Robinsonův ostrov II

2018 - TV Nova
berka496
Příspěvky: 45
Registrován: 02 led 2017, 14:28

Robinsonův ostrov II

Příspěvekod berka496 » 26 pro 2017, 00:05

Zde je první promo k druhé sérii Robinsonova ostrova.

https://www.youtube.com/watch?v=HjQXEVj ... e=youtu.be

Uživatelský avatar
milosbrt
Příspěvky: 41
Registrován: 05 pro 2016, 12:48
Nejoblíbenější série: Micronesia
Nejoblibenější hráči: James

Robinsonův ostrov II

Příspěvekod milosbrt » 29 pro 2017, 19:51

Sledujte tyhle tři sítě, snažím se tam dávat veškerý novinky, brzy to vypukne!

https://instagram.com/milosbrt/
https://www.youtube.com/milosbrt
https://www.facebook.com/milos.brt
Instagram / milosbrt
Facebook / Miloš Brt
YouTube / milosbrt

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Robinsonův ostrov II

Příspěvekod Lamik.lamity » 03 led 2018, 18:44

Lulz, 19 hráčů. Jsem zvědav, co produkce vymňoukla
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Robinsonův ostrov II

Příspěvekod lacSzlo » 04 led 2018, 14:48

Zatím jsem docela zděšený, vypadá to jako ženy X muži? Z toho jde docela strach, navíc z těch ukázek mi není ani jeden z těch chlapů sympatický, možná tak ten hezoun jak nakopne ten kokos (už teď mě hodně děsí ten plešatej fousáč :-| ).

Těch 19 hráčů taky nepobírám, že by nějakej náhradník? Navíc ženských jsem si všiml jen 9, takže to znamená víc chlapů... super :-?
(?)

cyppisek
Příspěvky: 16
Registrován: 10 dub 2017, 06:07

Robinsonův ostrov II

Příspěvekod cyppisek » 09 led 2018, 12:23

Obrázek

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Robinsonův ostrov II

Příspěvekod ItalianManiac » 09 led 2018, 14:38

lacSzlo píše:Source of the postTěch 19 hráčů taky nepobírám, že by nějakej náhradník? Navíc ženských jsem si všiml jen 9, takže to znamená víc chlapů... super :-?


Je možné, že jedna z žen musela podstoupit medevac ještě před zahájením hry - ale ničeho se nebojme! Třeba se vrátí do hry v den 35! :lol: :fuck:
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Robinsonův ostrov II

Příspěvekod Lamik.lamity » 10 led 2018, 06:32

A tyhle vybrali, když jsem se jim tam hlásil já, velkolepost sama? O.o
Každopádně, z těch fotek nic moc, ale jsou to jen fotky, kdy se mají tvářit jako tvrďáci, tak asi nemůžu moc soudit. Ale sympatická je mi ta slečna v posledním řádku, která vypadá, jako by se chtěla tvářit seriózně při záchvatu smíchu
@ItalianManiac +1
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Robinsonův ostrov II

Příspěvekod Radix » 10 led 2018, 17:43

Z fotek se mi ten casting moc nezamlouvá. Přijde mi jeden jako druhej. Snad to bude lepší v reálu.

Lamik.lamity píše:Source of the post A tyhle vybrali, když jsem se jim tam hlásil já, velkolepost sama? O.o


Přesně tohle jsem si říkal taky, když jsem to viděl. :D
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)


Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Robinsonův ostrov II

Příspěvekod lacSzlo » 13 led 2018, 21:41

19. Radim - vypadá na namachrovanýho stratéga, nesedí mi a radši očekávám Marek-level pako :down:
18. Dominik - taky mi nesedí, druhý machr, radši čekám nejhorší :down:
17. Jenda - další mladej "stratég"
16. Jarda - vypadá jako starší verze Jakuba, nijak nezaujal
15. Karel - další, co se prohlašuje za velkýho manipulátora, ale není to úplně standardní "mladej hezoun kterýmu, hned všichni padnou k nohám prostě proto", tak jsem na něj zvědav o trochu víc
14. Martina - zaujala z žen nejmíň, vím akorát, že si zkusila hladovět (notybrďo)
13. Mirek - děsí mě u něj to "neempatický", jinak by nemusel být třeba až tak nejhorší
12. Martin - takový český surfer dude, v ukázkách se mi moc nelíbil
11. Bára - modelka nezaujala. Modelky jsou fajn když to jsou trainwreck typy jako Petra, tahle působí až moc... vyrovnaně :mrgreen:
10. Petr - týpek vypadá sympaticky a že tam jede spíš flirtovat než strategizovat, za to má u mě takové malé plus :D
9. Bizon - na 60 vypadá fakt dobře... jenže tím pádem působí maličko nudně
8. Katka - rugby slečna zaujala, snad bude drsná a hned se nesesype. Na fotce divnej rozkrok btw :?
7. Janina - doufám, že její vegetariánství u ní nebude Lucie-level otravný a osobnost-definující, jsem zvědav na to "slevování"
6. Terry - slečna feministka, působí zvláštně, pokud to dodrží a nechytne se prvního chlapa, tak jí budu držet palce
5. Nikol - barbína by mohla být fajn, člověk se však neubrání srovnávání s Petrou, tak uvidíme, jestli si dokáže jet svoje (příprava na show pobavila :D )
4. Zina - paní zaujala, co jsou ty její zdravotní problémy? Máme se jako nechat překvapit? Vidím u ní asijské rysy jenom já (první minority hráč Ro v ČR?). Čím déle vydrží, tím víc budu fandit, řekl bych.
3. Blanka - holohlavá padesátiletá neplavkyně, která si dovezla na ostrov paruku? Tam vidím potenciál :love:
2. Ondra - první gay v ČR-SR verzi vůbec? Zaujal, fakt jeden z mála chlapů, ne které jsem zvědavý
1. Káťa - nevím proč, jsem na ní fakt zvědavý - když šedé myšky v Survivoru uspějí, většinou je to bomba, budu držet palce
(?)

cyppisek
Příspěvky: 16
Registrován: 10 dub 2017, 06:07

Robinsonův ostrov II

Příspěvekod cyppisek » 16 led 2018, 07:07

@dominikluks @nitramazuols @nagynka @petr_zilev @andreas_samec @martina.fialkova91 @baba__jaba @terry_duskova @jarda_brtnik @blanule @zinecka.simova @honza_vagner @mirek.hotovy @kata_koubova @barbora_mudrochova @kachynka007 @radimnigrin

https://www.instagram.com/p/Bd-WnBrAMVq/

Jinak start až 5.2.

berka496
Příspěvky: 45
Registrován: 02 led 2017, 14:28

Robinsonův ostrov II

Příspěvekod berka496 » 16 led 2018, 17:48

Další PROMA k představení hráčů: https://www.youtube.com/channel/UC2Rb2T ... A/featured

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

Robinsonův ostrov II

Příspěvekod Dejvy » 18 led 2018, 13:07

Neviete či to budú vysielať aj na tej trápnej Nova International?
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Robinsonův ostrov II

Příspěvekod Radix » 19 led 2018, 12:01

http://robinson.nova.cz/clanek/novinky/robinsonuv-ostrov-se-blizi-jake-novinky-se-v-nove-rade-objevi-mate-se-na-co-tesit.html

Novinky:
- blesková TC
- dvojité hlasování
- dědičná imunita
- imunita za úkol
- falešná imunita

Zaprvé, myslím, že zbytečně Robinson odhaluje, co se bude v průběhu soutěže dít. A zadruhé, nejsem příznivcem vylučování na rychlo, protože to většinou dopadá tak, že vypadne někdo z menšinové aliance a nemá prakticky možnost to nějak ovlivnit. Doufám taky, že se nebudou HII rozdávat jak o Vánocích.
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

cyppisek
Příspěvky: 16
Registrován: 10 dub 2017, 06:07

Robinsonův ostrov II

Příspěvekod cyppisek » 19 led 2018, 14:07

Taky nechápu, tohle postupný odhalování novinek je o ničem. Vůbec nechápu proč běží upoutávky od vánoc a vysílat se bude až v únoru.

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův ostrov II

Příspěvekod sextant » 19 led 2018, 23:19

Já tedy nevím jaké upoutávky má Americký Survivor, ale tohle prozrazování novinek se mně nelíbí. Pro fanoušky bych uvítal, kdyby Nova zveřejnila pravidla soutěže, aby diváci mohli sami kontrolovat zda jsou dodržována nebo zda si jako obvykle produkce dělá co ji napadne. Pokud jsou správné aliance, tak blesková TC nemá význam, protože aliance ví na několik kroků dopředu koho chce vyloučit a nějaká blesková TC ji nezaskočí. Dědičná imunita spočívající v tom, že hráč co by normálně odešel s imunitou v kapse ji musí předat jinému hráči je pitomost, pokud to udělá přímo, aby všichni věděli komu imunitu předal. Já osobně bych dal skoro přednost hře ve které nejsou žádné skryté imunity.

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Robinsonův ostrov II

Příspěvekod brninho » 23 led 2018, 11:32

Neví se, jestli soutěží někdo z komunity? Pak tomu možná dám na pár dílů šanci...
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
milosbrt
Příspěvky: 41
Registrován: 05 pro 2016, 12:48
Nejoblíbenější série: Micronesia
Nejoblibenější hráči: James

Robinsonův ostrov II

Příspěvekod milosbrt » 03 úno 2018, 09:36

Předsoutěžní speciál

https://youtu.be/qJOn9FDt7-0
Instagram / milosbrt
Facebook / Miloš Brt
YouTube / milosbrt

matej773
Příspěvky: 18
Registrován: 13 úno 2017, 15:26

Robinsonův ostrov II

Příspěvekod matej773 » 20 úno 2018, 18:32

lacSzlo píše:11. Bára - modelka nezaujala. Modelky jsou fajn když to jsou trainwreck typy jako Petra, tahle působí až moc... vyrovnaně :mrgreen:

Jo, hlavně teďka působí vyrovnaně až za hrob. xD :D :beer:

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Robinsonův ostrov II

Příspěvekod lacSzlo » 20 úno 2018, 19:32

Chybička se vloudila, koho by to napadlo :D Akorát se pořád nemůžu rozhodnout, jestli mě víc sere nebo baví, tím co předvádí :D
(?)

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Robinsonův ostrov II

Příspěvekod lacSzlo » 20 úno 2018, 19:36

lacSzlo píše:Chybička se vloudila, koho by to napadlo :D Akorát se pořád nemůžu rozhodnout, jestli mě víc sere nebo baví, tím co předvádí :D


Ono celkově ten můj list se mi moc nepotvrdil, když na to tak koukám :D
(?)


Zpět na „Robinsonův ostrov II. (CZ)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti