Robinsonův ostrov - EP02

2017 - TV Nova
berka496
Příspěvky: 45
Registrován: 02 led 2017, 14:28

Robinsonův ostrov - EP02

Příspěvekod berka496 » 17 led 2017, 12:05

PROMO - EPIZODA 2:

https://www.youtube.com/watch?v=yxMrJt7YIw4


Premíera: 18.1.2017, 21:35
Sledovatelnost: 617 000 diváků

Kalam
Příspěvky: 68
Registrován: 03 říj 2015, 10:38

Re: Robinsonův ostrov - EP02

Příspěvekod Kalam » 18 led 2017, 22:51

jednim slovem: joooo....je pravda ze jsem koukal trochu privozralej ale vazne jsem se bavil.Zacinam mit par favoritu,kterym se da fandit coz je dulezity.Katie byla zbytecna a po pravu se pakovala.Ja si teda osobne myslim ze priste bude zase kmenovka.Jelikoz ma bejt 22 dilu tak nemuze bejt kmenovka ob dil...kmenovka nebyla vubec spatna a moderator taky usel.jeho prvni kmenovka takze si to jeste natrenuje...jen tak dal

Uživatelský avatar
4ronRalston
Příspěvky: 13
Registrován: 18 led 2017, 20:34

Re: Robinsonův ostrov - EP02

Příspěvekod 4ronRalston » 18 led 2017, 22:59

Sice bych snad časem mohl fandit Bidlovi, který vypadal během čtení hlasů jak psychopat co chce všechny postřílet, ale teď jsem rád, že to nebylo podle jeho představ, že nevypadla hlůpučká umělá koza Petra, protože má větší potenciál pobavit než Lady Kejta.

Zatím se mi nejvíc fanditelný zdá lektor David a stále jen z povrchního hlediska Barča.

Ty prupovídky během soutěží jsou pěkně na houno, stejně jako zvukař.

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Robinsonův ostrov - EP02

Příspěvekod Rendy » 18 led 2017, 23:18

Začíná mě to bavit :) asi i absťák po survivoru obecně :D Na hlas moderátora se opravdu těžko zvyká 8) ale v téhle epizodě mi přišel o chlup živější, tak snad bude v tomhle tempu pokračovat. Každopádně stále ve mě jeho hlas evokuje komentátora nějakého vesnického fotbalu :D

Petra mě začíná bavit, Radovan je k ničemu, David zabodoval, Bazi dobře uvařil, Bidlo těžce rozdýchaval kmenovku, Katie zaslouženě...jo, začínám si jednotlivé soutěžící pamatovat 8) Jen tak dál :idea:
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: Robinsonův ostrov - EP02

Příspěvekod lacSzlo » 18 led 2017, 23:25

Tak za mě dnes pecka, moderátor o několik tříd lepší, na kmenovce mi přišel o sakra dost lepší než Majo na Slovensku, hlavně obracení lístků zvládl perfektně :idea: :idea: :idea:

Pokud bude fakt 22 epizod (pro mě mimochodem příjemné překvapení, počítal jsem tak se 30), vycházelo by to na 2 dni na jednu epizodu, což by i zatím odpovídalo (kmenovka byla až 4. den). Z čehož by nejspíš vyplýval 4denní vyřazovací cyklus, z toho zase vyplývá po 40 dnech 10 odpadlíků a kdoví, co pak s tou zbejvající osmičkou, možná po sloučení se vyřazování zrychlí? Raději zatím dopředu počítám s finišem ala Trosečník a Ostrov, je to jistější :D
Pokud by mělo dojít na nějakou formu Ostrova naděje, myslím, že bysme to už věděli (DOUFÁM, že bysme to už věděli), takže další plus (je to sakra rozdíl přijít o první odpadlici v epizodě 2 oproti slovenským 10 :D ).

Favoriti zatím Iveta, Petra, Radovan a nejspíš i ta Lucie (zkrátka ti hlavní cvoci :D ).
Katie chybět nebude, nesedla mi, nic extra by pravděpodobně nepředvedla, navíc Bidlo bude nejspíš snesitelný jedině v pozici outsidera :D

UPDATE:
Přílohy
RO - zpovědi (2).jpg
(?)

Uživatelský avatar
4ronRalston
Příspěvky: 13
Registrován: 18 led 2017, 20:34

Re: Robinsonův ostrov - EP02

Příspěvekod 4ronRalston » 18 led 2017, 23:31

Rendy píše:Každopádně stále ve mě jeho hlas evokuje komentátora nějakého vesnického fotbalu :D

Mně vyvolávače Binga v domově důchodců. :)

Uživatelský avatar
Merengues9
Příspěvky: 20
Registrován: 08 zář 2013, 15:58
Nejoblíbenější série: The Amazon, Pearl Islands, All Stars, Panama, Cook Islands, China, Micronesia, Samoa, HvV, Philippines, Cagayan, WaW.
Nejoblibenější hráči: Jonny Fairplay, Russell Hantz, Yul Kwon, Tony Vlachos, Parvati Shallow, Boston Rob, Richard Hatch, Rob Cesternino, Shane Powers, Jonathan
Penner.

Re: Robinsonův ostrov - EP02

Příspěvekod Merengues9 » 19 led 2017, 02:22

Ale jo, zatím mě to celkem baví, obzvlášť Petra :-))) Těším se na další díly.
I'm gonna make him an offer he can't refuse

aqmel
Příspěvky: 70
Registrován: 27 úno 2014, 11:01

Re: Robinsonův ostrov - EP02

Příspěvekod aqmel » 19 led 2017, 12:11

jen tak dal,-vypada to ze slovenska remak show to snad nebude a doufejme ze nejake zvraty rezie tam da,-
a taky doufejme ze moderator krosku ozije a nebude tam jak nejaky uspavajici element
no uvidime ,-

za mesic bude uz co hodnotit ,-
jestli je to ceska ramak show nebo dobra dustojna kopie originalu ,

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Re: Robinsonův ostrov - EP02

Příspěvekod cihi » 19 led 2017, 14:06

bavi me to :hungry:

docela zdarili intro... hra je o nekolik levelu vys jak ta na Slovensku... kdyz tam i takova pani mama Yveta taktizuje - z pocatku jsem si rikal jaka blbost zakopavat jidlo - ale v teto epizode toho skvele vyuzila... udelala ze sebe potrebnou a odsunula se z prvnich pozic na vylouceni... po tom co ji vyloucili "nanecisto"

moderator se tam skvele hodi po vzhledove strance... po strance zvukove uz je to horsi... ale verim mu... ze se do toho jeste dostane... v MMA Oktagonu na O2 sport byl v pohode - jediny co mi vadilo... ze se museli otocit vsechny hlasy a nebylo to "it's enough" uz po 5 a meli jsme takovou trapnou dramatickou chvilku az do 6 hlasu pro Katie

nevite jaka byla sledovanost? dalsi serie by totiz mohla byt vyborna... pokud by se vychytaly mouchy teto prvni

PS: Petra je dobra blbka... ale zase nevypada... ze by byla svine a dala by se :sex:

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

Re: Robinsonův ostrov - EP02

Příspěvekod Dejvy » 19 led 2017, 15:39

Príjemné prekvapenie z 2. epizódy.

Vytratil sa zlý pocit z moderátora (áno stále je nahovno), ale bolo to ovela lepšie ako v prvom diely. TC zvládol v rámci očakávania naozaj slušne :idea:

Som rád, že sa potvrdila rola mojho favorita z E01 Davida, k nemu sa už pridal definitívne Marek (klobúk dole, že vylúčil nádejnu kundu kvôli hre - ešte to aj spomenul pri písaní jej mena + ked odchádzala radšej zavrel oči :mrgreen: , vôbec sa mu nečudujem. Určite by som sa radšej pozeral na nu ako na tu umelú Petru).
Naopak Martin ako najväčší fanúšik hry (z predstavovania) mi zatial príde viac otravný ako v pohode.

Ja si stále myslím, že Iveta si žiadnu pozíciu nebuduje. A nebol žiadny tah im o tom povedat, povedala to preto lebo ju čapla Petra a bála sa, že to vykecá čo by aj urobila. A preto, že to na nu zahral Marek ako sám povedal. Skôr či neskôr zistia kde to žrádlo je a potom ju vykopnú.

Inak súťaž bola dosť náročná, trafiť tak malé terče chcelo dosť štastia a presnosti, David to dal na pána.

Som zvedavý či a kedy sa objaví HII, pevne verím, že sa objaví v Marekových rukách, z toho potom raz môže byť parádna TC.
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Re: Robinsonův ostrov - EP02

Příspěvekod cihi » 19 led 2017, 16:32

Inak súťaž bola dosť náročná, trafiť tak malé terče chcelo dosť štastia a presnosti, David to dal na pána.


mimochodem je to myslim uplne stejna soutez... ktera byla ve slovenskym Ostrove... ve ktere opanovala jejich Yveta

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: Robinsonův ostrov - EP02

Příspěvekod brninho » 19 led 2017, 17:12

No, tak druhá epizoda zanechala rozhodně lepší dojem než epizoda první, přes 600 tisíc diváků, pokud jsou údaje berky496 podložené (nemáš něco společnýho s RO? Předtím jsem tě tu nezaregistroval :D ) je zase slušný číslo, tak snad jsem si všechen negativismus vybil u první epizody, která fakt nebyla povedená (a zvuk byl špatnej určitě, u aktuální epizody už většina komentářů živě, halelujah).
Krysí vývar, rozdělávání ohně, první strategizování, i někteří soutěžící kteří o Survu nemají páru se projevují aspoň jako zábavná výplň (typická česká mamina, fanynka Růžových pout v rodinné zahradě Iveta, blbá ale vtipná Petra), všechno zakončený vyřazením úplně zbytečné "Kejty", která by byla v RO podobným rozmazleným faktorem jak Marko na Ostrově, jo líbilo se mi to ;) Bohužel "osekanost" celýho RO se projevila v momentě, kdy vyšlo najevo, že Jakub má ve svém kmeni na kahánku, přišlo mi jako kdyby se zničehonic přetočil záznam o 5 minut, v jednu chvíli se zdálo že je Jakub pevným členem nejspíš dominantní aliance, ale najednou "střih" a Jakub je na odstřel protože hraje na všechny strany..Tohle prostě má Survivor vymakaný že tu dějovou linku vypráví i s obrazem, tady v důležitých momentech kamera prostě nebyla. Bez spoilerové ukázky na příští díl bych se taky obešel.
Na moderátora si pořád zvykám, na IC konečně oživl, ale ten unylej hlas.. Ale kmenovka byla ok, není otravnej jak kolega ze Slovenska, nebo si Nova líp pohrála se střihem :D
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

berka496
Příspěvky: 45
Registrován: 02 led 2017, 14:28

Re: Robinsonův ostrov - EP02

Příspěvekod berka496 » 19 led 2017, 17:31

brninho píše:No, tak druhá epizoda zanechala rozhodně lepší dojem než epizoda první, přes 600 tisíc diváků, pokud jsou údaje berky496 podložené (nemáš něco společnýho s RO? Předtím jsem tě tu nezaregistroval :D ) ...


Ty čísla sledovatelnosti jsem si nevycucal z prstu: http://www.digizone.cz/clanky/ohnivy-ku ... #newIndex1. 640 tisíc se Vám zda v pohodě? Na tak drahou show je sledovatelnost nic moc. Survivor by si zasloužil minimálně 1 milión. I ten nový Milionář s Vašutem měl přes 900 tisíc a jak dopadl, zrušili ho. S RO nemám skoro nic společného :(. Až na to, že jsem se pouze zúčastnil castingu. Bohužel neúspěšně.

Megis
Příspěvky: 89
Registrován: 12 zář 2014, 20:39

Re: Robinsonův ostrov - EP02

Příspěvekod Megis » 19 led 2017, 20:10

Další dobrý díl, zatím to má RO pěkně rozjeté. Moderátor byl o třídu lepší než předchozí díl, kmenovku zvládl dobře. S vypadnuvší spokojenost, Ostrov jí vůbec nesednul, brečet po dvou dnech a po čtyřech dnech říkat, jak moc se jí stýská, tohle prostě nebyla show pro ni. Jinak ale sympatická holka...

Zatím mě dost baví Bazi, ten chlap se tam dost dobře orientuje a věk ho zatím nijak nebrzdí. Naopak Radovan zatím jenom kecá a vůbec nic nepředvedl, začíná vypadat na verzi Rišo 2.0, čekal jsem od něho o dost víc i s ohledem na to, čím v minulosti prošel. No a s Petrou je prostě sranda :lol:

Btw. Docela by mě zajímalo, jak Radovan počítá, když pořád upozorňuje, že je u nich víc holek... Od kdy jsou 4 holky víc než 5 kluků? :shock:

Favoriti po 2. díle: Bazi, Marek, Miloš, Iveta

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: Robinsonův ostrov - EP02

Příspěvekod Radix » 20 led 2017, 00:41

Tak druhý díl mě pobavil o dost víc než ten první. A hlavně vyloučili Katie! :dance: Marek tak zachránil Zdeňka, aby přemýšlel hlavou a ne malým Zdeňkem. :lol:

Moderátor se výrazně zlepšil, ačkoliv mě pořád štvou pasáže před a po soutěží, kde je strašně znát, že jede podle scénáře. Kmenovou radu však zvládl dobře. Reagoval na odpovědi soutěžících a leccos vyšťourá, i když mu to teď hráči dost usnadnili, jak byli otevření. Pár věcí mě ale pořád iritovalo, i když chápu, že tam se drží skriptu ("Kmenová rada rozhodla." :? , louč místo pochodně, čtení všech hlasů, i když už bylo jasné, kdo vypadl apod.).

Každopádně mě díl bavil a těším se na další, což jsem nečekal. Bylo mi jedno, která z těch dvou hráček bez potenciálu vypadne, ale byl jsem rád, že je to mezi nimi. Stále víc se mi zamlouvá David a Marek. Vcelku dobrá je i Terka a docela se mi na kmenovce líbila i Nika. Ještě Bazi je fajn. A to je docela dost sympatických lidí na českou verzi. :D

Fandím: David, Marek, Terka, Nika, Bazi
Nefandím: Petra, Iveta
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

Re: Robinsonův ostrov - EP02

Příspěvekod sheldom » 20 led 2017, 20:30

Vynechme u druhého českého Survivora jakékoli srovnání s US nebo AU Survivor - nemá to cenu, zato můžeme srovnávat s nejhorším zpracováním, co jsem kdy viděl: Trosečníkem a slovenskou parodií: Ostrovem.
Druhá epizoda se mi líbila o dost víc než první. Jak jsem již psal, vůbec mi nevadí, že TC se do první epizody nevešla. Musím vyzdvihnout lepší koncept - asi 2 dny/epizoda, moderátor byl přesvědčivější, ikdyž pořád působil trochu strojovitě, dále úplné nevynechávání taktiky a strategie hráčů a nejspíše úplná absence ON/RI v jakékoli podobě.
Dokonce jsem si zapamatoval pár hráčů, někteří nad hrou dokonce i přemýšlí. :idea:
Favoriti po 2. epizodě: David, Bazi, Marek, Nika
Nemusím/antipatie: kreativec Martin, Radovan
Ostatní jsou mi víceméně jedno nebo jsem si je ještě nezapamatoval.
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: Robinsonův ostrov - EP02

Příspěvekod Pietro » 20 led 2017, 21:40

Katie je možná škoda, co do vzhledu, ale jinak ne. Takže cajk. Už jsem si myslel, jestli polehouni nebudou šetřeni na úkor potencionálních hrozeb, jako tomu bylo v nějakých sériích USA. Ne, nebudou. :D

+ Barču mám ve hře furt
- ovšem toho Martina od červených a lehceoděnou Petru u modrých bohužel taky.
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: Robinsonův ostrov - EP02

Příspěvekod lacSzlo » 21 led 2017, 17:23

Jen pro srovnání, tady je tabulka zpovědí k Trosečníkovi (radši dávám do spoilerů, i když nepředpokládám, že by se tady ještě někdo někdy snížil k tomu, aby to sledoval :D ):

[spoiler]
Trosečník - zpovědi.jpg
[/spoiler]

Tabulku k Ostrovu přidám, až ho konečně dokoukám :D

Přijde mi, že zatímco Ostrov a Robinson to se zpověďma místy až přehánějí (skoro 80 promluv na kameru během cca 40 minut? Přijde mi to zbytečně moc), v Trosečníkovi jich byl zase byl solidní nedostatek. Jsem zvědavý, kolik kdo dá v Robinsonovi epizod s 0, v Ostrově neměl nikdo 3 epizody bez zpovědi v kuse a max 6 nul za celou sérii, v Trosečníkovi padly dvakrát 3 nuly v kuse. V obou případech pak měli nejvíc nul vítězové :D (respektive se o prvenství dělili s Ottou a Kajou).
(?)

Ultagio
Příspěvky: 20
Registrován: 12 úno 2017, 21:54

Robinsonův ostrov - EP02

Příspěvekod Ultagio » 20 úno 2017, 12:49

Pozdravujem... ;)

Sľúbil som, že sa zapojím, ale až dnes som sa k tomu dostal a skúsim to po 2 čstiach kým Vás všetkých dobehnem, mám dovolenku a spustil maraton RO ;-)

- určite super je posun od našich 3častí/týždeň k vašim 2častiam/týždeň... snáď sa raz niekto odhodlá aj k tomu čo by sme všetci chceli
- moderátor uznie roboticky ako vysávač, keď ho zapne a hučí v rovnakom tóne... v druhej časti to už bolo lepšie ;-)
- úvodné hry veľmi pekné, hrabanie v piesku muselo byť svinsky náročné, ale oceňujem, že súčasťou bolo plávania a
- postavičky pol na pol, zatiaľ zarezonovali... Radovan, Dávid by mi liezly na nervy, mám averziu na truhlíkov... Bidlo si robí újebky, to mu kvitujem... Martin kecka... a petra je super
- ukrytie zásob, bolo v podstate super, len škoda, že to nezahrabala aspoň o 1cm hlbšie :D Škoda, že sme u nás nemali ukryté nič, ukryl by som to možno tiež. :dance: Možno to bude o destať rokov strategický termínus-technikus... požiť "ivetin zákop" :D
- hra o imunitu totožná, bola super...
- Pozdávalo sa mi, že Marek (spoň myslím, že to bol on) počúval a doplo mu, že je pravdepodobné, že ryžu iveta sabotovala
- Petra má super úvodnu upútavku... neviem, prečo režisér nedal môžnosŤ "mokrého trička" takej ivetke alebo radovanovi :boobs:
- oblečko na rade ako sa skvelo čistotou, už chýbalo len "...odporúča 9 z 10, českých gazdinie" :beer:
- přines svou "louči"... reže ucho... pochodeň je pochodeň

Zahrám sa na proroka: u nás bol posledný v úvodnej znelke Filip, u Vás je to Dávid... :angry:

sympatie: Bidlo, marek, Policajtka, Nika, Terka, jakub, martin
zatiaľ bez citov :D k: Mila, lucka, kačka, barča, zdenek, bazi
trošku averzie: Petra, Radovan, Dávid, iveta


Zpět na „Robinsonův ostrov (CZ)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti