Robinsonův ostrov - EP07

2017 - TV Nova
Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Robinsonův ostrov - EP07

Příspěvekod Radix » 06 úno 2017, 23:43

Ačkoliv byl dnešní díl bez kmenové rady, tak jsem se u něj opět bavil. Míla se sblížil s Luckou, což jsem tajně doufal, že má i strategický rozměr. Marek vcelku snadno získal zpět důvěru Terezy. Otázka je však, jak to bere Bazi.

Výběr největší přítěže dopadl u Tabonu očekávaně, ale Mílu na straně Callao jsem nečekal. Přestože to tak nevypadalo nakonec vyhrál finálový souboj o imunitu v Mikronésii, tedy duel o odměnu. :) Podle mě pak zvolil správně. Za dané situace je lepší jídlo pro všechny v kmeni než výhoda ve hře. Petra se k porážce postavila pozitivně, ale bohužel Bidlo je strašný negativista, takže to nakonec kmen asi moc nevzal. Petra v řetězech se Zdeňkem byl vtipný prvek, ale ze strategického hlediska bych ho spíš už víc nechtěl vidět.

Závěrečná soutěž o odměnu byla povedená a Tabon jí zvládl velmi dobře. Vzal si z Callao Jakuba - doufám, že uslyšíme příště zdůvodnění tohohle rozhodnutí - a naopak do Callao poslal Petru, opět dle očekávání. Přesto věřím, že Petra následující kmenovou radu přežije. Takovýhle twist hru může ozvláštnit. :idea:

Jsem zvědavý na příští díl. Tentokrát Nova ukázky zvládla a nic nevyspoilerovala.

PS: Teď jsem viděl i Jak to vidí Robinsoni a velký palec nahoru za návštěvu Domova bez hranic v Rumburku! :idea:

Fandím: Marek, David, Bazi, Míla, Nika
Nefandím: Petra, Zdeněk
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
milosbrt
Příspěvky: 41
Registrován: 05 pro 2016, 12:48
Nejoblíbenější série: Micronesia
Nejoblibenější hráči: James

Re: Robinsonův ostrov - EP07

Příspěvekod milosbrt » 07 úno 2017, 14:15

Radix děkuju moc za skvělý shrnutí!!! Lucku potřebuju, silný loajální spojenec :) Soutěž byla nejlepší, nějaké pocity jsem psal na fb a ig, prostě jsem věděl, co mě čeká a o to víc jsem byl vystrašený :D Jak to vidí robinsoni se mi taky moc líbilo a jsem rád, že se mi podařilo zprostředkovat návštěvu domova :)

Perte sem otázky, pokud chcete, zodpovím :) :)
Instagram / milosbrt
Facebook / Miloš Brt
YouTube / milosbrt

Michal
Příspěvky: 16
Registrován: 20 zář 2013, 17:42
Nejoblíbenější série: Borneo, Cook Islands, Micronesia, Philiphines, Cagayan a Second Chance
Nejoblibenější hráči: Malcolm, Stephen, Rudy, Hayden, Rich, Tony...
Nejméně oblíbené série: One-World, Redemption Island

Re: Robinsonův ostrov - EP07

Příspěvekod Michal » 07 úno 2017, 15:17

milosbrt píše:Perte sem otázky, pokud chcete, zodpovím :) :)


Vím, že jsi velký fanoušek a tak by mě strašně zajímalo jak by jsi reagoval, když by jsi vypadl ze hry úplně první? Já sám vím, že bych to nesl strašně špatně, ale zajímá mě přímo tvůj pohled. Díky

Zároveň bych ti chtěl poděkovat za to, jak moc se všude možně snažíš vycházet s fanoušky a najdeš si čas i na naše otázky. Ještě jednou díky moc. :) :D

Megis
Příspěvky: 89
Registrován: 12 zář 2014, 20:39

Re: Robinsonův ostrov - EP07

Příspěvekod Megis » 07 úno 2017, 16:21

Mě by zajímalo, co sis myslel, když tě Jakub poslal na duel. Předpokládám, že ti neřekl, že měl vybrat největší přítěž, tak zvolil tebe ;)

Uživatelský avatar
milosbrt
Příspěvky: 41
Registrován: 05 pro 2016, 12:48
Nejoblíbenější série: Micronesia
Nejoblibenější hráči: James

Re: Robinsonův ostrov - EP07

Příspěvekod milosbrt » 07 úno 2017, 16:29

Michal píše:Vím, že jsi velký fanoušek a tak by mě strašně zajímalo jak by jsi reagoval, když by jsi vypadl ze hry úplně první? Já sám vím, že bych to nesl strašně špatně, ale zajímá mě přímo tvůj pohled. Díky

Zároveň bych ti chtěl poděkovat za to, jak moc se všude možně snažíš vycházet s fanoušky a najdeš si čas i na naše otázky. Ještě jednou díky moc. :) :D


Ahoj!

Kdybych vypadl první, neodpustil bych si to nikdy. To je to nejhorší, co se ti snad může stát. Pamatuju, jak jsem brečel při spiknutí celého kmene proti russelovi, když hrál svou poslední hru, hned na začátku..

Nedekuj, to je samozrejmost, delam to rad, kdyz stiham :)
Instagram / milosbrt
Facebook / Miloš Brt
YouTube / milosbrt

Uživatelský avatar
milosbrt
Příspěvky: 41
Registrován: 05 pro 2016, 12:48
Nejoblíbenější série: Micronesia
Nejoblibenější hráči: James

Re: Robinsonův ostrov - EP07

Příspěvekod milosbrt » 07 úno 2017, 16:41

Megis píše:Mě by zajímalo, co sis myslel, když tě Jakub poslal na duel. Předpokládám, že ti neřekl, že měl vybrat největší přítěž, tak zvolil tebe ;)


Jakub moc dobře ví, že v případě mojí neshody s martinem a jejich domlouvání se na davidovi po něm půjdu, proč mi tedy nepřitížit :hungry:
Instagram / milosbrt
Facebook / Miloš Brt
YouTube / milosbrt

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: Robinsonův ostrov - EP07

Příspěvekod brninho » 07 úno 2017, 17:26

Dění v táborech dobrý, Petřiny hlody, náboženská chvilka Lucie a Míly doplněná o prostřihy na vyvalenýho rozesmátýho Radovana, chytání krysy...určitě kvituju že ani po třech týdnech tolik nejde vidět nuda v kempech jako na Ostrově, i když nepochybuju že už v nějákej ten 15. den muselo být hodně témat probraných několikrát..
Co mě ale na poslední epizodě trošku mrzelo byly nedokonalosti ze strany produkce..Míla zcela správně zvolil po soutěži variantu se steakem, já bych si výhodu pro sebe před zrakem protihráče nevzal, to riziko že by se to po promíchání/sloučení otočilo proti mě by bylo velký, navíc viděli jsme že Petra nakonec s Mílou skončila v jednom kmeni..Nějáký zaobalení do prostýho konstatování "odměny-trestu", s tím, že po soutěži by poražený odkráčel a vítěz by dostal na vybranou by asi bylo příhodnější, pak by se určitě nějáká lež se kterou bych před kmen nakráčel s prázdnýma rukama vymýšlela snáz.
Ten swap po soutěži o odměnu mi taky přišel zcestnej..Dění u červených mohlo být zajímavý, de facto jsem neměl vůbec představu kdo proti komu stojí a kdo by mohl být vyloučen, takhle je ta volba při nejbližší kmenovce jasná, mile by mě překvapilo, kdyby někdo přinesl do hry nějákej "new school" prvek a šel po línií pevnosti aliance a ne síly kmene. Ale když ten swap musel být tak větší šťávu by měl asi v případě že by se měnil muž-muž, žena-žena, modří to měli hrozně jednoduchý, prostě vybrali jednoho z nejsilnějších z červených a vyřadili nejslabší od sebe, kdyby ale najednou museli rozhodovat o vyřazení Baziho-Bidla-Zdeňka, hned by to bylo dramatičtější..
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: Robinsonův ostrov - EP07

Příspěvekod lacSzlo » 07 úno 2017, 20:08

brninho: řekl bych, že aliance v Callau je celkem jasná (aspoň teda podle editu), Míla-David-Lucka-Terka s Martinem na chvostu, kterej plánuje zradu, ale s Radovanem a Petrou toho asi moc nevymyslí :D Popravdě na mě tohle uskupení zatím působí pevnějš než cokoliv v Tabonu (když nepočítám dvojici Tereza-Bazi), takže se téhle čtyřky začínám pomalu obávat, no, snad se pletu :D

Jinak RO pořád baví, duo Petra-Zdeněk mi bude chybět, Jakubův přestup nejspíš začne nějakou dějovou linku pro něj, doteď akorát šmejdil po ostrově s holkama, co mu obě vypadly, takže se ani tolik nedivím, že ho zatím moc neukazovali.

Posledních pár dílů mi začíná vadit Marek, jak pořád mele o strategii a začíná působit arogantnějš než Bidlo, což mě prostě nebaví (scéna, kdy je oba Petra rozbrečela, byla boží :D ).
Jinak mi díkybohu začínají docházet spoilery (Petra v červeným šátku byla jedna z posledních věcí, kterých jsem si všiml v úvodu prvního dílu ;) ), za což jsem i rád.
Žebříček po 7. epizodě:
1. Petra
2. Iveta
3. Martin
4. Radovan
5. Zdeněk
6. Terka
7. Bazi
8. Nika
9. Míla
10. Katie
11. Bidlo
12. Marek
13. Lucie
14. Tereza
15. Kačka
16. Barča
17. David
18. Jakub


Protože poslední dobou nemám čas sledovat epizody podruhé, nechtělo se mi přidávat tabulku, protože si nejsem jistý, jestli počet zpovědí fakt sedí (včera večer mě třeba dost mátly zpovědi Petry, nejdřív mluvila sama, pak se Zdeňkem v dablzpovědi, pak je někdo přerušil zpovědí o tom, jak jsou jako legrační, a pak zase pokračovali oni dva, tak nevím, jestli si ta Petra tu 11ku fakt zaslouží, ale co, má ji :D )

RO - zpovědi (E7).jpg
(?)

Doktor Slovo
Příspěvky: 17
Registrován: 19 říj 2015, 13:18

Robinsonův ostrov - EP07

Příspěvekod Doktor Slovo » 08 úno 2017, 01:09

Petruška si toho zaslouží mnohem víc :love:

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

Robinsonův ostrov - EP07

Příspěvekod sheldom » 08 úno 2017, 14:34

Musím sice uznat, že pondělní díly nejsou tak napínavé jako ty středeční, zato musím Novu pochválit za duely a že v těchto dílech není jen RC. :idea:
Moc jsem nepochopil, proč Jakub vybral za největší přítěž právě Mílu. Petra si donesla svoji výhru v podobě pout. :D
Na rozdíl od Ostrova zvládli všichni RC bez zranění. Zdeněk chtěl evidentně dost vyhrát. Co vedlo Tabon k tomu vybrat si do svého kmene Jakuba tomu moc nerozumím. Že se zbavili Petry byla logická volba. Tímto twistem, ikdyž se mohly kmeny promíchat více, ale oceňuji aspoň toto, se síla kmenů vyrovnala a Jakub by mohl být pro Marka silný spojenec. Zato co předvede Petra v Callao, to netuším.
Dokonce mi příjde, že Ondřej Novotný, už by si ale mohli odpustit pokaždé psát, že je to on, nepůsobí tak strojovitě jako předtím, možná jsem si už zvykl. Těším se na středeční díl - na známou IC z Ostrova a na TC. A hlavně na sloučení. :hungry:
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Robinsonův ostrov - EP07

Příspěvekod cypher.eu » 11 úno 2017, 13:26

Co se zábavnosti týče, tak fakt doufám, že tam Petra a Radovan vydrží co nejdéle, ty jejich komentáře, výroky atd. jsou prostě prdel :mrgreen: Třeba ten finanční poradce je celkem sympaťák, ale když už dostane prostor na kameře, tak je celkem dost nudnej, ani jméno si nepamatuju... třeba to dělá střih, kdo ví. Prohození jen jednoho člena kmene je dobrej twist, možná se mi zamlouvá i víc, než brzké promíchání celých kmenů jak to známe ze Survivoru, kdy to dělaj už někdy ve 3. dílu. Celkově má Robinson takový uvolněný tempo, nikam se nehrne, je víc času na dění v kmenech atd., což bych právě v Survivoru fakt uvítal, např. nedávný Second Chance musel mít daleko víc zajímavých situací, než se vešlo do 45 minut (vím, jsou pak bonusový scény na netu, ale stejně...)
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Robinsonův ostrov - EP07

Příspěvekod Rendy » 14 úno 2017, 20:30

- Jakub stále neviditelný, aspoň, že se prohazoval v týmech, konečně měl trochu víc prostoru :D
- Míla a vyhánění zlých duchů :D no, také na to nejsem, ale scéna s válejícím se Radovanem parádní.
- vyhoďte už Niku, nedá se na ní koukat
- Petra a pouta, to prostě nemá chybu, perfektně jsem se bavil :D ve kmeni to s ní asi takové žůžo nebude, ale pro diváka, nepřetržitý kolotoč hlášek a situací. A viz gify, Radovan sice mlel, ale jak si hned sáhnul 8) A Míla jak se olizoval, když se před ním točila na rožni :D

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek


Zpět na „Robinsonův ostrov (CZ)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti