Ostrov (SK) - EP42

2016 - TV Markíza
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Ostrov (SK) - EP42

Příspěvekod ItalianManiac » 04 pro 2016, 20:57

42. diel
Finále + rozhodnutie
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Re: Ostrov (SK) - EP42

Příspěvekod cihi » 09 pro 2016, 04:34

sokujici vitez :D

kmenovka byla ale silena... jak porad pokracovali v tom "nechat to osudu" a ani jeden poradne nebojovali a neodpovidali na otazky - no pekne to Filipovi spadlo do klina... podle me ani sam nevi... jak vyhral

ale kdyz uz nic... tak Filip s tema penezma bude alespon vedet co delat a neprijdou na zmar - v tom mu verim... Vierka by to vyplacala za plasticky operace a podobny ptakoviny - takze kdyz uz nejde byt spokojenej s vitezem po herni strance... tak aspon po teto - jinak Vierka se chovala ve studiu jeste hur nez na ostrove... mela by se nad sebou trochu zamyslet

Megis
Příspěvky: 89
Registrován: 12 zář 2014, 20:39

Re: Ostrov (SK) - EP42

Příspěvekod Megis » 10 pro 2016, 16:43

Otázky na závěrečné kmenovce "Co jste dělali dnes? Co jsi jedl?" dokonale vystihují, jak byl Ostrov příšerný. Jediné zajímavé rozprávky utnul naprosto nepochopitelně moderátor, ale co si budeme nalhávat, podobně "kvalitní" výkon jsme od něho mohli čekat. Ale poníci na louce - to bylo prostě epické! :lol: Jurij jako porotce byl další hřebíček do rakve, která už byla dávno pohřbená, kdyby byli ve finála dva červení, podle čeho by se měl rozhodnout? Podle toho, co jedl Filip? :lol: Jinak se taky ukázalo, že vypadnutí Mira, Kajy a podle všeho i Luby bylo zřejmě dost předčasné, ti nám mohli něco herně předvést (rozhodně víc, než všichni červení a liga "spravedlivých" dohromady), takto na to byla Kika bohužel sama. Ale když hráči vypadají díky nepodařené soutěži (teda ne všichni, soutěžící se jménem Viera takto nevypadávají)... :vomit: Je paradoxní, že nejlepší tah série - vyloučení Juriho - poslal tuhle sérii naprosto do kytek. Přečtení hlasů a Reunion si nechám na někdy jindy, abych pravdu řekl, dokoukám to jenom z povinnosti, vítěz mě absolutně nezajímá.

Plusy:
+ Kika (po herní stránce)
+ Daniela (sympatie)
+ Marek (zábavný)
+ prostředí
+ o výhře rozhodovali soutěžící

Mínusy:
- vítěz
- hráči s potenciálem vypadli brzo
- vypadávání po nepodařené soutěži
- rozdílný metr při soutěžích pro jisté hráče
- moderátor
- závěrečná kmenovka
- odsuzování taktiky ve hře založené na taktice
- Ostrov naděje
- počet dílů
- přílišný počet hráčů, kteří to prostě vzdali
- darované jídlo po každé prkotině nebo soutěži
- heslo Ostrova "Porazit a přežít"
atd. atd.

kispin
Příspěvky: 65
Registrován: 19 zář 2013, 11:08

Re: Ostrov (SK) - EP42

Příspěvekod kispin » 10 pro 2016, 18:04

AK by po zluceni na ostrove ostala Kaja Miro Luba Iveta Daniela a dokonca aj Yury tak by to vyzeralo uplne inac. Osobne si myslim, ze ak by sa Viera nedostala pod vplyv Rica a Filipa a ich nehru tak by podala tiez solidny strategicky vykon, len sa obavam ze bysa odohral mimo kamier ale bol by tam. Takto som z toho ako tato show dopadla velmi sklamana a o Reunione ani nehovorim, to bola cista katastrofa. Tymto by som vam vsetkym chcela podakovat za podporu a snad ak sa objavi dalsia seria tak sa tam dostane opat niekto z tejto komunity a bude mat viac stastia ako ja a vyhra to :D

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Ostrov (SK) - EP42

Příspěvekod Earl » 11 pro 2016, 20:43

Nemám čo by som napísal nejak komplexne ohľadom celého ostrova :D bola to proste paródia z lacnej produkcie ktorá nevyšla. To finále akože live bolo tak trapne ze mi bolo trapne spolu s hracmi co tam sedeli. Publikum tipujem ze tvorili akurat rodina Viery a Filipa kedze potlesk pre hracov bol ako keby vzadu sedi jeden nadseni fanusik co tlieska kazdemu. Horor

PS : vysielací čas: s prepačrním piču nech si robia z plastelíny, robiť live show o polnoci to je možné len na Slovensku
Obrázek

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

Re: Ostrov (SK) - EP42

Příspěvekod sheldom » 11 pro 2016, 22:17

Konečně to skončilo, nedá moc smysl to hodnotit, podle průběžných komentářů můžete posoudit. Hodně věcí se jim nepovedlo, jen bych vypíchnul: koncepce Ostrova naděje, netaktičnost hráčů (jak se vůbec do toho finále dostali?), role moderátora - v nejzajímavějším a při sebemenším náznaku hovoru a strategii musel najednou soutěžící pokládat otázky, final 4+2 z ON a určení final 2. Nepochopil jsem, proč musela porota obsahovat 11 lidí, trochu moc, ne? Ti lidi evidentně netušili, o co jde ani po reunion. Na závěrečné kmenovce nejlepší: Kaja, Ľuba, Kika a Miro; ostatní opěr děs a hrůza. Napsal jsem sice, že nebudu hodnotit, ale nedá mi to: pokud má Survivor 10 bodů, pak Ostrov má 3 a Trosečník 1.
Těším se na to, že se konečně budu moci podívat na pořádný Survivor a to konkrétně Australian Survivor season 3. ;)
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Re: Ostrov (SK) - EP42

Příspěvekod cihi » 12 pro 2016, 01:03

sheldom píše:Konečně to skončilo, nedá moc smysl to hodnotit, podle průběžných komentářů můžete posoudit. Hodně věcí se jim nepovedlo, jen bych vypíchnul: koncepce Ostrova naděje, netaktičnost hráčů (jak se vůbec do toho finále dostali?), role moderátora - v nejzajímavějším a při sebemenším náznaku hovoru a strategii musel najednou soutěžící pokládat otázky, final 4+2 z ON a určení final 2. Nepochopil jsem, proč musela porota obsahovat 11 lidí, trochu moc, ne? Ti lidi evidentně netušili, o co jde ani po reunion. Na závěrečné kmenovce nejlepší: Kaja, Ľuba, Kika a Miro; ostatní opěr děs a hrůza. Napsal jsem sice, že nebudu hodnotit, ale nedá mi to: pokud má Survivor 10 bodů, pak Ostrov má 3 a Trosečník 1.
Těším se na to, že se konečně budu moci podívat na pořádný Survivor a to konkrétně Australian Survivor season 3. ;)


a Robinsonuv ostrov se podle me trefi krasne mezi do 2 bodu... jelikoz tam maji byt duely... tak ocekavam stejnej prubeh a stejnou parodii - nevim jestli by si to vysilani nemela Nova rozmyslet :D

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

Re: Ostrov (SK) - EP42

Příspěvekod Dejvy » 12 pro 2016, 11:25

Tak toto bol iný grc :D

Akože to tej chuderke premachlenej nemohli povedať aspon z produkcie nech drži hubu na reunione ked sa čítali hlasy? Ona: ,,ja to už viem" prečo? ,,no lebo viem"...
Obaja sa tam tvárili jak keby vyhúlili pytel trávičky. No katastrofa, štúdio vyzeralo jak z hračkárstva ako všetko všecičko mi pripadalo ako paródia.

K FTC, Kika bola dobrá a čakal som či sa niekto opýta moju oblúbenu otazku prečo by som mal vyhrať ja a prečo by nemal vyhrať súper, nakoniec padla a bol som zvedavý na odpovede. Bum, samozrejme: ,, nedá sa na to odpovedať" WTF? By som ich tam nakopal, úbohé, normálne znesvetenie Survivora.

V poslednom čase som moc nemal čas tak som ani nezačal sledovať Survivor S33, ale od stredy som ležal v horúčkach tak som si 12 epizód pozrel za den a normálne to bol balzam na moju ubolenu dušu fanúšika.

Ostrov nikdy viac, tú verziu na Nove si pozriem zo srandy jeden-dva diely.
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: Ostrov (SK) - EP42

Příspěvekod brninho » 19 pro 2016, 19:46

No k tomu, jaká je to hrozná parodie jsem se vyjadřoval už dřív, ale jakej guláš se z toho stal na konci, k tomu nemám slov, to už se se Survivorem rozešlo úplně.
Nebudu kydat na vítěze, naopak, je to přesně ten typ hráče z hlediska Survivoru "ze staré školy" a vysoký šance by měl určitě i v Borneu, Austrálii, atd..Z moderního pohledu ale absolutně nic nepřinesl a v nějáké nové řadě Survivoru by dopadl stejně jako Colby v HvV- přinejlepším. Za té konstalace, jak byla hra postavena, tak si poradil nejlíp, to je prostě fakt. Radši bych viděl ve finálové dvojce někoho prvoplánově strategicky smýšlícího, ale co už.
Štve mě ten už vícekrát zmíněnej paradox a to i Kikou na tom slavným reunionu- nejlepší moment série, kdy byl vyloučen Yury byl "po zásluze potrestán" a celý už to šlo do kytek definitivně. Jinak Yury je fakt zvláštní týpek, chodím si po Brně, vidím batoh "Russia", kšiltovku a při pohledu z boku vyzubenou tvář téhle celebrity, kterak sedí sám na lavičce na našem největším náměstí před Mekáčem. :D
Jinak je Miro XtttX nebo ne? Kritické posudky téhle legendy komunity mi tu zoufale chybí :(
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

Re: Ostrov (SK) - EP42

Příspěvekod sheldom » 20 pro 2016, 15:21

brninho píše:No k tomu, jaká je to hrozná parodie jsem se vyjadřoval už dřív, ale jakej guláš se z toho stal na konci, k tomu nemám slov, to už se se Survivorem rozešlo úplně.
Nebudu kydat na vítěze, naopak, je to přesně ten typ hráče z hlediska Survivoru "ze staré školy" a vysoký šance by měl určitě i v Borneu, Austrálii, atd..Z moderního pohledu ale absolutně nic nepřinesl a v nějáké nové řadě Survivoru by dopadl stejně jako Colby v HvV- přinejlepším. Za té konstalace, jak byla hra postavena, tak si poradil nejlíp, to je prostě fakt. Radši bych viděl ve finálové dvojce někoho prvoplánově strategicky smýšlícího, ale co už.
Štve mě ten už vícekrát zmíněnej paradox a to i Kikou na tom slavným reunionu- nejlepší moment série, kdy byl vyloučen Yury byl "po zásluze potrestán" a celý už to šlo do kytek definitivně. Jinak Yury je fakt zvláštní týpek, chodím si po Brně, vidím batoh "Russia", kšiltovku a při pohledu z boku vyzubenou tvář téhle celebrity, kterak sedí sám na lavičce na našem největším náměstí před Mekáčem. :D
Jinak je Miro XtttX nebo ne? Kritické posudky téhle legendy komunity mi tu zoufale chybí :(

Jednou jsem jel v Brně trolejbusem a co nevidím, Yury, nebyl jsem si úplně jistý, ale poté, co jsem uviděl batoh Russia, došlo mi to. A ano, jedl nějaké jídlo z fastfoodu, což je proti přepravnímu řádu. Byl jsi si pro podpis? ;)
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

Ultagio
Příspěvky: 20
Registrován: 12 úno 2017, 21:54

Ostrov (SK) - EP42

Příspěvekod Ultagio » 12 úno 2017, 22:10

Aby som nebol out off topic:
To, že Vierka nemusela prekonať jednu etapu finálového súboja a prepustili ju len s časovým dištancom, bola... čerešnička na záver showky, čo obrala Ricka o finálovu dvojku. Finále tak mohlo byť zaujimavejšie, čo sa rozhodovania poroty týka. My sme sa tak tešili na poslednú kmeňovku, že to na nás finalisti rozbalia, ale... veď ste videli. Pozn.: Ricco by to tiež asi nezachrálil svojim speakerstvom.

A teraz pozdravujem Všetkých ;-) aj keď Vám bolo všetkým z Ostrova zle, ale aj tak som to celé prečítal a v podstate so všetkým.... (zmluva zakazuje hodnotiť) :D

Spomínam si, bol asi leto 2001/2 a na TV Luna, šlo Borneo a vravel som si „tí Američania, majú také šťastie, že žijú v takej super krajine a majú možnosť ísť na ostrov, nejesť, stavať, ležať, bojovať, súťažiť a ešte môžu aj vyhrať. Škoda, že som sa narodil v zlej krajine a možno, možno deti mojich deti budú mať možnosť sa niečoho podobného. Ale stačilo počkať cca. 15 rokov a sen sa splnil.“

No, škoda, že ten edit a dramaturgia TV nám z toho urobili... no všetci viete čo... Ale verte či nie, ja som sa cítil celý čas ako v SURVIVORovi, bol som nervózny z toho ako sa už niektorí cestou z BA občas bavia, podozrievavý , paranoja od začiatku :D Bolo to brutálne super a keď sme prvýkrát nasadli na čln a viezli nás na ostrov, tak som len čumel dookola a hlave mantra: DO PIXI!!! DO PIXI!!! DO PIXI :D Šiel som sa posrať od šťastia, že začína hra.

Najlepšie na tom bol, že keď si odmyslíte štáb a časové prestoje, tak to bolo naozaj tak drsné, ako si to predstavujete vo svojich snoch a vidíte v TV. Väčšina z ľudí, čo sa do hry zapojilo, by to toho už nešla.... ja ľudom vravím, ak by bolo treba odísť zajtra ráno, tak sa začnem hneď baliť ;-)

Škoda, že možno len tretina castu vedela o čo vlastne gov... a tak to potom občas aj vyzeralo... Anjeličkovia šli na čistú karmu... doteraz keď počujem „Karma je zdarma“, tak sa mi vrecko v nožíku otvára :D S Kajou, Kikou a Yurym sme sa dohodli na aliancii už hneď prvý deň a otvorene to priznávali pred kamerou... prvá zmienka o tom bola možno v 9časti, robili plány, koho, kedy, boli sme paranoidní k sebe navzájom a robil sme si brutálne srandu (nie len z Riša)... kopec dobrého obsahu sa do TV nedostalo... napr. ja som 9 dní kuskom skla (nemali sme nijakú čepeľ asi do 14 dňa a celý tábor urobili a žili len s mušľami, sklom a črepom) strúhal harpúnu :D Aj keď more bol totálne mŕtve až na 3 asi 20cm ryby kt. za úsvitu prišli ku skale a potom nič :D Nie ešte som objavil rodinku asi 7mych klaunov očkatých (ako z rozprávky Hľadá sa) ale nikto z Asulu nechcel byť za hovädo čo v TV zje Nema :D

Každá hra bola zážitok, len jedno ma sralo, že takmer vôbec ich súčasťou nebolo potápanie a plávanie (viem, rýchla smrť u červených a potom stožiare), niekoľko rokov po 2-3 dni po 2 km v bazéne a bol mi to na... :D Čo sa týka ľudí... človek si uvedomí, že svet je plný magorov... a následne si uvedomí, že aj ten magor (nemyslím len toho jedného) si myslí, že je normálny a to je to najsmutnejšie :D Ale ja som sa s jednotlivými „postavičkami“ bavil, snáď aj oni so mnou :D

Strašne ma sralo, keď som vypadol a o to viac AKO hlúpo som vypadol... keby to bola aspoň moja strategická chyba, ale... Marek mal možnosť vyhodiť konkurenciu, ale vesmírny spasiteľ Pišta spasiteľ mi chcel dopriať zdravotnú starostlivosť :D Za mnou po odchode ani nebol zdravotník a po dvoch dňoch som bol v pohode.... a o to viac ma to SRALO, ale vravel som si, že veď si sa dostal do spojenia niekto nebol v hre ani deň... Tak nejak som to spracoval, došiel môj kat Marek a nemohol som byť naňho ani nasratý... zistil som, že Marek bol jeden z mála inteligentných ľudí v hre a ak by sa dalo, šiel by som to hrať s ním... potom došiel do izby Španiel a už začala komédia, kt. následne posilnil Marko :D
Na pivku sme stretli Slovincov, kt. už boli tiež von z hry a debatovali sme a oni medzi rečou vraveli , že oni maju verziu s redemption island, a ja som vypustil vetu: „... škoda, že naša produkcia nemala taký nápad... škoda to by som bol v možno ešte v hre...“ :D O našom ON sme totiž netušili nikto nič až do chvíle keď do hotela prišila Kaja, Ľuba a Spasiteľ... a človek si zrazu uvedomí, že vypadol v ten, že úplne najdebilnejší čas, keď už na ON vypadnutý nemohol dostať. Keby som to vedel tak s tou guľkou tak jebnem do toho voku až by zvukárovi ušné bubienky praskli. A potom to precitnutie, keď si to človek prerátal a došiel na to, že aj ten blbý Rišo bol nakoniec v hre dlhšie ako ja :D

Ešte musím pár slov vysielaciemu času... podľa proma to bol len prvý týždeň, mali vydržať aspoň 2-3 týždne, ľudia by si k tomu našli cestu... ale pozerať do 00:30 sa to nechcelo ani mne... proste z diváka si urobili hovienka... aspoň keby predtým niečo šlo, tak uznávam odsunieme, ale recyklovať celý týždeň dookola tri relácie tak to už nemalo obdobu. Najhoršie je na tom, že sledovanosť by to malo (ľudom nevadil obsah, ale vysielaci čas). Najhoršie je na tom, že príde ďalšia farma plná chlastu, volne pobehujúcich kôz (občas aj tých čo sa pasú) a vulgarizmov a bude to chodiť polroka v primetime a reprízovať to budú popoludní o 14:00.. a ľudia to budú pozerať ako na sväté obrázky... hold slovač je slovač.

Ale zaujímali by ma aj čísla, koľko pozretí mal Ostrov v archíve... keďže väčšina z tých „mála“ fanúšikov to riešila len moja 70 babka pila kávu o 22:00, aby vydržala do polnoci hore a pozrela to live a to do poslednej časti, aj po tom keď som vypadol (naivne som sa nazdával, že to len kvôli mne pozerá), keďže ju zaujímalo ako to skončí.

Verím a držím palce CZ verzii, ktorú idem dnes dobehnúť(snaď príde aj na nejaký komentár) a dúfam, že bude rozhodnutiami TV dojebkaná menej ako náš Ostrov a bude mať akú takú popularitu... možno si Markíza prizná, že to dojebala sama a rozhodne sa, to skúsiť ešte raz, pripadne príde k SK/CZ koprodukcie a snívam ešte aj o "Ostrov: Druhá šanca", ale pochybujem. Ale raz som už jeden sen mal a stačilo počkať „pár“ rokov a splnil sa. :D

PS1: plánoval som byť vtipný a nad vecou, ale aspoň som si vylial dušu... :D
PS2: XtttX bohužiaľ nie som
PS3: tomu čo napísal v jednom komente „...tlustej Miro...“ som hneď odpustil ;-)

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

Ostrov (SK) - EP42

Příspěvekod sheldom » 13 úno 2017, 16:42

Ultagio píše:Source of the post Aby som nebol out off topic:
...

Velice ti děkuji za tvé zážitky z Ostrova :idea: , vaše produkce mi přišla nějaká zvláštní. Jako by při sebemenší známce taktiky a uvažování nad hrou dala cenzuru a tím, co předvedl Majo na závěrečné kmenovce to ještě umocnil. Ostrov mohla být dobrý show, bohužel Markíza koncept úplně zkazila a pravděpodobně na Slovensku nadobro pohřbila, ale jak říkal dědeček v Karlíkovi a továrně na čokoládu: nadobro znamená na hodně dlouhou dobu. :) Když tehdy před 11 lety běžel Trosečník na Primě, snad nikdo nečekal, že se Nova pokusí show vzkřísit, jak to dopadne se však nechme překvapit. ;)
To, že vaše aliance vznikla dřív jsem se dozvěděl "pouze" prostřednictvím Kiky na tomto fóru, ale kvůli špatné práci střihu to vypadalo, jakože nikdo nemá o hře ani tušení. Jen bych se zeptal na jednu věc: říkal Ricco pořád dokola tu jeho jednu větu o karmě? Protože si nepamatuju, že by to v tv někdy bylo. Díky, že jsi se aspoň snažil hrát, ale s takovým castem to moc nešlo. :-?
K RO: doporučuju ti se na něj podívat, nepříjde mi totiž, že by to česká produkce pokazila tak, jako vaši verzi, bohužel. Na US nebo AU verzi to nemá, ale to se může zlepšit.
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

kispin
Příspěvky: 65
Registrován: 19 zář 2013, 11:08

Ostrov (SK) - EP42

Příspěvekod kispin » 14 úno 2017, 10:06

Sheldom ano hovoril to stale takmer pri kazdej situácii, plus Filipove "velice" a dookola spominana " pozitivna energia" jo a nesmiem zabudnut na "chill" ( ani neviem jak sa to pise) To bolo na dennom poriadku. :D . Ultiago ideees ( ak ma muz pusti tak sa v second chance stretneme znova :D )

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Ostrov (SK) - EP42

Příspěvekod brninho » 16 úno 2017, 09:51

Zdravím a vítám Mira na fóru! Doufám že se i ty zapojíš do diskuze k české verzi, protože s Kikou a Mílou to má pro nás fanoušky úplně jinou hodnotu když víme a jenom se nedomníváme ;)
On Ostrov měl našlápnuto k tomu, aby byl koukatelnej, byly tam některý zajímavý charaktery, klasický Survivor soutěže, samotný přežívání..Ale hrozný chyby produkce (ON, 3 epizody týdně, nesmyslný vylučování po soutěžích jen namátkou) v kombinaci s tím, že se nejdál dostali lidi, kteří o Survu neměli ani páru to totálně pohřbilo. Té vaší čtyřce by to víc slušelo na Robinsonově ostrově..
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)


Zpět na „Ostrov (SK)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů