Robinsonův Ostrov - EP11

2017 - TV Nova
Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Robinsonův Ostrov - EP11

Příspěvekod brninho » 16 úno 2017, 10:43

20.2.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Robinsonův Ostrov - EP11

Příspěvekod cypher.eu » 20 úno 2017, 22:44

Půlku dílu jsem byl dost nasrán, že fakt snad jen tak vykopnou 3 lidi, na základě jedný soutěže, prostě wtf... Naštěstí se z toho vyklubal RI, takže i když ani jedný ze slečen nefandím, tak jsem rád, že ještě zůstávaj ve hře a můžou zabojovat (i když 2 ze 3 působily hodně poraženecky :? ). Celkově je to vývoj horším směrem, v US bylo krásně vidět, že RI se prostě neosvědčil, tak nevím, proč to musej tahat sem (chápu, maj to třeba ve smlouvě, ale i tak).

Při soutěži hodně překvapila Petra, očekával jsem, že se bude pakovat a ona naopak s přehledem výhra... Teď zas všechny irituje, takže by si jí snad někdo mohl vzít do finále jako nehlasovatelného člověka a ona pak nějakým zázrakem vyhrát... stále zastávám názor, že by to byla epická tečka za touhle show :mrgreen: Reálně to ale vypadá, že bude mužský vítěz a dost možná i mužské finále.

Jinak soutěž bych projel se svýma vyklepanýma rukama na celý čáře :D Obzvlášť když šlo fakt o hodně...
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Robinsonův Ostrov - EP11

Příspěvekod lacSzlo » 20 úno 2017, 22:54

Pocity mám z tohohle smíšené. Až strašně moc se to podobá na Ostrov, tohle fakt musí být nějaká neměnná koncepce od Holanďanů, nebo nevím (nějaký nejlevnější balíček nebo něco takového? :D :-| myslím, že není od věci očekávat i finiš přes soutěže, jak už jsem psal, na kmenovky zbývá čas akorát na 5, pokud už nikdo neodpadne jako Kačka, to dělá 4 lidi v den 41 + někdo z Ostrova vyloučení... )

Petra v tomhle díle opět solidně perlila a dokonce šokovala i výkonem na soutěži, vzhledem k tomu, jak ne úplně super boot order RO má, se mi momentálně pasovala na jasného favorita soutěže, pokud by nějakým zázrakem vyhrála (nejluxusnější by bylo, kdyby ve finále porazila někoho jako Marek nebo Nika :D ), tak jsem ochoten RO odpustit naprosto všechny prohřešky, na které zatím došlo :D

Žebříček oblíbenosti:
1. Petra
2. Terka
3. Radovan
4. Nika
5. Zdeněk
6. Martin
7. Lucie
8. Míla
9. Tereza
10. Jakub
11. David
12. Marek
(?)

Uživatelský avatar
sirek
Příspěvky: 73
Registrován: 26 črc 2015, 15:55

Robinsonův Ostrov - EP11

Příspěvekod sirek » 20 úno 2017, 22:58

Uf! Velké oddechnutí na konci epizody. Vím, že spousta lidí nemá RI ráda, ale upřímně, mě to bavilo, plus pořád jde o to lepší řešení. Nevyřadí je jen pomocí soutěže!

Jinak, jsem rád, že se drží Petra - tu holku žeru, sice nemá největší mozkovou kapacitu, ale aspoň je svá, na nic si nehraje a snaží se. Když ji porovnám s Nikolou, která proti ní má furt výhrady, tak Nika jí nemá moc co vyčítat, plus ona se ještě strašně povyšuje a dělá chytrou, což mě hrozně štve. Petra ze zbývajících holek (nepočítám Ostrov vyloučení) vítězí na plné čáře.

Epizoda jinak taková pondělní klasika. Soutěž zajímavá, na první pohled jednoduchá, ale já, když se podívám na svoje neustále se třesoucí ruce (i v naprosto klidných situacích), bych to stoprocentně nedal. Péťa to překvapivě dala jako první :dance:

Fandím: Petra, David, Míla, (Lucka, Terka)
Nevadí mi: Zdeněk, Radovan, Martin, (Tereza)
Nemám rád: Marek, Nika, Jakub

Spencer91
Příspěvky: 51
Registrován: 27 srp 2013, 11:09
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Palau, Guatemala, Micronesia, Gabon, Tocantins, Samoa, HvV, Philippines, Cagayan, Worlds Apart
Nejoblibenější hráči: Russell Hantz, Jonathan Penner, Jane Bright, Coach Wade, Stephanie LaGrossa, Yau-Man Chan, Spencer Bledshoe, Carolyn Rivera, Max Dawson, Hali Ford
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Marquesas, Africa, Caramoan
Kontaktovat uživatele:

Robinsonův Ostrov - EP11

Příspěvekod Spencer91 » 20 úno 2017, 23:02

lacSzlo No, jestli je tohle nejlevnější balíček, tak nevím, co to teda vlastně měla Prima 10 let zpátky

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Robinsonův Ostrov - EP11

Příspěvekod lacSzlo » 20 úno 2017, 23:09

Spencer91: No, to nevím, hele, třeba byl nejlevnější balíček před 10 lety něco jinýho než dneska :D

Chtělo by to zjistit, jestli byl podobný formát ještě někde jinde, ale na to jsem moc línej :-|
(?)

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Robinsonův Ostrov - EP11

Příspěvekod ItalianManiac » 21 úno 2017, 00:26

lacSzlo píše:Chtělo by to zjistit, jestli byl podobný formát ještě někde jinde, ale na to jsem moc línej :-|

Na Redditu jsem četla, že stejný formát měla i rumunská verze, ta se snad natáčela i ve stejném termínu jako slovenský Ostrov. Schválně jsem si dohledala post o výsledku série, a myslím, že ještě můžeme být rádi za RO :D
I've never seen a worse show in my life. It was everything that made Survivor good, but in reverse. Let's see:
• Only two or three people knew how to play this game and alliances were seen as a bad thing
• There were a lot of stupid twists. Exchange your vote for food, get a second vote if you don't eat, the players vote for someone who chooses who goes home etc.
• There was this woman who ate 90% of the food and was still hungry and at almost every tribal council she would choose food and not cast her vote (or something similar; the twists were different but the same in essence)
• They almost starved the contestants to death and the host didn't give them flint
• Two episodes a week which lasted 90 min each so most of it was boring af
• The last tribal council was at F6. The F5 had three challenges that decided three finalists.
• And probably the worst one: Redemption Island. The winner was the person that was voted out at the first tribal council. He somehow won all the duels until he got in the F5. He won again a challenge and he got in F3. The jury voted for him because his family is poor apparently.

To all you said I would add the mind-blowing fact number one: The winner was medevaced from Redemption Island, got glucose perfusions and spent one day in the hospital. He returned the next day on RI claiming he did not receive any food.
Also, I would add how few challenges he had to win to get in the final from RI, for someone like Ozzy it would've been a breeze to make the finals.
Out of the 7 jurors, he received 4 votes, 2 from people who never spent a day with him and 2 from people who spent 1-2 days.

(Za angličtinu se omlouvám, ale dneska už jsem líná překládat)
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Robinsonův Ostrov - EP11

Příspěvekod ItalianManiac » 21 úno 2017, 00:52

Jinak co se týče dílu, tak sloučení proběhlo v RO mnohem líp než ve slovenském Ostrovu. Vyřazení 3 lidí na základě soutěže je sice stejně pořád WTF, ale aspoň ta soutěž byla poměrně fér pro všechny (na rozdíl od slovenského vyhrabávání, udržení se na kládě a po tom všem ještě "uspávací soutěž", která samozřejmě uspala nejdřív toho, který si prošel všemi vyřazovacími koly). Největší nervy mi při této soutěži přivodil Míla, který od začátku stavěl šíleně pomalu a už jsem se skoro bála, že se do Mayon nedostane :heat:

Naštěstí děvčata vyloučené v soutěži čekal RI, což jsem tak nějak předvídala. Alespoň, že se prvek RI objevil až po sloučení, a nemusíme od začátku sledovat někoho jako Riša :D Ale jak už napsal cypher.eu, Lucka i Tereza působily dost poraženecky, zatímco Terka byla z možnosti vykoupení očividně nadšená. Tímto jí fandím nejvíc ze všech tří na RI. BTW, rejpavá lingvistická poznámka: název "Ostrov vyloučení" mi zní spíš jako Exile Island než jako Redemption Island :D

Jinak jsem zvědavá, jak se to dál bude vyvíjet po sloučení, jelikož poměr Callao/Tabon se vyřazovací soutěží docela vyrovnal a dost zamíchal aliancemi. Marek s Martinem už rozjeli taktické rozhovory, ale po sloučení nebyl moc vidět Míla. Snad se mu podaří ještě navázat nějakou pořádnou alianci! :beer:

Docela mě překvapuje, kolik lidí tady fandí Petře. Jako jo, je to vtipná figurka, která do hry vnáší komický prvek, ale žít bych tam s ní fakt nechtěla. Klidně ať dojde daleko, ale hlavně žádnou výhru prosím! Takhle hloupoučkého vítěze snad nikdy neměl ani US Survivor :cry: :D

Každopádně RO mě pořád baví a doufám, že si tuhle úroveň udrží i do finále (slovenský Ostrov jsem ještě nedokoukala, ale už jsem si tu přečetla pár spoilerů ohledně zakončení a nevěřím svým očím)! :shock:
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Robinsonův Ostrov - EP11

Příspěvekod cihi » 21 úno 2017, 02:19

jak by rekla Lucka.... boze pane proc!? :D

Nova udela po letech fakt skvelou show... i jeji inovativni prvky v podobe napr. duelu se podle myho povedly a oni si vrazi hrebicek do rakve v podobe eliminace hned 3 hracu soutezi - to opisovali od Slovaku?

doufam jen... ze nebudou opisovat i na konci... protoze Slovaci meli stejnou elimanaci 3 hracu pri slouceni a od TOP6 zrusili kmenovky a o finalove dvojci rozhodly rovnez tzv. "eliminacni souteze" - takze doufam... ze to takto stejne nepohrbi i oni - pokud jo... tak nemuzou o druhe serii ani uvazovat

Jerremy
Příspěvky: 19
Registrován: 06 pro 2015, 06:49

Robinsonův Ostrov - EP11

Příspěvekod Jerremy » 21 úno 2017, 03:15

Jestli by byl RI na principu standardne USA verze: tj. 3 soutezici, 1 prohra - vylouceni, 1 se prida z kmenovky, tak by to celkem slo ... hlavne, nech jich tam neni jako hadu (tj. jako na Markizackem Ostrove :))
Jestli jsou tam 40 dni (ted byl den 21) - v zlutem kmenu jich je 9 / RI: 3.
Kdyby individualne souteze sli kazdy sudy tyden / a RI by vylucoval v lichy den, tak by to celkem vychazelo:
21 - Kmen: 9 / RI: 3 (aktualni stav)
22 - Kmen: 8 / RI: 4 (soutez: kmen-1)
23 - kmen: 8 / RI: 3 (duel RI: ostrov -1)
24 - kmen: 7 / RI: 4 (soutez)
25 - kmen: 7 / RI: 3 (duel RI)
26 - kmen: 6/ RI: 4 (soutez)
27 - kmen: 6 / RI:3 (duel RI)
28 - kmen: 5 / RI: 4 (soutez)
29 - kmen: 5 / RI: 3 (duel RI)
30 - kmen: 4 / RI: 4 (soutez)
31 - kmen: 4 / RI: 3 (duel)
32 - kmen: 3 / RI: 4 (soutez)
--spojeni RI/Kmen--
33 - kmen: 6 (soutez)
36 - kmen: 5 (soutez)
37 - volno
38 - kmen: 4 (velka soutez)
39 - volno
40 - Finalni rada: 3

Otazka je, jak to bude s porotou?
Druha otazka je, kolik nas jeste ceka dilu v TV?

kispin
Příspěvky: 65
Registrován: 19 zář 2013, 11:08

Robinsonův Ostrov - EP11

Příspěvekod kispin » 21 úno 2017, 06:27

Par veci by som chcela uviest na pravu mieru ohladne licencie. Holansky tim, ktory sa venuje survuvoru funguje systemom, ze si vyberu lokalitu tam postavia sutaze a natacaju nirkolko mesiacov v kuse pre rozne krajiny. Toho roku to bolo pre 6krajin. V prvom turnuse sme boli slovaci, slovinci a dani. V druhokm boli Rumuni, holandania a cesi. Co sa tyka prveho turnusu slovinci mali uplne rovnaky princip aj vyradovanie aj tvorenia Ro aj poroty ako my. Dani porotu ani nemali, cely princip hry postavili len na sutaziach :shock: . Takze zla sprava je ze nie su to inovacie natlacene novou, ale proste hlupou licenciou.
K poslednemu dielu ma potesilo, ze aj ked sa vypadavalo sutazou, tak sutaz bola ferova pre vsetkych a aj fyzicky slabsi jedinci mali sancu dostat sa dalej ( nie ako u nas ). Ak aj ostatne sutaze, pri ktorych sa bude vypadavat budu takto fer, tak som ochotna im odpustit, ze sa porusuje zakladna myslienka hry. Zatial celkovo Robinson vyznieva vrlmi prijatelne a som spokojna stym ako to u vas vyzera.

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

Robinsonův Ostrov - EP11

Příspěvekod Dejvy » 21 úno 2017, 10:02

Kika, ale potom aká to je licencia keď si dáni vedeli prispôsobiť hru a boli bez TC? Tým pádom sa dá s pravidlami hýbať nie?
Ako píšete toto sa dá ešte ospravedlniť lebo súťaž bola férová, baby išli na RI a hlavne RI začal až teraz po zlúčení a nie, že by 3 dni pred koncom vyliezla nejaká Katie (teda ne, že by som ju videl nerád :mrgreen: ). Hlavne dúfam, že sa do hry dostane naspať jeden človek a nie dvaja. Ideálne by bolo keby vždy na RI boli iba dvaja ludia. Inak musím uznať, že to dopadlo dobre lebo Callao sa oslabilo, vypadli "správni" hráči tak uvidíme čo ukáže najbližšia TC. Ale ak bude zase súťaž o F3 tak končím s týmito verziami mimo US lebo to je porušenie pôvodnej verzie najhrubšieho zrna, tak pevne verím, že Nova velmi slušne rozbehnutú sezónu nepokašle.

Čo sa týka epizódy tak bola dobrá, zlúčenie sa mi páčilo aj keď mohli ukázať viac z toho ako sa balili v tábore, či tam Marek ešte hladal HII. Jedlo čo tam jedli vyzeralo famózne až som slintal pred TV. Naopak zase mi vadilo, že v novom tábore mali pripravené stavebné materiály na prístrešok. (Míla, ale spomínal, že tam nikde nevedeli nájsť bambus tak možno preto). Prostredie novej pláže bolo fakt krásne.

Nepáčila sa mi ešte jedna vec, beží RO (stavia sa prístrešok) a Nova pustí reklamu a v reklame pustia upútavku na stredu s už postaveným prístreškom, akože načo to mám pozerať keď mi to cez reklamu ukážu? To si už môžu nechať na neskôr.

Rozhovor Martina s Marekom bol zaujímavý, ale Martin vyzeral dosť opatrne čo chápem. Najbližšie by sme mohli videť ako sa aliancie porozhadzujú a aké by to mohlo mať smerovanie. Fandím nadalej Mílovi, Marekovi a Davidovi.

P.S. Petra je TOP, prečo by niekomu vadilo tam s nou žiť? Veď by som sa rehotal celý deň :D Keď vyhrala súťaž pozerá, "Ja nechápu, že sem vyhrála" :D... Ale TOP TOPOV bolo "Tahle pláž je jak South park, teda Jurský park" :lol:
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

kispin
Příspěvky: 65
Registrován: 19 zář 2013, 11:08

Robinsonův Ostrov - EP11

Příspěvekod kispin » 21 úno 2017, 10:24

Příspěvekod Dejvy » 21 úno 2017, 11:02

Kika, ale potom aká to je licencia keď si dáni vedeli prispôsobiť hru a boli bez TC? Tým pádom sa dá s pravidlami hýbať nie?

To je prave vec, ktoru sa mi nepodarilo zistit, aj ked som sa snazila. Ale z toho co som vypozorovala a bavila sa so stabom, tak je niekolko druhov licencii, ktore sa daju do urcitej miery prisposobit poziadavke krajiny. Ale toto su len moje domnienky. Ako to realne funguje by sme sa dozvedeli jedine ak by sa niekomu podarilo spojit s holandskymi organizatormi :D . Jedno vsak viem, ze to ako bude sutaz postupovat je urcene dopredu, skor nez sa zacne natacat. Myslim tym pocet sutazi, kmenoviek a odmien. Tak isto je dopredu urceny sposob vypadavania.
Co sa tyka F3 tak sa obavam ze budu tak isto sutaze ako boli u nas jedine co dufam, je ze ak budu, tak ako sutaz pri zluceni budu postavene ferovo a nie len na fyzickej kondicii sutaziacich.

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Robinsonův Ostrov - EP11

Příspěvekod hozu » 21 úno 2017, 11:26

Já teda musím říct, že raději bych asi tři vyhozený lidi než nějakou obdobu RI. Jako, přiznám se, že díky tomu překladu jsem trochu ožil z představy, že by to snad mohl být spíš EI, ale bylo to bohužel jen názvem. Každopádně to ale nutně neznamená, že by to směřování hry muselo dopadnout zle. Zůstali tam stále hráči, co se projevili herně docela zajímavě, tak snad to pak nepokazí ten produkční finiš. Ta první půlka byla fakt až překvapivě parádní. Docela mě zatím baví Marek.

ItalianManiac píše:Source of the post Klidně ať dojde daleko, ale hlavně žádnou výhru prosím! Takhle hloupoučkého vítěze snad nikdy neměl ani US Survivor :cry: :D

No nevím, pokud nebude močit do bazénu, tak si myslím, že status nejhloupějšího vítěze je stále v bezpečí v Americe :D. Ale osobně bych taky raději někoho jiného. Petra docela baví, ale zas až tak ji neprožívám, aby mi to přišlo nějak k popukání ji vidět jako vítězku.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Robinsonův Ostrov - EP11

Příspěvekod Rendy » 21 úno 2017, 18:52

- já už se těšil, že je panbíčkářka venku a ona má další šanci
- já už se těšil, že bude Nika venku a ona se dostala dál a teď bude ta zakomplexovaná vychrtlá špejle dávat sodu Petře
- Petra několikrát překvapila :idea: a southpark pobavil :D
- Marek zase dělá zbytečně ramena ohledně toho, že se někdo chopil organizace. No upřímně, nechtěl bych se dívat na kmen, kde se toho nikdo ze strachu nechopí a všichni tam budou čumět na hromadu posekaného bambusu
- Martin opravdu nemusel říkat, že je Marek sympouš, zbytečný terč, je to opravdu zbrklouš, což se ukázalo i na soutěži

Obrázek

Obrázek
Obrázek

Jaku57
Příspěvky: 5
Registrován: 14 úno 2017, 09:36

Robinsonův Ostrov - EP11

Příspěvekod Jaku57 » 21 úno 2017, 19:08

Já už se těšil,že vypadne ta koza Nika.
Nevím proč tam pořád cpou tu hudbu.

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Robinsonův Ostrov - EP11

Příspěvekod kata_rina » 21 úno 2017, 20:01

Zajímavá epizodka. Stále si myslím, že RO je skvěle rozjetý! A kupodivu mi nevadilo ani "vyřazení" tří lidí. Zpočátku jsem se bála a připadalo mi to dost nefér, prostě jen tak vykopnout tři lidi, ale jak už tu bylo psáno soutěž nebyla o fyzičce :idea: a vytvoření RI takhle po sloučení se mi jeví jako zajímavý prvek (a to jsem ho v us verzi nenáviděla), hlavně že ženy nevypadly jen tak, mají šanci zamakat a dostat se dále. Stále je tu ale velký ? a to v podobě konce. Slovenskou verzi jsem nakonec rychle prolítla a potěš koště jestli česká převezme stejný způsob konce :roll: Závěr, který by pohřbil celou slušně rozjetou show...

Když jsem se zmínila o slovenském Ostrovu. Můžete mi vysvětlit jak to, že byl Yury nakonec v porotě??? :?

Přišli mi, že se Marek při slučování docela prořekl, když se ho moderátor ptal na různé otázky. Někomu by mohlo docvaknout, že si věří, ví, že má dobrou pozici... A to potvrdil i rozhovor s Martinem, který polichotil jeho egu :D U Martina nevím co myslí vážně a co je vtip :D šíleně mě baví svými hláškami prej "doufal jsem, že si ho budu moct doma pověsit na obraz" :lol: Stejně vtipná je Petra, ale zdá se mi, že vtipná být ani nechce, jen to takhle prostě vyzní :lol:

Fandím domácím David, Jakub (konečně dostal nějaký prostor na kameře), potom Marek (který by měl trochu zvolnit jinak ho hra pohltí a to bude špatné)
Baví mě Marek a Petra
Ven: Nika!!!

Mílo, kdy dostaneš víc prostoru? Je vidět, že hru znáš a víš jak hrát, ale nějak si na tebe nemůžu udělat názor. Neber si to osobně prosím!
Obrázek

Uživatelský avatar
milosbrt
Příspěvky: 41
Registrován: 05 pro 2016, 12:48
Nejoblíbenější série: Micronesia
Nejoblibenější hráči: James

Robinsonův Ostrov - EP11

Příspěvekod milosbrt » 21 úno 2017, 21:02

Pro mě osobně asi nejsilnější díl... jasně že jsem brečel, neudržel jsem to, tak moc jsem si dával se svýma rozklepanýma rukama záležet na základu, že jsem složil až jako poslední a prošel, díky bohu. Každopádně neprošla moje aliance, což byla Lucie, Terka a Tereza, u které jsem si byl jistý, že jí dostanu na svou stranu a byl to přesně člověk, kterého jsem potřeboval. Teď mám pouze Davida a na to, jak moc jsem si věřil ve sloučení a měl našlápnuto, začínám po této hře od začátku. Držte palce!
Instagram / milosbrt
Facebook / Miloš Brt
YouTube / milosbrt

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Robinsonův Ostrov - EP11

Příspěvekod Rendy » 21 úno 2017, 21:16

To je pravda, skládat tuhle piplačku, nic moc, když před sebou člověk vidí vyřazení :D to není jako oproti tomuhle sranda solo hra s Petrou pár epizod zpět :)
Obrázek

Ultagio
Příspěvky: 20
Registrován: 12 úno 2017, 21:54

Robinsonův Ostrov - EP11

Příspěvekod Ultagio » 21 úno 2017, 22:48

- radovan vie skladať komplikmenty par exceláááns
- uznajte, že my sme mali lepšiu hostinu: bolo alko pivo :beer: aj tak sme nezvládli viac než 3 a vlastne už s prvým bol problém
- viem, že Petra má sebavedomie určite veľké, ale to prvenstvo jej prajem z herného sebavedoma, snáď jej do vydrží aj pri konfrontácii s čoraz viac svojráznou Nikou
- Určite lepšie použitie RI ako u nás, presne opačny model: RI od zlúčenia (prečo to naši nekúpili aspoň takto :cry: ) verím, že vrátiť sa do hry bude mať možnosť len jeden človek
- RI je podľa záberov na druhej časti pláže (kam sa chodili robiť vyjadrenia) na ktorej prebýval slovenský Asul, spoznávam hraničný figovník, skaliská a vlastne celkovo pláž

Dejvy píše:Source of the post Kika, ale potom aká to je licencia keď si dáni vedeli prispôsobiť hru a boli bez TC? Tým pádom sa dá s pravidlami hýbať nie?


Skôr by som to chápal tak, že kupiš licenciu, ale je ti ponúknutých X herných modelov, môžeš si ju vyskladať (počet hráčov, dejove zvraty, aktívny RI, ICH: stavbou náročnejšie a pestrejšie a boli väčšinou rovnaké a zastrešovali ich hlavne holandania, RCH: boli konštrukčne jednoduchšie a vyberali a spravovali si ich regionálne štáby... aspoň tak som počul :D )ako sa ti pozdáva.... možno majú aj katalóg :D Máš chuť na pivo a predavačka ti ponúkne, že si môžeš vybrať: 10tku, 12tku, nealko, ipu, tmavé, čerešňové... ale furt je to pivo :beer: ale zas nie každe Ti chutí :vomit:

po 11 častiach:
sympatie: Jakub, Terka, Martin, Petra
aktuálne bez citov :D k: Mila, Tereza, Nika, Zdenek, Marek, Radovan
trošku averzie: Dávid, Lucka

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Robinsonův Ostrov - EP11

Příspěvekod lacSzlo » 21 úno 2017, 23:15

Míla: No, říkal jsem si, že to bez Terky a Lucie asi bude teď mít Callao dost těžký, věřím, že ty, Radovan a David spolu podržíte, ale teď je otázka, jestli se vám podaří pohlídat Martina i Petru zároveň, což si nejsem jistý, že je úplně reálný... Ta čtyřka z Tabonu rozhodně působí mnohem pospolitější a hodně se bojím, jak to bude dál. Martin očividně vykazuje tendence flipnout a Petra, no, tam asi bude záležet, jestli se před kmenovkou jako poslední pohádá s Nikou nebo s Radovanem.

Co se týče modré Terezy, je škoda, že nezjistíme, jestli by držela s Tabonem nebo flipla ke Callau, dost by se to odrazilo i na tom, jak bych jí pak bral jako hráče, zda by byla season ruiner nebo savior, takhle nadále zůstává... no, Tereza. :D
(?)

Kalam
Příspěvky: 68
Registrován: 03 říj 2015, 10:38

Robinsonův Ostrov - EP11

Příspěvekod Kalam » 22 úno 2017, 01:48

Hodně jsem se od minulý ukázky na další díl bál co teď přijde a hodně jsem se modlil, aby to nepřišlo.Stalo se,tři lidi vyloučený bez kmenovky,totální nesmysl.Trochu to zachránil ostrov vykoupení či co,ale jenom z důvodu, že maj aspoň nákou šanci se dostat do hry,když byly takhle stupidně vyloučeny.Jinak ostrov vykoupení neuznávám, když tě vyřaděj na kmenovce tak se máš pakovat domů nebo se válet v ponderose....Takže tohle pro mě malinko zklamání.Naštěstí v tý hlavní hře zůstalo dost zajímavejch hráčů.Minimálně Marek,Míla,Martin,Jakub a Zdeněk nejspíš viděli americkýho survivora a vědí o čem je survivor.K tomu na minulý kmenovce, když Marek se Zdeňkem vysvětlovali Bidlovi jak se tahle hra hraje,těsně před tím než ho vyloučili, tak to zároveň vysvětlili i Nice,takže by se taky mohla probrat a začít hrát...Petra je herně totálně mimo a nevěřím že kdyby se dostala do finále tak fanoušci hry jako Marek,Zdeněk,Míla by jí dali hlas.Ale south park/jurskej park to nemělo chybu...Radovan překvapil jak rychle šel ukecávat Terezu a věřím že si jí na svojí stranu získal.Markovi už nevěřila a utekla by z menšiny....Markovi fandím nejvíc,je to frajer.Má občas silácký řeči, ale mě to hrozně baví.Ve hře musí bejt aspoň jeden zloduch,jestli on si nevzal inspiraci v Russelovi...akorát víme jak dopadl Russel,perfektní taktická hra,tragická sociální hra...Joo baví mě to,přeju si aby to bylo dobrý a byla další řada,ale začínám mít obavy jak to celý dopadne.Snad to nedopadne jako ta slovenská sračka Ostrov jak tu píšete....

Uživatelský avatar
Nerd
Příspěvky: 33
Registrován: 26 srp 2013, 11:54

Robinsonův Ostrov - EP11

Příspěvekod Nerd » 22 úno 2017, 04:27

Předělávka do Redemption Island po sloučení? K tomu není co říct. Obrovské zklamání. Jsem zvědavej, jak se budou vyvíjet aliance. Myslím, že exCallao spolu držet nebudou, což je dobře, protože nejsympatičtější členy mi odlifrovali na RI a zůstal mi tam jenom Radovan…

Po 11. dílech
Fandím: Lucka, Radovan, Terka, Marek, Nika, Tereza
Ven: David, Míla, mentálně zaostalá Petra
US SURVIVOR TOP: Richard Hatch, Jerri Manthey, Rob Cesternino, Sandra Diaz-Twine, Jon "Fairplay" Dalton, Amber Brkich, Rob Mariano, Eliza Orlins, Stephenie LaGrossa, Rafe Judkins, Cirie Fields, Parvati Shallow, Yul Kwon, Todd Herzog, Amanda Kimmel, Courtney Yates, Jessica Sugar Kiper, Kenny Hoang, Stephen Fishbach, Erinn Lobdell, Natalie Anderson

Yaka
Příspěvky: 35
Registrován: 13 led 2017, 16:52

Robinsonův Ostrov - EP11

Příspěvekod Yaka » 22 úno 2017, 08:53

Hmm soutěž s vyřazením je opravdu divný výmysl.. RI v originální verzi byl v drtivé většině případů představen ihned v začátcích soutěže a soutěžící na něj byli posílání z kmenové rady. To mi přišlo smysluplný celkem - zavedení v polovině soutěže a ještě takovým podivným způsobem přes nějakou hru jako že fér pro všechny je dost zásadní zásah, pro mě poměrně zbytečný.

Je to zajímavé - existuje tady prostě osvědčený, fungující koncept a vždycky se najde někdo, kdo má potřebu ho měnit zřejmě pro vlastní pocit, že to jako bude lepší, nicméně to samozřejmě lepší není. Ta historka o dánech a celé hry bez kmenových rad to je teda úplně úlet.

Pozitivní věcí je - že na RI se defakto dostaly opravdu tři slabší hráčky a nestálo to zbytečně místo někoho zajímavějšího, to beru jako pozitivní i když to byla spíše náhoda. No uvidíme jak dál, počty to bohužel nevychází takže lze očekávat nějaké větší vyřazování poměrně brzy. Přeci jenom vyházet soutěžící až ve chvíli, kdy jich bude 5-6 už by mi přišlo hodně nefér.

Tak uvidíme jak dál.

BTW je škoda, že nikdo nehraje s Petrou, pořád je to hlas, který se počítá + dotáhnout ji sebou až do konce je vlastně "win" strategie. Ale třeba to ještě někdo zkusí, přeci jen je na to ted po sloučení ideální moment.

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Robinsonův Ostrov - EP11

Příspěvekod brninho » 22 úno 2017, 12:33

Aneb jak si zbytečně pošpinit docela fajn zpracovanej projekt..Nechápu vůbec tu potřebu aby (a to narážím i na US verzi) bylo ve hře tolik hráčů, z toho to částečně pramení, poslední Survivory máme nahuštěný finálový epizody klidně se šesti hráčema, blázinec, ale aspoň se v nějákých mezích dodržuje nějákej základní princip hry, tohle vyřazování mě zklamalo, snad nedojde na úplný finále ve slovenském stylu, útěcha je že tam jsou nějáký nuance :) Jinak s odhlédnutím od tohohle kočkopsa (moje hojně užívané slovo v diskuzích k Ostrovu) byla epizoda fajn, nějákej strategy talk Marka a Martina, stejně tak překvapivě Radovana a Terezy..Ale zase bych se oslím můstkem dostal k začátku příspěvku, škoda slov, budu se snažit na to zapomenout a jestli to bude za celou sezónu jediná taková bota a dění bude plus mínus stejný, nejlépe ještě vygradovaný, tak se ode mě RO dočká určitě příznivýho hodnocení :)
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)


Zpět na „Robinsonův ostrov (CZ)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti