekla... ze nebyla sice rada... ze vidi Yuryho... ale kdyz uvidela Risa... tak je jeste za nej rada :D

favorit: Kika - jedinej clovek co hraje hru (a to je bohuzel zalostny)
trochu fandim: Peter - ten by mohl kosit imunity... protoze po fyzicke strance je fakt dobrej a sikovnej
fandim na ON: Yury - jeho "revenge" pribeh by mohl byt sice kratkej ale divacky zajimavej :dance: - na druhou stranu u neho neni nepravdepodobny... ze by mohl dat i finale (kdyz s nim postoupi jedna sestra a urovna vztah s Kikou - ta by ho mohla do finale chtit i z taktickych duvodu)

kispin
Příspěvky: 65
Registrován: 19 zář 2013, 11:08

Re: Ostrov (SK) - EP23

Příspěvekod kispin » 26 říj 2016, 06:51

Sutaz o imunitu bola ferova. Kazdy mal nastavene stupne podla svojej vysky. Pred sutazou nas merali. Predpokladam ze Stefan sa pri merani az prilis vystrel :D

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: Ostrov (SK) - EP23

Příspěvekod brninho » 26 říj 2016, 13:07

Nevim, nepochopil jsem tu uspávací soutěž, hodně nefér vůči Dominikovi kterej musel být totálně odrovnanej po tom jak byl zavěšenej dvě hodiny. Jasně, ostatní zas byli v "nevýhodě", že hodovali a v hamakách měli potřebu, ale Filip ukázal jak na to :D
Na celej koncept ON už bych jen plýtval slovama, že to je nebetyčná blbost víme snad všichni..Zase pobavily komentáře Marka vůči mladšímu Markovi, ten chlap má neuvěřitelnej talent na sarkasmus a ironii, žít s ním asi není lehký, ale pro mě jako diváka nejzábavnější postava ve hře, i když jsem ho neviděl se usmát snad ani jednou :D Nejzajímavější byly ukázky na příští díl, hlavně co to bylo s Kikou? Že by Miro zosnoval blindside a Markíza nám opět ukázala vyřazeného?
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

aqmel
Příspěvky: 70
Registrován: 27 úno 2014, 11:01

Re: Ostrov (SK) - EP23

Příspěvekod aqmel » 26 říj 2016, 14:33

survivor po slovensky zacina vapadat jak nejaka groteska s 3 dennou stupnujici nudou, kde divak je v napeti jestli neco noveho se dozvi nejake intriky nejake zhave novinky co se tyce vztahou domlouvani kdo pujde ,a proc ale nic steho divak nevi-divak nevi proc jury je intrikan proc druhy chuj je mindrak a hlupak proc zenske co tam jsu,,, jen se valu a nepomahaji a jsu uz odezdane svemu osudu prece jury je kus chlapa co by se snazila jedine pozitium ,,jsou souteze jiank desna nuda a 80 procent materialu klidne muze byt vynechana jen chybi opekat spekacky a pivecko a povidat si s produkci ,,jak to zname s nasim trosecnikem na prime ..a muzem se tesit a doufat ze nova udela dobrou sou a oziveni trosecnika bude blaho na dusi.

kispin
Příspěvky: 65
Registrován: 19 zář 2013, 11:08

Re: Ostrov (SK) - EP23

Příspěvekod kispin » 26 říj 2016, 14:35

Vacsinu sutazi si vyskusal aj stab a najdlhsie im tam clovek vydrzal 7 minut. Takze vobec nepocitali stym ze tam ludia vydrzia 2,5 hodiny. Tak isto pri uspavacej sutazi cakali ze do pol hodiny bude hotovo, pokial viem boli sme tam 4. Pocas toho sme nezaspavali len my sutaziaci ale aj stab ci moderator :D

DPerfect
Příspěvky: 3
Registrován: 09 zář 2016, 20:59

Re: Ostrov (SK) - EP23

Příspěvekod DPerfect » 26 říj 2016, 21:47

Tiež mám zo Zlúčenia rozpačité dojmy. Vadí mi aj to, že moderátor raz spomína Spojenie, raz Zlúčenie, proste mám pocit, aj medzi súťažiacimi, že videli v telke upútavku na nejakú dobrodružnú šou, tak sa prihlásili, pričom vôbec koncept Survivora nepoznajú. Obávam sa, hlavne u mužskej časti Peter, Marek, Štefan, že vypadávanie budú opäť riešiť štýlom "najmenej užitočný člen" a podstata Survivora a.k.a uzatváranie spojenectiev nikde. To už rovno môžeme nazvať Farmou po filipínsky. Najviac ma udivovalo, ako keď sa prečítal list v červenom kmeni, tak nikto pomaly nevedel, čo sa deje, o nejakom Zlúčení asi ani fuky.

Táto súťaž nie je primárne zameraná na fyzickú silu. Považoval som sa nefér vyhodenie Lulu a Bašky hneď na začiatku a teraz vyhodenie Kaji, Dominika a Ivety detto. Ten veľký Ostrov nádeje nekomentujem, smial by som sa, ak by na vyraďovanie používali hru "Komín", Rišo by ich tam všetkých povyhadzoval a potom sa slávnostne vrátil do hry, to by pozerali.

Dúfam, že dnešná kmeňová rada dopadne vylúčením člena z Puly. Viac sú mi sympatickí členovia z bývalého Asulu, je tam aspoň nejaký náznak hry. Pevne verím, že budú držať pokope a ten Kikin afekt na konci minulého diela bola sofistikovanosť strihača a nie amatérska chyba.

Fandím: Kika, Filip, Ricco, Miro
Nefandím: Peter, Daniela, Śtefan, Marek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: Ostrov (SK) - EP23

Příspěvekod lacSzlo » 29 říj 2016, 21:39

Tak ta blbá desetiminutová pohádka byl u Ostrova první moment, kdy jsem myslel, že fajn zhebnu nudou :D Že vyletí Dominik jsem věděl dík spoilerům v ukázkách z minula a taky protože skoro všechny ostatní už předtím ukázali se žlutým šátkem. Pobavila akorát situace s kolektivní potřebou, kterou suprově vyřešil Filip (akorát to teda nemuseli ukazovat :D ).

Na ON mě zklamalo setkání sester, čekal jsem něco trochu vřelejšího :-|

Jinak z Majovo slov jsem to pochopil tak, že ten, kdo vypadne jako další na Radě už na VON nejde a zůstane jich tam takhle těch osm? Takže předpokládám každé pondělí bude nějaká vyřazovačka na VON a někdo odejde definitivně ze hry a ve středu vypadne někdo z Dilawu a stane se z něj porotce? [spoiler]bude v tom asi pěknej bordel[/spoiler] Takže kdokoliv se vrátí z VON do hry, bude 20 dní bez jakéhokoliv kontaktu s hlavní hrou (a tím pádem bude naprosto separován od poroty a jak má takovej člověk sakra potom vyhrát?). Navíc začínám tak nějak radši počítat s tím, že se navrátilec z VON dostane rovnou do finále (nechce se mi to teď propočítávat na dni :D ), což je pěkná kojotina. Už se těším, až se Rišo prokomínuje do finále. :D
(?)

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Re: Ostrov (SK) - EP23

Příspěvekod cihi » 04 lis 2016, 03:57

tohle je prave demence nejvyssiho radu... naopak pokud je nasadi do finale... tak maji velkou sanci i vyhrat... jako protestni hlas... coz degraduje celou soutez na uplny dno
lacSzlo píše:Tak ta blbá desetiminutová pohádka byl u Ostrova první moment, kdy jsem myslel, že fajn zhebnu nudou :D Že vyletí Dominik jsem věděl dík spoilerům v ukázkách z minula a taky protože skoro všechny ostatní už předtím ukázali se žlutým šátkem. Pobavila akorát situace s kolektivní potřebou, kterou suprově vyřešil Filip (akorát to teda nemuseli ukazovat :D ).

Na ON mě zklamalo setkání sester, čekal jsem něco trochu vřelejšího :-|

Jinak z Majovo slov jsem to pochopil tak, že ten, kdo vypadne jako další na Radě už na VON nejde a zůstane jich tam takhle těch osm? Takže předpokládám každé pondělí bude nějaká vyřazovačka na VON a někdo odejde definitivně ze hry a ve středu vypadne někdo z Dilawu a stane se z něj porotce? [spoiler]bude v tom asi pěknej bordel[/spoiler] Takže kdokoliv se vrátí z VON do hry, bude 20 dní bez jakéhokoliv kontaktu s hlavní hrou (a tím pádem bude naprosto separován od poroty a jak má takovej člověk sakra potom vyhrát?). Navíc začínám tak nějak radši počítat s tím, že se navrátilec z VON dostane rovnou do finále (nechce se mi to teď propočítávat na dni :D ), což je pěkná kojotina. Už se těším, až se Rišo prokomínuje do finále. :D


Zpět na „Ostrov (SK)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů