Ostrov (SK) - EP36

2016 - TV Markíza
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Ostrov (SK) - EP36

Příspěvekod ItalianManiac » 21 lis 2016, 00:57

36. diel
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Re: Ostrov (SK) - EP36

Příspěvekod cihi » 24 lis 2016, 03:04

V ukazce na dalsi dil - Daniela a Stefan se spolu bavi: "Me nebavi cekat na to az nas vylouci" :dance: :dance: :dance: :dance: :fuck: - jooo... kdybyste nebyli idioti a zejmena jeden si nehral na pana "cestnyho" (ve skutecnosti ovsem akorat hloupyho)... spojili se s Kikou a udelali remizu 3-3... tak jste treba mohli na tahani kamenu udelat vetsinu a vybirat vy - nebo taky ne... dulezity ze MOHLI - porad lepsi 50% sance nez 0% sance - taky to slo zkusit zahrat s tim predanim imunity - ale ne to neni "dobracky"... to idiotum ovsem nevysvetlis - porad bylo casu dost a dost... hlavne nemyslet moc dopredu a najednou neni co vymyslet :fuck: - takhle to tam ma ale vetsina

Mimochodem tesim se na Kiku na finalove rade... snad jim to da poradne sezrat - favorizuju tam Filipa... protoze ten se ani do te dnesni grilovacky (takhle dejme tomu "takticky") nezapojil... a vubec vetsinou radeji mlci nez aby neco rekl... takze nikoho proti sobe nepostve - ocekavem ze by mohl i od Kiky dostat hlas... ta by tim potvrdila aspon... ze o jeho vitezstvi mela pravdu

Jeste uvidime... jak s tim zamicha ON... snad o ucasti ve finale nebude rozhodovat disciplina - to by bylo jeste trapnejsi nez to dosud bylo - zase na druhou stranu... ac je ON uplne hrozna vec... tak muze aspon zamichat s jasnou finalovou trojkou - Vierka... Ricco... Filip - tam by potom bylo nejzajimavejsi akorat to... kdyby jim rekli... ze bude TOP2 (ale s tim osobne nepocitam)

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

Re: Ostrov (SK) - EP36

Příspěvekod Dejvy » 24 lis 2016, 09:37

Zatial som sa k Ostrovu moc nevyjadroval, ale napozeral som posledných pár epizód a dnes už musím...

Čo je to za bandu? Teraz nemyslím len súťažiacich, ale aj slovenských odborníkov na soc. cieťach. Potom sa čudujme, že tu rozhodujú individuá ako Fico či Kotleba :cry:

Tak oni idú nakladať Kike, že je falošná, že stále len taktizuje (umrnčaná Viera-pi*a: ,,ráno vstaneee a hneď taktizuje, mna to už nebavííí."). Tak na čo si tam liezla? Mala si sa prihlásiť do Vyvolených alebo inej sračky kde budeš celý deň ležať s kundou hore a povezieš sa do finále. Toto je Survivor! To dievča nemôžem ani cítit, ešte sa tam hrá na morálnu pani. Inak jej tam pristavili do džungle ten šulec zo solárka spolu so špirálou a líčidlami alebo čo? Tá tam absolútne nemá čo hladať, dufam, že sa dostane do finále a tam jej Kika naloží, že nebude vedieť kde je sever. :vomit:

Naopak Daniela mi príde ako krásne dievča, prirodzené, ale až moc dobré na túto hru. Som však rád, že aspoň má inteligenciu na to aby chápala o čo Kike ide. Musí byť super baba aj v súkromí.

Štefan či jak sa volá, no comment, ten vie vôbec kde sa nachádza?

Ricco+Filip... Velkí páni moralisti. Aj by som povedal, že sú to Ozzyovia, Malcolmovia atd, ale od tých sú na mííííle vzdialení. Ale musím uznať, že keby robili schválne to čo robia tak klobuk dole, lebo toto je presne hra na výhru v slovenskej verzii - byť jánošíkom čo drží vlajku, pán good guy a vzor (y). Oni to ovšem nevedia a nevedia ani hrať tak tam len tak pôsobia, nevidím žiadny rozdiel ako keby boli na Farme 8.

Kika. Určite jediná čo vie hrať, dokazovala to každý jeden diel, jej problém je, že narazila na bandu čurákov čo nevedia ani kam prišli. Ona proste chcela ist na to ako sa má v Survivor na to chodiť čo jej nakoniec ublížilo lebo keby poznala lepšie slovenské reálie tak by zahrala hru dobreho dievčatka čo každému lezie ro riťky, pomáha, pofúka a pohladká a potom by vyhrala, takto si zachovala iba štatút ozajstného hráča pre našu komunitu a štatút bitch pre úbohý slovenský národ. Verím, že to tam ešte v porote roztočí. Sí dobrá Kika aj ked podla mna si šalena vychodnarka :D

ON... Toto je úplna katastrofa. Absolútne nechápem načo je toto dobré. Smiešne tahanie kamenov, disciplíničky. OMG. A ešte aj tu sa pani Iveta ide hrať na správnu :facepalm: Preboha ved ked idem vyhrať tak idem vyhrať a je jedno či im tam budem páliť tenisky alebo porážať ženu v pretláčaní (inak Yury si vybral silu a podla mna to bola vytrvalosť). Čo by títo šašovia robili na Ostrove s Russelom? Plakali slzičky? K veci. Iveta si vyberie čierny kameň, mala si vybrať tú tučnejšiu Luba myslim, tá by nevydržala ani 1 minútu na tom kmeni, ale nie ona hrdinka si myslí, že blázon ruský bude gentleman a vyberie si šikovnosť :mrgreen:

Ešteže nebude druhá séria čo je asi jasné, kedže už teraz to vysielajú po všetkých možných sračkách čo ma Markíza v programe až niekedy pred pol nocou. Slováci hold nevedia oceniť normálnu hru, len intrigy, kto s kým a kde a potom velkých hrdinov. Tento štát by mal zrušiť TV stanice.
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

kispin
Příspěvky: 65
Registrován: 19 zář 2013, 11:08

Re: Ostrov (SK) - EP36

Příspěvekod kispin » 24 lis 2016, 09:56

Dejvy dakujem. Ano chcela som hrat suvivora a aj som sa ho snazila hrat, ale ako pises tak ako sa suvivor hrat ma nie ako sa ma vyhrat na slovensku. Porobila som kopec chyb, ktore ma vylucili, ale radsej byt vylucena a vedoma si ze som hrala, ako byt v hre a tvarit sa ze som na dovolenke. Mojou najvacsou chybou bolo priznat ostatnym ze som prisla hrat a hrat aj budem. Mala som si toho viac nechavat pre seba a nehovorit o svojich planoch Viere a Markovi. Bohuzial vsak kedze som ich povazovala za spojencov musela som ich informovat o niektorych veciach aby som nestratila ich doveru ( ktoru som evidentne aj tak nemala)a teda nasledne sa vsetko dozvedela liga spravodlivych. Prave vtom vidim najvacsi rozdiel medzi mojimi podrazmi a Vierinymi ja som vo vztahoch k ludom neklamala zatial co Viera ano. A povedzme si pravdu ak by Viera Rico a Filip neboli dohodnuti, ze si vyhru rozdelia Viera by v zivote s nimi nehrala. A popravde to, ze som pre tuto komunitu hrac mi bohate staci, aj ked s chybami, ale hrala som.

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Ostrov (SK) - EP36

Příspěvekod Earl » 24 lis 2016, 17:20

Proti deleniu výhry mala uz davno produkcia zakročiť. Takéto veci do hry nepatria a podľa mňa je niekde na to aj odstavec v pravidlách, minimálne v USA určite. Hra bude teraz hrozne ale že hrozne nudná, pochybujem o tom, že Daniela dokáže Štefana vôbec vyburcovať k nejakej taktike lebo on mi pride uplne mimo od zaciatku. keby vyletel vtedy namiesto Mareka %Stefan možno by sa tá aliancia Kika Daniela a Marek vytvorila lebo Marek mal aspoň nejakú predstavu ako hrať a prežiť ďalej.

Viera no comment. Ako ona si naozaj myslí, že má vo finále šancu proti dvom idolom ženských srdcí? Čerevený ju mali v hladáčiku od začiatku, Kika pre nu hlasovat bude asi len ak by chcela dat tejto serii odpovedajuceho vitaza teda nahovno (aspon dufam ze sa nemylim :D) Ak dobre Viera hrá ale hrá totálne tú najhoršiu hru čo môže, na jednej strane vyzveda, druhej všetko hovorí a potom sa hrá ona na tú obeť.

Rico sa konečne predviedol v pravom svetle, ak my la trochu ucty k druhym tak bude drat hubu ako Filip, ten aspon nekopal do Kiky ked vedel ze ide domov, zato Rico sa s tou imunitou cítil tusim velmi konfortne, prajem mu aby v tej poslednej sutazi o finále vyhorel.

ON netreba komentovať to je úplne iná reality show.

Kika, klobúk dolu skúsila to na čo nemal nikto odvahu a keby hráš s inteligentnymi ludmi mohla to byt celkom zaujimava show. Dosť ma inak mrzí, že to Markíza ku koncu vykreslovala ako labilitu a zrutenie ale každého by tam asi s prepacenim jeblo keby sa celu hru snazi a par dni pred koncom ho inkviziacia spravodlivych ktora sa tam v podstate doviezla bez akcie vyhodi.
Obrázek

kispin
Příspěvky: 65
Registrován: 19 zář 2013, 11:08

Re: Ostrov (SK) - EP36

Příspěvekod kispin » 24 lis 2016, 18:08

To delenie vyhry je podla mna podfuk na divaka. Inak je sranda ze tie peniaze boli pre mna tou poslednou motivaciou. Nebudem tvrdit, ze by som si ich nepriala mat. Ziskat 100 tisic za dva mesiace nepohodlia stoji zato. Ja som neustale myslela na to, ze chcem aby show dopadla pre divaka atraktivne aby sa nenudili a vzdy sa nieco dialo. Aj preto som stale ostatnym vravela nech hraju. Strasne som nechcela aby z toho bola farma. Tak velmi si vazim tuto sutaz, ze som sa snazila aby som jej bola hodna. Ci sa mi to podarilo mozete posudit asi len vy fanusikovia survivora. Mozno som si mohla po vypadnuti odpustit ten utok na Vieru, ale kedze dost rozlisujem medzi zradenim v hre a zradenim v medziludskych vztahoch, tak som si nevedela pomoct a chcrla som aby ludia videli ,ze ja som sice hrala a robila som podrazy v hre, ale co sa tyka medziludskych vztahov ,nehrala som sa tam na niekoho priatelku a v momente ked sa otoci chrbtom hovorim o tom ako ho neznasam a jak mi lezie na neevy. Bohuzial toto divaci nevidia, lebo niekto si daval velky pozor aby pri tom nebola kamera.

Megis
Příspěvky: 89
Registrován: 12 zář 2014, 20:39

Re: Ostrov (SK) - EP36

Příspěvekod Megis » 24 lis 2016, 19:30

A jaký by to byl pěkný díl, kdyby Iveta vyřadila Juriho a místo Štefana byl na Ostrově někdo, kdo by chtěl aspoň z jednoho pos***ého procenta vyhrát. Takto nám v jednom díle vypadla Iveta, která byla na VON nejlepší, a Kika, která nám jediná dělala reality show a Survivora. No a jestli si ti tři "svatí" opravdu nakonec rozdělí výhru, tak to bude absolutní výsměch divákům. No a mimo to to budou i nejhorší vítězové v celé historii Survivoru, zlaté Markézy, fakt. (I když k dobru jim musím dát, že Štefan by byl ještě horší vítěz, řekl mu vůbec někdo za celých 40 nebo kolik dní, že se jedná o HRU?). :vomit:

Momentálně jediná fanditelná je tam Daniela. I když teda Kaja nebo Luba mi taky nevadí, ale ten ON a následně VON je tak silný přešlap mimo (ty soutěže točící se pořád dokola myslí jako vážně?), že to veškeré jejich snahy devalvuje rovnou na nulu.

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Re: Ostrov (SK) - EP36

Příspěvekod cihi » 25 lis 2016, 02:13

a to je presne i ten rozdil mezi Kikou a Vierkou - Kika zradila v ramci hry... Vierka v ramci mezilidskych vztahu (protoze o nejake herni taktice nemuze byt rec) - a ta druha zrada je samozrejme daleko horsi nez ta prvni... protoze daleko vic vykresluje cloveka jakej je i normalne

Vierka je navic strasne pomlouvacna - ani to by mi treba nevadilo... kdyby hrala skvelou hru a byla to takova ta funny tresnicka - ale takhle to bohuzel neni

jednoduse receno Kika byla hracka Survivora (hra oddelana od chovani v normalnim zivote) a Vierka ve hre hraje Vierku - sebe takovou jaka je


Megis píše:A jaký by to byl pěkný díl, kdyby Iveta vyřadila Juriho a místo Štefana byl na Ostrově někdo, kdo by chtěl aspoň z jednoho pos***ého procenta vyhrát. Takto nám v jednom díle vypadla Iveta, která byla na VON nejlepší, a Kika, která nám jediná dělala reality show a Survivora. No a jestli si ti tři "svatí" opravdu nakonec rozdělí výhru, tak to bude absolutní výsměch divákům. No a mimo to to budou i nejhorší vítězové v celé historii Survivoru, zlaté Markézy, fakt. (I když k dobru jim musím dát, že Štefan by byl ještě horší vítěz, řekl mu vůbec někdo za celých 40 nebo kolik dní, že se jedná o HRU?). :vomit:

Momentálně jediná fanditelná je tam Daniela. I když teda Kaja nebo Luba mi taky nevadí, ale ten ON a následně VON je tak silný přešlap mimo (ty soutěže točící se pořád dokola myslí jako vážně?), že to veškeré jejich snahy devalvuje rovnou na nulu.


ON je proste v tech soutezich uplnej Farma style no :D ja si preju at se tam vrati Yuri... sice je to taky magor a psychopat (kterej ani to bohuzel nehraje)... ale zaroven nejaky herni tendence tam alespon jsou

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: Ostrov (SK) - EP36

Příspěvekod brninho » 19 pro 2016, 15:19

Po dvou měsících, kdy jsem absolutně neměl na Ostrov čas doháním manko, přestal jsem show sledovat zhruba od doby kdy vypadl Miro a Kika byla v dobré alianci se šancí na úspěch a když jsem se vrátil, tak nejstarší free epizoda ve videoarchivu už vypovídala úplně o něčem jiným. Strašně mě sere všechno co jsem stačil do téhle epizody vidět, ještě že jsem na to nekoukal když to bylo aktuální- ztráta času. Kiko, jestli ještě sleduješ fórum- Díky za tvou účast a za to, že jsi sdílela svoje pocity/poznatky tady na tomhle místě, zpočátku hry jsi byla v mým osobním žebříčku někde na konci, ale to ještě nebyl dostatečně vykreslenej opravdovej charakter ostatních lidí a to, že jsi na Ostrov přišla hrát, po vyřazení Yuryho se můj pohled změnil o 180 stupňů. Bohužel, se znalostí strategické hry z novodobýho Survivora se v první sérii uspět podle mě nedá, vždyť i Borneo málem místo Richarda Hatche vyhrála Kelly Wigglesworth, taky taková "falešná dobračka" Filipovýho ražení a Hatch si pak taky na dlouhou dobu zasloužil titul největšího zloducha v Survivoru a hate ještě v americkým měřítku, byť z dnešního pohledu jeho hra není až tak "cutthroat", teď je to norma. Sám bych asi měl problém se v téhle hře orientovat, na jednu stranu bych chtěl jako fanoušek hrát strategickou hru, na druhou bych se musel srovnat s tím, že začátky jsou o nějákých porodních bolestech a ta hra se musí do stádia toho strategického soupeření teprve dostat. Na Slovensku už se nejspíš nedostane, s hrůzou očekávám českou verzi, i když tam by mohlo být fanoušků Survivora víc.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)


Zpět na „Ostrov (SK)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů