Robinsonův ostrov - EP10

2017 - TV Nova
aqmel
Příspěvky: 70
Registrován: 27 úno 2014, 11:01

Robinsonův ostrov - EP10

Příspěvekod aqmel » 09 úno 2017, 11:32

15.02

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Robinsonův ostrov - EP10

Příspěvekod Pietro » 15 úno 2017, 23:03

Opravte mě případně, ale mám dojem, že většinu soutěží v USA už dlooouho neměli, nebo je tam neměli vůbec.
Od začátku čekám, že to bude v drtivé většině to samé, co v USA. A ono houbelec. :idea:

Spoiler!
Bidlo
doprodukoval, ale co, stejnak se mu tam nelíbilo a přestalo ho to bavit. Baziho teda dlouho nepřežil. Taky jsem se přistihl, že jakmile je to takhle vejpůl - jeden den jedna soutěž a druhý den druhá + kmenovka, tak neumím zkomentovat celý díl. :oops:

Próóóóč, próóóč musí HII najít pánbíčkářka? :( Jo, nenašla ho sama, ale stejně. Radovan je prostě Radovan, ví všechno, umí všechno, umí být funny element, ale i pěkný vztekloun. Univerzál jak se patří.
Nakonec červení pomyslně pobili modrásky - zbylo jich víc. :D Přístě sloučení, hra se rozjede ještě o něco víc. (mám těžkou tendenci používat hantýrku ze Survivora, ale nějak se mi to na českou sérii nehodí :) )

PS: Já ani nevěděl, že tu máme mezi námi člověka, co je v centru dění :o :) :idea:
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Megis
Příspěvky: 89
Registrován: 12 zář 2014, 20:39

Robinsonův ostrov - EP10

Příspěvekod Megis » 15 úno 2017, 23:45

No já jenom doufám, že ty ukázky byly aspoň trochu matoucí, protože jestli se naplní to, co v nich bylo, tak tu máme další počesku zprasený formát :cry: :vomit:

Jinak byl tento díl super, Marek si vodí modré solidně, ale to hledání imunity by asi neměl odkládat, má k tomu všechno potřebné info, Davidovi stačilo na najití HII půlka.

Uživatelský avatar
sirek
Příspěvky: 73
Registrován: 26 črc 2015, 15:55

Robinsonův ostrov - EP10

Příspěvekod sirek » 15 úno 2017, 23:58

Mně byl Bidlo děsně nesympatický, a být v modrých, neskutečně by mě vytáčel těma depresivníma poraženeckejma ksichtama. To radši i tu Nikolu. Jinak díl mě bavil, Radovanovi až tam rupnou jednou nervy, tak to bude mazec (jestli se dočkáme) :D

Spoiler!
A doufám, že v těch třech vyřazených bude nějaký háček, protože na to, jak je to povedené, by to tím strašně zkazili. Doufám v něco ve stylu Ivety a Báry na začátku, popř. možná udělají něco ve stylu RI. Je to fuk, hlavně ať je nepošlou domů jen podle soutěže...

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Robinsonův ostrov - EP10

Příspěvekod cihi » 16 úno 2017, 00:41

tak pekne to Nove slo oproti Markize a oni to takto v pulce zes*rou??? :-?

ja jen doufam... ze to byla jen deb*lni hra strihace... a ze zadny realny vypadnuti 3 hracu podle souteze nebude - to at si radeji daji 3 kmenovky po sobe


Pietro píše:Source of the post Opravte mě případně, ale mám dojem, že většinu soutěží v USA už dlooouho neměli, nebo je tam neměli vůbec.
Od začátku čekám, že to bude v drtivé většině to samé, co v USA. A ono houbelec. :idea: :


souteze jsou defakto stejny i dle poradi jako ve slovenskym Ostrove... az se opravdu zacinam bat... aby ten konec doslova nedok*rvili jako tam - prave to vypadnuti "nejslabsich" 2-3 hracu v soutezi pred sloucenim bylo i tam :-?

Uživatelský avatar
jason voorhees
Příspěvky: 28
Registrován: 28 úno 2014, 12:08

Robinsonův ostrov - EP10

Příspěvekod jason voorhees » 16 úno 2017, 02:53

Tak Biblo je out a Zdeněk teda na kmenovce nevypadal, že by měl sucho v trenkách :heat: ...a hurá na merge ! Callao to má super rozehraný, teď to jen udržet !!!

Mílo, jak si to tam moh vydržet bez pivka ? Dal bych tak 3 dny a pak bych žebral na produkci, ať je nějaký v odměně, klidně bych ho vyměnil za cokoli :beer: ...už jenom pro to bych tam nemoh jít, i když jsem zvyklej trávit každej rok 3 tejdny v lese, ale tam mam vychlazený po ruce :D

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Robinsonův ostrov - EP10

Příspěvekod brninho » 16 úno 2017, 10:33

Prosím nespoilerovat se znalostmi z Ostrova, patří to až k další epizodě, pocity jo, konkrétnosti ne ;)

Radovanovy interakce s Lucií a Petrou bavily, prostřih jak se drbe na zadku po tom co Lucie u Pána žadonila o obměkčení jeho srdce mě rozesmál :D
Vydírkovaná volně položená nápověda mi přišla užitečnější než Jakubův křížek kterej vyměnil za burgry pro celej tým, nepochybně když se dá Zdeňkova a Jakubova nápověda dohromady, tak se ukáže jediný místo kde HII může být a nejspíš z toho bude profitovat Marek- a já jsem za to rád, jako fanoušek zná různý způsoby jak imunitu (ne)použít a mohlo by to být zajímavější než třeba u toho Davida kterej ji "kupodivu" našel i bez křížku :D
Tereza se u mě z osoby která Survivor zná možná tak z coolu při žehlení mění jenom na status "žehlení"..Ten Markův proslov k ní byl sice přirozenej asi jako když je upocenej ajťák ve flanelové košili na prvním rande, ale logika v tomhle momentu velí se přidat k většině a ne se spoléhat na Niku, která může zařídit tak maximálně remízu. Bidlo byl nakonec fajn, ta jeho otevřenost se mi líbila, ale lepší když jdou dál lidi co chtějí hrát než tyhle typy, čehož jsme byli svědky na Ostrově.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Arrioso
Příspěvky: 4
Registrován: 17 led 2017, 19:51

Robinsonův ostrov - EP10

Příspěvekod Arrioso » 16 úno 2017, 11:33

Bože, zrovna ze všech tu imunitu našel bezcharakterní a nudný David...A to vůbec nemluvím o tom, že příště vypadnou hned 3 lidi (aspoň tak jsem to pochopil z ukázky na další díl), snad moje Petra přežije :dance:

davidjaho
Příspěvky: 7
Registrován: 12 úno 2017, 13:30

Robinsonův ostrov - EP10

Příspěvekod davidjaho » 16 úno 2017, 13:00

Radovan opět hláškama nezklamal. "Civilisti..." to mňa úplně rozsekalo. :D Jsem zvědavý, jak se s tím playmate vypořádá když ani sama neví co chce. U modrých se těžce taktizuje a zdá se, že nejvíc z toho profituje Martin. Nicméně jak zde už kdosi zmiňoval, v přímé konfrontaci měl už namále. Bude zajímavé sledovat, kdo komu dřív vrazí kudlu do zad. Nalazení imunity Davidem. Nad tím bych moc nebědoval. Jsem spíš zvědavý, jak ji se svým stylem hry využije. Bidlo je venku. V této fázi už neměl šanci se svým stylem hry maximálně kdyby našel imunitu.
Mimochodem může mi někdo říct v čem je takový problém, že odejdou tři lidi odrazu?

kispin
Příspěvky: 65
Registrován: 19 zář 2013, 11:08

Robinsonův ostrov - EP10

Příspěvekod kispin » 16 úno 2017, 14:07

Lebo odidu na zaklade sutaze a nie na kmenovke kde ich odchod je rozhodnutim hracov. Takymto "twistom" sa porusuje zakladne pravidlo hry a to ze o vypadnuti vzdy rozhoduju hraci. Tak sa moze stat ze niekto kto sice nie je silny ale ma skvelu socialnu hru a pokojne by to mohol vyhrat vypadne. Preto je to take zle.

Uživatelský avatar
milosbrt
Příspěvky: 41
Registrován: 05 pro 2016, 12:48
Nejoblíbenější série: Micronesia
Nejoblibenější hráči: James

Robinsonův ostrov - EP10

Příspěvekod milosbrt » 16 úno 2017, 14:54

jason voorhees píše:Source of the post Tak Biblo je out a Zdeněk teda na kmenovce nevypadal, že by měl sucho v trenkách :heat: ...a hurá na merge ! Callao to má super rozehraný, teď to jen udržet !!!

Mílo, jak si to tam moh vydržet bez pivka ? Dal bych tak 3 dny a pak bych žebral na produkci, ať je nějaký v odměně, klidně bych ho vyměnil za cokoli :beer: ...už jenom pro to bych tam nemoh jít, i když jsem zvyklej trávit každej rok 3 tejdny v lese, ale tam mam vychlazený po ruce :D


Pane, já pivko nepiju vubec, tvrdý alkohol jsem mel jen na maturaku :D
Instagram / milosbrt
Facebook / Miloš Brt
YouTube / milosbrt

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Robinsonův ostrov - EP10

Příspěvekod cihi » 16 úno 2017, 16:09

davidjaho píše:Source of the post
Mimochodem může mi někdo říct v čem je takový problém, že odejdou tři lidi odrazu?


problem je v tom... ze system kmenovek dava nejvetsi silu ze zacatku hry silnym fyzickym hracum... s postupem casu ziskavaji na sile ve hre zase fyzicky horsi hraci (je to fer - protoze slabi jsou na odstrel na zacatku a silni ke konci) - cili po slouceni jsou fyzicti silni hraci hrozbou a kolikrat se stane... ze celou hru vyhraje fyzicky dost spatnej hrac - je to proste princip hry

takto Petra mela velikou sanci dojit do finale... protoze je idealni souper a jen blb by si ji tam nevzal - pokud ted vypadnou 3 na zaklade souteze... tipuju Petru jako jednu z nich - uz vidis ten rozdil?

a mimochodem... stejnou sr*cku s vypadnutim hracu podle souteze pred sloucenim meli i na Slovensku... a vis jak to tam koncilo? v TOP6 se zrusili normalni kmenovky a o finalove dvojici pro finalovou kmenovou radu rozhodli 4 eliminacni souteze a tim totalne poslapali system cele hry

Uživatelský avatar
jason voorhees
Příspěvky: 28
Registrován: 28 úno 2014, 12:08

Robinsonův ostrov - EP10

Příspěvekod jason voorhees » 16 úno 2017, 19:15

milosbrt píše:Pane, já pivko nepiju vubec, tvrdý alkohol jsem mel jen na maturaku :D


...tak to děláš chybu, pivko je zdravý a plý béčka :dance: :beer: ...díky za reakci - držim palce! Doufam že ty "numbers" využijete!

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

Robinsonův ostrov - EP10

Příspěvekod sheldom » 17 úno 2017, 15:02

Škoda, že imunitu nevyhrál Tabon, kmenovka Callao mohla být zajímavější. U Tabonu byla volba víceméně jasná. Příště by mělo být sloučení, jen se bojím, jak to dopadne s těmi třemi vyřazenými hráči. Zatím na Nově neudělali nějaké hrubé chyby, tak snad to nedopadne jako na Markíze, když na RO není redemption island.
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Robinsonův ostrov - EP10

Příspěvekod Rendy » 17 úno 2017, 21:54

- ty denní kmenovky mi nesedí :down:
- Marek to má pěkně rozehrané, jak za ním poletují nápovědy na skrytou, ale tak nějak se těším, až ho někdo klepne přes prsty
- ty soutěže jsou opravdu hutné, Nova se tak snaží je udělat poctivě, až to úplně odrovnává soutěžící :D vydrž Peťo, těším se na hlášky :idea:
- a jé, boženka se modlila za skrytou a David jí má, teď se nebeskej nezastaví, ta se umodlí :)

Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Robinsonův ostrov - EP10

Příspěvekod Radix » 18 úno 2017, 16:50

Poslední díl před sloučením utekl a vypadl dle očekávání Bidlo. Jak už tu bylo řečeno, Tereza šla nepochopitelně za Nikou. Překvapil mě nicméně hlas Jakuba pro Terezu. Máte někdo tušení, proč to tak udělal?

Soutěž o imunitu byla zajímavá. Čekal jsem, že opět prohraje Tabon a taky se tak stalo. Petra se po dvou povedených dílech zase propadla. Škoda že není víc vyrovnaná. Marek má očividně dobrou sociální hru, když mu plně věří Zdeněk, kterého už jednou podrazil, i Jakub jakožto nováček ve kmeni. Dobře zkusil napravit i vztahy s Terezou. Doufám, že tu skrytou imunitu najde, protože věřím, že by jí byl schopen správně použít.

Hlavně mě ale trochu vyděsily ukázky na příští díl. Doufám, že to znamená, že tři hráči vypadnou. To by mi byl milejší už ten RI, i když by se mi to taky nelíbilo. Radši nebudu spekulovat a nechám se překvapit.

Fandím: Marek, David, Míla
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Robinsonův ostrov - EP10

Příspěvekod cypher.eu » 19 úno 2017, 11:53

Zase musím pochválit soutěž, sice koncept není nic nového pod sluncem, ale zpracování bylo dobrý, zajímavě udělaný vor a demolice váz. Opět prohrál Tabon a bylo celkem jasný, že se bude pakovat Bidlo, po sociální stránce na to prostě neměl, na kmenovce pak úplně rezignoval a dostal dobrou školu od Marka a Zdeňka o čem tahle hra vlastně je.

Škoda, že už příště bude sloučení, mohli počkat do 10 lidí, nebo udělat jen promíchání kmenů, což by mohlo udělat zajímavý bordel v aliancích... Takhle se obávám, že Callao prostě půjde po Taboňácích, i když je tam dost psycho lidí, co můžou pořádně zamíchat kartama, no doufejme... ze Survivora víme, že řady, kde jeden kmen prostě systematicky eliminuje druhej, jsou holt nuda ;)

Jsem rád, že Petra nequitla, i když byla viditelně v prdeli a do toho jí ještě je*al Radovan :)

Fandím: Petra :boobs:
Zajímaví: sexistický šovinista Radovan, stále hladový a produkcí trooooošku protlačovaný David, dobrák Míla
Nesympatie: trio Zdeněk, Marek a Jakub, stále vyzáblejší Nika :-|

PS: co tak čtu diskuzi tady, tak fakt doufám, že nepoletěj 3 lidi na základě umístění v soutěži, to by bylo hodně idiotský a nefér, tahle soutěž přece nemá být o tom, aby vyhrál ten fyzicky nejsilnější... :-? Jinak jestli to bude fyzická soutěž, tak je celkem jasný, že ti tři budou Petra, Nika a asi Terka
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

Robinsonův ostrov - EP10

Příspěvekod Dejvy » 19 úno 2017, 12:15

Asi budete sklamaní, ale naozaj to vyzerá na vypadnutie 3 ludí na základe súťaže. Nahovára tomu aj Mílov status na FB. Toto bude asi velmi zlé pre hru ako takú. Očakávam vypadnutie - Petra, Nika a Tereza. Jedine, že by bola súťaž stavaná férovo a mali by rovnakú šancu muži aj ženy, tam by prekvapujúco mohol vyletieť aj David (nepredpokladám) alebo Zděnek.

Epizóda ma bavila len škoda, že si nenašiel HII ty Mílo, určite by bol v tvojich rukách silnejší. Na druhej strane ho mal mať už dávno Marek, som zvedavý či ho nájde pred zlúčením lebo to vyzeralo na sťahovanie na novú pláž.

V súťaži som držal palce Tabonu ako asi väčšina som chcel vidieť TC u Callao. Počty majú teraz červení, ale ak vypadnú 3 ludia tak sa môže všetko zmeniť.

Taktiež by ma zaujímalo prečo napísal Jakub Terezu, vôbec mi to nejde do hlavy asi rovnako ako to prečo Tereza nenapísala už jasne odpísaného Bidla.

Fandím: Míla, Marek, David (renomé si zlepšila Nika a Martin)
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Robinsonův ostrov - EP10

Příspěvekod lacSzlo » 19 úno 2017, 12:18

Jsem rád, že imunitu znova projel Tabon a jako bonus beru přežití Terezy, které sice nefandím, ale začíná mě zajímat, kam se tímhle stylem ještě dokáže dostat :D Bidlo sice chybět bude, byla to zajímavá figurka, ale co naplat. Navíc takový správňák, jak se dělal, to taky nebyl - pokud se nepletu, vyhodil ze hry Ivetu a kdyby to neudělal a dal tehdy Niku, ta by tehdy vyletěla (bylo to 5:4) a Bidlo i jeho kamarádi Terezka a Bazík mohli být pěkně v suchu, sice s Ivetou na krku, ale tak očividně jim to její vyhození stejně až tak moc nepomohlo. Navíc by Markovi byl pěkně k ničemu ten hlas navíc a u toho bych se hodně bavil :D
Z té trojky Marek a jeho ocáskové s nápovědama mě celkem baví jenom Zdeněk, Nika taky ujde, ale rozhodně doufám, že je červení po sloučení zlikvidujou (hlavně Jakuba a Marka, ty další dva už jsou pak celkem použitelný, hlavně v kombinaci s Petrou). Opravdu mě děsí představa, že Marek a jeho "pěšci" ovládnou po sloučení hru, to by se mi rozdejchávalo dost blbě (i když David je jako opačná varianta taky nic moc, ale tak ten mi je z jeho aliance jedinej protivnej, takže to je přeci jen o trochu lepší).

Co se týče twistu na příště,
Spoiler!
radši očekávám to nejhorší, odchod 3 lidí někam na českej ostrov naděje/vykoupení, pokud půjde jako na Slovensku o zahrabání lidí po pás do písku, budem se nejspíš loučit s vyžlatama typu Martin, Lucie, Petra nebo Nikol, ale kdoví. Zbývá 20 dní, to by odpovídalo zhruba dalším 5 kmenovkám, to je 5 lidí ven, zbývá 7, a to jsem zvědav, co pak s nima... 3 odejdou teď, dejme tomu, že se někdy pozdějš 1 člověk vrátí, to by znamenalo cca 5 lidí ve hře v den 41... nedělám si velké naděje, finiš stylem Ostrova/Trosečníka, Kika nám tu myslím psala, že to je zahrnutý v tý licenci, co Slováci koupili, takže s tím toho asi nejde moc dělat :-|

Btw, spoiler ve spoileru, pokud dojde na nějakou formu RI, konečně by to vysvětlovalo záběr ze sestřihu v prvním díle, kde se zabahněná Petra opírá o zelenou vlajku... teda možná, kdoví, no...


RO - zpovědi (E10).jpg

Menší oprava oproti minule v EP3, dál už jsem to zase čas sledoval neměl :D

Favoriti: Petra, Terka, Martin, Míla, Radovan
Ujdou: Tereza, Zdeněk, Nika, Lucie
Hned ven: Marek, Jakub, David
(?)

Yaka
Příspěvky: 35
Registrován: 13 led 2017, 16:52

Robinsonův ostrov - EP10

Příspěvekod Yaka » 20 úno 2017, 09:14

Po deseti epizodách už se dá relativně slušně vytvořit obrázek toho, jak se to tentokrát povedlo nebo nepovedlo.

Při srovnání s trosečníkem je to jednoznačně 100 a 1, i způsob zasahování moderátora, jeho projev a střih je daleko daleko za možnostmi té blbosti na primě. Jako velký fanoušek musím souhlasit s názorem výše, že soutěže jsou opravdu dobře udělané modifikace, ale drtivá většina je nová - i když vychází základem již z nějaké starší verze. Překvapivě pouze čistě nekopírují a to je určitě palec nahoru.

Největší zklamání je pro mě z valné většiny účastníků. Přístup Bidla (abych použil současnou mluvu - tak sorry ako, ale to je prostě jeden z nejhorších účastníků jaké je možné v této soutěži vidět - splést si tuhle hru se skautským táborem může opravdu jen totální hlupák), sluníčkové pánbíčkářky a silikon lady, kteří jsou naprosto mimo realitu celé soutěže jen dobře dokresluje zbytečnost dvou třetin účastníků v této soutěži. Jak je po více než 30 originálních řadách této soutěže možné, že se do podobných akcí přihlásí a dostanou jedinci, kteří jsou celou dobu jako "Alenka v říši divů" a ani při největší snaze nejsou schopni pochopit, pobrat a zkusit využít jakákoliv základní pravidla a způsoby "nutného" sociálního chování v podobné soutěži zůstává skutečně rozum stát. Nicméně toto se děje i v originálních řadách čas od času. Je hrozná škoda, že jen velmi málo serií této soutěže je obohaceno tím, že se v ní sejdou lidé připravení, kteří opravdu chtějí "hrát" a ne jen přežívat někde na ostrově s tím, že čekají, až jim někdo řekne, jak mají hlasovat. Tím je bohužel degradován i tento pořad což je trošku škoda.

Jeden z minima "hrajících" jedinců pak mezi tou skupinkou malomocných působí jako slušný manipulátor aniž by musel ve skutečnosti vlastně cokoliv dělat, což je úsměvné.... I proto stojí za to se dívat. Zatím jde o zdařilou českou verzi, za kterou by se nova nemusela stydět. Nabízí se stále řada zvratů a jak to tak bývá, občas nejsilnější hráči vypadnou nečekaně na základě jedné špatně vyřčené věty v nevhodnou chvíli.

Pokud ovšem přijdou zářezy typu tahání sirek nebo toho, co tu někteří jako spoilery popisujete, tak bohužel dojde opět k zahození obrovského potenciálu.

BTW: Radovan a jeho komentáře je fakt, že jsou vtipným zpestřením:)

Ultagio
Příspěvky: 20
Registrován: 12 úno 2017, 21:54

Robinsonův ostrov - EP10

Příspěvekod Ultagio » 20 úno 2017, 21:29

Tak predsa som to zvládol:

- Terka veľmi dobrý výkon pri hre a jakub sa svojim výkonom u mna asi dostal na 1. miesto, ale o pár sekúnd si pri výbere... ani neviem posral, ja by som to asi spravil rovnako hlúpo
- škoda, škoda, že pri výbere odmeny bol aj porazený... jediná možnosť z tejto šlamastike je, aby marekovi prezradil všetko a následne to dávkovali vybraný ľudom... aspoň ja by som to tak riešil, keď by začal mozog opäť po tom neuváženom rozhodnutí začal pracovať... lebo keď to pri zlúčení výjde na javo, tak pa a pusu Jakub :(
- RC súper, to by som si rád vyskúšal opäť voda a logika
- prší, prší, len sa leje... :D Dažďa som sa bál pred odchodom najviac a bolo zničujúce presedieť lejak na hotelovej izbe a nieto na ostrove :cry:
- Bóóóže ten David, mal šťastie... by som chcel vidieť tú prírodnu silu čo natlačila tú hranatú fľašu od rumu do tej pasti
- a ICH: po tej mi bolo v lete do plaču
- Petra: vyděržaj pioněr :please!:
- Radovan: "chovaj sa normálne ako normálny človek, ako beloch..." rasistické fórky mám rád, ale rasistické kecy neznášam. :vomit:
- HII Tabon: To sa Marekovi hraje, ľudia mu ukážu dve potrbné časti, kto si to zaslúži vyhrať nemal by to mať až také ľahké (hovorí zo mna čistá zavisť :fuck: )
- HII Callau: Nik lepší ako duo Dávid a Lucia :cry:
- HII SVK: furt mi nejde do hlavy, že v Asule neukázli, kde ten náhrdelnik bol skrytý ako u červených, miniálne preto, aby podčiarkli akí sme slepci a 10 dní ho hľadali a bol niekde pod nosom :cry:
- Bidlo o Zdenkovi povedal trefne, no neskoro
- a teraz je otázka nabudúce vypadnu 3 a tak žije "nádej" na RI :( ak nie tak gratulujem produkcii za výber "hernej verzie"

Otázka na Mílu: Nemali ste na Callau ostrove po ľavej strane takú obrovskú skalu (pláž Black sand)? Mne tie zábery pripomínajú náš Asul ostrov...

PS: Tak som zmákol dnes 10 častí a teším sa z RO, poďme na to live :beer:

po 10 častiach:
sympatie: Jakub, Terka, Martin, Petra
aktuálne bez citov :D k: Mila, Tereza, Nika, Zdenek, Marek, Radovan
trošku averzie: Dávid, Lucka

Jerremy
Příspěvky: 19
Registrován: 06 pro 2015, 06:49

Robinsonův ostrov - EP10

Příspěvekod Jerremy » 21 úno 2017, 02:50

Yaka: Popravde si myslim, ze do vyberu v kazdem pripade patri nejaky ten "neznalek" / panbickar (saman, budhista, vegeterian :)) / nejaka ta playmate ...
Mit teamy slozene ciste ze strategou a znalcu hry by me moc nebavilo (pokud to jiz nejsou hraci, co tim alespon jednou prosli (to je pak jina)).
Tyhle hraci prinasi celkem zajimave rozptyleni (viz Petra :)) a hlavne vhodny material pro strategicke hrace ;-) (staci si vzpomenout na Philipa v ruzovych slipech (myslim, ze to byl Redemption Island))
Jde o to postavit ten team spravne, tak aby byl prostor pro strategickou hru (tj. aby strategicky hraci nasli strategickeho partnera + nejake ty obetne baranky, aby byl prostor pro psychicke "zkolabovani" jedince, aby byla sance na rozpory ... atd.
A to se v soucasnem slozeni celkem povedlo (z ceskoslovenskych verzi nejlepe)

Yaka
Příspěvky: 35
Registrován: 13 led 2017, 16:52

Robinsonův ostrov - EP10

Příspěvekod Yaka » 21 úno 2017, 08:09

Jeremy - to ano, hlavní problém vidím v tom, že i u lidí - u kterých lze odhadovat, že nebyli vybráni jako právě uváděné "oběti a ovce" tak defakto nedošlo k žádné přípravě což se zbytečně projevuje na vývoji hry a to je trošku škoda.

Probst sám to několikrát říkal v rozhovorech: "Který člověk se dnes po XY řadách této soutěže přihlásí do castingu, aniž by uměl nebo alespoň věděl jak rozdělat oheň za pomoci kokosu a bambusu". Do naší současné verze by spíš patřilo " Kdo se dnes přihlásí kdekoliv do této super soutěže aniž by se podíval aspoň na 2-3 řady, aby věděl, do čeho jde". Mrzí mě v tom takové ty základní věci, jako že více než polovina lidí vlastně ani nemá potřebu tvořit aliance a jen čekají, co jim kdo řekne. Na druhou stranu je to jednoznačně jen drobná kaňka - že jde o jednoznačně nejzdařilejší verzi o tom není pochyb, s tím jsem souhlasil už výše.

Zapomněl jsem ještě na jednu věc u prvního příspěvku - taky už to tu někdo uvedl - ty denní rady to je teda fakt ale debilní nápad. Večerní vyřazování u ohně má prostě svoje kouzlo a tak nějak to k té soutěži patří, koho tohle napadlo nebo jaké okolnosti si to vynutily ----- katastrofální rozhodnutí!!

Další díl mrknu až dnes večer, každopádně díky bohu, že už bude sloučení. Mohlo by se to trochu rozjet už:)


Zpět na „Robinsonův ostrov (CZ)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti