Robinsonův ostrov - EP08

2017 - TV Nova
Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Robinsonův ostrov - EP08

Příspěvekod brninho » 12 úno 2017, 18:53

Zeck: Na Markovi se shodneme stoprocentně a přesně jak jsi psal k 6. epizodě, mírný upuštění otěží by neškodilo, ten cejch ultrafanouška je svým způsobem strašně svazující, já sám nevím jak bych se s tim popral..Jsem strašně zvědavej na sloučení, to zas dá hře jinej impuls a to jak sedí řeči k realitě se snad ukáže v plné nahotě a Marek Orlík by se mohl vlastně ukázat už v příští epizodě, ten slejvák vypadá na nějáký další poodkrytí lidských psýché dobře :D
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
milosbrt
Příspěvky: 41
Registrován: 05 pro 2016, 12:48
Nejoblíbenější série: Micronesia
Nejoblibenější hráči: James

Robinsonův ostrov - EP08

Příspěvekod milosbrt » 12 úno 2017, 20:37

jason voorhees píše:Source of the post Tak ještě jednou dotaz (asi na Mílu, ten by měl vědět ;) ) : Může bejt teď (na další kmenovce který se zúčastní) pindulína Petra vyloučená ? Nebo pro ní stále platí "imunita" kvůli prohození ? Rád bych se ještě nějakej čas výborně bavil :dance: Dík za odpověď...

ps: a ano, zabíjení slepice bylo super, takhle by to v soutěži o přežití mnělo bejt ukázaný a ne jak to maj ty úzkoprsí Amíci...

ps2: Lucka měla jít do South Pacifik jak teď opakujou, tam je to samej Ježíš Kristus :lol: ...přehnaný


Čago! Imunita plati pouze pro první kmenovku od prohození, čili jakub využil:)
Instagram / milosbrt
Facebook / Miloš Brt
YouTube / milosbrt

Uživatelský avatar
Zeck
V.I.P.
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 16:52
Nejoblíbenější série: x-x-x-x-x-x-x
S07 Pearl Islands (2003)
S16 Micronesia (2008)
S20 Heroes vs. Villains (2010)
Nejoblibenější hráči: x-x-x-x-x-x-x
Boston Rob (S04/S20)
Jonny Fairplay (S07)
Grant Mattos (S22)
Nejméně oblíbené série: x-x-x-x-x
S29 San Juan Del Sur (2014)
S26 Caramoan (2013)
S24 One World (2012)

Robinsonův ostrov - EP08

Příspěvekod Zeck » 13 úno 2017, 20:18

brninho: Tuto otazku jsem si taky casto pokladal. Zrejme bych o svem fandovstvi parkrat kvaknul, ale zrejme bych se nepasoval do lstive manipulatorske pozice, kdyz by mi Iveta ukazala mapu (a ukazala ji i dalsim dvema hracum, kteri jsou vsechno, jenom ne manipulatori). Ocenuju, ze na rozdil od Trosecnika tam jsou lidi, co chteji hrat. Jestli je ovsem Marek dobry hrac, to se teprve ukaze. Prozatim o tom jen mluvi a hrat zatim nepotreboval, ackoliv si myslel, ze ano. Tabon je navic soubor lidi, kteri radeji resi sami sebe a vlastni vztahy. Jeho hru tam nemelo co otestovat, kdyz si navic naprosto vsechny herni tahy a hry jednotlivcu vzajemne prozrazuji u vecere za pritomnosti vsech, byt mimo obraz by bylo umeni.
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
4ronRalston
Příspěvky: 13
Registrován: 18 led 2017, 20:34

Robinsonův ostrov - EP08

Příspěvekod 4ronRalston » 13 úno 2017, 20:51

Zezačátku vypadal Radovan na osinu v zadku, ale neskutečně už několik epizod baví. Taky Bidlo a jeho zbídačené pohledy, ten si to tam fakt "užívá" :mrgreen: Ale kdybych tam měl být s ním a pořád se dívat na ten jeho stále zubožený výraz, tak by mě to asi moc nebavilo, takový odmítavý, negativní postoj, který z něj čiší, by byl nepřijatelný.

Bazzův kick nevadí, vadili mě jeho neustálé vyčítavé postoje ke Zdenovi. Bazz si asi myslel, že je to skautský tábor, kde všechny bude očkovat svými morálními hodnotami... jenže ejhle, nejeden si tam uvědomuje, že je v survivoru a z vysoka mu na to se*e.

Wekator23
Příspěvky: 3
Registrován: 13 úno 2017, 23:13
Nejoblíbenější série: Survivor s33 se Ind chance
Nejoblibenější hráči: Spencer bledsoe, Ozzy, Jasoň s Káh rong
Nejméně oblíbené série: Fidji

Robinsonův ostrov - EP08

Příspěvekod Wekator23 » 13 úno 2017, 23:23

Ahoj Trosečníci sem velký Fanda až ted sem se dostal ke komentu ostuda :/ každopádně rad bych kladné ohodnotil první sérii ro! Realitce doufám ze budou další protože se hlásím a poprvé sem nebyl vybrán je to můj životní sen !! Ale dost o me ted o hře: Marek můj první favorit nevidět ze mas nějaké znalosti pozor aby si toho ostatní nevsimly Jakub za poslední epizodu ma u me velké plus zahrál slušně svou výhru v duelu neni na tom nijak bit Mára a Jakub dobre spojenectví jinak můj favorit je Martin hraje takovou zatím ne výraznou hru ale simpatiemy. Je mi nejblíž co se tyče Davida je to pro me bojovník je vidět ze se na něm život na ostrově podepisuje nejvíce

Wekator23
Příspěvky: 3
Registrován: 13 úno 2017, 23:13
Nejoblíbenější série: Survivor s33 se Ind chance
Nejoblibenější hráči: Spencer bledsoe, Ozzy, Jasoň s Káh rong
Nejméně oblíbené série: Fidji

Robinsonův ostrov - EP08

Příspěvekod Wekator23 » 13 úno 2017, 23:24

Jen doufám ze budou další série protože je to můj sen

Wekator23
Příspěvky: 3
Registrován: 13 úno 2017, 23:13
Nejoblíbenější série: Survivor s33 se Ind chance
Nejoblibenější hráči: Spencer bledsoe, Ozzy, Jasoň s Káh rong
Nejméně oblíbené série: Fidji

Robinsonův ostrov - EP08

Příspěvekod Wekator23 » 13 úno 2017, 23:26

A co se týká milí našeho trosečníků na fóru hraješ sympatickou hru ses všem příjemný alespoň dle mého názoru mas můj palec hore jen se te chci zeptat či nevíš náznaky další rady bylo by pro me velké zklamání se nedostat

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Robinsonův ostrov - EP08

Příspěvekod Rendy » 16 úno 2017, 18:58

- no vida, Petru vyhodí, Radovan (a možná i Terka :D) mají na co koukat, tak se jim hned začne dařit, Jakub asi na druhou stranu nebyla kdovíjaká posila, jak si mysleli
- musím ocenit soutěže, jejich příprava musela dát štábu nějakou tu práci, nic odfláknutého, člověk se u toho baví jako u Survu :idea:
- Petra bude pyšná babička a bude vyprávět dětem o Robinsonovi :D já jí prostě žeru. :idea:
- booože, zůstává hrůzostrašná Nika :vomit:

Obrázek
Obrázek

Ultagio
Příspěvky: 20
Registrován: 12 úno 2017, 21:54

Robinsonův ostrov - EP08

Příspěvekod Ultagio » 20 úno 2017, 19:58

- Radovanové lážo-plážo pri sledovaní ekumenického vysielania :lol: + plus nonšalantné rozjímanie o rozjeb.ných nohách a iných častiach, ženského tela
- dúfam, že Tereza bude držať ústa a neprezradí, že vedela kde bolo jedlo
- tak už viem ako mi prišiel Bidlo na začiatku vtipný, tak začína byť dosť mrzutý a viac menej nepríjemne otravn,ý... dúfam, že sa preberie a bude ma ešte aviť
- jááááj to pripútanie bolo super, podľa mňa a krásne to od odprezentovala... a bolo to s vtipom :lol:
- Míla, mi pripadá až príliš super... neviem, prečo, ale nejako si neviem k nemu nájsť cestu... Sorkač Miloš :beer:
- vyzerá to tak, že pre Petru a Jakuba ten change nebude tak tragický... Marek+Jakub by nebolá zlá dvojka, možno s Terezou (asi fyzicky najuniverzálnejšia)by neboli zlá trojka... a čo sa týka Petrušky, ja fakt neverím, ale v spojení s Radovanom je ešte lepšia a tým pádom aj Radovan, si ma získava pomaličky... a má jednu super vlastnosť: nikto nevie nosiť trenírky a speedove plavky ako Radovan :heat:
- ICH pri prišiel menej dynamickejší ako pri SVK ostrove, ale pre mňa jedna z TOP hier, bola to sranda aj naživo
- náhradnú sliepku Callau by som nevrátil, veď predsa k ním prišla už Petra... ale nie, šovinizmus a prestrelil som :oops:
- oceňujem, že zatiaľ ešte nikto neposiloval resp. nestaval posilňovňu :idea:
- na Dávid by som si chcel zvyknúť, ale nemôžem... asi preto, že mi pripomína vesmírneho šamana Pištu
- mám dojem, že Tereza sa dostane k slovu tak 1-2 za epizódu
- v pozícii Jakuba alebo Mareka by som namiesto Baziho na kmeňovke radšej riešil napr. zděnka, kt. je určite strategicky nebezpečnejší... a nika to už podľa mňa má u ostatných tiež spočítane, trošku už začína :fight:
- na záver chcem pochváliť súťažiacich, že ctia vážnosť kmeňovej rady a chodia pekne oblečení... "...a biela, nebola nikdy belšia..." :idea:

PS: neviem či ešte dnes dám 9 a 10, už mi hlava :???: Ale show je pekná a verím, že Nova pôjde až do ďalšej série :idea:

po 8 častiach:
sympatie: Jakub, Marek, Terka, Martin, Petra
aktuálne bez citov :D k: Mila, lucka, Tereza, Nika, Zdenek, Bidlo, Radovan
trošku averzie: Dávid


Zpět na „Robinsonův ostrov (CZ)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů