Ostrov (SK) - EP25

2016 - TV Markíza
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Ostrov (SK) - EP25

Příspěvekod ItalianManiac » 31 říj 2016, 22:51

25. diel
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

Re: Ostrov (SK) - EP25

Příspěvekod sheldom » 05 lis 2016, 21:11

Klasická survivorská soutěž, tentokrát trochu inovovanější a nepředvídatelnější, kdy mají soutěžící tipovat, co si myslí ostatní, to je škození. Španělovy řeči, jak už nejsou dvě skupiny a nakonec vypadne první. Moc jsem nepochopil, proč si Daniela zaslouží nejméně vyhrát. Marko a jeho jezení a nakonec si uvědomil, že možná měl ostatním aspoň nabídnout hranolku, on snad vůbec nepřemýšlí? Držení talíře od Filipa bylo vyloženě trapné. Je vidět, že Kika je opravdu jediná, kdo skutečně ví, o co v této soutěži jde.
Co se týče ON nebo spíš VON, zůstává stále záhadou, co s nimi bude. Záběry z tohoto ostrova jsou ta nejnudnější část, protože se tam nikdy nic neděje, pokud teda neudělá něco Rišo. Jestli opravdu chtějí vrátit jednoho hráče, kdy to chtějí udělat? Do finálové čtyřky? Takový Rišo by byl mimo dění 36 dní z 39. Proč tam pořád drží ty dvě holky, co vypadly hned první den? A Miro jako nejčerstvěji vypadnutý musí do Ponderosy (pokud nějakou mají).
Série s redemption island jsem ještě neviděl, ale co jsem pochopil, tak to funguje tak, že je na RI vždy jen 1, jakmile jsou tam 2, koná se duel. Poprvé se do hry zpátky dostanou při sloučení a podruhé, když jich je asi 5. Kdyžtak mě opravte. Ten ON je věc, co tuto show, nebo přímo nějakou logiku, sráží úplně nejvíc. RS má určitě nějaký potenciál, ale to, co s ní Markíza provádí ji nejspíš úplně pohřbí, přece ji nemůžou dělat jako Farmu! Doufejme, že se Nova poučí a díky(pro mě osobně spíš kvůli) pozdnímu vysílacímu termínu, jaro 2017, a neudělá ty stejné chyby jako Markíza. Snad to nedělali úplně stejně a nemají tam ten ON/VON.
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: Ostrov (SK) - EP25

Příspěvekod lacSzlo » 06 lis 2016, 12:03

Tak soutěž o odměnu rozhodně nefér nebyla, pokud vím, vždycky se tipovalo, co padlo ve skupině nejvíc (jak by se jinak rozdávaly body, kdo se trefil a netrefil?). Co štvalo mě, bylo, když někdo vypadnul a měl ještě dostat šanci přeseknout lanko a oni ho rovnou poslali na lavičku (Španiel, Daniela), což je dost nefér.
Filip jako stůl náhodou docela pobavil a pokud jsem pochytil, udělal z něj stůl Majo, takže pako je Majo ("tady kladu otázky já!" :-| )
Kika jediná v táboře asi přemýšlí a momentálně do ní (a do Ivety na VON) vkládám všechny svoje naděje. Hrozně mi lezlo na nervy, jak všichni červení mektali u soutěže, jak je to nefér že jdou modří po nich a jak jsou z toho znechucení a jak je tohle blbá soutěž.

Moje frustrace z nedostatu prostoru pro sestry na VON pokračuje. Jako ony jsou konečně spolu, mají šanci pokecat, a oni nám neukážou ani nějaký jejich reakce, jak jsou rády nebo nerady nebo bůhvíco? Dost mě to sere. :down: :down: :down:
(?)

Megis
Příspěvky: 89
Registrován: 12 zář 2014, 20:39

Re: Ostrov (SK) - EP25

Příspěvekod Megis » 06 lis 2016, 12:27

lacSzlo píše:Tak soutěž o odměnu rozhodně nefér nebyla, pokud vím, vždycky se tipovalo, co padlo ve skupině nejvíc (jak by se jinak rozdávaly body, kdo se trefil a netrefil?). Hrozně mi lezlo na nervy, jak všichni červení mektali u soutěže, jak je to nefér že jdou modří po nich a jak jsou z toho znechucení a jak je tohle blbá soutěž.


To, že červení neměli šanci odměnu vyhrát, je očividný fakt, když jsou modří semknutí a je jich víc. I kdyby se červení stavěli na hlavu, šance vyhrát byla prostě nulová. A ovlivnit se to nedalo vůbec nijak. Jako soutěž je to sice fajn (hlavně když rozkryje skryté aliance), ale rozhodně nedává stejné šance všem soutěžícím na vyhru, jak by správná "fér" soutěž měla dávat.

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

Re: Ostrov (SK) - EP25

Příspěvekod sheldom » 06 lis 2016, 14:59

2 lacSzlo: nejspíš došlo k nedorozumění, myslel jsem, že "škození" je název téhle soutěže, nejspíš to tak nazývali na coolu.
Nejsem si jistý, ale takováhle pravidla jsem i v US verzi, zato nechápu, proč vždycky sekali zprava, to je dost nefér.
Ano, souhlasím, že je Majo pako, tento herec se zde hodí asi jako Vašut do Trosečníka.
S tím, že nejdřív vypadnou červení se muselo počítat.
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

kispin
Příspěvky: 65
Registrován: 19 zář 2013, 11:08

Re: Ostrov (SK) - EP25

Příspěvekod kispin » 06 lis 2016, 19:31

Podľa osadenstva Danka neurobila nič, aby sa dostala tak ďaleko a prišla im lenivá, lebo keď videla, že nevie nijak pohnúť s modrými tak to tak nejak vzdala s činnosťami v tábore, nepomáhala a v podstate spala, čo je logické načo sa má namáhať a strácať energiu keď vie, že pôjde von. A potom jej rodinné zázemie je bezproblémové a tak si niektorí mysleli, že výhru vlastne ani nepotrebuje. Ja osobne som si myslela, že výhru si nezaslúži Marko, ale tak toto bol názor väčšiny v kmeni. A samozrejme keďže bola baba tak bola automaticky "špekulantka" :-?

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Ostrov (SK) - EP25

Příspěvekod ItalianManiac » 23 úno 2017, 08:11

Včera jsem si po delší době pustila další díl Ostrova, takže mi možná od předchozího dílu něco uniklo, ale do hlavy mi nejde jedna věc...
Proč se Miro neobjevil na Ostrově naděje? Proč vyřazení doposud odcházeli na ON, ale Miro byl vyloučen přímo?
:?
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Jerremy
Příspěvky: 19
Registrován: 06 pro 2015, 06:49

Ostrov (SK) - EP25

Příspěvekod Jerremy » 23 úno 2017, 08:19

ItalianManiac píše:Source of the post Proč se Miro neobjevil na Ostrově naděje? Proč vyřazení doposud odcházeli na ON, ale Miro byl vyloučen přímo?

Protoze Markiza? :) Jinak Miro je prvni v porote ...

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Ostrov (SK) - EP25

Příspěvekod ItalianManiac » 23 úno 2017, 08:55

Protože Markíza...? Jo vlastně, to dává smysl :D

Pravidla Ostrova asi nepochopím... O závěru už jsem si omylem přečetla pár spoilerů (hlavně v diskuzi o RO), tak si říkám, jestli to má cenu ještě dokoukávat... No snad se k tomu nějak dopracuju :cry:
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Ultagio
Příspěvky: 20
Registrován: 12 úno 2017, 21:54

Ostrov (SK) - EP25

Příspěvekod Ultagio » 23 úno 2017, 11:48

ItalianManiac píše:Source of the post Proč se Miro neobjevil na Ostrově naděje? Proč vyřazení doposud odcházeli na ON, ale Miro byl vyloučen přímo?
:?


Presne... :D prečo, prečo, prečo? tú otázku som si položil snáď 1000krát... :cry:

LaurySurivorLover
Příspěvky: 1
Registrován: 09 bře 2017, 13:42

Ostrov (SK) - EP25

Příspěvekod LaurySurivorLover » 09 bře 2017, 13:49

sheldom píše:Source of the post Klasická survivorská soutěž, tentokrát trochu inovovanější a nepředvídatelnější, kdy mají soutěžící tipovat, co si myslí ostatní, to je škození. Španělovy řeči, jak už nejsou dvě skupiny a nakonec vypadne první. Moc jsem nepochopil, proč si Daniela zaslouží nejméně vyhrát. Marko a jeho jezení a nakonec si uvědomil, že možná měl ostatním aspoň nabídnout hranolku, on snad vůbec nepřemýšlí? Držení talíře od Filipa bylo vyloženě trapné. Je vidět, že Kika je opravdu jediná, kdo skutečně ví, o co v této soutěži jde.
Co se týče ON nebo spíš VON, zůstává stále záhadou, co s nimi bude. Záběry z tohoto ostrova jsou ta nejnudnější část, protože se tam nikdy nic neděje, pokud teda neudělá něco Rišo. Jestli opravdu chtějí vrátit jednoho hráče, kdy to chtějí udělat? Do finálové čtyřky? Takový Rišo by byl mimo dění 36 dní z 39. Proč tam pořád drží ty dvě holky, co vypadly hned první den? A Miro jako nejčerstvěji vypadnutý musí do Ponderosy (pokud nějakou mají).
Série s redemption island jsem ještě neviděl, ale co jsem pochopil, tak to funguje tak, že je na RI vždy jen 1, jakmile jsou tam 2, koná se duel. Poprvé se do hry zpátky dostanou při sloučení a podruhé, když jich je asi 5. Kdyžtak mě opravte. Ten ON je věc, co tuto show, nebo přímo nějakou logiku, sráží úplně nejvíc. RS má určitě nějaký potenciál, ale to, co s ní Markíza provádí ji nejspíš úplně pohřbí, přece ji nemůžou dělat jako Farmu! Doufejme, že se Nova poučí a díky(pro mě osobně spíš kvůli) pozdnímu vysílacímu termínu, jaro 2017, a neudělá ty stejné chyby jako Markíza. Snad to nedělali úplně stejně a nemají tam ten ON/VON.


Čo presne myslíš tým On? Pozrela som celú SK sériu a nič podobné som tam nezachytila :D :o :) :-?

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

Ostrov (SK) - EP25

Příspěvekod sheldom » 09 bře 2017, 19:19

Čo presne myslíš tým On? Pozrela som celú SK sériu a nič podobné som tam nezachytila :D :o :) :-?

ON je zkratka pro Ostrov naděje, VON pro Velký ostrov naděje a RI pro redemption island neboli Ostrov vykoupení ;)
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon


Zpět na „Ostrov (SK)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů