Ostrov (SK) - EP27

2016 - TV Markíza
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Ostrov (SK) - EP27

Příspěvekod ItalianManiac » 31 říj 2016, 22:51

27. diel
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Re: Ostrov (SK) - EP27

Příspěvekod cihi » 04 lis 2016, 03:54

Ta Vierka je tak tupa :fuck:

ona jde radsi za 3 amigos... aby s nima pomlouvala svyho nejblizsiho spojence Kiku a vysmivala se ji... misto toho... aby pochopila... ze ti 3 kluci spolu jsou opravdu obrovska hrozba a Kika nic neprehani

ti 3 zase... ze to Kika resi predcasne... ze jeste neni ani TOP5... ty v*le :dance:... koho by asi vyloucila ta trojice kluku v TOP5... kdyz by tam byla jeste Vierka a Kika - to je prece jasny... pritom Vierka uz neco takovyho zazila pri cervenych - chybi proste vyssi inteligence... coz je skoda... potencial v sobe ma... coz i nekolikrat ukazala

pokud vyhraje Ricco... Marco nebo Filip... tak to bude pouze dukaz blbosti ostatnich - hlavne u Marca by to bylo do nebe volajici... clovek kterej nic nedela - obavam se vsak... ze by prave mohl ziskat hodne sympatii poroty skrz to... ze s tim chtel seknout hned na zacatku... ale premohl se a dostal se az do finale

myslim... ze Kika pujde na jedne z neblizsich kmenovek - ostatne na ni v roli porotce se i docela tesim... protoze bych pak na konci cekal jeji kritickou rezbu k finalistum... ze vubec nehrali Survivora a byli tam jak na tabore

Megis
Příspěvky: 89
Registrován: 12 zář 2014, 20:39

Re: Ostrov (SK) - EP27

Příspěvekod Megis » 05 lis 2016, 10:33

Tak jsme se rozloučili s Lulu, nejdůležitější a nejvýraznější hráčkou celého Ostrova, krásným pětiminutovým dojemným videem, jaké mastrštychy ve hře předvedla a v jakých všech polohách na ostrově naděje ležela. Zároveň jsme se rozloučili s Markem, který vůbec nezahrál skrytou imunitu a neměli z něj vlastně všichni protihráči strach. A to krásným půlminutovým proslovem. Tleskám, jak skvěle byly tyto odchody zvládnuté, začínám mít pocit, že ta produkce něco bere :cry:

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Re: Ostrov (SK) - EP27

Příspěvekod cihi » 05 lis 2016, 20:44

Problem je totiz to... ze ON je celou dobu takova druha samostatna reality show uz v jedne show (takova Farma v Ostrove)... jako na Farme je tam nekolik podobnych typu duelu... kdy si vyzvany vybira disciplinu... taky tam jde spis o konflikty - a proste celkove ON v teto podobe do Survivoru (Ostrova) proste nepatri a je tam jen na zaplneni prostoru... aby meli co vysilat 3x tydne (coz se samo o sobe ukazalo jako katastroficky rozhodnuti)

rozlouceni Mareka na pul minuty je akorat - tak jako u klasickyho Survivora... ostatne uvidime ho az do konce

nelogicky louceni show s Lulu uz vychazi z primarniho problemu celyho ON :beer:

Megis píše:Tak jsme se rozloučili s Lulu, nejdůležitější a nejvýraznější hráčkou celého Ostrova, krásným pětiminutovým dojemným videem, jaké mastrštychy ve hře předvedla a v jakých všech polohách na ostrově naděje ležela. Zároveň jsme se rozloučili s Markem, který vůbec nezahrál skrytou imunitu a neměli z něj vlastně všichni protihráči strach. A to krásným půlminutovým proslovem. Tleskám, jak skvěle byly tyto odchody zvládnuté, začínám mít pocit, že ta produkce něco bere :cry:

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

Re: Ostrov (SK) - EP27

Příspěvekod sheldom » 07 lis 2016, 22:13

Konečně se na VON začalo něco dít. Rozhodnutí o tom, kdo půjde do duelu losem? No to si děláte srandu? Pokud mají být duely každý 3. den, vychází to, že se 2 lidé vrátí, když jich ve hře bude 5 nebo 4.
Tak a máme porotu, sice o ní minule nepadlo ani slovo, ale už je. Ta porota bude teda pěkně početná. Když vezmu, že jich je s Mirem 10, z VON přijdou 2, to znamená, že v porotě bude sedět 10, což je špatný číslo na 2 finalisty nebo 9 na 3 finalisty, což je taky špatný číslo, takže nevím.
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: Ostrov (SK) - EP27

Příspěvekod lacSzlo » 18 lis 2016, 23:54

Jsem opravdu, opravdu, ale opravdu velmi pozadu ve sledování Ostrova. Big Brother efekt se konečně dostavil :D

V tomhle díle mě šíleně vytáčel Španěl všema těma kecama, co měl na ostatní, to fakt miluju tyhle pokrytecké kecy ("Marek je moc sprostej, jak ho to proboha vychovali, takovej člověk si tu nezaslouží být", pak jsem snad pochytil něco o tom, že by měl mít Marko v devatenácti už rodinu nebo co??? :o )
Co se týče Kiky, faktem asi je, že je v tuhle chvíli paranoidní až přes čáru, ale člověk se jí moc nemůže divit, přišla o celou alianci během asi tří dní, tu modrou čtyřku ale taky nejde úplně odsuzovat, zase co by se zbytečně obraceli jeden proti druhýmu, když mají takhle jistou final 4? Viera nevím no, jak na tom mezi chlapama je, tady bylo vidět, že i oni mají mezi sebou neshody... ono to nakonec bude stejně jedno, protože pokud jsem rozumněl Majovi, poslední kmenovka je ve final 5?!? Říkal na VON něco o tom, že final 6 bude sestávat ze 4 Dilaw a 2 z VON a finále se pak určí nějakýma soutěžema. Tvl, díky aspoň za tu porotu (každopádně tahle zpráva pro mě definitivně pohřbila všechny šance pro Kiku, to už má větší šanci snad vyhrát ta Iveta v tuhle chvíli nebo tak někdo).
Duel na VON jsem zíral co to do prdele bylo, to je fakt pověsili 10cm nad čáru a která první... ughhhhhh. To tam visely tak 2 minuty ne?
Nová klika na VON se mi taky nelíbí, docela mě nakrklo, jak rychle Barča a Cica odkoply Lulu kvůli Yurymu... :angry:
(?)

kispin
Příspěvky: 65
Registrován: 19 zář 2013, 11:08

Re: Ostrov (SK) - EP27

Příspěvekod kispin » 19 lis 2016, 08:49

Laszlo suhlasim, ze som bola mierne paraniodna, ale zas som vedela, ze cerveni budu hlasovat za mna a modry sa tvarili, ze sa nic nedeje. Aj keby neslo o hlasovanie proti mne, im bolo uplne jedno ze mozu stratit pocetnu prevahu a to som nechapala. Nehovoriac o tom, ze Marko a Viera mi potvrdili, ze pojdu dalej so mnou. Netusila som ze Viera Rico a Filip su dohodnuti, ze si vyhru rozdelia, ani ze Viera vsetko co jej poviem v momente vykeca chalanom.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: Ostrov (SK) - EP27

Příspěvekod lacSzlo » 19 lis 2016, 11:12

Však já psal, že na jednu stranu to chápu, ale očividně to bylo moc a to taky škodí. Jasně, šlo o hlasování proti tobě a mohlo snadno dojít na remízu (nehlasování Viery kvůli soutěži jinak opět další podraz od produkce, ale co s tím člověk nadělá, no), zaujalo mě, jak nikdo neřeší, že i kdyby červení vyhráli tady nějakou remízu, je remíza příště zase :mrgreen:

Jinak mi přijde, že krom tebe a Marka (což navíc vím jen z toho, že to o něm říkali ostatní, že má následováno, z něj bych to nepoznal :D (PS - jo, a Miro asi taky)) snad z lidí, co se dostali do Dilawu, nikdo Survivora nesledovaného nemá, to už je takových lidí asi víc na VON (Yury, Kaja, Barbara, L'uba?). Což mě překvapuje například u Filipa a Dominika, nějak bych čekal, že když se tam dostali dva kámoši, tak vědí, o co go, ale asi ne :D
(?)

kispin
Příspěvky: 65
Registrován: 19 zář 2013, 11:08

Re: Ostrov (SK) - EP27

Příspěvekod kispin » 19 lis 2016, 11:32

dosť dobre si to zhrnul na ON sú ľudia čo hrú poznajú a chcú ju hrať a v hre sú ľudia, ktorí možno aj hrajú, ale len tak aby to kamera nezachytila a neboli potom za zlých. Hru poznali Miro (bohužiaľ vypadol), Yury, Kaja, Baša, Ľuba, Iveta a Marek ( on pozeral na prima cool, keď bol ten veľký boom) Filip s Dominikom si pozreli len pár dielov a súťaží na youtube, ale celú sériu pokiaľ viem nevideli ani jednu.


Zpět na „Ostrov (SK)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti