Ostrov (SK) - EP24

2016 - TV Markíza
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Ostrov (SK) - EP24

Příspěvekod ItalianManiac » 23 říj 2016, 23:28

24. diel
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: Ostrov (SK) - EP24

Příspěvekod brninho » 27 říj 2016, 15:31

A tak v podstatě parádní blindside, zase můžeme žehrat na amatérismus produkce, američani by to sestříhali líp, tady to vypadalo tak jakože "hm, použiju imunitu, hm zafungovalo to"..Teda vůbec nechápu proč zrovna Miro, kterej není žádná konkurence do soutěží, ale tak ten fakt že většina lidí nebude mít o hře šajnu jsem v podstatě příjmul už před prvním dílem. Bohužel v nějákym herním módu jsou jen bývalí modří a je to škoda, Španiela nebudu komentovat, jestli je to prostě jen debil co tvrdošijně trvá na nějákym prapodivným vzorečku nebo ho přetáhl někdo z modrých na druhou stranu.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

kispin
Příspěvky: 65
Registrován: 19 zář 2013, 11:08

Re: Ostrov (SK) - EP24

Příspěvekod kispin » 27 říj 2016, 16:46

Dôvod prečo vybrali Mira bolo jeho zranenie, aby sa dostal čím skôr k lekárskej starostlivosti a do pohodlia. A navrhol ho Pišta, lebo načo tam držať zraneného hráča.

Megis
Příspěvky: 89
Registrován: 12 zář 2014, 20:39

Re: Ostrov (SK) - EP24

Příspěvekod Megis » 28 říj 2016, 15:01

Čím dál tím víc se potvrzuje, že slovenská produkce ten formát Survivoru naprosto pohřbila. Překousnul bych mizerný výběr hráčů (teda až na ty maskované quittery, ti se do hry nemají vůbec dostat, natož v počtu 3 lidí), kde většina lidí vůbec neví, co to znamená "hrát", napoprvé se casting příliš nepodařil ani u US verze, ale ten střih, který i z klíčových okamžiků dokáže udělat naprosto nezajímavý okamžik, to je katastrofa. Těšil jsem se na šokované obličeje soupeřů, když Marek vytáhl imunitu, nedostal jsem nic. Spoilery, kdo vyhraje soutěž nebo vypadne v příštím díle, ani nemá cenu komentovat, za to by měl střihač dostat doživotní zákaz točit něco na pokračování. Velký (i malý) ostrov naděje je taky nesmysl, který by zachránilo max. něco na způsob 7. série US verze, ale spíš to bude něco ve stylu - kdo vydrží nejdýl mezi kůly, ten doplní finálovou dvojici (jakože nedivil bych se, kdyby se čekalo až do hodně pozdních fází hry :-D).

Favoriti jsou Kika (ta si zaslouží vyhrát, protože hraje a o hře přemýšlí), Dada (sympatická) a ono i dvojice Marek a Pišta mě baví, i když herně to je zatím dost slabota). Španiel naopak klesl na žebříčku na poslední místo, s matematickýma vzorečkama a podobnýma v****inama běž tak do obchodu, ne do hry o velké peníze. Kdyby se za to aspoň postavil jako chlap.... :-?

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: Ostrov (SK) - EP24

Příspěvekod lacSzlo » 30 říj 2016, 14:20

Tak co jsem od Ostrova nečekal, je likvidace 2 lidí v jedný epizodě, takže jsem teď docela v šoku :D Hodně mě mrzí odchod Dominika, fakt jsem mu fandil, Miro byl takový někdy až moc normální, v poslední době jsem si oblíbil i lidi, co jsem ze začátku moc nemusel (Marko, Marek,...) a Miro a pak ještě třeba Daniela mi doteď vůbec nesedli. Takže Miro z kola ven, zmínku o porotě jsem žádnou nezaslechl, jsem zvědav, jak to bude, jestli příště bude sedět na Kmenovce (nebo se objeví jako v Trosečníkovi až na finále :D ).

Pak mám trochu problém s tvořením tabulky, kterou si vedu ve stylu těch na Wikipedii, VON mi v tom dělá hrozný zmatky :cry: takže jsem máznul všechny do zelena a beru je v podstatě jako zelenej kmen :D

A když už o ní mluvím a na internetu pokud vím nikde není, podělím se tady o svoji tabulku ;)

Ostrov - tabulka jpg.jpg


Favoriti po 8. týdnu: Iveta, Kika, Viera, Marek, Barbara, Kaja, Ricco
(?)


Zpět na „Ostrov (SK)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti