Robinsonův ostrov - EP08

2017 - TV Nova
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Robinsonův ostrov - EP08

Příspěvekod ItalianManiac » 08 úno 2017, 22:24

Epizoda 8
8.2.2017 - TV Nova
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Masima
Příspěvky: 6
Registrován: 07 zář 2016, 20:42

Robinsonův ostrov - EP08

Příspěvekod Masima » 08 úno 2017, 22:42

Ach jo, Nika je mi krajně nesympatická už asi 3 díly snad nejvíc ze všech trosečníků, takže mě Baziho odchod fakt štve.

Megis
Příspěvky: 89
Registrován: 12 zář 2014, 20:39

Robinsonův ostrov - EP08

Příspěvekod Megis » 08 úno 2017, 22:53

Baziho je škoda, bavil mě, kromě toho vypadal, že se v aspektech přežívání aspoň trochu vyzná... Narozdíl teda od Niky, které jsem na chuť pořád nepřišel a zřejmě ani nepřijdu :-? Marek mi svou hrou začíná připomínat odvárek ze Survivor Cagayan
Spoiler!
Tonyho,
pláště střídá, jak se mu to zrovna hodí, ale pořád mu budou všichni všechno baštit. Akorát neda nemá ten prvek zábavnosti, llama talk je legendární :dance: ... Z Tabonu ale můj jediný favorit, takže bych modré uvítal na radě pokaždé až do sloučení :D . To s Callaem je aspoň sranda, diskuze Petry a Radovana, to byla pecka. Hlavně s Radovanem je to jak na houpačce, občas baví, občas prudí, sám nevím, co si o něm myslet :D

Favoriti: Marek, Míla, Martin, Petra

kispin
Příspěvky: 65
Registrován: 19 zář 2013, 11:08

Robinsonův ostrov - EP08

Příspěvekod kispin » 08 úno 2017, 23:08

Baziho vyhodenie ma troska prekvapilo ale zas na druhej strane chapem. marek potrebuje ludi, ktori mu budu doverovat a nebudu mat vlastny nazor. No v tomto bode sa obavam, ze prave Nika ho bez problemov podrazi pri prvej vhodnej prilezitosto, ale zas nevieme aky je realne vztah medzi nimi. Toto bohuzial obrazovka nie vzdy ukaze. Zatial som inak velmi spokojna. Rozvija sa to pekne a nie je to len o "duhovych ponikoch" a pozitivnej energii :o

Michal
Příspěvky: 16
Registrován: 20 zář 2013, 17:42
Nejoblíbenější série: Borneo, Cook Islands, Micronesia, Philiphines, Cagayan a Second Chance
Nejoblibenější hráči: Malcolm, Stephen, Rudy, Hayden, Rich, Tony...
Nejméně oblíbené série: One-World, Redemption Island

Robinsonův ostrov - EP08

Příspěvekod Michal » 08 úno 2017, 23:14

K Nice nemám moc velké antipatie jako většina národa, nicméně ty zbytečné kecy o tom, jak je Bidlo slabý, když měl slabší chvilku byly nepatřičné a měl na to právo. Bohužel co se týká jeho hry je to katastrofa a celkově i jeho osobnost je dost negativní a budu rád, když brzo půjde. Marek je spolu s Mílou od začátku můj favorit. To, že má v kmeni tu nejlepší pozici a nikdo si toho moc nevšímá je pro něj strašně dobře a snad jen vinou zranění či nějakého neočekávaného twistu by mohlo znamenat, že se nedostane do sloučení. Nicméně to hodnotím jako velice nepravděpodobné. :D Bohužel díky špatnému střihu mi bylo už od pláže jasné, jak kdo bude hlasovat.

Doufám, že příště na kmenovou radu půjde červený tým, aby se početně týmy vyrovnaly a viděli jsme více strategie ze strany Míly, Martina, Davida atd.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Robinsonův ostrov - EP08

Příspěvekod lacSzlo » 08 úno 2017, 23:17

Tak Bazi mi tam bude chybět, o tom žádná, ale Nika by mi chyběla asi přece jen o něco víc. Modří po prohození Petry a vyhození třech relativně zajímavých lidí začínají jít jako kmen slušně do kopru, když nad tím tak uvažuju, mám tam teď už jenom Niku a Zdeňka, zbytek mi je dost ukradený, i když Bidlova slabá chvilka v tomhle díle byla docela zajímavá, jsem rád, že ho vidíme konečně taky z trochu jiného pohledu (zajímavějšího).
Marek... achjo, já bych mu rád fandil, ale ono to je díl od dílu těžší a těžší. Uvažoval jsem nad tím, a já vlastně vůbec nevím, co má Marek s lidma za vztahy? Tím myslím z jeho úhlu pohledu. Nemám vůbec páru, koho má Marek rád, kdo mu leze na nervy, dokonce i Petru komentoval jen tím, že je na ní škoda plýtvat hlasováním, a víc ani prd. Marek na všechno jde z hlediska strategie a vím tak akorát, kdo se mu jak hodí a koho jak k čemu využívá a víc nic. A to je tak trochu na pěst.

Červení momentálně v super sestavě, Petra-Radovan-Terka mě hodně bavili. :D

Favoriti po 8. díle: Petra, Radovan, Nika, Martin, Zdeněk, Terka
Ven co nejdřív, prosím: Jakub, David, Tereza, Marek
(?)

Michal
Příspěvky: 16
Registrován: 20 zář 2013, 17:42
Nejoblíbenější série: Borneo, Cook Islands, Micronesia, Philiphines, Cagayan a Second Chance
Nejoblibenější hráči: Malcolm, Stephen, Rudy, Hayden, Rich, Tony...
Nejméně oblíbené série: One-World, Redemption Island

Robinsonův ostrov - EP08

Příspěvekod Michal » 08 úno 2017, 23:36

kispin píše:Source of the post No v tomto bode sa obavam, ze prave Nika ho bez problemov podrazi pri prvej vhodnej prilezitosto, ale zas nevieme aky je realne vztah medzi nimi.

Tohle je strašně málo pravděpodobné. Nika je snad nejméně oblíbená a nemá tam žádného blízkého spojence. Jejím asi největším spojencem je kupodivu Marek. Nevím jestli si to ona sama uvědomuje, ale on je jediný, kdo s ní vždycky hlasoval. Navíc Zdeněk by do podrazu proti Markovi nešel, jelikož je pro něj momentálně Marek nejbližší spojenec. Bidlo neví, jak má hrát a momentálně s ní má největší rozepře a jak jsme mohli vidět v ukázkách bude se s ní zase hádat. Terka jako jediná připadá v úvahu, ale podle mě hru dostatečně nezná a dle mě se nebude spojovat s člověkem, kterého má nejméně ráda a tedy s Nikou. Podle výpovědi Jakuba na kameru je jasné, že nejvíce důvěřuje Markovi, a proto nevidím velkou pravděpodobnost, že by do sloučení změnil strany.

Arnier22
Příspěvky: 30
Registrován: 26 led 2017, 16:14
Nejoblíbenější série: S20 HvV
Nejoblibenější hráči: Russel Hantz, Benjamin "Coach" Wade, Parvati shallow, Spencer Bledsoe, Andrea Boehlke, Malcom Freberg
Nejméně oblíbené série: S24 OW

Robinsonův ostrov - EP08

Příspěvekod Arnier22 » 08 úno 2017, 23:40

Marek je absolutně mým největším favoritem. Trochu my připomíná Spencera. Bazi byl sice zajímavej element, ale o hře neměl ani páru, takže jeho odchod nemrzí. Je vidět, že ta mentalita soutěžících je jiná, než v Survivoru, takže může někomu Marek připadat, jako záporák, ale je to jeden z mála lidí, kteří opravdu hrajou tu hru. Je vidět, že je to opravdu fanoušek. Trochu mně mrzí, že na kmenovku nešli červení, zajímalo by mně koho by vyhodili.

kispin
Příspěvky: 65
Registrován: 19 zář 2013, 11:08

Robinsonův ostrov - EP08

Příspěvekod kispin » 09 úno 2017, 06:33

Michal nemam na mysli pred zlucenim, ale prave po nom. Aj ked sa produkcia snazi drzat hracov pocas prepravy na natacanie od seba, nie je to 100% a tak nevieme ci sa nestihli vytvorit nejake vztahy medzi hracmi. Pocas letu a transportu do caramoanu je casu aaz az na vytvorenie vztahov

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Robinsonův ostrov - EP08

Příspěvekod Radix » 09 úno 2017, 10:08

Pro mě to byl další povedený díl. Jen myslím, že mělo se víc vysvětlit, proč produkce dala Callao znovu slepici, když o ní předtím přišli. Takhle to vypadá, že si jí Callao nechali prostě chcípnout a dostali druhou šanci.

V Callao panuje dobrá nálada a moc mě těší, že Petra takhle rozkvetla! :) Jak už tu bylo řečeno, Radovan jednou baví, jednou prudí. Zatím je to ale osvěžující prvek.

Souboj o imunitu byl povedený a bohužel prohrál Tabon. Chtěl jsem vidět kmenovku v Callao.

Bidlova osobní chvilka byla příjemná, protože ukázala důvod jeho skleslosti a zlidštila ho. V US verzi by to předznamenávalo, že to dotáhne daleko, ale v české mutaci člověk nikdy neví. :D
S blížící se kmenovou radou jsem začínal tušit, že odejde Bazi. Edit tady dobře vysvětlil, proč odchází. :idea: Hlasování dopadlo (opět) podle Marka a podle mě je to logické. Bazi byl nerozlučná dvojka s Terezou a začínal být hodně za dobře i s Bidlem, což by bylo nebezpečné. Navíc je nejstarší, takže přítěž pro soutěže.

Arnier22 píše:Source of the post Marek je absolutně mým největším favoritem. Trochu mi připomíná Spencera.

Tady musím souhlasit. Momentálně Markovi fandím nejvíc, nejspíš má dobré vztahy s ostatními, ale obávám se, že trochu padá do game-bot stylu, jakým hrál Spencer. Doufám, že neudělá stejnou chybu a nebude se dívat na lidi pouze jako na čísla.

Jsem zvědavý na příští týden a taky se těším na sloučení, které očekávám přibližně přespříští týden. :hungry:

Fandím: Marek, David, Míla
Nefandím: Zdeněk
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

Robinsonův ostrov - EP08

Příspěvekod Dejvy » 09 úno 2017, 10:42

Ja si myslím, že Marek to hrá slušne, ALE... Vyzerá tu tak sterilne lebo len vyčkáva, taktizuje a dáva si pozor. Kedže tu nie su až tak strategicky silní hráči tak to vyzerá ako to vyzerá. Keby sa ocitol v Survivor kde ide každy po každom a každy den tak by sme možno viac videli jeho osobnosť.
V jeho prípade je dôležité aby sa stále držal v nejakej väčšine a aby si nikto neuvedomoval jeho silu. Preto som velmi zvedavý na dianie po zlúčení lebo teraz sa moc podrazov nedá očakávať.

Súťaž bola fajn, bavila ma aj keď mohla byť lepšie zostrihaná.

Bidlo je taký hraný tvrďák, tak som rád, že ukázal aj ludskú stránku aj ked celkovo mu nefandím a nehodí sa mi do hry.
Nika ide každým dielom dole a dole aj ked na FB sa snaží byť milá.

Míla až Vám závidim v kmeni tú Petru s nou musela byť strašná sranda, síce je dosť hlúpučká, ale takým tým zábavným štýlom :D
Inak vyzerá to tak, že hlad najťažšie berie David čo sa celkom čudujem lebo ty si ovela väčší chlap. Každopádne som rád, že Vám tam nedali nové jedlo tak ako v Trosečníkovi len kvôli tomu, že ste hladní.

Favoriti: Míla, Marek, David a pridávam Petru ako neskutočný zdroj zábavy :D
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

aqmel
Příspěvky: 70
Registrován: 27 úno 2014, 11:01

Robinsonův ostrov - EP08

Příspěvekod aqmel » 09 úno 2017, 11:28

zda se ze nova udelala dobru praci a zatim to vypada dobre,-jedine co moc divak nevidi je nejake taktizovani domlouvani ,vypada to jako detsky tabor vseci jsou happy a smysl hry byt nejlepsi a vyzrat nad vsemi je umlcen usmevy a placanim po zadech ,-

Spoiler!
nasledni cyklus bude dulezity bud do slouceni ktere se chysta 20. unora bude soucet 5-7 nebo 6-6 ,-a podle meho predsvetceni by bylo super kdyby cerveni meli pocetni vyhodu vypadaji ve vetsi pohode a jsu tak i taktici a manipulatori, to o modrych se moc rict neda to je taka sebranka slunickaru nejak se to udela a nekdo vypadne suskanda nebude-ale zajmu divaku musi byt nejaka suskanda a snad se to rozbehne po sluceni 20 unor se uz blizi -potom to bude kdo s koho vyhraje ten nejlepsi.-

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Robinsonův ostrov - EP08

Příspěvekod brninho » 09 úno 2017, 17:48

To přirovnání Marka ke Spencerovi docela i sedí, škoda že jsem s tím nepřišel první :D Věkově nastejno, i určitá fyzická podoba tam je,gameboti bez emocí, pro mě ne moc fanditelní...Jo asi jo, takovej Spencer v prostředí dejme tomu Thailandu, Zdeněk mu může dělat užitečnýho idiota podobně jako ho Clay dělal Heidikovi. Chtěl bych mu fandit, je to jeden z nás a možná mu křivdím protože štáb Novy ty minipříběhy neumí tak pointovat jak amíci, ale to by asi musel následovat příklad Kiky nebo Míly a být otevřenej aspoň po té hře, i na jeho fanouškovským FB se toho moc nedočtu..Vlastně jedinej příběh, na kterej se Nova fakt soustředí je Petra vs Tabon a Petra v Callao a co se koukám podle reakcí jak na sociálních sítích tak tady tak to pro ni přináší ovoce, pokud by se hlasovalo o Fan Favorita, tak je asi rozhodnuto.

Bazi bude chybět, vedl si na svůj věk dobře a nebyl to takovej mimoň jak ve slovenské verzi Španiel, ale Nika má něco do sebe, chyběla by mi taky, bohužel nejzbytečnější se mi v Tabonu zdá Terka..Na mě předtím působila, že Survivor zná, ale teď si myslím, že tak možná po práci z Coolu během žehlení, nehraje dobře a nepíše se mi to snadno, protože má dobře vydřepovanej zadek a to se zas musí přičíst k jejímu dobru.

Jinak mě teda ty Radovanovy narážky popravdě nebavily, spíš mi to připadalo čecháčkovsky buranský, ale budiž, všechno špatný vykrývá tenhle gif :D
ezgif.com-resize(1).gif
ezgif.com-resize(1).gif (943.83 KiB) Zobrazeno 5947 x
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
milosbrt
Příspěvky: 41
Registrován: 05 pro 2016, 12:48
Nejoblíbenější série: Micronesia
Nejoblibenější hráči: James

Robinsonův ostrov - EP08

Příspěvekod milosbrt » 09 úno 2017, 18:42

Dejvy píše:Ja si myslím, že Marek to hrá slušne, ALE... Vyzerá tu tak sterilne lebo len vyčkáva, taktizuje a dáva si pozor. Kedže tu nie su až tak strategicky silní hráči tak to vyzerá ako to vyzerá. Keby sa ocitol v Survivor kde ide každy po každom a každy den tak by sme možno viac videli jeho osobnosť.
V jeho prípade je dôležité aby sa stále držal v nejakej väčšine a aby si nikto neuvedomoval jeho silu. Preto som velmi zvedavý na dianie po zlúčení lebo teraz sa moc podrazov nedá očakávať.

Súťaž bola fajn, bavila ma aj keď mohla byť lepšie zostrihaná.

Bidlo je taký hraný tvrďák, tak som rád, že ukázal aj ludskú stránku aj ked celkovo mu nefandím a nehodí sa mi do hry.
Nika ide každým dielom dole a dole aj ked na FB sa snaží byť milá.

Míla až Vám závidim v kmeni tú Petru s nou musela byť strašná sranda, síce je dosť hlúpučká, ale takým tým zábavným štýlom :D
Inak vyzerá to tak, že hlad najťažšie berie David čo sa celkom čudujem lebo ty si ovela väčší chlap. Každopádne som rád, že Vám tam nedali nové jedlo tak ako v Trosečníkovi len kvôli tomu, že ste hladní.

Favoriti: Míla, Marek, David a pridávam Petru ako neskutočný zdroj zábavy :D


David bere hlad velmi špatně, z nás asi nejhůře :) Já byl sám překvapený, že jsem hlad zvládl relativně lépe, než ostatní.. věděl jsem, co mě čeká, mám daný nějaký stravovací plán, převážně dietu, jsem zvyklý na suchá jídla a nepotřebuju cukr, převážně.. takže já hlad popravdě neměl vůbec, spíš se mi stáhl žaludek a byl jsem hodně unavený a malátný, ale hlad ne. :)
Instagram / milosbrt
Facebook / Miloš Brt
YouTube / milosbrt

kispin
Příspěvky: 65
Registrován: 19 zář 2013, 11:08

Robinsonův ostrov - EP08

Příspěvekod kispin » 09 úno 2017, 19:35

Inak Milos co sa tyka hladu, tak mam pocit aj podla toho ako ludia reagovali unas, ze je to hlavne o nastaveni v hlave. Kazdy jeden z nas co vedel do coho ide nemal problem s hladom. Ti co cakali ze ked sa vyonu kamery dostanu najest tak ti mali riadne problemy. Toto prekvapovalo aj nas . je sice pravda ze ja som mala aj tukove zasoby :D ale taka Kaja bola vyzlicka uz pred natacanim a ju som nepocula ani raz sa stazovat na hlad ( poznala hru vedela o co ide ) a Maria ta hru nepoznala a pre hlad aj odisla

Uživatelský avatar
jason voorhees
Příspěvky: 28
Registrován: 28 úno 2014, 12:08

Robinsonův ostrov - EP08

Příspěvekod jason voorhees » 09 úno 2017, 19:54

Dotaz: jak to je dál s "imunitou" prohozenejch ? Pochopil jsem to správně, že Petra může bejt vyloučená až na druhý kmenovce, který se odteď zúčastní a nebo už se to vymazalo kmenovkou druhýho kmenu ? Nějak to tam nebylo pořádně vysvětlený...

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Robinsonův ostrov - EP08

Příspěvekod Pietro » 09 úno 2017, 21:30

Takhle zpracovat slípku, to by
Spoiler!
Taie z S32
trefil šlak. :D
Občas mě fascinuje, v čem někteří tu hru hrajou, ty černý legíny, co má Petra jsou na tuhle hru jak dělaný. :D
Železničář dojezdil, další nepřehlédnutelná postava je venku.
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Robinsonův ostrov - EP08

Příspěvekod cihi » 09 úno 2017, 23:26

bavi me to! :D

nevite nekdo... jak je na tom sledovanost aktualne?

Jerremy
Příspěvky: 19
Registrován: 06 pro 2015, 06:49

Robinsonův ostrov - EP08

Příspěvekod Jerremy » 10 úno 2017, 00:21

Sledovanost 8.2 Nova (RO bezelo od 21:35 - 22:40 (podle programu))

21:30 - 877.000
21:45 - 481.000
22:00 - 552.000
22:15 - 536.000
22:30 - 497.000
22:45 - 278.000

(zdroj: http://mediamania.tyden.cz/rubriky/stat ... 17025.html)

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

Robinsonův ostrov - EP08

Příspěvekod sheldom » 10 úno 2017, 18:49

Povedený díl, Petra u Callao v kombinaci s Radovanem byla oživujícím prvkem. Tabon celý souboj o imunitu dominoval, v závěru u skládačky to však napadlo stejně jako v Ostrovu a zvítězil druhý kmen. Dle očekávání se pak spojil Marek s Jakubem, s nimž se přidali Nika a Zdeněk. Tato aliance se postavila proti Tereze, Bidlovi a Bazimu a Baziho vyhodili. Dle fyzických výkonů asi logická volba. Nejsem si však jistý stabilitou utvořené aliance. Doufám, že příští IC zvítězí, aby šli do sloučení ve stejném počtu.
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

Uživatelský avatar
Zeck
V.I.P.
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 16:52
Nejoblíbenější série: x-x-x-x-x-x-x
S07 Pearl Islands (2003)
S16 Micronesia (2008)
S20 Heroes vs. Villains (2010)
Nejoblibenější hráči: x-x-x-x-x-x-x
Boston Rob (S04/S20)
Jonny Fairplay (S07)
Grant Mattos (S22)
Nejméně oblíbené série: x-x-x-x-x
S29 San Juan Del Sur (2014)
S26 Caramoan (2013)
S24 One World (2012)

Robinsonův ostrov - EP08

Příspěvekod Zeck » 11 úno 2017, 12:17

Díl dobrý, ta naprosto stupidní "odměna" ve formě nabourání celé struktury hry v podobě "ukradení" silného člena konkurujícího kmene a odevzdání mu svého nejslabšího, to nakonec nedopadlo zase tak nejhůř. Ty kmeny se alespoň vyrovnaly a když teď nepokrytě fandím červeným, alespoň si nepřipadám jako fanoušek úspěchu, protože jsou rázem díky dvěma změnám papírově slabší (ta Petra fakt dokáže rozhodit váhy naprosto neuvěřitelně). Fandění Markovi u mě začíná mírně haprovat, je až moc sebejistý, chvílemi mi přijde až arogantní, ale možná se mi to jen zdá. Stále čekám na nějakou jeho civilnější chvilku, kdy se ukáže Marek Orlík, ne "Já jsem budoucí vítěz této soutěže". Míla je jednoznačně největší sympaťák ve hře, lidsky mi dost sedí a pravděpodobně bych si s ním rozuměl (nesnažím se mu lézt do zadku, protože si to tady čte, myslím to vážně), nachytal jsem sám sebe, že mě začíná bavit Radovan, on vážně nebude tak vymletý jak se na začátku zdál, ten by snad mohl ještě něco předvést. Ty kecy ohledně sexuálních zážitků by si ale mohl nechat, úplně jsem viděl jak je u toho nadrženej a fakt se mi na to dobře nekoukalo (naštěstí seděl a nestál, jinak by stál). Martin mě utvrzuje ve své zajímavosti, takže v něm vidím možný potenciál. David se doslova ztrácí před očima a v ukázkách na další epizodu vypadá ještě hůř než teď, snad se domů nevrátila jen kostra obalená kůží, měli by mu dát nějakou extra porci jídla, z toho jeho zoufalého vylizování kotlíků jsem dostal úplně hlad. Modrý kmen je vážně sbírka dost nesympatických lidí, až na ojedinělé výjimky, takže mám celkem jasno, kterému kmenu a hráčům budu nadále přát, aby to do sloučení dotáhli v co nejlepším poměru. Vitálního důchodce je mimochodem škoda, mohl ještě pár epizod vydržet.

Jen bych se zeptal Míly - jestli si to přečte. Jak je to s oblečením na kmenovce? Já mám snad pocit, že tam chodíte v čerstvě vypraných a nažehlených věcech. To byl nějaký příkaz televize, že jste si u nich uschovali "sváteční" oblečení, abyste na kmenovce vypadali více reprezentativně, nebo jaký to má smysl, že se vždycky převlečete do čistého? (jestli se na to někdo už ptal, tak sorry)
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
milosbrt
Příspěvky: 41
Registrován: 05 pro 2016, 12:48
Nejoblíbenější série: Micronesia
Nejoblibenější hráči: James

Robinsonův ostrov - EP08

Příspěvekod milosbrt » 11 úno 2017, 19:28

Zeck píše:Source of the post Díl dobrý, ta naprosto stupidní "odměna" ve formě nabourání celé struktury hry v podobě "ukradení" silného člena konkurujícího kmene a odevzdání mu svého nejslabšího, to nakonec nedopadlo zase tak nejhůř. Ty kmeny se alespoň vyrovnaly a když teď nepokrytě fandím červeným, alespoň si nepřipadám jako fanoušek úspěchu, protože jsou rázem díky dvěma změnám papírově slabší (ta Petra fakt dokáže rozhodit váhy naprosto neuvěřitelně). Fandění Markovi u mě začíná mírně haprovat, je až moc sebejistý, chvílemi mi přijde až arogantní, ale možná se mi to jen zdá. Stále čekám na nějakou jeho civilnější chvilku, kdy se ukáže Marek Orlík, ne "Já jsem budoucí vítěz této soutěže". Míla je jednoznačně největší sympaťák ve hře, lidsky mi dost sedí a pravděpodobně bych si s ním rozuměl (nesnažím se mu lézt do zadku, protože si to tady čte, myslím to vážně), nachytal jsem sám sebe, že mě začíná bavit Radovan, on vážně nebude tak vymletý jak se na začátku zdál, ten by snad mohl ještě něco předvést. Ty kecy ohledně sexuálních zážitků by si ale mohl nechat, úplně jsem viděl jak je u toho nadrženej a fakt se mi na to dobře nekoukalo (naštěstí seděl a nestál, jinak by stál). Martin mě utvrzuje ve své zajímavosti, takže v něm vidím možný potenciál. David se doslova ztrácí před očima a v ukázkách na další epizodu vypadá ještě hůř než teď, snad se domů nevrátila jen kostra obalená kůží, měli by mu dát nějakou extra porci jídla, z toho jeho zoufalého vylizování kotlíků jsem dostal úplně hlad. Modrý kmen je vážně sbírka dost nesympatických lidí, až na ojedinělé výjimky, takže mám celkem jasno, kterému kmenu a hráčům budu nadále přát, aby to do sloučení dotáhli v co nejlepším poměru. Vitálního důchodce je mimochodem škoda, mohl ještě pár epizod vydržet.

Jen bych se zeptal Míly - jestli si to přečte. Jak je to s oblečením na kmenovce? Já mám snad pocit, že tam chodíte v čerstvě vypraných a nažehlených věcech. To byl nějaký příkaz televize, že jste si u nich uschovali "sváteční" oblečení, abyste na kmenovce vypadali více reprezentativně, nebo jaký to má smysl, že se vždycky převlečete do čistého? (jestli se na to někdo už ptal, tak sorry)


Ahoj! Ani nevíš, jak mě tohle číst těší :)

Oblečení a kmenovka, no, na tu naší jsme šli v relativně čistých věcech. Nevím jak Tabon, ale my si oblečení drhli v písku, máchalx v mořské vodě a nechali sušit. Boty jsme měli predem dane, zkousel jsem si místo trekovych prosadit prstove, jako mel woo v US Survivoru, ale neproslo mi to, uz takhle jsem byl prekvapeny, ze jako jedinemu mi prosly veskrze vsechny hadry funkcni od under armouru, jen jsme museli zadelat loga, za to jsem byl moc rad, sportuje se mi v nich skvele :)
Instagram / milosbrt
Facebook / Miloš Brt
YouTube / milosbrt

Uživatelský avatar
Zeck
V.I.P.
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 16:52
Nejoblíbenější série: x-x-x-x-x-x-x
S07 Pearl Islands (2003)
S16 Micronesia (2008)
S20 Heroes vs. Villains (2010)
Nejoblibenější hráči: x-x-x-x-x-x-x
Boston Rob (S04/S20)
Jonny Fairplay (S07)
Grant Mattos (S22)
Nejméně oblíbené série: x-x-x-x-x
S29 San Juan Del Sur (2014)
S26 Caramoan (2013)
S24 One World (2012)

Robinsonův ostrov - EP08

Příspěvekod Zeck » 11 úno 2017, 19:54

Ahoj! Ani nevíš, jak mě tohle číst těší :)

Oblečení a kmenovka, no, na tu naší jsme šli v relativně čistých věcech. Nevím jak Tabon, ale my si oblečení drhli v písku, máchalx v mořské vodě a nechali sušit. Boty jsme měli predem dane, zkousel jsem si místo trekovych prosadit prstove, jako mel woo v US Survivoru, ale neproslo mi to, uz takhle jsem byl prekvapeny, ze jako jedinemu mi prosly veskrze vsechny hadry funkcni od under armouru, jen jsme museli zadelat loga, za to jsem byl moc rad, sportuje se mi v nich skvele :)


Vaší kmenovku si právě už moc nepamatuju (byli jste tam jednou), ale ti hráči z Tabonu mi tentokrát přišli jak kdyby se cestou stavili v New Yorkeru. Každopádně, díky za odpověď. :idea: :)
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Robinsonův ostrov - EP08

Příspěvekod cypher.eu » 11 úno 2017, 20:15

No začíná se nám to zajímavě vyvíjet, Callao je mi sympatičtější, páč jak říkal onen kreativní hipstr, jsou to spíš takoví pohodáři a lenoši, s čímž se dokážu celkem ztotžnit :mrgreen: Takže je supr, jak se tam začlenila má favoritka Petra, navíc je z herního hlediska paráda, že se tak snaží a furt něco vymejšlí, ono to může udělat fakt hodně pro delší setrvání ve hře, viz Penner v Cook Islands :smile:

Zase budu chvíli srovnávat se Survivorem - hodně se mi líbilo, že ukázali celej proces přípravy večeře (slepice), včetně useknutí hlavy a odkrvení těla, prostě žádná rouška jako v Survivoru, kterej asi nechce pobouřit citlivý Amíky, za to velkej palec nahoru :idea: Do hry o přežití tohle patří a hlavně se panelákový dítě jako já aspoň něco přiučí (ne, že bych plánoval někdy kuchnout kuře, ale člověk nikdy neví, do jakých situací ho život postaví...). Příště bych prosil přípravu ryby nebo tak něco :mrgreen:

Co se týče Tabonu, tak Bazi s Bidlem byli opravdu takoví spíše negativisti, na druhou stranu mi byli sympatičtější než Nika, Zdeněk a momentálně i Marek. Ale jako chápu to rozhodnutí i důvody no, proti tomu se nedá říct ani popel :smile: Bidlo je kyselej jak prase, ale jestli to je hlavně kvůli rodině, tak je naprosto pochopitelný, akorát na sociální hru to má trochu neblahý dopady, každopádně mu z Tabonu budu asi teď nejvíc fandit... společně s tou policajtkou co měla v zařízlých plavkách při soutěži moc pěkný půlky! :idea: :ass:

Fandím: Petra! :mrgreen:
Zajímaví: šovinistický sexista, ale jinak velice šikovný Radovan, hladový David, Bidlo
Nesympatičtí: Martin, poslední dobou Nika (snad se to zas zlepší)
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
jason voorhees
Příspěvky: 28
Registrován: 28 úno 2014, 12:08

Robinsonův ostrov - EP08

Příspěvekod jason voorhees » 11 úno 2017, 20:57

Tak ještě jednou dotaz (asi na Mílu, ten by měl vědět ;) ) : Může bejt teď (na další kmenovce který se zúčastní) pindulína Petra vyloučená ? Nebo pro ní stále platí "imunita" kvůli prohození ? Rád bych se ještě nějakej čas výborně bavil :dance: Dík za odpověď...

ps: a ano, zabíjení slepice bylo super, takhle by to v soutěži o přežití mnělo bejt ukázaný a ne jak to maj ty úzkoprsí Amíci...

ps2: Lucka měla jít do South Pacifik jak teď opakujou, tam je to samej Ježíš Kristus :lol: ...přehnaný


Zpět na „Robinsonův ostrov (CZ)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů