Ostrov (SK) - EP38

2016 - TV Markíza
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Ostrov (SK) - EP38

Příspěvekod ItalianManiac » 28 lis 2016, 14:15

38. diel
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Re: Ostrov (SK) - EP38

Příspěvekod cihi » 30 lis 2016, 03:10

dodivam to do konce... uz jen tyden... ale uz me uprimne ubiji ta deb*lita od produkce poradu zacinaje... pres moderatora az po vetsinu "soutezicich" konce

cim dal tam tim vetsi dno... co oni resi.. to snad neni ani mozny... oni budou zazlivat cloveku... kterej imunitu potrebuje (jinak by letel)... ze vyuzil vyhodu v souboji

ale Stefan neni taky zadna vyhra... je to uplnej mimon - ted zjistil v top5... ze vazba tech 3 je fakt nerozbitna - jeste... ze jsi teda takticky v pomeru 3-3 vyloucil Kiku... blbe :D

jinak Vierka opet hraje VyVoleny... co ona resi porad za osobni blbosti? - neustaly pomluvy, konflikty, osobni konfrontace - toto proste do Survivoru v tak velkym meritku absolutne nepatri - tohle je taky duvod... proc je z toho takova sr*cka jaka momentalne je - vzdyt takovy veci se v nam znamym Survivoru tak do hloubky proste neresi - lidi tam vsak maji to... co zde "lize spravedlivych" chybi - herni nadhled

a moderator teto parodii vzdycky na kmenovce nasadi svyma kontraproduktivnima otazkama dokonalou korunu - ted v ukazce na dalsi dil se pta Stefana... jestli by byl ochotnej se o vyhru podelit... to uz je moc... to snad ne :dance: - tak nejen ze to asi nemaji zakazany... ale on je k deleni vyhry jeste nabada moderator :o

skoda... ze produkcni tym nevedl clovek... kterej je zaroven fanouskem hry - to by totiz vypadalo cely uplne jinak - nebo lepe receno ne tolik jinak jako puvodni Survivor

jediny na co se opravdu tesim... je finalova kmenovka... mam slibeny... ze dostanou dobrej masakr :fuck: tak uvidime

ale kdo by si vyhrat zaslouzil? nikdo no... at to vyhraje Lubica fakt uz :D

ritterqa
Příspěvky: 12
Registrován: 09 pro 2013, 19:47
Nejoblíbenější série: S02 - Austrálie, S06 - Amazon, S07 - Pearl Islands, S08 - All Stars, S12 - Panama, S13 - Cook Islands, S14 - Fiji, S15 - China, S16 - Micronesia, S17 - Gabon
Nejméně oblíbené série: S03 - Africa, S04 - Marquesas, S05 - Thailand, S11 - Guatemala
Bydliště: Ostrava, CZ

Re: Ostrov (SK) - EP38

Příspěvekod ritterqa » 30 lis 2016, 08:22

Tak po dlouhé době jsem se včera (no spíš až dnes) koukla na čát dílu. Naposledy jsem viděla asi někdy 12. díl, jinak čtu pouze vaše příspěvky.
Viděla jsem část se soutěží o imunitu a teda fakt mi stačily ty jejich pindy, že Štefan měl výhodu a jaký to není blb, když si hned šel vybrat tu nejlepší dráhu. Ať mi jako netvdí, že kdyby měli na výběr, že by si nikdo jiný tu první dráhu nevzal. Bože co to je za lidi :cry: .
TOP: Colleen(S01), Colby + Elisabeth + Jeff(S02), Etahn + Kelly + Kim P.(S03), Gabriel + Gina + Hunter(S04), Ken(S05), Rob(S06), Andrew + Darrah + Ryan O. + Sandra(S07), Amber + Colby + Ethan + Rich + Rob M.(S08), Ami + Eliza + Chad + John K. + Julie(S09) Angie + Ian + James + Jenn + Stephenie(S10), Brian + Jamie + Rafe + Steph(S11), Aras + Austin + Cirie + Danielle(S12), Cece + Jonathan + Sundra(S13), Alex + Edgardo + Michelle(S14), Aaron + Amanda + Eric + Todd (S15), Amanda + Ozzy(S16), Bob + Matty + Sugar(S17), Boston Rob + Candice + Colby+ Sandra (S20)

BOTTOM: Sue(S01), Jerri + Kimmi(S02), Brandon + Kim J. + Lindsey(S03), Sarah(S04), Jan + Shii Ann + Ted(S05), Shawna(S06), Lillian + Tijuana (S07), Jenna + Shii Ann(S08), Bubba + Chris + Rory + Scout + Twila(S09), Caryn + Coby(S10), Cao Boi + Flicka(S13), Dreamz + Lisi + Stacey(S14), Courtney + Jamie + Peih-Gee + Sherea (S15), Alexis + Chet + Joel + Natalie + Tracy (S16), Corinne + Crystal + GC + Gillian + Ken + Randy (S17), J'Tia + Tasha (S28)

lilithka
Příspěvky: 2
Registrován: 30 zář 2014, 19:11

Re: Ostrov (SK) - EP38

Příspěvekod lilithka » 30 lis 2016, 22:50

Je z toho akurat fraška plná drbů a morálního kázaání... NUDAAAA! Mě se ti tři už tááák zprotivili! Štefan je fakt mimon, a Dada mě kolikrát už překvapila svou inteligencí, jak hodnotila hru jiných hráčů, ale je na Survivora asi moc slabá a hodná. Yury - no comment :-D Stejný magorus jako Rišo :angry:
Nezbývá, než přát výhru Lubě nebo Kaji, i když jsem je obě nemusela.
Ale nedělám si iluze, že finale nebude liga tří spravedlivých.
Russel, Boston Rob, Parvati.... ti by zaplakali :-D :vomit:

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

Re: Ostrov (SK) - EP38

Příspěvekod sheldom » 03 pro 2016, 22:19

Poslední dva díly jsem se u toho tak neskutečně nudil, to snad není možný, co tam řeší za témata, všichni si tam hrají na spravedlivé a čestné a potom budou mít řeči proti Štefanovi.
Co jsem se díval do programu, tak kromě "klasického" zítřejšího dílu, ve kterém příjdeme o 2 lidi, zbývají už jen 2 epizody. A do "hlavní hry" se vrátí dva z ON, bude jich 6 39. den z 42. Bojím se, čím nás Markíza v posledních pár epizodách překvapí, ikdyž bych se měl spíš těšit na nějakou změnu. No a s reunion to asi taky nebude nijak slavný.
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon


Zpět na „Ostrov (SK)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů