Ostrov (SK) - EP26

2016 - TV Markíza
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Ostrov (SK) - EP26

Příspěvekod ItalianManiac » 31 říj 2016, 22:51

26. diel
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

Re: Ostrov (SK) - EP26

Příspěvekod sheldom » 06 lis 2016, 21:02

Nedá mi to, abych nereagoval. Co si to Markíza zase vymyslela? Aby poslední hráč ztratil svoje jediné právo, právo volit? To se mi vůbec nelíbí a Kike evidentně taky ne. Takovéhle umělé zdramatizování?
Snad poprvé měl Majo vtipnou poznámku, na Marka a jeho dělení.
Nudu na VON podtrhl Yury se svým zahrabáváním nohy. :)
Dost pochybuju o tom, že Marek této hře rozumí, moc to teda nevypadá.
Kiko, tato soutěž se dá opravdu těžko hrát, když o ní nikdo nemá ani páru a nějaká strategie a taktizování jsou největší humus, připomíná mi to snad umocněné Borneo, ikdyž tam byla aspoň čtyřka, která to pochopila.
Kdo půjde dál? Těžko předpovědět. Může odejít ktokoľvek.
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

kispin
Příspěvky: 65
Registrován: 19 zář 2013, 11:08

Re: Ostrov (SK) - EP26

Příspěvekod kispin » 06 lis 2016, 21:41

Sheldom tazko je slabe slovo. V tychto momentoch moja frustracia vrcholila a bola som sklamana z ludi co tam ostali. Tesila som sa ze si zahram survivora a namiesto toho som bojovala proti lige spravodlivych. A popravde teraz ked to sledujem som frustrovana rovnako. Jedine co ma tesi, ze ak aj nie som fanusikom survivora sypmaticka a posobim uskriekane tak moju hru akceptujete a nie som pre vas len spekulantka a bosorka ale hrac a to pre mna vela znamena. A ak by sa nahodou robila druha seria asi poradim kazdemu fanusikovi co miluje survivora tak ako ja aby do toho nesiel alebo ak pojde tak bud nech sa tvari aj pri rozhovoroch ako anjel alebo nech sa pripravi na poriadny pranier.

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Ostrov (SK) - EP26

Příspěvekod Earl » 06 lis 2016, 22:03

Kika Slovensko je zaostalá krajina kde keď v televízií povieš niečo čo si aj tak každý myslí hneď je zle. Keby sa tu vysielali americké verzie tak asi by slovákov vo veľkom vozili na pohotovosť. Keď som videl tie komenty na stránke Ostrova kde všetci písali aké to bolo hnusn a taktizovanie a podobne tak som mal dosť. Ak chceli prežívanie tak nech si pozrú ako objedá mrtve srnky Bear Grylls. Survivor to má už v názve, že treba prežit, porazit, prelstit čo vela ludi očividne nepochopilo. Potom tam uznávajú pánov spravodlivých ktorí síce tiež taktizujú ale jediná taktika je že vyhádžu všetkých čo sú v menšine a hurá sme vo finále a slováci nás milujú lebo sme nikdy netaktizovali. Táto show by u nás bu´d potrebovala taký vývoj ako v USA, že prvé série ešte nič moc taktizovania a potom postupne pridávať alebo už to radšej nevysielať. Za jedno to pokazil ten lacný formát a nezmyselne postavený Ostrov nádeje a za druhé človek aby sa bál s niekym dohodnúť koho vyhodiť lebo slovenská inkvizícia na Fb nikdy nespí. V hre teraz tak zostali nudný ludia ktorí bud čakajú kedy ich vyhodia alebo sa nesnažia ani hrať. Chcel by som vidieť ako by sa Marko obhajoval pred americkou porotou. Aj keď sa obávam, že ak by vo finále skončil niekto kto hral strategicky automaticky to bude hlasovanie proti nemu lebo taktizoval a my spravodliví sedíme v porote. Ak sú to také povahy ako Yuri tak boch ochraňuj strategických hráčov. :D
Obrázek

kispin
Příspěvky: 65
Registrován: 19 zář 2013, 11:08

Re: Ostrov (SK) - EP26

Příspěvekod kispin » 06 lis 2016, 22:12

Earl dakujem popravde nebyt tejto stranky a vasej podpory tak by ma ten hon na carodejnicu na fb uz dostal.

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Ostrov (SK) - EP26

Příspěvekod Earl » 06 lis 2016, 22:26

To si netreba všímať, ak by sa na OStrove stalo niečo ako sa stáva v americkej verzií tak neviem čo by ludia robili asi by išli hráčov rovno ukameňovať. Smola je, že tam nezostal už nikto úplne zapálený pre hru. Kaja a Baška kvasia na ostrove nádeje kde Yury, samozvaný vodca spravodlivých, ktorý sa pasoval do postu fanúšika hry, ktorý jej rozumie ale nedokáže uznať kvality iných, ktorí ho previezli na plnej čiare a okrem nich dvoch podľa mňa v hre nezostal nikto strategicky rozmýľlajuci, myslel som si o Vierke, že ide tiež na to logicky ale po posledných častiach neviem čo si o nej myslieť. Takže pravdu povediac teraz to fakt pozerám len z donútenia. Od začiatku bolo vidieť zápal pre hru len u Kiky, Kaji a Bašky, koré očividne videli viac verzií Survivor a inak cast veľké sklamanie. Takže Kika nabudúce zmeniť občianstvo a zahviezdiť v Survivor :D
Obrázek


Zpět na „Ostrov (SK)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti