Robinsonův ostrov - EP06

2017 - TV Nova
Uživatelský avatar
Zeck
V.I.P.
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 16:52
Nejoblíbenější série: x-x-x-x-x-x-x
S07 Pearl Islands (2003)
S16 Micronesia (2008)
S20 Heroes vs. Villains (2010)
Nejoblibenější hráči: x-x-x-x-x-x-x
Boston Rob (S04/S20)
Jonny Fairplay (S07)
Grant Mattos (S22)
Nejméně oblíbené série: x-x-x-x-x
S29 San Juan Del Sur (2014)
S26 Caramoan (2013)
S24 One World (2012)

Robinsonův ostrov - EP06

Příspěvekod Zeck » 10 úno 2017, 19:28

Asi půjdu trošku proti proudu a pozastavím se nad Markem..zdá se mi že má hodně silácký řeči, ale skutek utek...


Vážně nechápu, že máš ve většině případů naprosto stejné uvažování jako já. Markovi fandím, ale nejde si nevšimnout, že je hrou posedlý až takovým způsobem, že dokáže za "hru" prodat v podstatě cokoliv. Iveta byla jednoduše naprosto tragická postava, která se chtěla pomstít kmeni za její vyřazení v prvních okamžicích soutěže (to udělala dobře, já bych je taky nesnášel). Pak to na ní prasklo, zabředla do toho a všechny kolem sebe začala trapně vydírat nevydáním jídla, pokud by snad jen mysleli na její vyřazení = vyřadí jí i kdyby neměli co žrát celý měsíc, jenom proto, aby jim zmizela z očí. Nevyřadit jí by byla sebevražda v sociální hře, přesto její vyhození zdůvodní ve stylu: "Jsi přemýšlivá hráčka, a já potřebuji fyzicky silné ovce". Což sice je fakt epic hláška, ale úplně mimo, protože Iveta byla snad ten nejsnadnější terč ve hře a vyloučit se vysloveně musela, už kvůli soutěžím. Hráčka to navíc moc nebyla, to dokázala třeba tím, že si nechá mapu (kterou v dané chvíli nepotřebuje, když jídlo několikrát přemístila) na vrchu batohu. Marek skutečně menší hype je, protože má základ v evidentní znalosti původní hry, kterou chce co nejlépe předvést v reálu, ale mírné upuštění otěží by neuškodilo. V podstatě každá zpověď na kameru se nese v duchu: "Tohle se do mojí hry nehodí, tohle k mojí hře potřebuju". Chápu, že nevěděl, kterou zpověď Nova odvysílá, takže chtěl, aby nikomu neuniklo, že fakt hraje, takže mluvil o hře při každé příležitosti, ale podle jeho instagramu mám pocit, že je to fakt sympatickej a hodnej kluk, ale ten snad ještě na ostrově nepromluvil, protože tam je permanentně ten fanoušek v něm, který za geniální tah považuje snad úplně všechno.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Díl mě opět bavil více než předešlý, čerstva maturantka je bohužel pryč, což mě upřímně sere, protože teď tam nezůstala už žádná pořádná kočička a silikonová Petra mě fakt nebere. Fandím nadále Markovi, Mílovi a Martinovi, hradečáci Jakub a David (fakt se divím, že Nova riskla dát dva lidi ze 100 000 města do jednoho kmenu) si pomalu získávají mé mechovácké sympatie, Radovan je zajímavý minimálně tím, že člověk fakt neví, co je hrané. Callao je pak jednoznačně silnější kmen a mám trochu obavu, že ti modří tragédi vymřou, pokud se nebudou promíchávat kmeny. Zde vidím trochu špatné rozhození do kmenů, protože Callao má silného Mílu, který je v podstatě profesionální sportovec, dva vojenské veterány, pohybově nadaného Martina a pak celkem fit učitele ve středních letech. Modří mají vitálního důchodce, pak dva mladé kluky a Bidla, navíc měli o jednoho muže méně už na začátku.
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Robinsonův ostrov - EP06

Příspěvekod Rendy » 13 úno 2017, 00:03

- Jakub zatím totálně neviditelný
- kmenovka přes den? ale no tak...nemá to ten náboj, jako v noci :)
- přídělový bůh je venku :D zaplaťpánbu, na tohle se tam opravdu neudržíš
- Buzz překvapil, jak rychle přesekal kládu :)
- velká škoda Kačky, byla sympatická a fešanda :( naopak Nika, hrůza děs na ní koukat
- Bidlo to vystihl, Petra sice nebude úplně oukej, ale Nika taky není zrovna holka do nepohody 8)
- líbí se mi hudba na kmenovce, ta tomu dává náboj i přes den :idea:

Obrázek

Obrázek
Obrázek

Ultagio
Příspěvky: 20
Registrován: 12 úno 2017, 21:54

Robinsonův ostrov - EP06

Příspěvekod Ultagio » 20 úno 2017, 15:58

- Callao bolo stále bez kresadla... súťaž jednotlivcov je určite lepšie riešenie, ako cená útechy... aj keď sme boli hladní, tak cena v podobe maleho vrecka ryže ma skôr sralo ako povzbudilo, podčiarko to dvojnásobne prehru a vlasne povedalo.
- jééémine tak tej Iveta je nakoniec obeť... ešte, že počula niekde a môže to interpretovať ako "strategicke" zásobovanie pre kmeň :D
- bazi, tiež prišiel hrať čistú hru... lebo karma je zdarma :cry: CHcel by som vedieť ako by reagoval, keby nebol informovaný o Ivetine "stratégii"
- zdenek to povedal sám "...zo svojho esa v rukáve som dokázal behom chvíle to eso zahodiť a pohoršiť ostatných.." lepšie by som to nepovedal
- hra klasika, rád by som si vyskúšal... vybrať ivete nejakú najlepšiu pozíciu na kladine sa nedalo
- zatiaľ najmenej výrazná je asi postav Terezky, prečo?
- súťaž ok ;)
- neverím, že to píšem, ale Petra... je tak aká je, ale je zábavná a aktuálne jej prajem čo najdlhší pobyt :D
- keď prišiel Ondrej do tábora pre kačku, mal asi najprirodzenejší prejav
- dozvedeli sme sa, že nika má mněsíčky, tak jej odpúšťa prudenie :fight:
- bidlo začína byť, nejak menej... ani neviem čo... z neho aktuálne registrujem len očníe bielka :shock:
- slnečná rada nemá vôbec atmošku v tom sa zhodneme všetci
- iveta to neuhrala a svet robinsona, bude tak ukrátený o ďalšie inovatívne strategické ťahy :hungry:


po 6 častiach:
sympatie: Marek, Nika, Terka, Jakub, Martin, Petra
aktuálne bez citov :D k: Mila, lucka, kačka, Policajtka, zdenek, Bidlo
trošku averzie: Radovan, Dávid, bazi


Zpět na „Robinsonův ostrov (CZ)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti