Robinsonův Ostrov - EP12

2017 - TV Nova
Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Robinsonův Ostrov - EP12

Příspěvekod brninho » 16 úno 2017, 10:43

22.2.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
sirek
Příspěvky: 73
Registrován: 26 črc 2015, 15:55

Robinsonův Ostrov - EP12

Příspěvekod sirek » 22 úno 2017, 23:01

Kmenová rada je kde? A viděl jsem v ukázce další soutěž?! To to mají v plánu nacpat někam doprostřed. No, snad nebudou odteď jen eliminační soutěže, nebo nějaká taková chytrá věc. Ta chybějící kmenovka na tom byla znát, se to dost vleklo... Bože, to začalo tak dobře, snad nepřichází chyby.

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Robinsonův Ostrov - EP12

Příspěvekod Pietro » 22 úno 2017, 23:19

Čecháčci objevili R. I. :D Bůh žehnej kvalitě série už kvůli osazenstvu RI. (RI komentuju až dneska - byl víc vidět)

Soutěž jasně na výdrž. Očekával jsem obě holky hned jako první dvě venku - překvapily.
V době, než mi vyletěla Barča, jsem nějak Petru neměl v oblibě - je nutno si upravit názor, je to dokonalý funny element a člověk vyloženě čeká, co zase vyvede. Jen kdyby byla víc snášenlivá s ostatníma. Navíc má funkci extra hlasu, kdyby náhodou někomu scházel. Utáhnout se dá myslím i na vařenou nudli.

Nějak hledám nového favorita a ne a ne si vybrat - Barča je venku, pak alespoň krajan (tj. Plzeňák) Bidlo - -> je venku..., snad Niky, nebo "náš člověk" (tj. Míla)?? Asi nejspíše oba dva. :) Naopak by mohli jaksi zmizet Zdeněk a Martin + obyvatelé RI. Skromné přání diváka. :oops:

A všímavec se ptá - kde je kmenovka? :shock:
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
jason voorhees
Příspěvky: 28
Registrován: 28 úno 2014, 12:08

Robinsonův Ostrov - EP12

Příspěvekod jason voorhees » 23 úno 2017, 01:03

Kmenovku asi omylem vystříhli ?! Soutěž výborná, akorát škoda že to tam někdo nevystřih až nahoru na "van Damma" :D . Pindulína opět pobavila, já tu holku žeru ! ...no a jsem teda opravdu zvědavej, jak se to celý bude vyvíjet po stránce strategický, zatim jsem z toho trošku jelen a nedokážu to teda vůbec odhadnout, což mě baví ! No a taky moc necháu že se někdo "neujme" Petry, vždyť by stačilo bejt na ní hodnej a udělat z ní trochu hérečku a člověk by měl rázem dvojhlas.
Ostrovem vykoupení Nova zabila dvě mouchy jednou ranou : a) vyloučení 3 lidí najednou nevypadá tak blbě a za b) ušetřili na Ponderose ;)

ps: Novotný de taky nahoru, akorát ty pozdravy a loučení by moh trochu líp vychytat...

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Robinsonův Ostrov - EP12

Příspěvekod cihi » 23 úno 2017, 02:18

dnesek me bavil o dost min jako predesly dily.... ztratilo to totiz tempo

Ostrov vylouceni me zacina iritovat... sklouzava to tam totiz jako u Slovaku k "VyVolenym v dzungli" a to je nuda (chybi jen mag*r ala Riso)

kazdopadne Marek zatim vyborna hra - jak to tak vypada... tak mu veri skoro kazdej... takze uvidime jestli to nepos*re sam nebo mu to nepos*re nejakym uzasnym anti-Survivor "zvratem" produkce

uz takhle zbyvalo malo dilu na to... aby se stihl vyloucit dostatek hracu a oni jeste tento dil kmenovku vynechaji :fuck: to zavani proste pr*serem jako hovado

prvni polovina RO vyborna - ted se obavam... ze to diky ruznym "inovacim" pujde strme dolu

kispin
Příspěvky: 65
Registrován: 19 zář 2013, 11:08

Robinsonův Ostrov - EP12

Příspěvekod kispin » 23 úno 2017, 08:09

Diel ako taký komentovať nebudem, bola to ťažká nuda. Pri obrazovke ma udržala akurát nostalgia a sledovanie záberov z nášho Asuláckeho ostrova ( ostrov vylúčenia ). Bohužiaľ som čím ďalej tým viac presvedčená, že záver bude rovnako epicky do... ako náš ostrov. čo sa týka hráčov, tak po včerajšom diely David stratil aj tie malé sympatie čo u mňa mal. Reči o férovosti a neintrigovaní ma extrémne iritujú najmä, keď ten človek robí presne to isté. Naozaj neviem, čo je férové na snahe dostať ďalej hlavne fyzicky silných hráčov. A tí slabí čo? Tí nemajú akože právo vyhrať? To je spravodlivé? Každý hraje ako vie. Takže reči o spravodlivosti a férovosti, ak sa s niekým dohadujem o tom koho a kedy vyhodím sú bullshit. Ešte aj svätý Colby podrazil Jerri, táto hra sa bez aj malej intrigy hrať nedá. Momentálne, čo sa týka hry tak vedie Marek, som zvedavá, čo vymyslí Martin a myslím, že by nás mohla ešte veľmi prekvapiť Nika.

Jerremy
Příspěvky: 19
Registrován: 06 pro 2015, 06:49

Robinsonův Ostrov - EP12

Příspěvekod Jerremy » 23 úno 2017, 08:14

Je streda a kmenovka nebyla... :fight: :cry: Jestli zacnou byt kmenovky v pulce dilu, tak budu velice nespokojen ...
Pritom stacilo zkratit cast "ze zivota trosecniku" (i kdyz RI me teda bavil vice, ty holky si s tim poradili celkem dobre)
Fascinuje me, jak za Markem vsichni chodi ... a uz se tesim az Davida, ktery se chysta hrat "cistou" hru, hezky Marek podrazi :)

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Robinsonův Ostrov - EP12

Příspěvekod brninho » 23 úno 2017, 10:15

No, sloučení produkce těžce nezvládá, resp. nevim proč takhle ztratili hlavu, naštěstí to tahají nahoru samotní soutěžící, takže je to tak 50/50, takže přecijen rozdíl oproti Ostrovu kde v tuhle chvíli zbyla v dobré pozici jen Kika, jinak samí dobroseři Davidova typu. Tak čtvrtinu epizody zabral konflikt Petra-Nika, kterej se klidně mohl vejít do minuty, neměl bych s tím problém. Ostrov vyloučení mě taky moc nebere, přijde mi zbytečný tomu věnovat tolik času, ta kmenovka prostě tuhle epizodu měla být..Takhle se to divně sáčkuje, chápu to tak, že bude i druhá soutěž o imunitu a TC až příští středu..Nemám z toho dobrej pocit a za téhle konstalace to docela přeju i tomu Markovi, kterýmu tu pozici dává David na stříbrným podnose, věčná škoda si to nesebrat..Z toho co vidím to vypadá hrozně jednoduše- David mu nabídl dva první vyloučené, kteří tak jako tak nebyli v alianci Tabonu, zbývá sedm, většina 4-3, OV neberu vůbec v potaz. Začínám být zklamanej, Nova to rozjela dobře, moderátor mi pak už byl volnej, ale jestli se nechají inspirovat Ostrovem a nedejbože se ho ještě snažit v počtu zbytečností dohnat, tak zdarec..
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Robinsonův Ostrov - EP12

Příspěvekod Lamik.lamity » 23 úno 2017, 10:28

Se těším, až to příští díl dopadne tak, že bude další vyřazovací soutěž, které se však nebude účastnit David, jakožto vítěz imunity ze středy. Kdyby to tak dopadlo, ani bych se tomu nedivil, i když silně doufám, že tomu tak nebude
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

Robinsonův Ostrov - EP12

Příspěvekod Dejvy » 23 úno 2017, 13:07

K tejto epizóde :shock:

O čo tej Nove ide ked mi namiesto divácky najviac zaujímavej časti - TC, ukazuje nejakú Terku ako sa pol dňa rozhoduje kam položí drevenú bedničku? To naozaj? :down:

Velké, velké sklamanie. Rozbiehalo sa to super, naozaj ma to bavilo a tešil som sa na zlúčenie, ale teraz to každým dielom ide dole a bojím sa, že to ešte nie je všetko. Dopozerám to nech už len z úcty k Mílovi ktorému naozaj fandím a som mu vďačný, že nám tu prináša iný pohľad na hru.

David sa mi znechutil na totálku, ako tieto kecy, že urobíme to tak aby sme boli všetci čistí a prejdeme až do finále to nech si nechá pre študentov. Marek je v podstate jediný kto tam momentálne ťahá nitky a má to v rukách, viac by som samozrejme chcel počuť od Mílu, ale Nova tam musí nacpať nejaký pol hodinový nezmyselný súboj Petra vs. Nika a potom babské naťahovačky na OV.

Veľmi slabý diel. Fandím: Marek a Míla.
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

aqmel
Příspěvky: 70
Registrován: 27 úno 2014, 11:01

Robinsonův Ostrov - EP12

Příspěvekod aqmel » 23 úno 2017, 14:08

po super zacatku se pribeh taktiky a intrik strhavá do cernych zon fustrace a pláče -

hrozne protahovani hrozná nesouvislost vztahu a intrik ,suskandy taktiky -nevim proc amici kdyz vlastni novu tv nejak jim neporadili jak sestrihat 50 min dil aby to melo patu a hlavu -kazdy matematik ne velike urovne si uz mohl vypocitat za takym tempem se to protahne az nekam do cervna a uplne clovek se vtom ztrati o co go.

Arrioso
Příspěvky: 4
Registrován: 17 led 2017, 19:51

Robinsonův Ostrov - EP12

Příspěvekod Arrioso » 23 úno 2017, 17:33

Čekal bych že v tak pokročilém stádiu hry už se bude produkce více zaměřovat na taktizování...opravdu mě to už nebaví se pořád dívat jak furt něco staví, leží nebo hledají jídlo pořád a pořád dokola...Chybí mi tam trochu toho intrikování :-?

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Robinsonův Ostrov - EP12

Příspěvekod kata_rina » 23 úno 2017, 18:53

Tak tenhle díl si moc neošéfovali. ICH bez TC ... :cry: A dle ukázek se zdá, že ještě proběhne soutěž o odměnu a pak až se možná půjde na TC :? V ukázkách, pokus se mi nezdálo, byli všichni ...
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Robinsonův Ostrov - EP12

Příspěvekod Rendy » 23 úno 2017, 22:07

- co to jako bylo? Díl tedy opravdu dost nuda, na tom by měla Nova zapracovat. Konec bez TC, to tu snad ještě nebylo. Chataření na ostrově mohlo být o mnoho minut kratší a TC by se tam vešla
- zachraňují to soutěžící, kamera mě baví a hudba
- David mi pořád připadá, že je těsně před kolapsem a hle jak se tam činí s dobroser taktikou :D
- jak už tu bylo několikrát řečeno, také se divím, že Petru všichni takhle v podstatě ignorují

Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Robinsonův Ostrov - EP12

Příspěvekod cypher.eu » 24 úno 2017, 00:19

To je zajímavé, mě ten díl nějak neiritoval (oproti ostatním), asi si užívám spousty záběrů na život v kmeni, které mi chybí v Survivoru posledních pár let (v podstatě by se dalo říct od příchodu jistého R.H.)... už jsem taky smířenej s tím, že konec bude v duchu soutěží místo kmenových rad, což samozřejmě srazí kvalitu jinak celkem dobře rozběhlé CZ verze. Dokonce mi ani nevadila ta strategie Davida, je od pohledu takovej alternativní, nebo jak to říct (nemyslím to ve zlým). Nakonec stojí za zmínku i dění na Exile Islandu, kde spolu trojice žen ne zrovna vychází, obzvlášť Terka se až nějak moc vzhlíží v Radovanovi :mrgreen:

Klobouk dolů před Radovanem a Davidem v soutěži o imunitu, jak podotkl Radovan, drželi se dýl než většina mladých kluků, i když podle mě někdo z nich slez dobrovolně, aby nebyl terč.. Takovej Míla či Martin nevypadali tak vyklepaní a na pokraji sil, jako ti co drželi až do konce... :smile:
Završením Survivora měla být 40. řada

Andreas
Příspěvky: 1
Registrován: 24 úno 2017, 08:48

Robinsonův Ostrov - EP12

Příspěvekod Andreas » 24 úno 2017, 09:02

12. Dil zabery "ze zivota kmenu" mi nevadi, nastvalo me akorat rozlozeni jedne dejove linie do 3-4 dilu. To uz je moc. Po spolknuti pilulky RI, neboli exile islandu jsem si rekl, ze alespon nebudou nudne pondelky a ze v Po bude duel RI a ve stredu kmenova rada Mayonu. A ejhle...ani jedno neni pravda. Tak jsem se dal rozhodnul nepredikovat reziji, ale zamyslet se nad denim na ostrove :D a takhle to nejak vidim ja..

Kmen Mayon - dle predpokladu, kmen Callao neni jedna velka stastna rodina jak se mnohym mohl jevit do slouceni, diky absenci kmenovych rad. Davidovi zustal z puvodni aliance jenom Mila, Terka i Lucie jsou pryc. Musi tedy hledat cestu dal. Spojeni s Radovanem dava smysl, dal ma sanci jedine u modrych. Od tv to vypada smesne, ale chapu ze Marek prozatim pusobi na vsechny cervene (krome Martina) jako hodny, loajalny a tichy hrac v ustranstvi. V podstate se neznaji, zili na ruznych ostrovech a na rozdil od Zdenka a Niki, Mareka nebylo vubec slyset, nebo videt v jakekoliv roztrzce. Pusobi tak na ne duveryhodne, coz byl koneckoncu jeho cil. A tak David podnika svoji zrejme osudovou chybu a podava si ruku s Markem. Zaroven u vsech rozhovoru bedlive nasloucha Markova leva ruka Nika...

Marek - hned v uvodu hry nam na kameru rekl, ze chce hrat strategii sede eminence a z ustrani tahat za spravne nite. Zatim se mu to dari mimoradne a to jak diky vlastni socialni inteligenci, tak i diky hracske nevyzralosti spolusoutezicich. Jeho aliance Marek, Zdenek, Nika bude zrejme definitivne doplnena o Jakuba s prilezitostne vyuzitelnym hlasem Martina. Je momentalne mooc dulezite, jestli Marek odkryje karty pred D hned na nejblizsi rade a vylouci Radovana (Milu), nebo dotahne svoji hru do dokonalosti tim, ze spolu s Davidem ted vyhodi Martina/Petru a pak uz nema problem postupne odstranit Davida, Milu i Radovana diky precisleni. Zaroven by pak mel mnohem lehci praci blinsidnut Davida i s jeho skrytou imunitou.

Mila - je docela mozne, ze diky Davidove imunite pochopi, ze je na rade a bude se snazit o zcela novou hru. Ocekavam od nej pokus o spojeni s Markem a spol. , nebo s Martinem, Jakubem a Petou. Rozhodne si vsak myslim, ze nezustane cekat na osud, ale pokus o hru uvidime. Je to fanda survivoru, neco zahraje.

Peta -nejvetsi otaznik..kam se prikloni, kdo si ji uvaze..nebo bohuzel kdo se rozhodne nevyspytatelnou, i kdyz divacky zabavnou osobu radeji eliminovat. Svoji nestalosti si tentokrat zrejme koleduje o vyhazov. Ma ji v planu vyhodit David a zaroven je temer nepouzitelna pro Marka. Zatim nejvetsim Markovym taktickym triumfem by bylo naoko dodrzet smlouvu s D, vyhodit prave Petru, nebo Martina. David by pak byl spokojeny ze Marek drzi slovo, a na pristi rade by ho pak Marek mohl lehce vyradit ze hry i s imunitou v kapse. Sorry Peto, bavis me, ale tak mi to vychazi. Na jeji zachranu ale hraje velke plus, ze Petu nikdo nevnima jako hrozbu do finale.

Martin - hraje vabang, neni nikde pevne zahaknuty, premysli strategicky. David byl jeho prioritou, ale ma imunitu. Jako svoji druhou nejvetsi hrozbu oznacil kdysi Marka. Zahlasuje za Radovana/Milu spolu s Markem a spol dle planu, nebo se da dokupy s Jakubem, Radovanem, Milou a treba Petou se pokusi Marka vyradit ze hry ? V poslednim dile nebyl dostatek vstupu s Martinem na presnou dedukci, ale tak nejak by mohl uvazovat.

RI, neboli exile island
Terka klobouk dolu za energii, snahu, dovednosti. Skoda, ze nestihla toho ukazat vic v hlavni hre, mohla byt zajimavou hrackou i po takticke strance.

Uživatelský avatar
4ronRalston
Příspěvky: 13
Registrován: 18 led 2017, 20:34

Robinsonův Ostrov - EP12

Příspěvekod 4ronRalston » 25 úno 2017, 06:16

Tato epka se myslím dost podařila. Faktor přežití, rozdělávání ohně, kdy to člověk holkám fakt přeje a jde vidět, že to není jen tak,.. Kupodivu se produkci i hudba náležitě povedla. Ale hlavně soutěž o imunitu byla výborná, nová jestli se nepletu (sk ostrov mi nic neříká). Na Radovana jsem teda hleděl, už jen během rozcvičování se... jako palec hore, podcenil jsem "starého" cápka. Na druhou stranu Míla to dobře zkundil :D ty vole!! (na tom co píše Paul Wade něco bude). Ke konci jsem se divil, že si David nebo Zden nerozbili držku o schůdky - věřím, že oba se na účast připravovali nemálo, protože to co předvedli... klobouček.

Ondřej je furt hrozný, snad jen ne už tragicky hrozný. I když progres během těch pár ep vidět jde, do potenciální druhé řady bych uvítal někoho jiného, kdo se pro to víc narodil,bude tím víc žít a prožívat to s nima. Hlavně spláchnout do budoucna idiotský scénář, který fakt nepomáhá, a nechat moderátorovi volnou ruku, pokud už se teda vžije. Chápu, že to není pro Ondru jen tak na poprvé, ale furt si říkám, co za větší dřeva na castingu muselo být :)

Zdá se mi, že před touto epkou na Nova ve zprávách při úvodu upoutávky říkali, že "dnes dojde na vyřazování".. To někdo trochu nevychytal.

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Robinsonův Ostrov - EP12

Příspěvekod brninho » 25 úno 2017, 11:56

4ronRalston píše:Source of the post Kupodivu se produkci i hudba náležitě povedla. Ale hlavně soutěž o imunitu byla výborná, nová jestli se nepletu (sk ostrov mi nic neříká)


S první částí souhlasím 100%, to si vždycky říkám při sledování RO že tu hudbu musím pochválit a vždycky na to zapomenu, tady to klidně snese srovnání s US sériema bez Landaua, před odvysíláním první epizody jsem se bál podmazu z Ostrova, kde pořád hrála taková dramatická hudba i před třeba odlehčenými záběry, hrozně mě to iritovalo, tady si dávají záležet vyloženě podle typu záběrů jakej podmaz tam vloží..
S druhou částí souhlasím tak napůl, obecně jsou IC na výdrž bezva, ale u téhle konrétně hrála možná větší roli než samotná výdrž hrozba toho že když prostým vysílením spadnu, tak si solidně nabiju o celou tu konstrukci, tady nám snad nikdo neřekl proč odpadl, ale ve slovenské verzi minimálně polovina prohlásila že už radši seskočili dobrovolně protože se prostě báli, zajímalo by mě co k tomu případně řekne Míla, myslím že to byl ten typ odstoupení :)
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
Zeck
V.I.P.
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 16:52
Nejoblíbenější série: x-x-x-x-x-x-x
S07 Pearl Islands (2003)
S16 Micronesia (2008)
S20 Heroes vs. Villains (2010)
Nejoblibenější hráči: x-x-x-x-x-x-x
Boston Rob (S04/S20)
Jonny Fairplay (S07)
Grant Mattos (S22)
Nejméně oblíbené série: x-x-x-x-x
S29 San Juan Del Sur (2014)
S26 Caramoan (2013)
S24 One World (2012)

Robinsonův Ostrov - EP12

Příspěvekod Zeck » 25 úno 2017, 19:25

K posledním 4 epizodám:

Sloučení nastalo zbytečně brzy, soutěž o "potvrzení" účasti ve sloučeném kmeni je asi ta největší píčovina, která někoho mohla napadnout. Redemption Island je zlo, nesnáším ho díky Probstovi, nemusím ho ani tady, natož když se na něm ocitnout hráči bez jediného obdrženého hlasu na kmenovce. Na druhou stranu je tohle zlo asi jediná možnost jak z pohledu Novy udržet elementární náplň epizod, protože to, co se v Survivorovi sfoukne během jedné epizody, to je zde ve dvou - dokonce ve třech (v posledních dvou epizodách nebyla kmenovka). Díky tomu má RI až nechutně velký prostor a krom přípravy večere z banánů nemá co ukázat, přesto to ukazuje. To je ovšem problém Novy, která místo aby poslala tři hráče na RI, mohla udělat více kmenovek v základní fázi soutěže a ty hráče eliminovat spravedlivě, divák by navíc měl tři zajímavé epizody s kmenovou radou, místo aby končily soutěží o nepodstatnou odměnu. Tohle rozhodnutí nějak nepobírám, nehledě na to, že je nespravedlivé k samotným hráčům. To krásně deklaruje fakt, že naprosto vylízaná Petra tu soutěž vyhrála, lidi, kteří jí táhli na zádech až do sloučení v ní neuspěli. Zkrátka neexistuje univerzální a spravedlivá soutěž, která by dokázala oddělit zrno od plev a potvrdit hráčské kvality jednotlivců a opodstatnit jejich herní pozice, vždy bude někomu nadržovat, stupidní Petře tentokrát, Mílu, Marka a Radovana málem stála účast ve hře.

Radovan mě začínal bavit, pak mě bavit přestal přesně ve chvíli, kdy tam na ostrově hystericky a zcela vážně zařval: "Chovej se jako běloch!". Podobné Slušné Čechy čtu na polovině internetu, rád bych toho byl ušetřen alespoň při instantní zábavě u sledování české verze Survivora, jeho zoufání nad neschopnými civilisty je ale perfektní oslí můstek k Markovi. Ten je všechno, jenom ne civilista. Už mě celkem nudí ta jeho chladná a permanentně kalkulující póza hráče, ačkoliv hraje na papíře přesně podle norem, není tam vůbec nic z jeho osobnosti. A jak o sobě celkem překvapivě zjišťuji, samotné herní kvality jsou mi jedno, pokud nejsou podpořené fandění osobnosti daného hráče. Sympatie by si u mě jistě Marek našel, pokud by byl alespoň jednu vteřinu Marek a ne "bezchybný" hráč. Ostatně, jeho přirozené sympatie jsou jediným důvodem, proč se za ním všichni doslova plazí na kolenou a okamžitě mu sdělují naprosto všechny své plány a výhody ve hře, být pak mimo obraz hry je téměř nemožné. Škoda, že Nova pouští do vysílání jen jeho chvástání a ten zbytek (který působí právě na spoluhráče a protihráče) neukazuje. Herně ale nemusel provést skoro nic, u něj fakt hraje největší roli vzhled a hraný úsměv, který mu odemyká dveře tam, kde by pro 150 kg kluka jeho věku byly zamčené, je to tedy spíše manipulátor, než hráč. Fascinuje mě, že ho nikdo nevyhodnotil jako největší hrozbu ve hře. David je pro mě objev sloučení, ještě než nastalo tak vypadal, že pojde hlady a depresí, po něm neskutečně ožil, vyhrál dost náročnou soutěž a navíc je aktivní i co do strategie. Ovšem, obávám se, že když vyslepičil plány na vyhazov hráčů v následujících dnech Markovi, pohřbil svojí vlastní šanci na úspěch. Pro průběh hry by bylo vynikající, pokud by Marka prohlédl právě on, protože pak by to zaručovalo fakt skvělou herní přestřelku, pokud ho neprohlédne, je po zábavě. Petra je inteligencí zhruba na 12 letech, ta se nenávidět snad ani nedá, je prostě hendikepovaná a tak se k ní musí přistupovat. Paradoxně s ní umí nejlépe mluvit ignorant Radovan, který se s ní baví jako s vlastní pětiletou dcerou a to je patrně jediný způsob komunikace, kterou je ochotna pochopit a ocenit. Nika je asi jediný hráč této řady, kterého fakt nemusím, ta bezbřehá arogance a neskutečná pyšnost, ačkoliv není na co. Zdeněk chce hrozně hrát, ale neumí to, sociální hra je z jeho strany strašná, šanci bude mít maximálně přes soutěže. Martin mě zklamal, čekal jsem od něj nějakou "akci", cítil jsem v něm ochotu otočit hrou, ale pokud tři minuty po sloučení (opět) Markovi vykecá naprosto všechno, navíc si tam vzájemně imaginárně přeblafnou ptáky, že tomu druhému by to dali ve finále, pokud by tam nebyl David (aniž by znali vlastní hry), je to spíše naivka, ne hráč.

fandím: David & Míla
nefandím: Nika, Petra
žádné pocity: zbytek
Obrázek Obrázek Obrázek

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

Robinsonův Ostrov - EP12

Příspěvekod sheldom » 25 úno 2017, 19:58

Tak tato epizoda byla zatím to nejhorší, co Nova za těch 12 dílů vysílala. Mrzí mě to, pre-merge fáze vypadala vážně dobře. Tyto zvláštní twisty v podobě eliminace tří hráčů a RI jsou pravděpodobně vinou levné holandské koncepce hry, to by se dalo přežít a pokud by se survivor osvědčil, potenciální další řada by mohla mít dražší koncept bez těchto nesmyslů. Co ovšem nechápu byla tato epizoda, neustálé střihy na RI, proč? Proč mi stále ukazujete, co dělají tři eliminované ženy na ostrově? Vždyť už jsou v podstatě mimo. To je jako by ve hře byly stále 2 kmeny, tam byly naopak střihy povedené a líbily se mi. Ale sledovat téměř půlku epizody RI opravdu nechci. První půlka dílu byla absolutně zbytečná, dalo se to smrsknout na 10 minut a IC i TC by se v pohodě stihly. Takhle ani nevíme, kdy nějaká TC bude. Prosím, vzchopte se a vraťte úroveň tam, kde bývala, tato epizoda mi spíš připomínala Ostrov. (Je to škaredé přirovnání, ale ta soutěž byla katastrofa).
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Robinsonův Ostrov - EP12

Příspěvekod lacSzlo » 25 úno 2017, 21:59

Možná tu chybějící kmenovku v pondělí vysvětlí, mohlo to být kvůli odpadnutí Lucie na RI? (na druhou stranu, proč to neukázat už ve středu, no...) každopádně mám pocit, že snad ani nedostali k 24. dni jak měli? Kvůli Kačce se sice kmenovka taky nerušila, ale tak druhá evakuace už třeba produkci přijde moc, jelikož potřebují, aby jim tam někdo na konci zůstal na finiš ala Ostrov? (lol :-? ).
Petru neřeším, páč ta se očividně nakopne až na soutěži o odměnu.

Jinak už je asi téměř jisté, že se počty přikloní k Markovi, což je sakra škoda, protože tímhle stylem by to byl naprosto strašný vítěz (i když David s tím jeho "férovým" přístupem taky, no...)

Pokud se tak stane, budu asi doufat, že Marek odpadne někde před koncem v některé soutěži, a ve finále se tak octnou nějací nesympoši typu Zdeněk, Nika nebo Jakub, na kterých by si pak porota mohla aspoň smlsnout a mít pak aspoň pořádné dilema, komu tu výhru vlastně dát :D
(?)

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Robinsonův Ostrov - EP12

Příspěvekod kata_rina » 26 úno 2017, 21:00

Obrázek

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Robinsonův Ostrov - EP12

Příspěvekod Radix » 27 úno 2017, 10:06

Tak dnešní díl byl z poloviny o Ostrovu vyloučení, což jsem vážně vidět nemusel. David chce být férový a tak utvoří většinovou alianci, aby si všichni zachovali tvář. :o :D Až na ty řeči okolo alespoň známka taktiky. Nicméně opět se to všechno stahuje k Markovi, u něhož je obrovská škoda, že nám edit neukáže, proč je pro všechny tak důvěryhodný. Bohužel ho vidíme pouze z hlediska strategie. IC zajímavá, ale tak nějak jsem čekal, že vyhraje David, což se nakonec i stalo. A pak konec? Kde je kmenová rada? Na konci pondělního dílu očekávám souboj na OV a ve středu návrat k TC. Doufám, že to nespěje k závěru ve stylu Ostrova, jak je tu avizována. Žádnou olympiádu na konci opravdu nechci. :-?

Snad se to příště zlepší!

Fandím: Marek, Míla, David
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)


Zpět na „Robinsonův ostrov (CZ)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti