Robinsonův ostrov - EP05

2017 - TV Nova
aqmel
Příspěvky: 70
Registrován: 27 úno 2014, 11:01

Robinsonův ostrov - EP05

Příspěvekod aqmel » 24 led 2017, 12:42

:idea: 30.01. nova tv

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: Robinsonův ostrov - EP05

Příspěvekod Radix » 30 led 2017, 22:24

Tak pondělní díl je za námi. Nemůžu si pomoct, ale bavím se. :)

Čím dál tím víc se mi líbí, jak o hře přemýšlí Marek. Povedlo se mu vyhrát miniodměnu, kde vzal vcelku logicky chléb, když past na kraby a křesadlo už mají, a k tomu získal výhodu. Pokud jsem to ale pochopil správně, tak nemá dva hlasy, ale ten hlas, který udělí, má dvojnásobnou váhu. Jen myslím, že to neměl moderátor říkat v přítomnosti Martina. Asi bych na Markovo místě nesdělil zbytku, co je to za výhodu, ale chápu, proč to všem řekl.
Plus dodatek, podle mě je to příliš brzy na to, aby taková výhoda měla nějaký reálný dopad na hru. Pokud by dostal Marek dva hlasy na jakékoliv kmenové radě, o níž si sám rozhodne, tak by to bylo mnohem lepší jak pro hráče, tak pro diváka, který by tak nevěděl, kdy tuhle výhodu Marek použije.

Velký konflikt Zdeněk vs Iveta se jakž takž vyřešil, ale jsem rád, že zazněly názory Marka a Niky. Opravdu si Zdeněk s Ivetou nemají co vyčítat. Nejlepší bylo, jak mu Iveta vyčítala, že jí pokazil celou její strategii teď. :D

V Callao mají konečně taky oheň, tak snad už nebudou tak mrtvolní. Těším se na středeční vyřazovací díl. Co mě ale zklamává, že bude kmenovka během dne. :shock:

Fandím: David, Marek, Nika, Bazi, Míla
Nefandím: Petra, Iveta, Zdeněk, Kačka
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: Robinsonův ostrov - EP05

Příspěvekod brninho » 31 led 2017, 11:09

Ale jo, mně se to líbí, od třetí epizody k tomu dávám dvě skleničky bílýho, takže ty drobný zejména dramaturgický chyby mi až tak nevadí a není to vůbec špatný, rozhodně ne na 37 %, který má RO na csfd..Hodně těch "odpadů", který to číslo snižuje je tam podle mě od nepovedené první epizody, aniž by se hodnotící podíval na ostatní díly a taky kvůli takovýmu tomu hodnocení ve stylu "není to jako Survivor, dám tomu nejhorší hodnocení", reálně je to zatím asi nejlíp udělaná reality show, co tu kdy byla..
Zatím žádný twisty, doufám že se ani žádnýho vyjma HII nedočkáme, cast musím říct- a nechce se mi věřit, že zrovna Novu za to budu chválit- taky docela povedenej, jasně, nikdo vyloženě fanditelnej, ale já od české verze fakt jenom očekával, že aspoň polovina bude o Survivoru vědět- to se nejspíš podařilo. Jsou tam prototypy typickejch čecháčků na dovolené v Chorvatsku- typická Ivana nebo Radovan, ty si v nějákým tom kempu na Makarské v těch komunistických velkých stanech s plechovkama Kozla a konzervama úplně dovedu představit a docela mě i v těch Filipínách baví, hlavně Ivana a její "strategický" hlášky :D Petra, ač totálně blbá, taky zdatně hláškuje a hezky se na ni kouká, a to normálně umělky moc nemusím. Pánbíčkářka je totálně mimo, ale zatím tomu ještě v kombinaci s Radovanem dodává šťávu, zkrátka většina se už něják projevila, vyloženě zbytečný se mi tam zdá jen to mládě u červených a to je docela dobrá bilance.
Co se aktuální epizody týče, první soutěž o odměnu mezi Markem a kreativcem Survivor klasika, Marek možná projevil znalost fanouška Survu a šel na to trpělivě, což přineslo ovoce, nicméně potěšil asi jen ten chleba, výhoda dvou hlasů by byla bývala zajímavá asi spíš u červených a to ne u kreativce ale třeba u Radovana, takhle to nebude mít vůbec žádnej vliv, když už tak se to mělo řešit obálkou se vzkazem, že výhoda může být využita u kterékoliv kmenovky, to už by pak třeba ve sloučení mohlo být zajímavý..Druhá soutěž byla jasná, tam červení byli v určité výhodě, to nebylo pro typickou českou maminu :D Příští epizoda vidím, že kmenovka za dne, lowcost si opět bere svou daň, ale dvakrát-třikrát se to snad přežít dá, víckrát to za dne pokud mě pamět nešálí a kdyžtak mě někdo opravte na Ostrově nebylo..
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

Re: Robinsonův ostrov - EP05

Příspěvekod sheldom » 01 úno 2017, 15:22

Také musím uznat, že se mi Robinsonův ostrov líbí a když zapracují na nedostatcích, může být ještě lepší. První soutěž o odměnu ala duel se celkem povedl, byl napínavý a jsem rád, že ho Nova nedala jako soutěž o imunitu po sloučení jako to, pokud se nepletu, udělala Markíza. Zajímavý byl, a kupodivu mi to nevadilo, prostřih na rozdělávání ohně u Callao. Očekávám, že HII se později ve hře stejně objeví. V Tabonu se ukázalo, jak někteří nedokáží pochopit, že se jedná jen o hru, Zdeněk hraje, ikdyž zatím docela špatně. Druhá RC byla kvůli Ivetě jasná, doufám, že se jí brzo zbaví, když už nemá svou "strategickou" výhodu v podobě jídla.
Pokud se nemýlím má mít show 22 epizod, nedá mi to, ale tímto stylem: pondělí RC a středa IC+TC to zatím vůbec nevychází, snad se dočkáme více kmenovek.
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

Re: Robinsonův ostrov - EP05

Příspěvekod Dejvy » 01 úno 2017, 15:38

Brninho, ty si asi myslel Ivetu a nie Ivanu.

Ked už sme pri nej, tak ma strašne pobavilo ako vyčítala Zděnkovi, že jej pokazil hru :mrgreen: ako keby ho to malo nejako mrzieť, teta trafikantka je inde.

Zabodoval opäť Marek, škoda, že výhodu nedostal tajne a na neurčito lebo najbližšie mu bude tak na dve veci, toto by mala Nova brať citlivejšie.

Ešte jeden postreh, síce by to v konečnom dôsledku Tabonu asi aj tak nepomohlo, ale nechápem prečo neurobili klasicku taktiku, že ked na kladine stála ako prvá Iveta nenaskákali všetci do vody aby bola zase na konci.

Som zvedavý na dnešok.
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: Robinsonův ostrov - EP05

Příspěvekod brninho » 01 úno 2017, 16:48

Dejvy píše:Brninho, ty si asi myslel Ivetu a nie Ivanu

Je to tak, mám ve jménech bordel, i v US verzi jak už nejsem tak zarytej jak dřív mi to trvá 4-5 epizod, Iveta-Ivana čert to vem :D
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Robinsonův ostrov - EP05

Příspěvekod Rendy » 12 úno 2017, 22:39

- obě soutěže o odměnu, baví mě soutěže v RO
- Petra chtěla jít na mravence, to škoda, že to nedopadlo, palec hore za aktivitu :idea:
- hurá, David se také najedl, už vypadal jak smrt :D
- Martin slušně zachráněn rozděláním ohně
- Callao dobrá drtička v soutěži, Míla našel prima styl, jak postupovat rychle
- pořád mám pocit, že jsou dva díly (odměna a kmenovka) zbytečně roztahané, ale třeba si zvyknu

Obrázek
Obrázek


Zpět na „Robinsonův ostrov (CZ)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů