Ostrov (SK) - EP32

2016 - TV Markíza
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Ostrov (SK) - EP32

Příspěvekod ItalianManiac » 15 lis 2016, 10:45

32. diel
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Re: Ostrov (SK) - EP32

Příspěvekod cihi » 16 lis 2016, 01:33

ten Ostrov je takova skoda... takova promarnena prilezitost... protoze jsou tam velice dobry souteze... zajimavi soutezici... vzhledove i chovanim - jen chybi to nejdulezitejsi... nejakej ten herni mozek

imunitu vyhral opet necekane Filip... a jiste je opravdu velkym prekvapenim... ze je bude vyhravat hlavne on a Ricco... jen naprostej idiot s nima muze byt v teto fazi v alianci

vypada to... ze Kika priste poleti... protoze Vierka prozradi jeji plan na vylouceni Filipa - holt je to tezky... kdyz Vierka smerem k Filipovi premysli svym pohlavnim organem... misto toho... aby pouzivala ten organ... kterej ma v hlave - vzdycky jde videt... jak se ji rozzari ocicka... kdyz s nim mluvi

uz jen cekam... po tom... co tam Kika pronese... ze takhle Vierka darovala Filipovi 100 000 eur... ze ji budou rikat... ze mu zavidi :dance: :dance: :dance:

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

Re: Ostrov (SK) - EP32

Příspěvekod sheldom » 19 lis 2016, 21:54

Po této soutěži mi už opravdu příjde, že všichni ostatní kromě Kiky se snaží hrát "čestně" a ve skutečnosti mají plán, jak se někoho zbavit, Štefan nehledá žádnou imunitu, Filip se při soutěžích vůbec nesnaží, Vierka se nesnaží držet s fyzicky nejsilnějšími...
Takhle to spíš působí dojmem, že jsou víc falešní než Kika, která otevřeně přiznala nebo to aspoň vyplynulo, že hraje.
Část z ON pro mě opět nejhorší, ba téměř zbytečná...
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: Ostrov (SK) - EP32

Příspěvekod lacSzlo » 22 lis 2016, 22:14

Tak nějak nechápu ty lidi na VON, dokud tam byl Rišo, furt do něj hučeli ať nezabíjí zvířata a nechá je napokoji, a najednou jim nedělá problém vraždit kraby a srážet vosy ze stromů (chtěl jsem napsat, proč proboha reší, že to je blízko u vody, když voda je všude, naštěstí mi včas došlo, že asi mluvili o studni :D - ale stejně mi to přišlo zbytečně drastický). Jinak, co se týče vos jsem čekal vetší vzrůšo, Barbara byla v díle předtím v jedný zpovědi celá obsypaná červenejma bolákama, tak jsem se těšil, jak je ty vosy pěkně poštípou, a nakonec z toho bylo jenom jedno žihadýlko pro Yuryho. :( :down:

V normální hře mi začíná bavit Vierka, hrozně dlouho mi to trvalo, ale konečně mi došlo, jaký ona je vlastně super villain - ten smích, pomluvání, přijde mi taky docela falešná (při všech těch kecech na Štěfana jsem pořád myslel na to, jak si s ním užívala odměnu v resortu a žádný pindy tam na něj neměla :D ). Jinak ok, moc se toho neděje, kdyby nebylo přetahovaný o banány a hledání tajný imunity...
(?)


Zpět na „Ostrov (SK)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů