Robinsonův Ostrov - EP11

2017 - TV Nova
sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

Robinsonův Ostrov - EP11

Příspěvekod sheldom » 22 úno 2017, 14:14

Celý díl o sloučení mi vůbec nevadil, sloučení proběhlo hladce, všichni vypadali spokojeně, že se najedli. Co se ale nestalo, druhý den je čekala soutěž a ještě k tomu eliminační, naštěstí se nejednalo o fyzickou soutěž, ale o šikovnost, kde měli všichni stejné šance, tohle bude způsobené tou holandskou nejlevnější koncepcí, co Nova koupila. S vypadnutými jsem v celku spokojen, výhoda je, že soutěž alespoň zamíchala kartami. Celou dobu jsem si říkal, že je dobře, že nemáme RI, ale nakonec se tam objevil. Tak jsem na pochybách, jestli je to dobře nebo špatně. Výhodou je, že (zatím to tak vypadá) na něm budou smysluplná pravidla na rozdíl od slovenské verze, kde byl nejdřív ON a potom VON, na němž bylo v jednu chvíli asi 8(?) lidí. Taktéž doufám, že se do hry vrátí jen jeden. Jsem zvědavý, jak to bude s porotou, snad nebude porotců půlka castu jako na Slovensku. Bojím se, že závěr bude v "ostrovním" stylu a budou následovat eliminační soutěže bez kmenovek podle licence. Je to proti principu hry, ale pokud Nova zvolí vhodné soutěže, jako tady, nemusel by to být takový propadák.
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

Uživatelský avatar
sirek
Příspěvky: 73
Registrován: 26 črc 2015, 15:55

Robinsonův Ostrov - EP11

Příspěvekod sirek » 22 úno 2017, 17:02

No jako, souhlasím, že je fajn, že ta soutěž byla fér, měly v ní stejnou šanci holky jako kluci. Takže za mě OK, snad, pokud bude zakončení stejné jako na Slovensku, se dočkáme férových soutěží...

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Robinsonův Ostrov - EP11

Příspěvekod Radix » 24 úno 2017, 13:49

Slučovací díl byl dobrý, dokud nepřišla soutěž s vyřazením tří hráčů. Sice je super, že byla soutěž relativně fér a vypadly tři holky, které moc nepůsobily, že by to nějak mohly významně oživit, ale! :cry: :evil: Takhle je vidíme jen díky jejich editu a kdo ví, jak to mohlo být, kdyby tady vypadli jiní hráči. Možná by taky dostali nicotný edit, aby divákům nebylo líto, že vypadli právě oni. Kdyby to nakonec Míla nestihl, což jsem rád, že to zvládnul, tak by asi nebyl tak aktivní okolo Robinsonova ostrova a ani bychom mu třeba tolik nefandili. To už se však nikdo nedozví.

Ostrov vyřazení jsem nechtěl, ale vzhledem k tomu, že ty tři holky vypadly takhle nesmyslně, tak jsem za něj trošku i rád.

Martin s Markem probírají velice rychle taktiku. Zdálo se mi, že oba dost odhalili, jak to vypadá. Uvidíme, zda to někdy bude jednoho z nich mrzet.

A ještě k soutěži. Jako každého i mě překvapilo, že Petra vyhrála tu eliminační soutěž. Když jsem nad tím ale tak přemýšlel, tak si myslím, že byla jediná, kdo si neuvědomoval, o co úplně jde, a tak nebyla vůbec nervózní, zatímco třeba Míla, mi přišlo, že z toho byl úplně hotový.

Prosím už žádné eliminační soutěže!

Fandím: Marek, Míla, David
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

vrabejka
Příspěvky: 102
Registrován: 13 bře 2016, 02:05

Robinsonův Ostrov - EP11

Příspěvekod vrabejka » 26 úno 2017, 10:23

No tak poprvé má RO něco lepší než US verze a to je hostina :D Ikdyz na pivu šetřit nemuseli.
V Survivoru měli pivo trošku ovoce a kus masa :D

RI vítám vás dýchne mě bavil jeho odsuzování nikdy nepochopím.

To že nebyla kmenovka je naprosto jasné. Produkce nechce půlku kmene na RI.

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

Robinsonův Ostrov - EP11

Příspěvekod Dejvy » 28 úno 2017, 09:28

vrabejka píše:RI vítám vás dýchne mě bavil jeho odsuzování nikdy nepochopím.

To že nebyla kmenovka je naprosto jasné. Produkce nechce půlku kmene na RI.


Prečo nepochopíš jeho odsudzovanie? Podľa mňa je dosť pochopiteľné, že ľudia nechcú aby sa hráč, ktorý vypadol dostal naspäť do hry.
Tu je to, ale kapánek iné lebo prví traja na OV sa tam dostali po súťaži prehratej nie po kmeňovke.

K druhej časti, podľa mňa nie je jasné, že produkcia nedala TC kvôli tomu lebo nechcú mať polku kmeňa na OV. Veď vždy keď niekto príde na OV tak by z neho mal iný odísť. Vlastne v US verzii tam takmer vždy boli len dvaja ľudia lebo po súboji jeden odišiel a dotyčný čakal na ďalšieho vylúčeného. V tejto CZ verzii bude už každý, teda aj Terka, Tereza a Lucka v porote.
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA


Zpět na „Robinsonův ostrov (CZ)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti