Robinsonův ostrov - EP06

2017 - TV Nova
aqmel
Příspěvky: 70
Registrován: 27 úno 2014, 11:01

Robinsonův ostrov - EP06

Příspěvekod aqmel » 24 led 2017, 12:44

01-02 2017 nova tv :idea:

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: Robinsonův ostrov - EP06

Příspěvekod Radix » 01 úno 2017, 22:59

Musím se přiznat, že mě Nova zmátla v ukázkách. :beer: Očekával jsem, že na kmenovku půjde Callao na základě upoutávek.

V Callao se stahují mračna nad Davidem, ačkoliv si myslím, že se to nakonec spíš vymstí Martinovi. Těžko říct. Ačkoliv mě Kačka vůbec nezaujala, tak mě mrzí, že odešla tímhle způsobem. Bohužel ale nebylo vůbec vysvětleno, proč skončila. Taky mě mrzelo, že jí nebyla dána možnost se rozloučit se zbytkem kmene, jak zmiňovali i její soukmenovci. Co ale nechápu, jak se Callao povedlo přijít o slepici. To jim jí zakousnul ten ještěr? Mílo, poprosím tě o vysvětlení. :)

Soutěž byla zajímavá a neměla favorita. Nakonec to Callao vyhrál Martin s Luckou a já byl rád, že šel Tabon na kmenovku.

V Tabonu došlo ke dvěma hlavním střetům Iveta vs. zbytek kmene a Nika vs. Petra. Iveta hodně mluvila o tom, že drží jídlo a že ostatní by nebyli schopní se o sebe v tomhle pořádně postarat. :shock: Za mě cesta do pekel. Jak řekl Marek, neber hladovému jídlo. Nika s Petrou se přely o tom, kdo jak to zvládá a jakou má kapacitu. To byl trochu úlet a Nika u mě za dnešní díl několik bodů poztrácela. Překvapivě se nakonec Markova výhoda hodila už na této kmenovce, kdy právě díky jeho dvojitému hlasu vypadla Iveta. Jen zopakuji, že je škoda, že si Marek nemohl vybrat tu chvíli, kdy zahraje svoji výhodu, sám. Možná jsme mohli vidět remízu.

Zajímavě se to zamotává v obou kmenech a já jsem tak zvědavý na další díly!

Fandím: Marek, David, Bazi, Míla, Nika
Nefandím: Petra, Zdeněk
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

ArtySssS
Příspěvky: 15
Registrován: 17 led 2016, 19:05

Re: Robinsonův ostrov - EP06

Příspěvekod ArtySssS » 01 úno 2017, 23:36

Musim říct, že RO zatím odpvádí dobrou práci, fakt mě to baví.
Konečně vypadla Iveta s tou její "strategií" mě fakt štvala. :beer:
S odchodem Kačky , vždycky je smutný, když takhle někdo odejde, jinak mohli rozvést proč vlastně odešla.
Hádka Petry a Niki kdo má větší "kapacity" fakt pobavila . :lol:
Slepice umře za jeden den Wut :fuck:
Jinak nejvíc fandim : Markovi,Mílovi,Davidovi a Terce
Doufam že vypadnou : Petra a Radovan

Btw : Jak se všichni báli těch duelů tak to nebude RI ale tohle . :beer:

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Re: Robinsonův ostrov - EP06

Příspěvekod ItalianManiac » 02 úno 2017, 00:29

Radix píše:Musím se přiznat, že mě Nova zmátla v ukázkách. :beer: Očekával jsem, že na kmenovku půjde Callao na základě upoutávek.


Já si neodpustím trochu hejtu na Nova Plus (na reklamy v televizi nemám nervy), protože už mi podruhé vyspoilerovali, kdo půjde na kmenovku - když záběr na kmen sedící na radě dáte jako náhled videa před spuštěním, tak to lidem asi nedojde, že? :cry:

Jinak mě RO taky baví - jasně, není to Survivor a dvoudílný formát je někdy moc roztahaný, ale jinak je to příjemná oddechovka na závěr dne. Nicméně má mnohem lepší zpracování než slovenský Ostrov (dokoukám ho vůbec někdy?), oceňuji hlavně absenci Ostrova naděje a taky se mi hodně líbí duely o odměny a výhody. U prvního dílu jsem hodně kritizovala moderátora, ale díl od dílu se zlepšuje a už mi skoro vůbec nevadí.

V dnešním díle jsme viděli první medevac, ale jak už tu někteří psali, škoda že pořádně nevysvětlili, co Kačce vlastně bylo ("Jak je, Kačko?" - "Pořád nic moc" - "Tak je mi líto, končíš"). Nicméně močák není sranda a jestli si z toho uhnala zánět ledvin nebo něco podobného, tak se tomu vůbec nedivím (taky jsem to měla a trpěla jsem jako zvíře, a to jsem byla doma v suchu a teple).

Podobně nevysvětlená byla i smrt slepice. Jak mohla sama od sebe umřít po jednom dni? Tipuju uštknutí hadem nebo jiného predátora (nestalo se něco podobného i na slovenském Ostrově?).

Jinak taky oceňuju střih před kmenovou radou, kdy nám editoři ukázali konflikt mezi Petrou a Nikou, ale nakonec šla překvapivě Iveta (jo, asi moc sleduju edgic) :D

Fandím: Marek, Míla (tyhle dva pány do finále, prosím!), Tereza, David
Nemusím: Martin, Jakub, Radovan
Ven: Petra (už jsem na její hlas alergická skoro jako Bidlo), Zdeněk

A moc ráda vidím Mílu tady v naší komunitě ;) Držím palce a klidně nám sem piš nějaké historky z natáčení, co smlouva dovolí :hungry:
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

kispin
Příspěvky: 65
Registrován: 19 zář 2013, 11:08

Re: Robinsonův ostrov - EP06

Příspěvekod kispin » 02 úno 2017, 06:44

Ja som s robinsonom spokojna o to viac ma mrzi ze nasu verziu markiza doj..... A ano aj u nas zdochla sliepka po tom co ju pohryzol had. Pacia sa mi aj duelove suboje je to zaujimavy zvrat a celkom ozivuje hru. Bolo by fajn keby sa tajna imunita dostala do hry cez tento duel. Taktiez mi chybalo vysvetlenie co sa deje s Kackou. Zatial nefandim nijak extra nikomu. Ja si aj tak svojho favorita najdem vacsinou az po zluceni.

Uživatelský avatar
milosbrt
Příspěvky: 41
Registrován: 05 pro 2016, 12:48
Nejoblíbenější série: Micronesia
Nejoblibenější hráči: James

Re: Robinsonův ostrov - EP06

Příspěvekod milosbrt » 02 úno 2017, 08:55

Jsem nejvic rad, ze vas RO bavi, za me je to mega, na cesky pomery fakt moc. Dnes mi sem piste otazky, ktere souvisi s dilem nebo dily, ktere jsou odvysilany, za sebe odpovim :) jinak na profilu FB a Instagramu jsem aktivni nejvic, tak treba tam odpovedi najdete :) Kazdopadne tam pisu svoje pohledy na moderatora, souteze atd atd, tak muzu psat i sem.

Hau!!
Instagram / milosbrt
Facebook / Miloš Brt
YouTube / milosbrt

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: Robinsonův ostrov - EP06

Příspěvekod Radix » 02 úno 2017, 09:40

ItalianManiac píše:Já si neodpustím trochu hejtu na Nova Plus (na reklamy v televizi nemám nervy), protože už mi podruhé vyspoilerovali, kdo půjde na kmenovku - když záběr na kmen sedící na radě dáte jako náhled videa před spuštěním, tak to lidem asi nedojde, že? :cry:


Přesně proto jsem teď čekal, když Nova ukazovala strategy talk pouze u Callao, že právě Callao půjde na kmenovku. Možná už se Nova lepší. :)
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: Robinsonův ostrov - EP06

Příspěvekod Radix » 02 úno 2017, 09:57

milosbrt píše:Jsem nejvic rad, ze vas RO bavi, za me je to mega, na cesky pomery fakt moc. Dnes mi sem piste otazky, ktere souvisi s dilem nebo dily, ktere jsou odvysilany, za sebe odpovim :) jinak na profilu FB a Instagramu jsem aktivni nejvic, tak treba tam odpovedi najdete :) Kazdopadne tam pisu svoje pohledy na moderatora, souteze atd atd, tak muzu psat i sem. Hau!!


Ahoj Mílo, leccos jsem si už dohledal u tebe na facebookovém profilu, ale přesto mi zbylo pár dotazů. Nakonec doslova pár. :)

Jak to bylo se slepicí? Psal jsi, že měla v sobě nějaké bacily. Upřesnil vám někdo, co s ní nakonec bylo?

A druhá otázka, máte nějaké informace od Novy, zda je pořad zatím pro ně úspěšný a dostatečně zajímavý natolik, že by se chystali udělat i druhou sérii? Vím, že je na to ještě brzy, ale nějaké náznaky možná už jsou.

Moc díky za odpovědi. Otázek určitě časem vyvstane ještě víc. ;)
V tuhle chvíli tobě a Markovi nejvíc fandím, tak doufám, že jsi úspěšně reprezentoval "superfans" a dotáhl jsi to daleko. :idea:
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

aqmel
Příspěvky: 70
Registrován: 27 úno 2014, 11:01

Re: Robinsonův ostrov - EP06

Příspěvekod aqmel » 02 úno 2017, 10:51

6 dilu za nami -a uz se pomalu blizi slouceni par jedincu se razne profiluje a jiny zapadaji do cernoklamu a listinu vylouceni
nejaky naznak taktik domlouvani moc neni videt jen se rekne iveta nika petra ven a je to proc ven a proc napr petra iveta nika nejde nejak taktizovat domlouvat podraz to clovek nevidet .-

a co je zatim smutne ze tam davaji nejake vzkazy at nekeho vyberu a soutezi v nejakem duelu o odmenu -a ukazkach na dil nemusi divak videt to podstatne kdo jde do nejaKEHo duelu nebo kmenovku -snad se to zlepsi casem -je jich 14 jdev predpokladat ze smichani kmenu asi nebude a ve 12 bude slouceni- popripade v 11 .-aby soucet byl porotcu a finalistu 8 -3 .no uvidime.

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

Re: Robinsonův ostrov - EP06

Příspěvekod Dejvy » 02 úno 2017, 11:10

Ja som nadalej spokojný aj keď vždy to musí Nova niečim pohnojiť :angry:

Epizóda v duchu odchodu Kačky (tiež mi prišlo velmi divné, že jej nedovolili rozlúčku, ved tam su práve tie emócie čo si získavajú priemerných divákov). Verím, že už je v poriadku ked ju vidím na fotkách na FB.

Čo sa týka interného súboja v kmeni Tabon, Iveta vs. všetci, Iveta je úplne mimo, už som to tu písal, ale tak hroznú stratégiu som už dlho nevidel a ona sa ešte tým stále ohradzuje, že to je jej "stratégia". Čo akože čakala? Že skupina hladných ludí ju bude tahať až do finále kvoli prídelom ryže? Aj tak si myslím, že to bez problémov najdu.
Takže jej vypadnutiu som len rád. Nika vs. Petra, tak ako písal myslim Ridix, Nika v mojích očiach dosť padla pri tomto konflikte. Petra je playmate s rozumom 5 ročného dievčatka s nou sa proste nemôžeš baviť na úrovni a dokonca hádať, to nemá zmysel a Nika to nezvládla, možno mal práve Bidlo pravdu, že sama má nejaké problémy.

Som velmi zvedavý čo sa stane po zlúčení, či budu držať pôvodné kmene spolu alebo sa bude prebiehať, napr. ako by vyzeral vzťah Radovana s Bazim (súboj skúsených z ktorých je jeden totálny kecal a druhý maká). Možno by nebolo na škodu kmene premiešať v tejto časti hry aj ked to by mohlo poškodiť favoritom.

Teraz k tomu čo posrala Nova... Zase ukážky z nasledujúceho dielu, prečo? Prečo mi musí Nova povedať koho si kmene vyberú za najslabšieho člena? Nemôžu to zostrihať tak aby bolo jasné, že sa bude vyberať, ale neuvidíme tam kto to bude?

Favoriti: Marek, Míla, David

Otázky:

1) Rád by som sa opýtal Mílo či si zatiaľ spokojný s tým ako ťa Nova vykresluje? Teda aký maš čas na obrazovke a či ukazujú všetko podstatné. Ide mi o to či ťa vykreslujú tak akým si tam naozaj bol. Môžeš to napísať aj celkovo nie len na teba aký maš pocit z toho čo nám Nova podáva.

2) Vy ste spávali stále iba na piesku? Prečo ste nepostavili prístrešok? Na začiatku sa mi zdalo, že sa tam niečo stavia, ale teraz stále vidím iba ako ležíte na pláži.

3) Vždy ma zaujímalo ako je to tam so zvieratami lebo vieme, že v týchto oblastiach sú prudko jedovaté hady a podobne. V Survivor S03 Africa boli myslím pripravení muži so zbranami keby zaútočil nejaký Lev, je aj tu nejaká ochrana voči zvery?

Zatiaľ všetko, ďakujem pekne a držím palce :idea:
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
milosbrt
Příspěvky: 41
Registrován: 05 pro 2016, 12:48
Nejoblíbenější série: Micronesia
Nejoblibenější hráči: James

Re: Robinsonův ostrov - EP06

Příspěvekod milosbrt » 02 úno 2017, 11:32

Radix píše:Ahoj Mílo, leccos jsem si už dohledal u tebe na facebookovém profilu, ale přesto mi zbylo pár dotazů. Nakonec doslova pár. :)

Jak to bylo se slepicí? Psal jsi, že měla v sobě nějaké bacily. Upřesnil vám někdo, co s ní nakonec bylo?

A druhá otázka, máte nějaké informace od Novy, zda je pořad zatím pro ně úspěšný a dostatečně zajímavý natolik, že by se chystali udělat i druhou sérii? Vím, že je na to ještě brzy, ale nějaké náznaky možná už jsou.

Moc díky za odpovědi. Otázek určitě časem vyvstane ještě víc. ;)
V tuhle chvíli tobě a Markovi nejvíc fandím, tak doufám, že jsi úspěšně reprezentoval "superfans" a dotáhl jsi to daleko. :idea:


Ahoj :)

Slepice sotva stála, celkově se zdála ve špatnym stavu. Večer kiksla, radovan ji rozřízl, když ji šel vyhodit a byla napadená nějakym svinstvem, snad i červy.. takže ještě, že jsme ji nestihli sníst, to mohl být malér. Ale nezoufej, uvidíš :D :)

Informace máme stále a jsme nejsledovanější pořad, momentálně na prvnim místě, co se mladých diváků týče, což se ještě nikdy prý nepovedlo. Takže :beer:

Dekuju za podporu a drž palce!
Instagram / milosbrt
Facebook / Miloš Brt
YouTube / milosbrt

Uživatelský avatar
milosbrt
Příspěvky: 41
Registrován: 05 pro 2016, 12:48
Nejoblíbenější série: Micronesia
Nejoblibenější hráči: James

Re: Robinsonův ostrov - EP06

Příspěvekod milosbrt » 02 úno 2017, 11:39

Dejvy píše:Otázky:

1) Rád by som sa opýtal Mílo či si zatiaľ spokojný s tým ako ťa Nova vykresluje? Teda aký maš čas na obrazovke a či ukazujú všetko podstatné. Ide mi o to či ťa vykreslujú tak akým si tam naozaj bol. Môžeš to napísať aj celkovo nie len na teba aký maš pocit z toho čo nám Nova podáva.

2) Vy ste spávali stále iba na piesku? Prečo ste nepostavili prístrešok? Na začiatku sa mi zdalo, že sa tam niečo stavia, ale teraz stále vidím iba ako ležíte na pláži.

3) Vždy ma zaujímalo ako je to tam so zvieratami lebo vieme, že v týchto oblastiach sú prudko jedovaté hady a podobne. V Survivor S03 Africa boli myslím pripravení muži so zbranami keby zaútočil nejaký Lev, je aj tu nejaká ochrana voči zvery?

Zatiaľ všetko, ďakujem pekne a držím palce :idea:


Ahoj, spokojený jsem, vykresluje nás celkově všechny přesně tak, jací jsme tam byli a jak jsme se chovali (bál jsem se, že to bude jinak).

Přístřešek jsme udělali spíš takový provizorní, kde jsme spali 3-4 a zbytek chtěl zůstat na pláži, kde se jim v měkčím písku spalo lépe. Překvapilo nás, že jsme chytli pláž a ostrůvek, kde nebyly bambusy, takže jsme si museli vystačit s nějakým dřevem, banánovýmx listy apod. Pořádného přístřešku se dočkáš! :)))))

24 hodin jsme měli na kraji ostrova jednoho domorodce, který měl za ukol nas kontrolovat, hlavně v noci a hlídat, popř zasáhnout. Zvířata tu byla, nic příjemného, sklípkani přes obličej, velcí kraby , co tě večer koušou do prstů, housenky, který mi seštípaj ksicht, několikrát jsme narazily na hady. Celkově jsme byli v otevřené rezervaci, kam normální člověk nesmí, slouží přímo pro survivor. Spousty z nás po show měli několik týdnů/měsíců problémy.

Ahoj a díky za otázky!
Instagram / milosbrt
Facebook / Miloš Brt
YouTube / milosbrt

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Re: Robinsonův ostrov - EP06

Příspěvekod ItalianManiac » 02 úno 2017, 13:30

Ahoj Mílo ;)
Nad otázkama ještě popřemýšlím, zatím mě napadají tři:

1) Ve včerejším díle jsi říkal, že jste slepici pojmenovali Mark. Byl to tvůj tribute pro Mark the Chicken z S32, nebo jenom shoda jmen? :D

2) Kdo všechno z castu jsou aktivní fanoušci Survivora? Rozebírali jste například nějaké série během času na Ostrově?

3)
milosbrt píše:Zvířata tu byla, nic příjemného, sklípkani přes obličej, velcí kraby , co tě večer koušou do prstů, housenky, který mi seštípaj ksicht, několikrát jsme narazily na hady. Celkově jsme byli v otevřené rezervaci, kam normální člověk nesmí, slouží přímo pro survivor. Spousty z nás po show měli několik týdnů/měsíců problémy.

Za tohle máte všichni můj obdiv, jakožto lehčí arachnofobička bych sklípkana na obličeji asi nepřežila :heat:
Píšeš, že spousta z vás měla po show problémy - vždycky mě zajímalo, jaké různé zdravotní problémy se dají odnést ze Survivora? Tedy pokud to není příliš nepříjemná otázka :?

Díky za odpovědi a za skvělý přístup k fanouškům :idea: Držím palce a doufám, že to dotáhneš daleko! :beer:
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Re: Robinsonův ostrov - EP06

Příspěvekod kata_rina » 02 úno 2017, 14:27

Tak se to zatím vyvíjí skvěle! Tabon je rozhádaný, zatímco v Callao panuje pohodová atmosféra (alespoň tak to působí na kameru). Ivetina strategie byla špatná od začátku a to co předváděla ke konci :cry: Pomalu jak za války, vše na příděly ještě k tomu zavést lístky :D Měla podporu jiných lidí, hlavně teda Bazziho, ale jakmile začala rozhodovat, a to opravdu drsně, o tom kolik toho kdo sní, bylo jasné, že si kope čím dál hlubší hrob. Hlavně, že Zdeňkovi v minulém dílu nadávali do všeho možného za to, že jí prohrabal věci, ale tohle moc komentované nebylo... Aspoň, že Marek dostal rozum a kupodivu se mu dvojité hlasování hodilo. Nika docela zklamala, zpočátku se jevila jako schopná hráčka... Každá evakuace je smutná a tak i ta Kaččina. K mým favoritům nepatřila a myslím si, že pokud by zůstala déle, tak by byla pouhá loutka. Ale klobouk dolů za to, že se ve svém věku odhodlala a do soutěže šla. :idea: Já bych na to asi neměla. Snad je vše v pořádku!

Co se soutěží týče, tak jsou fajn. Dokonce nějaké nové, které jsme v americké verzi neviděla (doufám, že se nemýlím). Kmenovka během dne byla řešena už u slovenského Ostrov, bohužel to tak muselo být, ale na kvalitě to neubralo.

Na závěr velké DÍKY hráčům, kteří se rádi podělí o své zážitky ze hry s fanoušky! :love: Mílo, ale i Kiko (nebyly síly na to komentovat Ostrov, pardon, ale diskusi jsem četla) děkuji! :woot:
Obrázek

berka496
Příspěvky: 45
Registrován: 02 led 2017, 14:28

Re: Robinsonův ostrov - EP06

Příspěvekod berka496 » 02 úno 2017, 16:07

Sledovatelnost: 610 tisíc diváků

Zdroj: digizone.cz

kispin
Příspěvky: 65
Registrován: 19 zář 2013, 11:08

Re: Robinsonův ostrov - EP06

Příspěvekod kispin » 02 úno 2017, 17:04

Milo na tie zdravotne problemy som zvedava, lebo u nas sa takmer nic vzne nedialo, akurat nam po mesiaci od navratu strasne vsetkym padali vlasy, ale fakt ze brutalne a po ceste domov niekolkym ludom strasidelne opuchli nohy, najma ak ich mali dostipane. Inak sme boli vsetci v poriadku. Dokonca aj moja noha aj ked jazvu na nohe stale mam ako taku spomienku :D

Uživatelský avatar
milosbrt
Příspěvky: 41
Registrován: 05 pro 2016, 12:48
Nejoblíbenější série: Micronesia
Nejoblibenější hráči: James

Re: Robinsonův ostrov - EP06

Příspěvekod milosbrt » 02 úno 2017, 17:20

ItalianManiac píše:Ahoj Mílo ;)
Nad otázkama ještě popřemýšlím, zatím mě napadají tři:

1) Ve včerejším díle jsi říkal, že jste slepici pojmenovali Mark. Byl to tvůj tribute pro Mark the Chicken z S32, nebo jenom shoda jmen? :D

2) Kdo všechno z castu jsou aktivní fanoušci Survivora? Rozebírali jste například nějaké série během času na Ostrově?

3) Za tohle máte všichni můj obdiv, jakožto lehčí arachnofobička bych sklípkana na obličeji asi nepřežila :heat:
Píšeš, že spousta z vás měla po show problémy - vždycky mě zajímalo, jaké různé zdravotní problémy se dají odnést ze Survivora? Tedy pokud to není příliš nepříjemná otázka :?

Díky za odpovědi a za skvělý přístup k fanouškům :idea: Držím palce a doufám, že to dotáhneš daleko! :beer:



Ahoj :)
Žádná shoda, trefila jsi to přesně :)
Aktivní fanoušci jsme Marek a já, série jsme rozebírali hodně, moc, kuba viděl právě S32 a při příletu do manily ji dokoukaval :))))))
On ten sklípkan celkem jde, horší jsou ti velcí krabi, kteří tě prostě, když už se dostaneš do menšího spánku, chytnou za prst a secvaknou :D
Od padání vlasů po červy v těle, žloutenky, svědění kůže, teploty, úpaly, larvy z písečných blech pod kůží, je toho spousta a teď jmenuju to, co si někteří odnesli.

Já ti moc děkuju, vážím si toho a drž palce! :)
Instagram / milosbrt
Facebook / Miloš Brt
YouTube / milosbrt

Uživatelský avatar
milosbrt
Příspěvky: 41
Registrován: 05 pro 2016, 12:48
Nejoblíbenější série: Micronesia
Nejoblibenější hráči: James

Re: Robinsonův ostrov - EP06

Příspěvekod milosbrt » 02 úno 2017, 17:20

kata_rina píše:Tak se to zatím vyvíjí skvěle! Tabon je rozhádaný, zatímco v Callao panuje pohodová atmosféra (alespoň tak to působí na kameru). Ivetina strategie byla špatná od začátku a to co předváděla ke konci :cry: Pomalu jak za války, vše na příděly ještě k tomu zavést lístky :D Měla podporu jiných lidí, hlavně teda Bazziho, ale jakmile začala rozhodovat, a to opravdu drsně, o tom kolik toho kdo sní, bylo jasné, že si kope čím dál hlubší hrob. Hlavně, že Zdeňkovi v minulém dílu nadávali do všeho možného za to, že jí prohrabal věci, ale tohle moc komentované nebylo... Aspoň, že Marek dostal rozum a kupodivu se mu dvojité hlasování hodilo. Nika docela zklamala, zpočátku se jevila jako schopná hráčka... Každá evakuace je smutná a tak i ta Kaččina. K mým favoritům nepatřila a myslím si, že pokud by zůstala déle, tak by byla pouhá loutka. Ale klobouk dolů za to, že se ve svém věku odhodlala a do soutěže šla. :idea: Já bych na to asi neměla. Snad je vše v pořádku!

Co se soutěží týče, tak jsou fajn. Dokonce nějaké nové, které jsme v americké verzi neviděla (doufám, že se nemýlím). Kmenovka během dne byla řešena už u slovenského Ostrov, bohužel to tak muselo být, ale na kvalitě to neubralo.

Na závěr velké DÍKY hráčům, kteří se rádi podělí o své zážitky ze hry s fanoušky! :love: Mílo, ale i Kiko (nebyly síly na to komentovat Ostrov, pardon, ale diskusi jsem četla) děkuji! :woot:


Jsem rád, že sleduješ a fandíš!! :)
Instagram / milosbrt
Facebook / Miloš Brt
YouTube / milosbrt

Uživatelský avatar
milosbrt
Příspěvky: 41
Registrován: 05 pro 2016, 12:48
Nejoblíbenější série: Micronesia
Nejoblibenější hráči: James

Re: Robinsonův ostrov - EP06

Příspěvekod milosbrt » 02 úno 2017, 17:23

kispin píše:Milo na tie zdravotne problemy som zvedava, lebo u nas sa takmer nic vzne nedialo, akurat nam po mesiaci od navratu strasne vsetkym padali vlasy, ale fakt ze brutalne a po ceste domov niekolkym ludom strasidelne opuchli nohy, najma ak ich mali dostipane. Inak sme boli vsetci v poriadku. Dokonca aj moja noha aj ked jazvu na nohe stale mam ako taku spomienku :D


Ahoj partacko :) :) vlasy bylo to nejmenší, co postihlo spousty, uvidíš daleko víc zranění i v televizi, koho postihnou, ti říct nemůžu, vzdyt víš :) Jinak mrkni výš, psal jsem výpis nějakých zranění před chvilkou. Jizvy mám doteď, černé, jakoby zahojené, ale už mi zůstanou, jednu velkou, to se dozvíte :)
Instagram / milosbrt
Facebook / Miloš Brt
YouTube / milosbrt

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: Robinsonův ostrov - EP06

Příspěvekod brninho » 02 úno 2017, 18:06

Opět solidní epizoda, a na tomhle místě musím poděkovat Mílovi, že se dělí o dojmy ze hry, protože těsně po shlédnutí epizody jsem chtěl napsat, jak si Callao neváží jídla a dodat něco o tom, že v s11 jedli slepici snad ještě zpopelnatělou, ale teď už docela chápu, proč ji Radovan radši zakopal :)
Asi půjdu trošku proti proudu a pozastavím se nad Markem..zdá se mi že má hodně silácký řeči, ale skutek utek, pro něj by bylo ideální kdyby ta jeho výhoda nebyla vůbec podstatná a Iveta byla vyřazená prostou většinou, ne de facto remízou, asi to v české verzi není ještě úplně podstatný, ale když se nad tím zamyslím z pohledu US sérií, tak bych teď očekával promíchání a kdyby se stalo, že by Marek skončil v kmeni s Bazim nebo Terkou tak je to minimálně riskantní podnik..Jo, vede si dobře, ale zdá se mi že je tu až moc vyhypovanej na základě těch svých sebevědomých zpovědí.
Odchod Kačky nakonec překvapivě docela zamrzel, pořád si myslím, že z celýho zbávajícího castu tam byla nejzbytečnější, ale když jsem viděl jak se radovala po vyhrané IC a její emoce už v nemocnici, tak mě mrzí že člověk co o tu hru měl zjevně nějákej zájem odešel za takových okolností.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

kispin
Příspěvky: 65
Registrován: 19 zář 2013, 11:08

Re: Robinsonův ostrov - EP06

Příspěvekod kispin » 02 úno 2017, 19:29

Milo no som prekvapena najma tou zltackou, my sme vsetci absolvovali ockovania a pocas natacania sme absolvovali este preockovanie ( myslim ze to bolo hep B), ale nikto nemal problemy ani s cervami ani s nicim podobnym, je pravda ze nas drzali zdravotnici dost skratka. Pozeram, ze ste mali asi o dost odlisne podmienky ako my. Tiez mam pocit ze mate troska vacsi priestor na pohyb na svojom ostrove. Je zaujimave, ze rovnaka produkcia a rozne zazitky. Kto bol vas hlavny lekar?( nas bol Jacob ) a stretli ste sa aj s Georgom? Ci ste mali niekoho ineho, kto mal na starosti bezpecnost?. Inak som si vsimla, ze pri niektorych sutaziach ste mali ine pravidla ako my. Napriklad pri nahanacke sme sa nesmei odopinat a pri kokosovej lupezi nemohol jeden ostat v banke a podavat kokosy kazdy si musel vyberat vlastne. Nevies cim to je?

Uživatelský avatar
milosbrt
Příspěvky: 41
Registrován: 05 pro 2016, 12:48
Nejoblíbenější série: Micronesia
Nejoblibenější hráči: James

Re: Robinsonův ostrov - EP06

Příspěvekod milosbrt » 03 úno 2017, 19:59

brninho píše:Opět solidní epizoda, a na tomhle místě musím poděkovat Mílovi, že se dělí o dojmy ze hry, protože těsně po shlédnutí epizody jsem chtěl napsat, jak si Callao neváží jídla a dodat něco o tom, že v s11 jedli slepici snad ještě zpopelnatělou, ale teď už docela chápu, proč ji Radovan radši zakopal :)
Asi půjdu trošku proti proudu a pozastavím se nad Markem..zdá se mi že má hodně silácký řeči, ale skutek utek, pro něj by bylo ideální kdyby ta jeho výhoda nebyla vůbec podstatná a Iveta byla vyřazená prostou většinou, ne de facto remízou, asi to v české verzi není ještě úplně podstatný, ale když se nad tím zamyslím z pohledu US sérií, tak bych teď očekával promíchání a kdyby se stalo, že by Marek skončil v kmeni s Bazim nebo Terkou tak je to minimálně riskantní podnik..Jo, vede si dobře, ale zdá se mi že je tu až moc vyhypovanej na základě těch svých sebevědomých zpovědí.
Odchod Kačky nakonec překvapivě docela zamrzel, pořád si myslím, že z celýho zbávajícího castu tam byla nejzbytečnější, ale když jsem viděl jak se radovala po vyhrané IC a její emoce už v nemocnici, tak mě mrzí že člověk co o tu hru měl zjevně nějákej zájem odešel za takových okolností.


Není zač :)
Instagram / milosbrt
Facebook / Miloš Brt
YouTube / milosbrt

Uživatelský avatar
milosbrt
Příspěvky: 41
Registrován: 05 pro 2016, 12:48
Nejoblíbenější série: Micronesia
Nejoblibenější hráči: James

Re: Robinsonův ostrov - EP06

Příspěvekod milosbrt » 03 úno 2017, 20:01

kispin píše:Milo no som prekvapena najma tou zltackou, my sme vsetci absolvovali ockovania a pocas natacania sme absolvovali este preockovanie ( myslim ze to bolo hep B), ale nikto nemal problemy ani s cervami ani s nicim podobnym, je pravda ze nas drzali zdravotnici dost skratka. Pozeram, ze ste mali asi o dost odlisne podmienky ako my. Tiez mam pocit ze mate troska vacsi priestor na pohyb na svojom ostrove. Je zaujimave, ze rovnaka produkcia a rozne zazitky. Kto bol vas hlavny lekar?( nas bol Jacob ) a stretli ste sa aj s Georgom? Ci ste mali niekoho ineho, kto mal na starosti bezpecnost?. Inak som si vsimla, ze pri niektorych sutaziach ste mali ine pravidla ako my. Napriklad pri nahanacke sme sa nesmei odopinat a pri kokosovej lupezi nemohol jeden ostat v banke a podavat kokosy kazdy si musel vyberat vlastne. Nevies cim to je?


Ano jeden soutezici si privezl typ C .. George byl nejlepsi! Tarzan zije :D :) .. bezpecnost samozrejme, hlidali nas neustale, stridali se pres noc po jednom. Pravidla se asi můžou měnit :) A jak tobě se to vše líbilo? Omlouvám se, nenasel jsem absolutne cas na jediný díl vašeho ostrovu a diskuze k němu tady na foru, pustím se do toho brzy :)
Instagram / milosbrt
Facebook / Miloš Brt
YouTube / milosbrt

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

Re: Robinsonův ostrov - EP06

Příspěvekod sheldom » 04 úno 2017, 11:45

Mílo, díky za tvoje dojmy a zážitky. :idea:

Jak už mnozí psali, škoda, že nebylo vše dovysvětleno. Soutěž, jako většinu, jsem znal z Ostrova. Evakuace je mi líto, je smůla skončit tímto způsobem, střety uvnitř Tabonu byly napínavé, s vypadnutým jsem naprosto spokojen, snad nejhorší strategie, co jsem kdy viděl. Proházení kmenů by bylo zajímavé, ale moc bych s ním nepočítal, zato se těším na další díly a sloučení.

Fandím: Míla, Marek, David, Bazi
Nefandím: Martin, Radovan
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Robinsonův ostrov - EP06

Příspěvekod cypher.eu » 10 úno 2017, 01:29

Co se mi v tomhle dílu celkem líbilo byla soutěž, v US verzi mě už leze krkem neustálé "získej kousky puzzle, doprav je na určené místo, slož ho a vyhraj imunitu/odměnu"... tady to bylo hodně o týmový práci, což je supr, jen velká škoda, že najednou 3-4 střihy a z ničeho nic výhra. To je ostatně podle mě velkej problém český show, že spousta momentů by se dala vygradovat a udělat fakt zajímavými a místo toho střih a čau - další příklad tohoto je evakuace Kačky, v US verzi by z toho udělali doják - Probst se účelně ptá aby daného člověka vyvedl z míry, nejlépe rozbrečel, pak zavolá kmen a dojemně jim vše vylíčí, to aby brečeli i ostatní a pak snad i divák... :mrgreen: A prostě to funguje, citově vtáhneš diváka a na Primu to pak už nepřepne ;)

Vyloučení Ivety je fajn, její ehm, taktika, byla sice docela originální a neokoukaná, ale je jasný, že tím ostatní pěkně srala :mrgreen: Po 6. dílu mám naprosto jasného favorita - Petra! :lol: Jasný, má trochu takový pomalejší projev, ale scény s ní jsou prostě top, představa její výhry je pro mě fakt epická :mrgreen:

PS: koukal jsem že jsou na netu fotky Kačky jak vypadá "v civilu"... strašný, umělá bárbí :-| Přitom na ostrově bez těch tun líčidel atd. taková sympatická holka...
Završením Survivora měla být 40. řada


Zpět na „Robinsonův ostrov (CZ)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti