Robinsonův ostrov - EP09

2017 - TV Nova
aqmel
Příspěvky: 70
Registrován: 27 úno 2014, 11:01

Robinsonův ostrov - EP09

Příspěvekod aqmel » 09 úno 2017, 11:31

13-02 :idea:

Kalam
Příspěvky: 68
Registrován: 03 říj 2015, 10:38

Robinsonův ostrov - EP09

Příspěvekod Kalam » 14 úno 2017, 00:15

Fakt hezkej dil....ted tady bylo snad vic taktizovani nez v predchozim dile s kmenovkou.Bavilo me to podstatne vic...Marek zacina dokazovat,ze nema jenom arogantni a namistrovany reci,nejenom mluvi,ale i kona.Ted zalezi jak bude mit silnou tu socialni stranku hry,strategii ma vymyslenou.Ma i silny spojenectvi se Zdenkem a ted uzavrel jeste pevnejsi spojenectvi s Kubou,kterymu oficialne zacinam fandit.Me se libilo ze si vzal tu napovedu i kdyz mu to ale muze dost uskodit,protoze samozrejme Terka logicky vsechno vykecala.Ale zase na druhou stranu neberou v uvahu ze presel do druhyho kmene a mohl by bejt ve spatny pozici kdyz tam nema vazby,tak se chce zachranit.Chtel bych videt Terku v Kubove pozici...Zacalo nam prset.Nika se slozila,Petra se slozila a Bidlo se definitivne rozlozil.Chapu Bidla,dest,zadnej ohen,zadny jidlo,zadna energie,zadny lidi se kterejma si rozumi,tak at uz radsi skonci.Taky me nebavi koukat na ten otravenej ksicht.Bidlo pryc a pak tam zbejva 12 hracu,ktery mi jsou bud sympaticky nebo me aspon bavej....Ja jsem spokojenej

Jaku57
Příspěvky: 5
Registrován: 14 úno 2017, 09:36

Robinsonův ostrov - EP09

Příspěvekod Jaku57 » 14 úno 2017, 10:15

Po prvním dílu jsem si říkal,že to bude asi nic moc.Ale opak se stal pravdou.Moderátor se značně polepšil asi opadla počáteční tréma.Mrzí mě vypadnutí Baziho kterému jsem nejvíce fandil asi taky proto,že jsme tak nějak stejně staří.
Oblíbenci - David,Petra,Jakub,Tereza,Marek ale ten začíná být nějak moc jistej až namistrovanej.
Nejméně oblíbení - Bidlo,je moc otrávenej,Zdeněk,podělal si to u mě jak prohledal věci Ivetě,možná kdyby to neviděl v Survivoru tak by ho to nenapadlo ale nejvíc mě vytáčí Nika už aby vypadla.
Nevím jestli už je to někde napsáno,všechno číst nestihám ale zajímalo by mě jak je to s oblečením.Připadá mě,že soutěžící si mohli vzít kufr hadrů jak na dovolenou.V americké verzi zůstávali snad jen vtom jak skočili do vody.Vzpomínám si,že v některé serii byla soutěžící celou dobu jen v kombiné. Tady co střih tak jiné plavky nebo hadry.

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Robinsonův ostrov - EP09

Příspěvekod cypher.eu » 14 úno 2017, 10:35

Díly s vydatným deštěm patří k tomu nejlepšímu, co může takováto show nabídnout, odhalí to totiž sílu jednotlivce... Nika a Petra se dle očekávání hroutily, a to maj přitom všichni hodně solidní pršipláště! Bez nich by asi pár lidí odešlo, ale tak maj vybrat lepší cast, tohle je snad hra o 2,5 mega, tak ti lidi musej bejt pořádně namotivovaní a pokud nejsou, tak je lepší je nebrat... Ale zas chápu, že produkce jede podle jasného scénáře - potřebujem starýho fit chlapa, naivní dilinku, namakance, free spirit kluka atd.

Individuální soutěž byla Survivor klasika, už podle toho dopisu bylo jasný, že půjde o výdrž a David vybere Terezu (jmenuje se tak, že)?! Opravdu nechápu tenhle myšlenkovej pochod, o výhře bylo rozhodnuto už od začátku. Zajímavé bylo rozhodnutí Jakuba si ponechat nápovědu k imunitě, dost si to potenciálně podělal do budoucna vzhledem k tomu, že o tom druhej kmen ví, ale třeba to nějak zmákne - před svým kmenem zalhal moc pěkně :idea: Je to trochu stereotyp, ale finanční poradce, no... :mrgreen:

Co se týče Marka, tak je tu podle mě mnohými přeceňovanej, lidi v kmeni viděj, že to hraje na všechny strany, navíc si myslím, že když ho někdo trochu konfrontuje, tak se sesype, prostě určitě ne Spencer ;)

Ukázky na středu vypadaly zajímavě, Radovanovi už nějak jedou nervičky, což by mohla být dobrá podívaná :mrgreen:
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

Robinsonův ostrov - EP09

Příspěvekod Dejvy » 14 úno 2017, 11:35

Veľmi podarená epizódička.

Tiež sa mi páčil ten dážď, ale neskutočne ma štve, že mali pršiplášte. Aj s nimi to niesli dosť ťažko tak si neviem predstaviť zopár ludí keby tam boli total premočení bez toho. Myslím, že by to taka Nika aj vzdala + Petra.

Mne sa páčia tie čiastočné súťaže o odmenu kde súťažia jednotlivci, ale mohli to viac premakať aby nevdela napr. včera Terka o nápovede. Je mi jasné, že to všetkým povedala a tak bude hlavne Jakub v ohrození pri zlúčeni. Ideálne by možno bolo keby HII našiel Marek sám, o tom nikto vedieť nebude a jeho použitie môže byť zaujímavé.

Mílo ty si mal celkom dosť priestoru tentokrát. Začínam mať z toho celého pocit, že to naozaj vyhráš, ale uvidíme :)
Zaujímalo ma aký ste mali vzťah s moderátorom? A či si sa pokúšal sám najsť skrytú imunitu len tak naslepo?

Teším sa na stredu, Nova konečne začala tie ukážky robiť dobre :idea:
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

kispin
Příspěvky: 65
Registrován: 19 zář 2013, 11:08

Robinsonův ostrov - EP09

Příspěvekod kispin » 14 úno 2017, 11:37

Jaku57 my sme mali konkretny zoznam veci co sme si smeli vziat a to dve tricka, jednz dlhe gate, jeden sveter dve podprdy dvoje gatky dvoje ponozky kratasy alebo sukna sandale a botasky viac nic plus my sme mali dovolenu aj zubnu pastu a kefku. Predpokladam ze robinsoni mali podobny zoznam. Ono sa zda ze je toho dost ale na 40 dni je to sakra malo

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Robinsonův ostrov - EP09

Příspěvekod cypher.eu » 14 úno 2017, 13:17

kispin píše:Jaku57 my sme mali konkretny zoznam veci co sme si smeli vziat a to dve tricka, jednz dlhe gate, jeden sveter dve podprdy dvoje gatky dvoje ponozky kratasy alebo sukna sandale a botasky viac nic plus my sme mali dovolenu aj zubnu pastu a kefku.

No, hlavně teda ty dvoje gaťky na 40 dní je mazec!! :heat: ... :mrgreen: Ale tak v moři se to dá nějak částečně vyprat, nebo ne? Přiznám se, že mám v této oblasti značné mezery :mrgreen:
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Robinsonův ostrov - EP09

Příspěvekod Radix » 14 úno 2017, 13:36

Podle mě se opět jednalo o povedený díl. Bidlo je zhrzený, což sice chápu, ale pořád je to hra. Musí se probrat. Sám říkal, že je zvyklý manipulovat lidi, aby bylo po jeho, tak už by to konečně mohl ukázat.

Duel Jakub vs Terka měl vcelku jasný výsledek dopředu, ale Terka bojovala pěkně. :idea: Jakub vzal nápovědu a hamburger jen pro sebe, což mě překvapilo, když to viděla ta druhá osoba. Tohle musí produkce do příště upravit. Trochu mě mrzí, že tahle soutěž nebyla použita až po sloučení. A hlavně v souboji o imunitu.

Marek to s Jakubem dobře sehrál. Nicméně se nemůžu zbavit u Marka dojmu, že začal hrát příliš brzy, což ho teď stálo důvěru Terezy. Uvidíme, jak se to dál vyvine. Už se těším na příští souboj o imunitu. Bylo by zajímavé, pokud by šli Tabon a Callao do sloučení ve stejném počtu. Každopádně doufám, že nás nečeká žádný pagonging a po sloučení se to zamotá. :)

Fandím: Marek, David, Míla
Nefandím: Zdeněk
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

kispin
Příspěvky: 65
Registrován: 19 zář 2013, 11:08

Robinsonův ostrov - EP09

Příspěvekod kispin » 14 úno 2017, 14:17

Zabudla som este na plavkzy ale len jedny. A ano vyprat sa to da len celkom to znizuje zivotnost veci. Ja so mala asi uz na 20 den na jednych gatkach miesto latky uz len sietovinu. Marekovi sa kratasy roztrhali a tak podobne. No musim skonstatovat ze celkom dost veci mi ostalo a nemusela som ich vyhadzovat zato ponozky aj ked som prala sa mi hnusilo obliect uz po 5 dnoch ( bohuzial schytali to smradlave teple bahno :vomit: )

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Robinsonův ostrov - EP09

Příspěvekod brninho » 14 úno 2017, 17:53

A tak u mě Bidlo zase stoupl o maličko, asi klasickej underdog fan reflex, ale přijde mi z té sebranky u modrých nejopravdovější, Zdeňka a Marka normálně sprdne, Marek byl poprvé viditelně v úzkých, ale může si za to sám, utvořil si nějákou solidní čtverkovou alianci, ale zbytečně si Terku a Bidla zabil do sloučení, teda Terka je goat, ta ještě potenciálně přetáhnout půjde, ale jinak to je tak na spoléhání se na Martina, kterej dá čas od času najevo nějáký ty hráčský tužby a na Petru která jestli neodstoupí nebo ji Callao nevyštípe, tak je to divoká karta..
Aa Jakub upřednostnil sebe před týmem, což sice zřejmě byla pičovina, vyjádřil jsem se k tomu už dřív, ale je to divácky víc atraktivní, zvedne to emoce, a pro mě osobně, já mám obecně sobečky ať už v Survu nebo BB docela v oblibě, Jakub pro mě vyšel z šedi docela na vrchol :idea:

cypher.eu píše:Source of the post Díly s vydatným deštěm patří k tomu nejlepšímu, co může takováto show nabídnout, odhalí to totiž sílu jednotlivce... Nika a Petra se dle očekávání hroutily, a to maj přitom všichni hodně solidní pršipláště! Bez nich by asi pár lidí odešlo, ale tak maj vybrat lepší cast, tohle je snad hra o 2,5 mega, tak ti lidi musej bejt pořádně namotivovaní a pokud nejsou, tak je lepší je nebrat... Ale zas chápu, že produkce jede podle jasného scénáře - potřebujem starýho fit chlapa, naivní dilinku, namakance, free spirit kluka atd.


Kámo, tady Nově ale trochu křivdíš, na takovej slejvák nikoho v Česku neotestuješ, čekám že se k tomu Míla nebo Kika vyjádří, ale v tomhle regionu tečou doslova provazy vody, že to Nika a Petra snášely jak to snášely je docela pochopitelný, já bych se vyhladovělej, špinavej, smradlavej a ještě v tomhle asi nesesypal, ale kurvy by lítaly na všechny strany, všechny spojenectví, rozjetá hra by šly do kopru a já bych se nedobrovolně balil na nejbližší kmenovce :D
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Jerremy
Příspěvky: 19
Registrován: 06 pro 2015, 06:49

Robinsonův ostrov - EP09

Příspěvekod Jerremy » 15 úno 2017, 00:52

Dost me pobavila napoveda co vyhral Jakub. :)
To ma David vetsi sanci neco najit...
Jinak ty individualni souteze jsou dobry napad, hlavne hezky vyplni cas pondelniho dilu ...

Uživatelský avatar
milosbrt
Příspěvky: 41
Registrován: 05 pro 2016, 12:48
Nejoblíbenější série: Micronesia
Nejoblibenější hráči: James

Robinsonův ostrov - EP09

Příspěvekod milosbrt » 15 úno 2017, 12:53

Dejvy píše:Source of the post Veľmi podarená epizódička.

Tiež sa mi páčil ten dážď, ale neskutočne ma štve, že mali pršiplášte. Aj s nimi to niesli dosť ťažko tak si neviem predstaviť zopár ludí keby tam boli total premočení bez toho. Myslím, že by to taka Nika aj vzdala + Petra.

Mne sa páčia tie čiastočné súťaže o odmenu kde súťažia jednotlivci, ale mohli to viac premakať aby nevdela napr. včera Terka o nápovede. Je mi jasné, že to všetkým povedala a tak bude hlavne Jakub v ohrození pri zlúčeni. Ideálne by možno bolo keby HII našiel Marek sám, o tom nikto vedieť nebude a jeho použitie môže byť zaujímavé.

Mílo ty si mal celkom dosť priestoru tentokrát. Začínam mať z toho celého pocit, že to naozaj vyhráš, ale uvidíme :)
Zaujímalo ma aký ste mali vzťah s moderátorom? A či si sa pokúšal sám najsť skrytú imunitu len tak naslepo?

Teším sa na stredu, Nova konečne začala tie ukážky robiť dobre :idea:


Ahoj, vztah s moderatorem byl super, choval se k nam nejvic dobre, skvely pristup, zaroven na rade vedel jak na nas, zmacknul nas.. imunitu, jasnacka :)))
Instagram / milosbrt
Facebook / Miloš Brt
YouTube / milosbrt

Uživatelský avatar
milosbrt
Příspěvky: 41
Registrován: 05 pro 2016, 12:48
Nejoblíbenější série: Micronesia
Nejoblibenější hráči: James

Robinsonův ostrov - EP09

Příspěvekod milosbrt » 15 úno 2017, 12:56

Co se deste tyce, na tohle se nepripravis, plastenky jsou z 90% k nicemu, promokly do 10 min.. je to jako kdyz na sebe pustis sprchu a dva dny drzis :heat:
Instagram / milosbrt
Facebook / Miloš Brt
YouTube / milosbrt

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

Robinsonův ostrov - EP09

Příspěvekod sheldom » 15 úno 2017, 14:24

Tak takový pořádný déšť bych zažít nechtěl. Jsem rád, že Nova použila duely takovýmto způsobem, tentokrát byl souboj "Rišova specialita". :)
Jakub překvapil, že si vzal nápovědu i před Terezou. Pokud se neplete, tato RC na Ostově nebyla nebo si ji už nepamatuju, v každém případě hlavolam zvládl Marek dobře a Tabon vyhrál odměnu.

Fandím: Marek, David, Míla
Nefandím: Bidlo
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

Uživatelský avatar
jason voorhees
Příspěvky: 28
Registrován: 28 úno 2014, 12:08

Robinsonův ostrov - EP09

Příspěvekod jason voorhees » 15 úno 2017, 20:31

...ty individuální soutěže jsou nedomyšlený ! Proč ten co prohraje nejdřív neodejde a až pak nevyřešej výhru s vítězem v soukromí ? Chjooo, mohlo by to bejt zajímavější ...

...jinak ze Zdeňka se klube pěkně nesympatickej vychcanej manipulativní hajzlík - ale to je v týhle hře asi potřeba a jestli si to nepodělá a neprokouknou ho tak by moh dojít daleko ...

kispin
Příspěvky: 65
Registrován: 19 zář 2013, 11:08

Robinsonův ostrov - EP09

Příspěvekod kispin » 15 úno 2017, 22:23

Sheldom nie tuto RC sme nemali a s tym dazfom je to fakt zle. My sme mali stastie ze nam prsalo len trikrat takze to slo. Bohuxial Cesi natacali presne na zaciatku obdobia dazdov.

davidjaho
Příspěvky: 7
Registrován: 12 úno 2017, 13:30

Robinsonův ostrov - EP09

Příspěvekod davidjaho » 16 úno 2017, 12:48

Hodně dobrý díl. Zdá se že hra začíná nabírat na obrátkách. Škoda Baziho. Fandil jsem mu, ale byla chyba nezkusit si získat Jakuba na svou stranu.

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Robinsonův ostrov - EP09

Příspěvekod Rendy » 16 úno 2017, 20:18

- myslí Marek na něco jiného, než na hru? :D toho vidím jen s kamenným výrazem a s tím, jak by někoho podělal nebo jak by někoho uchlácholil :? "jsem důvěryhodná osoba ha ha ha ha ha"...ale no tak, nehroť to tak, nejde ti to přes pysky... 8)
- koukám, že štáb už začíná poroučet větru dešti a na soutěže si zve bouřky, aby to bylo napínavější :D
- "výhra" Jakuba pobavila :D Chudák, konečně se pořádně objevil na obrazovce a zrovna v situaci, kdy ho utřeli jak spocený okno 8)
- ej, déšť spustil slejvák emocí, ten umí pocuchat nervy, znám to z Vietnamu, kde jsem také zažil několikadenní provazy na kterých by se dalo oběsit a prdel je to tak hodinu, pak to začne pěkně otravovat život :)
- vydrž Peťo :idea:

Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
4ronRalston
Příspěvky: 13
Registrován: 18 led 2017, 20:34

Robinsonův ostrov - EP09

Příspěvekod 4ronRalston » 19 úno 2017, 06:12

Tato epka totální fraška. Odměna při duelu i pro prohranou stranu - fail. To že se prohraný nemohl zúčastnit následujicí RCH do oslabení taky blbost. A pro výherní stranu měla být ta volba nějaké dilema? No to určitě. Tam nemělo být nic jiného než „vezmeš rýži pro kmen nebo jen hambáča a nápovědu pro sebe" a ne že všechno, k smíchu.

No a produkce to završí tím, jak děsně "nenápadně" kope Davida do finále a dá mu nápovědu do JEHO rybářské pasti... to už je fakt moc. Davidovi jsem fandil, ale to by nebylo ono, kdyby to Nova svou neshopností nezku*vila. A navíc má David vroubek za volbu mohutnější Terky do toho duelu, pač pošta nemohla být jasnější, že půjde o vytrvalostní soutěž (pochybuju, že jsem jediný, koho to trklo hned).

Kolik tam mají omg toho oblečení? To je jak na modním táboře... ale předpokládám, že tam mají nějaké pravidlo, že na sobě nemohou mít víc než jednu vrstvu oblečení+pláštěnku?? Potvrdí/vyvrátí někdo? Nebo aspoň tak si vysvětluju, že se v tom lijáku nikdo pěkně nezabalí... nebo aspoň ty hnusné nohy a dlaně.


Zpět na „Robinsonův ostrov (CZ)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti