Robinsonův Ostrov - EP14

2017 - TV Nova
aqmel
Příspěvky: 70
Registrován: 27 úno 2014, 11:01

Robinsonův Ostrov - EP14

Příspěvekod aqmel » 23 úno 2017, 14:11

:idea:

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Robinsonův Ostrov - EP14

Příspěvekod lacSzlo » 01 bře 2017, 22:58

Dnešní díl dost divný, odkud se tak zčistajasna vynořila ta dějová linka Mílova pře-strategizovávání? Vyplynulo to strašně na sílu a skoro to nedávalo smysl. Navíc to na mě teď působí tak, že právě Míla zlikvidoval celý Callao, protože podle všeho měl dost slušný vztahy s Davidem, Martinem a pravděpodobně i s Radovanem a Petrou, kdyby jen trochu chtěl, mohl to nějak zkusit udržet pohromadě (aspoň teda byl podle mě on jediný, kdo mohl dokázat udržet Callao pohromadě)...
Strašně mě sere, jak čím dál víc lidí s čím dál větším nadšením dochází k závěru, že to nejlepší, co můžou se svojí účastí v Ro udělat, je padnout k nohám Markovi a udělat ze sebe akorát další schod na jeho cestě k vítězství :cry: Nevím, jak moc se tady může spoilerovat, ale co se týče přirovnání k vítězům Survivoru, Marek mi přijde jako taková kombinace
Spoiler!
Kim (jediná normální osoba v castu, která si povodila bandu blbů a magorů) a JTho (sympaťák, ze kterýho padla na zadek a přála mu výhru víc než sobě sama polovina castu jeho série).


Nadále baví výhradně Petra (dnešek s hledáním brambor a hledání důvodu pro hlasování fakt stál za to), sem tam Radovan, který mi teda lezl na radě sakra na nervy kecama na Martina, ale zachránil to hlasováním pro Mílu :D , pak za něco stojí ještě ta trojka na OV, ale k čemu to je jim fandit... Pořád mají určitý šarm Zdeněk, Martin a Nika, ale prostě to kazí to, kam ta jejich hra neodvratně směřuje...

PS ještě k minulé epizodě: Chci to zmínit už nějakou chvíli, ale hrozně mě vždycky nasere, když vidím, jak házej ty kraby do vařící vody za živa - to je sakra nemůžou předtím něčím zapíchnout? Je to strašný - horší než sekání hlav slepicím :D
(?)

Megis
Příspěvky: 89
Registrován: 12 zář 2014, 20:39

Robinsonův Ostrov - EP14

Příspěvekod Megis » 01 bře 2017, 23:02

Paráda, že víme, proč Míla vypadl, a necpou nám místo toho přípravu snídaně na Ostrově vyloučených (kde jsou opravdu tři ženské, které jsou vyloučené a nevypadly na základě výkonu v soutěži). :cry:

A teď vážně: Casting je vážně povedený, škoda, že to totálně zazdívají ti ostatní lidi okolo :(

Mílo, můžeš nám objasnit, cos tam prováděl, žes vypadnul?

Uživatelský avatar
sirek
Příspěvky: 73
Registrován: 26 črc 2015, 15:55

Robinsonův Ostrov - EP14

Příspěvekod sirek » 01 bře 2017, 23:05

Jaksi nemám sílu na sepsání souvislejšího názoru (zítra něco napíšu), každopádně: Petra pořád jede :dance: Má alianci sama se sebou, chce vykopnout Davida, aby měla víc místa na spaní, pak zas Zdeňka, aby mohla vylízávat hrnce :D Zatím se smějou, ale jsem zvědavej, kdy zjistí, že s tím jednou dovede pořádně zamávat :D

Díl poměrně OK, pořád nechápu tu změnu formátu, ale možná si zvykám, co já vím - každopádně bavil mě i Ostrov vykoupení, překvapivě. A k
Spoiler!
Mílovi
... nechci bejt nepřejícnej, ale doufám, že se mu nepodaří nějaký comeback z Ostrova vykoupení (jakože fyzicky na to má) a nakonec to celé nevyhraje - už chápu tu nespokojenost s RI.

Ucelenější názor později :)

Můj žebříček popularity:
1. Petra
2. Terka
3. Martin
4. Radovan

5. Tereza
6. Míla
7. Lucka
8. David
9. Zdeněk

10. Nika
11. Marek
12. Jakub

Uživatelský avatar
sirek
Příspěvky: 73
Registrován: 26 črc 2015, 15:55

Robinsonův Ostrov - EP14

Příspěvekod sirek » 01 bře 2017, 23:08

No a jo, bylo by fajn vědět, co tam
Spoiler!
Míla
dělal, protože post produkce ho totálně zazdila a na obrazovce strávil míň času, než pro mě nevýrazní Jakub se Zdeňkem. Přitom když to takhle dementně natáhli na tři díly, mohli během nich víc ukázat, co dělal, že vypadl.
Připisuju se k žádosti o
Spoiler!
Mílovo
dodatečné osvětlení situace :hungry:

Ultagio
Příspěvky: 20
Registrován: 12 úno 2017, 21:54

Robinsonův Ostrov - EP14

Příspěvekod Ultagio » 02 bře 2017, 00:21

- dnes som pozeral asi druhýkrát live a preto sa chcem opýtať, vždy boli také krátke reklamy? Ja ako slovák na to nie som zvyknutý, keď dá Markíza reklamu stíham WCko, zbuchnem niečo malé pod zub, brknem s frajekou, pomôžem segre s príkladom... ešte po pohár vody a vrátim sa akurát v čas, aby som si pozrel 2-3reklamy... a dnes som z toho nestihol nič, iba som akurát znervóznel z toho nepoznaného pocitu... :shock:
- Radovan by určite dostal aj mňa na kmeňovke módom "som tupelo" a nemám brzdu medzi mozgom a ústami... začína sa mi páčiť, tak ako sa mi nepozdával od začiatku... ale stalé mi kdesi vzadu vyskakuje hláška: chovaj ja ako normálny člóvek, ako beloch... :(
- Keby Petra vedel aspoň trošku správne využiť tú svoju "osobnosť", tak si myslím, že by im tam aspoň raz vedela spraviť vietor... je fakt dosť pravdepodobne, že ju viac menej vďaka jej "osobnosti" nikto veľmi nebude riešiť a fakt sa dostane aspoň do final4
- že vypadol Míla mi nejak žily netrhá, v podstate som rád, nejako si mi bohužiaľ neprirástol k srdcu... ale prajem ti Míla veľa štastia a možný revenge z OV
- podľa ukážky usudzujem, že družstvo kt. prehrá RC bude mať nejakú formu trestu... napr. po súťaži a la útek z väzenia (z konárikou vytvoriť palicu, dosiahnuť kľúč, odomknúť.. veď to poznáte)... nestihli ste újsť dak budete aj na svojom ostrove uväznení

- neviete ako to je so sledovanosťou posledných častí resp. zaujíli by ma aj čísla sledovanosti z archívu na novaplus... (pátram aj po číslach SVK Ostrova, ale nič...)

po 14 častiach:
sympatie: Jakub, Martin, Petra, Radovan
aktuálne bez citov :D k: Nika, Zdenek, Marek,
trošku averzie: Dávid

ostrov vylučenia: Terka

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Robinsonův Ostrov - EP14

Příspěvekod Radix » 02 bře 2017, 00:22

Začátek dílu vážně super. Řeší se strategie prakticky napříč kmenem. Radovan chce vyhodit Mílo. Super, ale proč? Za všemi prý běhá, ale edit to nijak nepodpoří? To jsme vážně museli za poslední tři díly vidět cca 45 minut záběrů z OV namísto vývoje některých postav a strategie? :cry:

Po vynikajícím začátku dílu, ale padáme do klasického nekonečného Petry a tu s ostatními, tu s prostředím atd. Už mě štve, jak zabírá snad půlku air timu o ničem. Některé prvky u ní ale jsou zajímavé (situace, kdy říká Zdeňkovi, že ho chce vyhodit, protože moc jí apod.). :o :D

Potom je několikeré opakování toho samého na OV - jídlo, uvaříme si, najíme se, pochválíme se, sem tam konflikt a opakovat. :heat: Už toho bylo moc. Pochopil bych to jedině v případě, že by Terka vyhrála a oni jí potřebovali ukázat v pozitivním světle.

Konečně pak došlo i na kmenovou radu, kde jsem se výsostně bavil. :dance: Radovanův fingovaný útok na Martina, Petřina aliance sama se sebou, Zdeňkovo vysvětlování, že asi nebyl ta pravá osoba k probírání jeho vyloučení, Markův smích nad Mílovo snahou zlákat k sobě Jakuba. Všechno to byla paráda! :idea: A nakonec vyloučení Míly. Fandil jsem mu jako fanouškovi originálu, ale bohužel nebyl skoro vidět, takže ho lze těžko hodnotit.

Těším se, že teď už se najede zpátky na jasný rytmus, jako byl předtím. Doufám, že z OV toho budeme vidět čím dál méně a méně, stejně jako Petry.

Fandím: Marek, David, Míla (?)
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Robinsonův Ostrov - EP14

Příspěvekod ItalianManiac » 02 bře 2017, 00:37

První nasrání hned na úvod - ještě nestihnu pustit díl a už mám díky Nova Plus vyspoilerováno, kdo vypadne - fakt díky, tvůrci screenshotu k videu na Nova Plus! Mají ty lidi vůbec v hlavě mozek?? :cry: :evil: :angry: :fight:
Spoiler!
really.JPG


Druhá věc - celou dobu všichni mluví o tom, jak to Míla "rozesral", jak všechny obíhal, přehnaně taktizoval, bla bla bla... Ale v dílech jsme z toho všeho viděli co? Nic! :cry: Také doufám, že nám to tady Míla trochu objasní...

Třetí věc - Petra. Chápu, že to tam trochu oživuje a je to hlavně komický prvek, ale ta holka je taaaak tupáááá :vomit: Už jsem alergická na její hlas a vůbec na celý její projev. A edit jí věnuje půlku airtimu. Kdybych chtěla sledovat mentálně poněkud zaostalejší ufňukanou playmate, tak si pustím show typu Vyvolení nebo Hotel Paradise. Tohle je Survivor = Petra ven!

Čtvrtá věc - kmenová rada. Celou alianci, která se spikla proti Mílovi, bych propleskla za ty samolibý výrazy a zejména Radovana za ty slovní "útoky" na Martina ("Sorry, ale dneska vypadneš ty, kámo!"), když nakonec napsal Mílu. Hodně chabý a trapný pokus o "blindside". Vůbec celá ta aliance přestává mít jakékoliv moje sympatie. Radovan je no comment, Nika to samý v bledě modrým, David se snaží "hrát fér", takže radši napíše Martina, aby nemusel jít proti své původní alianci s Mílou (nebo to byl taktický pokus o split vote v případě, že by Míla měl imunitu?), Zdeněk mi taky leze na nervy už od dob v Tabonu... Už mě ani moc nebaví sledovat Marka, který si je tam všechny vodí jak na provázku, až je to skoro nuda (ale momentálně je to z hlediska taktiky asi nejfanditelnější člověk na RO mimo OV). Naopak trochu u mě stoupnul Martin, kterého mi bylo taky líto za přístup většinové aliance. Prostě nedívalo se mi dobře na ty jejich namyšlený úsměvy, zatímco na Mílovi bylo vidět, že se mu hroutí jeho superfan sny. :( Mílo, soucítila jsem s tebou!

Ale teď jsem aspoň trochu ráda za OV a doufám, že se Mílovi ještě nějak podaří odtamtud dostat a vytřít ostatním ve hře zrak :fuck:

Sečteno a podtrženo, RO mě pořád baví, ale cast mi požitek ze sledování hodně snižuje. :-?
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
jason voorhees
Příspěvky: 28
Registrován: 28 úno 2014, 12:08

Robinsonův Ostrov - EP14

Příspěvekod jason voorhees » 02 bře 2017, 02:25

Nezapomněl se Ondřej zeptat na kmenovce na použití HI ? Trošku faux pas :-?

Petra: co k ní říct ? :lol: ...vážně přemejšlym o změně profilovýho obrázku tady, protože ona je neskutečná figura, kam se hrabe Shane. Tady by snad ani nebylo od věci jí sestříhat video s angl. titulkama a poslat to Jeffovi, protože něco takovýho ještě určitě neviděl a v US verzi ani neuvidí!
Vypadnutí Miloše trochu překvápko, protože jak už zmiňujete, za 13 předchozích dílů tomu nic nenasvědčovalo. Tohle v režii prokoučovali. Ale mam takovýho tucha, že s Miloš ve hře ještě neřek poslední slovo.

Jsem jedinej, komu příde, že Češi narozdíl od Amíků skoro nehubnou a nestrádaj? Nebude to tim, že si jako čundráckej národ umíme v tom lese líp poradit? Vždyť oni jezděj na tramp s půlkou baráku a pak se v Survivorovi divěj :hungry:

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Robinsonův Ostrov - EP14

Příspěvekod cihi » 02 bře 2017, 05:37

ten ostrov vypadlych me tak nudi! nebavi me se divat jak tam porad vari a vali se

bravo Novo... takto vyborne rozehranou show poslat do tezkyho prumeru - cekam pad ke konci do podprumeru skrz ocekavany eliminacni douteze misto kmenovek... nastesti to urovne slovenskyho Ostrovu (odpad?) uz tak ci tak nedosahne ...ale mohlo to byt lepsi... nadlapnuto bylo rekl bych skvele :(

jinak kmenovka super... takova odlehcena verze... a clovek by rekl na prvni pohled... jak se tam Radovan choval jak idiot - ale on to zahral dobre - kdyby byl ve finale... tak by mohl mit od Mily hlas - protoze takto to vypadalo... ze on proti nemu nesel


jason voorhees píše:Source of the postJsem jedinej, komu příde, že Češi narozdíl od Amíků skoro nehubnou a nestrádaj? Nebude to tim, že si jako čundráckej národ umíme v tom lese líp poradit? Vždyť oni jezděj na tramp s půlkou baráku a pak se v Survivorovi divěj :hungry:


treba na Davidovi a rekl bych i Nice jde poznat hodne... ze chudnou... a jsme teprve tusim v pulce?

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův Ostrov - EP14

Příspěvekod sextant » 02 bře 2017, 11:46

Mrzí mně, že Nova poslala tuto show do kopru. Už se dívám je ze zvědavosti, zda další díl bude stejně pitomý jako ten předešlý. Jediné co by mohlo ještě vše zachránit by bylo vrátit do hry všechny vyloučené jako kmen a tím "zamíchat karty". Ovšem to se nestane, takže se není na co těšit.
Štve mně, že není ukázána příroda ve které účastníci žijí a oni sami se až na výjimky nesnaží svůj ostrov prozkoumat třeba jen z důvodu najít něco dobrého k snědku.

kispin
Příspěvky: 65
Registrován: 19 zář 2013, 11:08

Robinsonův Ostrov - EP14

Příspěvekod kispin » 02 bře 2017, 14:07

sextant píše:Source of the post
Štve mně, že není ukázána příroda ve které účastníci žijí a oni sami se až na výjimky nesnaží svůj ostrov prozkoumat třeba jen z důvodu najít něco dobrého k snědku.

Bohužiaľ nemôžu preskúmať svoj ostrov. Od momentu ako prídeš na ostrov máš presne vymedzený priestor, kde sa môžeš pohybovať. Za hranice ísť nesmieš. Oni to májú ešte dobre, pretože podľa toho čo vidím majú súťažiaci o dosť väčší priestor ako sme mali my.

Arnier22
Příspěvky: 30
Registrován: 26 led 2017, 16:14
Nejoblíbenější série: S20 HvV
Nejoblibenější hráči: Russel Hantz, Benjamin "Coach" Wade, Parvati shallow, Spencer Bledsoe, Andrea Boehlke, Malcom Freberg
Nejméně oblíbené série: S24 OW

Robinsonův Ostrov - EP14

Příspěvekod Arnier22 » 02 bře 2017, 16:01

sextant píše:Source of the postJediné co by mohlo ještě vše zachránit by bylo vrátit do hry všechny vyloučené jako kmen a tím "zamíchat karty".

S tím nesouhlasím. Jakmile už někdo vypadl, měl by zůstat vypadlým. Proto taky celá idea RI je tak neoblíbená.
Jinak Mára stále favorit i když se mi začíná trochu líbit i Martin s Radovanem, ale to se může příští episodu změnit.
Že vypadl Míla mi taky nějak nevadí. Byl hlavní spojenec Davida, který je mi nesympatickej, takže jsem rád, že je takhle oslabenej.

Uživatelský avatar
jason voorhees
Příspěvky: 28
Registrován: 28 úno 2014, 12:08

Robinsonův Ostrov - EP14

Příspěvekod jason voorhees » 02 bře 2017, 19:21

treba na Davidovi a rekl bych i Nice jde poznat hodne... ze chudnou... a jsme teprve tusim v pulce?[/quote]

...tak ty už hubený přišli. Já si pamatuju jak v těch rannejjch verzích US řad polovina brečela z počasí, hladu, hmyzu, neuměli rozdělat oheň, chytit rybu atd a každej zhubnul 10 - 15kg. Naši mi přídou proti tomu těžce vysmátý :dance:

Myslel jsem to spíš tak, že zatimco běžnej Američan jede do přírody ve stylu obrovskej karavan (a v něm půl baráku) a ještě větší gril, tak Čech vyrazí s "kilčem" v kapse, celtou, nožem, pytlačkou, lahváčem a polivkou v pytliku, takže tu bude zakořeněnej ten vztah k "přežití" asi o trochu víc :beer:

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův Ostrov - EP14

Příspěvekod sextant » 03 bře 2017, 03:32

To, že soutěžící na ostrově mají vymezený prostor kam smí jsem nevěděl, ale podle epizod se nesnaží prozkoumat ani ten vymezený prostor z hlediska zajištění potravy. Skutečně mně nebaví se dívat na to jak se soutěžící neustále válejí na pláži nebo v přístřešku. Je to i záležitost střihu, protože materiálu na každou epizodu mají střihači jistě víc než dost.
K tomu vyloučení.
Domnívám se, že už nyní by měla být sestavována porota pokud vůbec nějaká bude a OV mi tak připadá jako kdyby chtěli ušetřit za Ponderosu nebo soutěžícím dát možnost si ještě užít přírody.
Návrat vyloučených do hry není nic nového, prvně to proběhlo v Survivoru 07 Perlové ostrovy.
Osobně si myslím, že mohli nechat kmen s 12 soutěžícími a postupně jej redukovat na 9 členů poroty a 3 uchazeče na vítěze i když mně se víc líbilo když bylo 7 členů poroty a 2 uchazeči na vítěze.

Yaka
Příspěvky: 35
Registrován: 13 led 2017, 16:52

Robinsonův Ostrov - EP14

Příspěvekod Yaka » 03 bře 2017, 08:29

No včera jsem se na to podíval - poslední tři díly tragédie střídá katastrofu podle mě. Je to zajímavé, že i přesto, že existuje přes 30 řad originálu, stále se nachází dokola a dokola produkce, která má pocit, že to vymyslí jinak a lépe než mnoho let se zdokonalující originál.

Koncept reward soutěž - imunity soutěž - večer kmenová rada má spád, napětí, smysl, intriky.
- i originál nakonec upustil od všech zbytečných dílů, rekapitulací, diskusních dílů, RI i dalších blbostí protože všichni časem pochopili, že to nikoho nezajímá

Tři díly bez rady kdy nakonec rada je hrůza hrůzoucí, kde si hráči sdělují otevřeně ve smíchu kdo koho bude volit to jsem snad neviděl za celou dobu všech originálních epizod. Kdyby tam nebyla Petra, tak už se snad ani člověk nezasměje. Vypadnutí "superultramega taktika" Míly, o kterém člověk od začátku soutěže vůbec netuší, že "prý" kamkoliv neustále chodí s někým a "prý" s kýmkoliv neustále taktizuje je nádherně "!ne!"zvládnutý střih a produkce - sorry ako...

Že si nova pro první řadu ostrova vybere (nebo dostane) celosvětově nejméně oblíbenou verzi s RI je samo o sobě teda blbost všech blbostí, že se RI stane ještě nudnějším, než jakým kdy byl je pak už jen přirozený vývoj. Místo soutěží o vypadnutí na RI tam pošleme čtvrtého člověka a na závěr teda uděláme na RI soutěž mezi 4-6 lidmi z nichž všichni krom jednoho půjdou domu, abychom to stihli?? nebo nevím jaký s tím tam jsou plány, ale nuda 35 minut z 45 minutové epizody umocněná při každém střihu na dámy, které si již po padesáté krájí banán k snídani a dělají 150tou rýži s ananasem a banány.....

Závěr jen ukazuje bohužel zatím skutečnou úroveň nejen kmenových rad, ale také soutěžících. Bohužel stále si musím stát za svým názorem, že Ti lidé jsou úplně mimo hru a nevím, zda je to tím, že jsme češi a bereme to "jinak" a nebo tím, že i na ostrově je prostě nenormálně mnoho času mezi soutěží o imunitu a kmenovou radou. Všichni jsou v pohodě a podle střihu se vlastně nikdo moc o nic nesnaží, protože dva díly je vlastně všem jasný, že vypadne Míla (ano, tak to přesně na TV vypadá).

Vlastně pomalu si začínám přát, aby petra našla imunitu časem omylem a omylem vyhrála, protože její důvody vyhodím tohohle, aby měla víc místa na spaní a tohohle, abych mohla vylizovat hrnec jsou vlastně odrazem toho, jak to celé z té obrazovky působí.

Je to hrozná škoda, že nova je zřejmě nucena opakovat chyby, které původní tvůrci dělali před deseti lety a dokonce je prohlubovat.

Nemá to spád, nemá to napětí při tvorbě strategií a přípravy na hlasování, nemá to náboj dobrých soutěží (je jedno, jestli kvůli střihu nebo kvůli čemukoliv jinému). Jako soutěž s bahnem po trojicích mezi devíti lidma??? Opravdu???

Markovo opomenutí nebo vystřihnutí možnosti použití skryté imunity před čtením hlasů to snad ani nevím, jestli zmiňovat....

Bohužel poslední tři díly jsou těžkým pádem směrem dolů a ještě níže!

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Robinsonův Ostrov - EP14

Příspěvekod Lamik.lamity » 03 bře 2017, 11:59

Radovan je snad génius! On si na radě sedí a rejpe se v Martinovi a nahlas říká, jak ho vyloučí, což je něco, co by přesně soutěžící od Radovana čekali, kdyby ho chtěl vyloučit. A on místo toho hlasuje pro Mílu, kterého by, kdyby měl Míla HII, tímto i mohl uchlácholit, aby ji nepoužil. Fakt se mi začíná dost líbit
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Robinsonův Ostrov - EP14

Příspěvekod cihi » 03 bře 2017, 14:45

Lamik.lamity píše:Radovan je snad génius! On si na radě sedí a rejpe se v Martinovi a nahlas říká, jak ho vyloučí, což je něco, co by přesně soutěžící od Radovana čekali, kdyby ho chtěl vyloučit. A on místo toho hlasuje pro Mílu, kterého by, kdyby měl Míla HII, tímto i mohl uchlácholit, aby ji nepoužil. Fakt se mi začíná dost líbit


presne... clovek by rekl... jakej je to idiot na prvni pohled.. pritom neco v te gebuli mit bude :)

taky mu zacinam fandit

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

Robinsonův Ostrov - EP14

Příspěvekod sheldom » 03 bře 2017, 15:19

V první půlce dílu mě opět znechutil a znudil Ostrov vyloučení, stále nechápu, proč má tolik prostoru.
Do musím pochválit je, že soutěžící probírají taktiku a můžou o ní mluvit a dokonce se to dostane do televize. Také jsem nepřišel na to, jak přišli, že by Míla nějak moc taktizoval a za každým chodil. Nevím, jestli to Radovan zamýšlel, ale jak nad tím přemýšlím, byl jeho útok na Martina dobrý matoucí tah. Vyloučení Míly jsem pochopil jako vyloučení fyzicky silného hráče, který ještě navíc hru zná, což představuje nebezpečnou kombinaci.
Přesně snad již klasické schéma epizody, v ukázce nejspíš RC, ale chyběla mi tak ukázka duelu na OV. Ale snad se ho taky dočkáme, viz článek na stránkách Novy. Zvláštní schéma předcházejících 3 epizod bych stále přisuzoval nečekanému odpadnutí Kačky. Řekl bych, že zrušili jednu IC, a proto jsme mohli vidět nejdřív IC, RC a následně TC, bohužel vše roztažené do jedné epizody. Odhadoval bych to tak, že po sloučení a eliminační soutěži mělo následovat: IC-viděli jsme; TC-zrušená; RC-viděli jsme; IC-zrušená; TC-viděli jsme v tomto díle. Tímto by se vysvětlilo nudnější schéma posledních epizod. Nova chtěla zajistit do závěrečné, bohužel nejspíš eliminační, fáze způsobené levnou koncepcí stejný počet soutěžících jako kdyby nikdo neodstoupil.
Nevíte někdo, v kolika hráčích bylo sloučení na slovenském Ostrově? U nás by to mohlo být podobně.
Vyloučení Míly je škoda, klidně mohl v dílech dostat víc prostoru na úkor OV, ale očekávám, že se do hry z OV ještě dostane.
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Robinsonův Ostrov - EP14

Příspěvekod kata_rina » 03 bře 2017, 18:53

Ohledně toho Radovanova představeníčka na kmenovce se Martin vyjadřoval zde http://robinson.nova.cz/clanek/jak-to-vidi-robinsoni-pravda-o-kmenove-rade-kolik-kudel-dostal-mila-do-zad.html ... O všem vlastně věděl ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Robinsonův Ostrov - EP14

Příspěvekod cypher.eu » 05 bře 2017, 12:55

Já teda musím říct, že mě stále baví to sledování života v kmeni, třeba ten noční pokec v přístřešku byl hrozně fajn a říkal jsem si jak by bylo super, kdyby se tohle vrátilo do US Survivora, kde je to furt strategie strategie strategie, já jsem mastermind, ne já jsem mastermind atd. atd... Stejně jako většina ostatních i mě stále nejvíc baví Petra, byl to masakr jak jí hezky čistili ten nehet, aaaaaaaa :shock: :heat: Ale furt jde dál, ať se děje co se děje... jako třeba jí tam musí denodenně přesvědčovat štáb atd., kdo ví, ale stejně, trochu mi připomíná Cirie - samozřejmě to nemyslím tak, že je chytrá jako ona, ale že to je holka co se na první pohled do takový soutěže nehodí a přitom se tam drží fakt obdivuhodně, na to, jaká je :idea: A co se mi na Nově teda hodně líbí, že nějak moc neřeší cenzuru, už jim zas ulítly bradavky Péti jak se sprchovala po odměně a v pondělním díle to vypadá, že se na ty prsa vynadíváme do sytosti :mrgreen:

Vypadnul nám Míla, ale pokud budou na OV fyzický soutěže o setrvání ve hře, tak věřím, že ještě dlouho vydrží ;)

PS: nevíte někdo jak je Petra na instagramu (jestli tam je)? Nějak záhadně jsem tam našel pouze Mílu, Niku, Ondru a Zdeňka :smile:
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Robinsonův Ostrov - EP14

Příspěvekod Pietro » 06 bře 2017, 22:56

cypher.eu píše: nevíte někdo jak je Petra na instagramu (jestli tam je)? Nějak záhadně jsem tam našel pouze Mílu, Niku, Ondru a Zdeňka :smile:


Víme: https://www.instagram.com/playboy_artist_petra_mariia/

Já na tom natrefil i na Barču kupříkadu :smile:
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Robinsonův Ostrov - EP14

Příspěvekod Rendy » 11 bře 2017, 20:55

Koukám, že už sem Míla nechodí, tak se asi nedozvíme, proč vypadl, protože Nova to v tomhle totálně zazdila....hlavně, že vím, jak se mají na druhém ostrově. Dále to tam zachraňuje Petra, že člověk čeká, co z ní vypadne, jinak je to celkem bída. Ok, jdu se podívat na další díl, který bude o...Petře :boobs: 8)
Obrázek


Zpět na „Robinsonův ostrov (CZ)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti