Ostrov (SK) - EP30

2016 - TV Markíza
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Ostrov (SK) - EP30

Příspěvekod ItalianManiac » 06 lis 2016, 22:51

30. diel
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Ostrov (SK) - EP30

Příspěvekod Earl » 10 lis 2016, 20:24

Strih očividne spravený tak aby Kiku vykreslil ako mrchu, ktorá splieta taktiky a je tam jediná ktorá hra strategicú hru a v podstate je mrcha. Neviem či naozaj zvyšok nehral nič a prakticky sa tam nič nedialo (čo ma pri tých hráčoch vôbec neprekvapuje) ale ak by napr. vypadla Kika tak vidíme partu deciek na letnom tábore kde sa majú všetci radi, nikto nehrá hru a každý si to dopraje navzájom. Apoň tak to pôsobí zo strihu. Kika vykreslá ako diabol ostrova a zvyšok by sa dal natret na chlieb ako sa roztekajú od dobroty. Ale Kike už nevezme nikto ppost prvej strategicky skvelej hráčky, je to taký slovenský "Hatch" a ak by bola druhá séria myslím, že dosť ľudí by od nej malo inšpiráciu na hru aj keď je jasné, že lsováci budú rdšej fandiť Rikovi alebo dokonca Markovi ktorý tam celý začiatok končil a teraz sa len vezie. Kvalitnú strategickú hru v našej krajine asi nikto nikdy neprijme a neocení.

Favoriti po 30 dnoch v hre: Kika, Baša, Kaja

Uplna averzia: Yury
Obrázek

Jerremy
Příspěvky: 19
Registrován: 06 pro 2015, 06:49

Re: Ostrov (SK) - EP30

Příspěvekod Jerremy » 11 lis 2016, 03:00

Vazne jsem si chvili myslel, ze by mohl byt na Kiku blindside...
Pravdou je, ze strih dela z Kiki "mrchu" (z pohledu fanouska je ale vidno snahu o taktiku a to se ceni). Skoda, ze neni moc s kym taktizovat a jestli se dostane do finale, pochybuji, ze porota dokaze ocenit jeji hru... :(
Skoda, ze z ON vypadnul Riso, ted uz asi tuhle cast muzu preskakovat a pockam az na duely. Idealne by bylo kdyby z ON nejblize vypadnul Yuri :)

Megis
Příspěvky: 89
Registrován: 12 zář 2014, 20:39

Re: Ostrov (SK) - EP30

Příspěvekod Megis » 11 lis 2016, 21:44

Barbara tam brečí, že musí po měsíci KONEČNĚ na první soutěž, a to ještě na takovou, kterou si může sama zvolit? A následně tam vykládá něco o tom, že by byla ráda, kdyby na Ostrově divákova utrpení zůstali jenom hráči, kteří si to zaslouží? Docela zvláštní postoj :? Ale jinak jsem rád, že Riša porazila, ta jejich válka s Rišem nebyla ani trochu zajímavá a táhla se zbytečně už 29 a půl dílu.

Jinak doufám, že Kika ukecá Vierku, Štefana a Danielu a příště (ideálně třikrát po sobě :D ) vypadne někdo z ligy spravedlivých, nudnější hráče jsem neviděl snad ani v zahraničních verzích :-| Jako chalani to budou jistě fajn, ale do reality show mi absolutně nesedí ani jeden z nich.

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Re: Ostrov (SK) - EP30

Příspěvekod cihi » 15 lis 2016, 03:25

ta Vierka mela jit fakt radeji do VyVolenych... resi vztahovy blbosti a hlasovat by nejradeji chtela podle sympatii a podle toho jestli "ma s tim clovek problem"

zarazi me... jak je nepochopitelne oblibenej Marco... aby to nevyhral nakonec on

doufam vsak... ze si Vierka ted pri vysilani v televizi dava po kazdym dile facku... protoze jestli si fakt myslela... ze dojde do TOP4 s tema trema klukama... a oni najednou vylouci nekoho mezi sebou misto ni... tak naivita opravdu nema mezi

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: Ostrov (SK) - EP30

Příspěvekod lacSzlo » 20 lis 2016, 20:53

VON - reakce na Rišův výběr mi přišly těžce přehnané, proč by si tu Barbaru vybrat nemohl? Jak jí mám rád, pravda prostě je, že tam sedí od úplně prvního dne na zadku bez jakékoliv zásluhy, po odchodu Lulu tam byli s Rišem nejdýl, tak mi to přišlo jako takové částečně i odpovídající vzít si do duelu právě jí. Dokonce kdybych byl Kaja, tak mě naštve, kdyby moje sestra tímhle stylem došla dál než já, která jsem si prožila ve hře celou pre-merge :D
Jinak Yury má u mně po dlouhý době nějaký plusový body, celkem se mi líbilo, jak se do toho Duelu dobrovolně hrnul, to bylo celkem pěkný se takhle, dá se říct, obětovat.
Za to, že Barča Riša vyřadila, jsem ale rád, když ne ona, tak ještě Cica by přicházela v úvahu po tom, co si s ním zažily na ON, kdyby vypadl s Yurym, nebylo by to zase až tak ono, ani s Ivetou nebo Kajou, ty si toho s ním prožili všichni o mnohem, mnohem míň.

Dost se mi nelíbily v tomhle díle ty Riccova slova o tom, jak už nikdy nechce slyšet o Kikině manželovi a dětech, to mi přišlo dost přes čáru. To už pak nevím, co by od Kiky chtěli, aby seděla v koutě a mlčela o strategii i o domově, o čem má sakra jako mluvit? Podobně když měl Filip nebo kdo kecy na to, že Kika necvičí - no a co jako?!

Jinak co se týče Kiky, je rozhodně fajn, že se snaží strategizovat, jen to ale rozhodně nestačí, očividně to moc dobře nedělá a to je prostě fakt. Připomíná mi to ze S27 [spoiler]Coltona, když se snažil v Tadhaně čeřit vody a rozeštvávat lidi proti sobě a vůbec mu to nešlo, páč tam prostě byli lidi, na které to nefungovalo.[/spoiler] Myslím, že Kika by měla mnohem lepší pozici ve hře, kdyby trochu víc mlčela a držela se aliance... jenže to jsme zase u faktu, že to není ta "její" aliance, se kterou chtěla pracovat... :? :? :?
(?)


Zpět na „Ostrov (SK)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů