Robinsonův ostrov - EP04

2017 - TV Nova
berka496
Příspěvky: 45
Registrován: 02 led 2017, 14:28

Robinsonův ostrov - EP04

Příspěvekod berka496 » 24 led 2017, 12:02

PROMO - EPIZODA 4:

https://www.youtube.com/watch?v=kAO3Uz95r4k


Premíera: 25.1.2017, 21:35
Sledovatelnost: 565 000 diváků

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: Robinsonův ostrov - EP04

Příspěvekod Pietro » 25 led 2017, 22:57

:( :(
Ti červení ignoranti a malamuti jí vyhodili. Oni mě jí vyhodili. :angry:
Holka pěkná a plná páry vyletěla na úkor pánbičkářky. :?
Takže, byť červeným zbyli siláci, tímhle si nepomohli.

Taky mě uniká smysl nechávání Berličky. Stejně, jako mě unikl v USA S29. :shock:

Imunitní soutěž čistě o štěstí. Koš se mohl zavřít komukoli a kdykoli. Každopádně pokud si pamatuju, vyjma toho házení do košů jsem beranidlo a "coconut bank" v originále nikdy neviděl. Mám rád nové věci. :idea: Jen ten moderátor by si mohl uvědomit, že není na MS v hokeji. Vyřvávání vítěze při soutěži to totiž silně připomíná. :)
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Kalam
Příspěvky: 68
Registrován: 03 říj 2015, 10:38

Re: Robinsonův ostrov - EP04

Příspěvekod Kalam » 26 led 2017, 12:23

Tak dve nejvetsi kocky jsou ze hry.Ano je to hrozna katastrofa prijit o dve uknourany lemry liny..sice reci o bohu me totalne vytacej ale Lucka mi je proste sympatictejsi nez byla Bara...Narachanej Mila taky prisel hrat,pecka...Jako prvni blindside probehl a par lidi fakt cumelo...Ale mam mensi problem...v jednu chvili je Mila domluvenej s holkama,strih a najednou je domluvenej s Davidem a Luckou,proste tam par dulezitejch rozhovoru chybelo a to je spatne.Jestli to strihac vystrihl nebo to proste nenatocili,nevim...jinak musim rict ze zatim je to koukatelny a hodinka utece jako voda.

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

Re: Robinsonův ostrov - EP04

Příspěvekod Dejvy » 26 led 2017, 14:22

Tieto stredajšie epizódy su fakt dobré. Teda v rámci možnosti.

Tiež som na strane tých ktorým je jedno, že vypadli dve najkrajšie baby. Obe boli presným obrazom súčasnej mladej dievčinky, lenivej s kyslím ksichtom, takže čo z toho ked su pekné. Navyše na Báre mi z tohto pohladu dosť vadilo to prehnané tetovanie.

Mali by si brať príklad hlavne z Niki na ktorej je vidieť, že tu hru naozaj prežíva a taktiež prekvapivo z Peťulky :mrgreen: , ktorá je síce tupá jak bagandža, ale snaží sa v jednom kuse niečo vymýšlať. Je dosť velkým zábavnym elementom tejto hry.

Pobavilo ma ako sa tam všetci rozčulovali, že Zděnek prehrabal Ivetine veci, to vážne? Ste v hre a nie v realite kde by bol toto dosť úbohý ťah. Zobudte sa, ved to bol rovnaký ťah ako rozhodnutie Ivety, že všetkých odrbe a jedlo zakope.

ICH bola tento krát dosť slabá, ten poklop sa mohol zavrieť kedykolvek. To bolo čisto o štastí.

Celkom sa teším na zlúčenie ako to pôjde parte Miloš, Martin proti Marekovi a spol. Môžu tam byť zaujímavé TC (vlastne aj táto bola) hlavne keď sa objaví HII.
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Arnier22
Příspěvky: 30
Registrován: 26 led 2017, 16:14
Nejoblíbenější série: S20 HvV
Nejoblibenější hráči: Russel Hantz, Benjamin "Coach" Wade, Parvati shallow, Spencer Bledsoe, Andrea Boehlke, Malcom Freberg
Nejméně oblíbené série: S24 OW

Re: Robinsonův ostrov - EP04

Příspěvekod Arnier22 » 26 led 2017, 16:23

Neni to sice americkej Survivor s Probstem, ale já si to docela užívám. Po čtyřech episodách už mám favorita a to Marka.
Hrozně mně tam štve feministka Terka a Iveta, která kmeni schová jídlo a pak rozhoduje, kdy jim ho vydá. Vůbec nechápu, jakto že se Bazi a spol. nenaštvali, když jim o tom řekla. Přijde mi od dědy celkem pokrytecký výt naštvanej na (zapomněl jsem jméno) za to, že ji prohledal batoh, ale být v klidu, že jim Iveta schovala jídlo (což mi přijde jako mnohem horší zločin).
Co se týče vyřazených, tak opravdu, kromě toho, že se na ně dalo koukat, tam byly obě holky zbytečný a jsem rád za ten včerejší blindside. Takže zatím spokojenost.
Doufám že je ve hře taky HII, protože to dělá hru mnohem zajímavější. Slovenskej Ostrov jsem nesledoval, může mi prosím někdo říct, jestli se v něm HII vyskytovala? Díky.

Megis
Příspěvky: 89
Registrován: 12 zář 2014, 20:39

Re: Robinsonův ostrov - EP04

Příspěvekod Megis » 26 led 2017, 17:27

Na české poměry super epizoda. Soutěž byla dobrá, dokonce byly výrazně omezeny prostřihy (a jak to hned působilo líp), akorát nějak nechápu, proč si myslíte, že se víko mohlo uzavřít kdykoliv? Podle mě rozhodovala váha předmětů, ostatně tento princip je v americké verzi běžný a nikdy to nikomu nevadilo. Kmenová rada dopadla pak přesně tak, jak měla, vypadnuvší jsme mohli odhadovat jenom z náznaků, dialogy byly dobře vedené, viděli jsme emoce. Jinak s vypadnutou spokojenost, nijak mě nezaujala, ani herní zaujetí jsem tam neviděl. Třeba se Kačka probere, ale spíš očekávám její brzké vypadnutí.

Favoriti: Bazi, Marek, Miloš, začíná mě bavit Martin, to je aspoň správný mileniál :dance:

kispin
Příspěvky: 65
Registrován: 19 zář 2013, 11:08

Re: Robinsonův ostrov - EP04

Příspěvekod kispin » 26 led 2017, 19:37

Ano mali sme aj v slovenskej skytu imunitu, cize predpokladam aj tu ze sa objavi

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Robinsonův ostrov - EP04

Příspěvekod Rendy » 27 led 2017, 13:35

Ale jo, baví mě to :) Už si začínám zvykat i na moderátora, ale pořád by mohl být trochu živější a souhlas s ostatními, prostřihy během soutěží jsou k ničemu 8) pánbíčkářka je hrozná, tyhle kecy úplně nesnáším a jak si to umí bravůrně vokecat, že jí blesk neuhodí :) Favorita zatím nemám, baví mě Petra 8)

Obrázek
Obrázek

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

Re: Robinsonův ostrov - EP04

Příspěvekod sheldom » 27 led 2017, 15:18

Po 4 dílech jsem přišel na to, proč RO vysílají až jako druhý večerní pořad: aby nemuseli vypípávat nadávky a sprostá slova. :)
Jinak jsem s RO docela spokojený, oproti Ostrovu o dost lepší, pár hráčů hraje, jen moderátor mluví tak archaicky a podle scénáře. Žádný Ostrov naděje, může to být ještě zajímavé. S vyřazeným jsem spokojený.
Favoriti po 4. epizodě: David, Míla, Bazi, Marek, Nika
Nefandím: Kačka, Martin, Radovan, Iveta
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: Robinsonův ostrov - EP04

Příspěvekod Radix » 27 led 2017, 15:46

Tak konečně další vyřazení. Báry za mě není vůbec žádná škoda. Příště by mohla z tohoto vypadnout kmene Kačka a bylo by to super.

Soutěž byla dobrá. V originále jsem jí dosud neviděl. A jsem rád, že jeden kmen vymyslel, že dovnitř vleze pouze jeden člen a všem ostatním ty kokosy vyhází.

Zdeněk prohledal Ivetě věci, což bych osobně neudělal a nelíbí se mi to, ale chápu to. Je to prostě hra. Iveta si schovala jídlo a jí to nikdo nevyčítá. A to ještě neví, co kde má. :D

Začíná se to trochu krystalizovat na ty, kteří chtějí hrát a kterým budu nejspíš fandit, a ostatní.

Fandím: David, Marek, Nika, Bazi, Míla
Nefandím: Petra, Iveta, Zdeněk, Kačka
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

Re: Robinsonův ostrov - EP04

Příspěvekod sheldom » 27 led 2017, 18:05

Radix píše:Fandím: David, Marek, Nika, Bazi, Míla
Nefandím: Petra, Iveta, Zdeněk, Kačka

Vidím, že fandíme stejným lidem, je vidět, kdo opravdu hrát chce. Zajímavé bude, až se lidé z obou kmenů, kteří chtějí hrát, střetnou proti sobě, to teprve bude něco.
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

Uživatelský avatar
jason voorhees
Příspěvky: 28
Registrován: 28 úno 2014, 12:08

Re: Robinsonův ostrov - EP04

Příspěvekod jason voorhees » 28 led 2017, 21:01

Pastička na myši ?! Yes ! ... Baziho otázka: "to nemáš jiný kalhoty?" a následnej výraz údivu = THE BEST ever ! :lol: ...jo a já bych s Peťou teda hledat do lesa kořínky šel !!! To by byl zážitek na celej život, já tu holku miluju a ne kvůli :boobs: ...a už začínaj hrát a mě to začíná bavit víc a víc, jen houšť :fight:

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: Robinsonův ostrov - EP04

Příspěvekod cypher.eu » 28 led 2017, 23:44

Co se mi na této show líbí jsou prdýlky Petry a Niky v tangách (i když je Nika až moc vychrtlá, ale whatever), to by v US verzi trapácky zamázli :) Taky je celkem fajn, že nevypípavaj nadávky (proudící hlavně od šovinistickýho Švejka Radovana, kterej mě ale svým způsobem baví těma kecama), aspoň to působí víc lidsky. Jinak se tu s místníma moc neshodnu, soutěž pro mě byla nudná jako prase, z castu mi stále není nikdo herně sympatický, přijde mi že buď tam jsou lidi co maj plnou hubu keců (viz ten "kreativec") nebo netuší co od tý hry vůbec očekávat... Takže se na to koukám hodně ze zvědavosti, kdo z týhle zvláštní grupy to nakonec dotáhne až do konce a vyhraje ty prachy :smile: Jo a co se týče toho prohledání Ivetiných věcí, tak je klidně možný, že mu to nařídil štáb, aby se aspoň něco dělo ;) Ten kluk mi rozhodně nepřijde jako nějaký brainiak, co by si to dal takhle v hlavě dokupy...
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: Robinsonův ostrov - EP04

Příspěvekod Radix » 31 led 2017, 07:52

sheldom píše:Fandím: David, Marek, Nika, Bazi, Míla
Nefandím: Petra, Iveta, Zdeněk, Kačka
Vidím, že fandíme stejným lidem, je vidět, kdo opravdu hrát chce. Zajímavé bude, až se lidé z obou kmenů, kteří chtějí hrát, střetnou proti sobě, to teprve bude něco.


Doufám, že do té doby všichni vydrží.
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
milosbrt
Příspěvky: 41
Registrován: 05 pro 2016, 12:48
Nejoblíbenější série: Micronesia
Nejoblibenější hráči: James

Re: Robinsonův ostrov - EP04

Příspěvekod milosbrt » 31 led 2017, 20:16

Jsem nejvíc rád, že je i na téhle stránce někdo, kdo tohle v ČR cení. Hromadu let jsem tu vždy čekal na titulky a stahoval všechny serie US. Držte mi palce! :hungry:
Instagram / milosbrt
Facebook / Miloš Brt
YouTube / milosbrt

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

Re: Robinsonův ostrov - EP04

Příspěvekod Dejvy » 01 úno 2017, 10:11

Vitaj Miloš. Ja si myslim, že vela ludí ti fandí lebo je vidno, že hru poznáš aj ked zatial moc nejaký záživny edit nemáš. Som zvedavý ako daleko dojdeš a s kým, ale každopádne držim palce.
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

Re: Robinsonův ostrov - EP04

Příspěvekod sheldom » 01 úno 2017, 15:26

Miloši, aspoň za mě, fandíme ti a jsme rádi, že je ve hře někdo, kdo Survivor zná a nad hrou přemýšlí a není tam jen na dovolené. Doufám, že se to po sloučení pořádně rozjede a tato RS neskončí jako Trosečník nebo Ostrov, protože má opravdu potenciál.
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

Uživatelský avatar
Zeck
V.I.P.
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 16:52
Nejoblíbenější série: x-x-x-x-x-x-x
S07 Pearl Islands (2003)
S16 Micronesia (2008)
S20 Heroes vs. Villains (2010)
Nejoblibenější hráči: x-x-x-x-x-x-x
Boston Rob (S04/S20)
Jonny Fairplay (S07)
Grant Mattos (S22)
Nejméně oblíbené série: x-x-x-x-x
S29 San Juan Del Sur (2014)
S26 Caramoan (2013)
S24 One World (2012)

Re: Robinsonův ostrov - EP04

Příspěvekod Zeck » 03 úno 2017, 01:20

Po čtyřech epizodách už si dovolím trochu předběžně hodnotit kvalitu pořadu (detailněji zde: http://www.csfd.cz/film/479307-robinsonuv-ostrov/komentare/?comment=10592692). Zcela překvapivě tomu fandím, ačkoliv to má pár (strašně moc) mušek, ale samotní hráči a jejich zábavnost, která se vymyká klasickému obrázku nesympatického Čecha (výjimka je snad jen totální ČECH Radovan, kterému k dokonalosti chybí jen ponožky v sandálech), mě to nutí nadále sledovat, a jo, bavím se u toho (možná díky tomu, že si to stahuji, nesleduji to s reklamou na Nově). Po herní stránce to taky není žádný propadák, propadákem je to bohužel jen v postprodukci, ale vzhledem k tak náročnému projektu a úplně první zkušenosti Novy s tímto druhem pořadu k tomu mám pochopení. Baví mě na tom i fakt, že se tam mluví sprostě (žádná cenzura jako u originálu) a člověk dokonce může vidět něco tak kacířského jako ženskou prdel (žádné rozmazané pixely jako když Amandě vykoukne jedna půlka z plavek), což je příjemná změna, při které se člověk občas chytne za šulina. Což je ale teď vlastně už stejně jedno, když nám ty hlavičky vyřadily nejlepší kočičky ve hře, ale chápu je, vážně toho moc k nabídce neměly, krom toho, že byly fakt sexy. Ocenil bych, kdyby mi tam ještě pár epizod nechali alespoň tu "čerstvou maturantku".

Přeju ve hře všem hráčům, kteří jsou fanoušci originálu a z toho důvodu si to chtěli zkusit i v reálu, respekt pro ně (z těch 4 dílů jsem pochopil, že je to zřejmě Marek, Míla a patrně i ten Martin). Marek mi furt něčím připomíná Malcolma (fakt netuším proč a čím), Míla je zase něco, co se v USA téměř nevyskytuje - nabušenec, kterej přišel hrát mozkem (pro něj přirovnání ke známějšímu hráči fakt nenajdu) a Martin je takový ten typ, no třeba takový Adam z poslední řady. Dobrý pocit ale mám i z toho, že původní hru evidentně zná skoro každý kdo je na ostrově, když tam mluví o sloučení kmenů v nějakém druhém dni a nikdo se nezeptá: "A co to jako je?". Takže cast tentokrát Nova zřejmě zmákla dobře, no a kvalitní cast je základem úspěchu úplně u všeho.

Nova tvoří fakt sračky, ale u tohoto pořadu mi ten všeobecný hejt a opovrhování přijde až zbytečný, už jen ocenit snahu Novy o něco nového, zatímco ubohá Prima s Trosečníkem na kontě nasadí šest let starý South Pacific v české premiéře, jen aby se pokusila diváky přesvědčit, že na tu Novu nemá vůbec smysl koukat. Smysl to alespoň podle těch čtyř epizod prozatím má! Tak snad se to neposere. Jo a fakt bych ocenil, pokud by na kmenových radách psali na pořádné čtvrtky, ne na ten jeden dílek toaleťáku, protože to kolikrát nejsem schopnej ani zaostřit, natož rozluštit.
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
milosbrt
Příspěvky: 41
Registrován: 05 pro 2016, 12:48
Nejoblíbenější série: Micronesia
Nejoblibenější hráči: James

Re: Robinsonův ostrov - EP04

Příspěvekod milosbrt » 03 úno 2017, 19:32

Zeck píše:Po čtyřech epizodách už si dovolím trochu předběžně hodnotit kvalitu pořadu (detailněji zde: http://www.csfd.cz/film/479307-robinsonuv-ostrov/komentare/?comment=10592692). Zcela překvapivě tomu fandím, ačkoliv to má pár (strašně moc) mušek, ale samotní hráči a jejich zábavnost, která se vymyká klasickému obrázku nesympatického Čecha (výjimka je snad jen totální ČECH Radovan, kterému k dokonalosti chybí jen ponožky v sandálech), mě to nutí nadále sledovat, a jo, bavím se u toho (možná díky tomu, že si to stahuji, nesleduji to s reklamou na Nově). Po herní stránce to taky není žádný propadák, propadákem je to bohužel jen v postprodukci, ale vzhledem k tak náročnému projektu a úplně první zkušenosti Novy s tímto druhem pořadu k tomu mám pochopení. Baví mě na tom i fakt, že se tam mluví sprostě (žádná cenzura jako u originálu) a člověk dokonce může vidět něco tak kacířského jako ženskou prdel (žádné rozmazané pixely jako když Amandě vykoukne jedna půlka z plavek), což je příjemná změna, při které se člověk občas chytne za šulina. Což je ale teď vlastně už stejně jedno, když nám ty hlavičky vyřadily nejlepší kočičky ve hře, ale chápu je, vážně toho moc k nabídce neměly, krom toho, že byly fakt sexy. Ocenil bych, kdyby mi tam ještě pár epizod nechali alespoň tu "čerstvou maturantku".

Přeju ve hře všem hráčům, kteří jsou fanoušci originálu a z toho důvodu si to chtěli zkusit i v reálu, respekt pro ně (z těch 4 dílů jsem pochopil, že je to zřejmě Marek, Míla a patrně i ten Martin). Marek mi furt něčím připomíná Malcolma (fakt netuším proč a čím), Míla je zase něco, co se v USA téměř nevyskytuje - nabušenec, kterej přišel hrát mozkem (pro něj přirovnání ke známějšímu hráči fakt nenajdu) a Martin je takový ten typ, no třeba takový Adam z poslední řady. Dobrý pocit ale mám i z toho, že původní hru evidentně zná skoro každý kdo je na ostrově, když tam mluví o sloučení kmenů v nějakém druhém dni a nikdo se nezeptá: "A co to jako je?". Takže cast tentokrát Nova zřejmě zmákla dobře, no a kvalitní cast je základem úspěchu úplně u všeho.

Nova tvoří fakt sračky, ale u tohoto pořadu mi ten všeobecný hejt a opovrhování přijde až zbytečný, už jen ocenit snahu Novy o něco nového, zatímco ubohá Prima s Trosečníkem na kontě nasadí šest let starý South Pacific v české premiéře, jen aby se pokusila diváky přesvědčit, že na tu Novu nemá vůbec smysl koukat. Smysl to alespoň podle těch čtyř epizod prozatím má! Tak snad se to neposere. Jo a fakt bych ocenil, pokud by na kmenových radách psali na pořádné čtvrtky, ne na ten jeden dílek toaleťáku, protože to kolikrát nejsem schopnej ani zaostřit, natož rozluštit.


Tohle je skvělý, dekuju za shrnutí. Můj hero, at si řika kdo chce co chce, byl James :dance: :beer:
Instagram / milosbrt
Facebook / Miloš Brt
YouTube / milosbrt

Uživatelský avatar
Zeck
V.I.P.
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 16:52
Nejoblíbenější série: x-x-x-x-x-x-x
S07 Pearl Islands (2003)
S16 Micronesia (2008)
S20 Heroes vs. Villains (2010)
Nejoblibenější hráči: x-x-x-x-x-x-x
Boston Rob (S04/S20)
Jonny Fairplay (S07)
Grant Mattos (S22)
Nejméně oblíbené série: x-x-x-x-x
S29 San Juan Del Sur (2014)
S26 Caramoan (2013)
S24 One World (2012)

Re: Robinsonův ostrov - EP04

Příspěvekod Zeck » 03 úno 2017, 23:22

Tohle je skvělý, dekuju za shrnutí. Můj hero, at si řika kdo chce co chce, byl James :dance: :beer:


Já děkuji, že jsi tady. Ty diskuze pak mají úplně jinou úroveň, když se jich účastní samotní hráči. :idea:
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Freeze
Příspěvky: 16
Registrován: 31 srp 2013, 21:08
Nejoblíbenější série: HvV, Tocantins, Samoa, FvF, All-Stars, Vanuatu
Nejoblibenější hráči: (S) Chris Daugherty, Randy, Tyson, Coach
(TAR) Dustin & Kandice, Jamie & Cara, Oswald & Danny, Jet & Cord

Re: Robinsonův ostrov - EP04

Příspěvekod Freeze » 04 úno 2017, 12:32

Zeck píše:Přeju ve hře všem hráčům, kteří jsou fanoušci originálu a z toho důvodu si to chtěli zkusit i v reálu, respekt pro ně (z těch 4 dílů jsem pochopil, že je to zřejmě Marek, Míla a patrně i ten Martin). Marek mi furt něčím připomíná Malcolma

a ja si od prvniho dilu rikal, jestli Marek nejses ty... :D

Uživatelský avatar
Zeck
V.I.P.
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 16:52
Nejoblíbenější série: x-x-x-x-x-x-x
S07 Pearl Islands (2003)
S16 Micronesia (2008)
S20 Heroes vs. Villains (2010)
Nejoblibenější hráči: x-x-x-x-x-x-x
Boston Rob (S04/S20)
Jonny Fairplay (S07)
Grant Mattos (S22)
Nejméně oblíbené série: x-x-x-x-x
S29 San Juan Del Sur (2014)
S26 Caramoan (2013)
S24 One World (2012)

Re: Robinsonův ostrov - EP04

Příspěvekod Zeck » 04 úno 2017, 20:10

a ja si od prvniho dilu rikal, jestli Marek nejses ty... :D


Tak to skutečně nejsem, je mi líto. :-D
Obrázek Obrázek Obrázek

Ultagio
Příspěvky: 20
Registrován: 12 úno 2017, 21:54

Robinsonův ostrov - EP04

Příspěvekod Ultagio » 20 úno 2017, 14:15

- tak ste sa určite potešili, že je to už isté a bol vynechaný koncept RI/ON, týmto gratujujem k pekne pozeratelnej show.
- súťaž klasika, odmena viac menej nepraktická, pre mrtve more vo vytýčenej oblasti pre hru
- to ako im domorodec uhasil oheň, badass produkcia :angry:
- cvrknutie na city pri nike a petre.. divák uvedom si, že Petra má pod tým aj srdiečko :(
- do strategicko-terminologického slovníka by som zapojil aj: "fazuľový príliv"
- kvitujem indície k princípom hry... toto mi chýbalo pri SVK verzii, dúfam, že to bude pokračovať
- zděnek: si to interpretoval po svojom a dalo mu to niečo, ale pravdepodobne to bude niečo zlé, keďže si vybral ľudí informovaných o ivetinej "potravinovej banke"
- zaujimalo by ma pri rovnakých hrách, kto "upravuje" pravidlá... u nás bolo zakázané vyhádzovať kokosy, každý si musel vliesť a chytiť do rúk svoje cocoNuts
- Radovan sa už formuje dopozície "pána tvorstvá" už len pivko do ruky :beer:
- priateľské posedenie medzi Terkou a Luckou bol príjemný, bolo by zaujimal by ma kt. by skôr presvedčila tú druhú na svoju "vieru" :dance:
- Miloš a martin si mohli mohli vyberať a vybrali si... je dobre, že prakticky: kačka+barča by boli pod patronátom napr. Terky, boli manimulovateľné... časom sa lucka začne viac liezť na nervy tlačením na reči o viere a odpíše sa sama
- kmeňovka príjemná, taká aká by mala byť ;-) Ondrej lepší a lepší.... ale mne bol aj Majo sympatický a sedel mi do tej polohy

po 4 častiach:
sympatie: Bidlo, marek, Nika, Terka, jakub, martin, zdenek,
zatiaľ bez citov :D k: Mila, lucka, kačka, bazi, Policajtka , Petra
trošku averzie: Radovan, Dávid, iveta


Zpět na „Robinsonův ostrov (CZ)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů