Robinsonův Ostrov - EP16

2017 - TV Nova
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Robinsonův Ostrov - EP16

Příspěvekod ItalianManiac » 08 bře 2017, 22:42

Epizoda 16
8.3.2017 - TV Nova
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Robinsonův Ostrov - EP16

Příspěvekod cihi » 09 bře 2017, 02:22

velky zklamani - stava se z toho mix VyVolenych a dovednostnich duelu na ostrove looseru

oproti prvni pulce se to tahne jako pytel sr*cek a se Survivorem to uz nema tolik spolecnyho - kmenovka jednou za 2 tydny - to jako vazne? :down:

ikdyz... muzeme jasat... JESTE KMENOVKA a ne "eliminacni" souteze

Uživatelský avatar
jason voorhees
Příspěvky: 28
Registrován: 28 úno 2014, 12:08

Robinsonův Ostrov - EP16

Příspěvekod jason voorhees » 09 bře 2017, 08:26

Pro Miloše"Anijedendílek"Brta: Hehe woe, takhle bezradnýho a zmatenýho člověka jsem teda už dlouho neviděl (skládačka) - neber to ve zlym, chápu že to neni prdel, ale já se řehtal až jsem se za břicho popadal (jak by řek klasik) :lol: . No a jedna na tělo: spojování klacíků jsi doma trénoval ? Vypadalo to, že nějakej systém tam byl, takže nakonec gratulka k setrvání ve hře.

Jinak souhlas, začíná to dost Švejkovatět, ale tak co, je to prostě Surv po Česku, 1.série, buďme trochu shovívavý (jenom pro ty co nadávaj na střihače - vždycky je to chyba režie, ta kameramanům a střihačům dává úkoly) a za mě to zachraňuje CAST - je teda výbornej, mě ty lidi bavěj skoro všichni :fuck:

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Robinsonův Ostrov - EP16

Příspěvekod lacSzlo » 09 bře 2017, 11:26

Já se to asi budu snažit brát pokud možno pozitivně - jupí, konečně potvrzeno, že bude porota :D

Tereza mi moc k srdci nepřirostla, ale tak nějak jsem doufal, že jako poslední přeživší ze své aliance vydrží trochu dýl, no a ona letí hned za Bidlem (vážně bylo mezi ní a Bidlem jenom o 2 dni větší rozdíl než u ostatních odpadlíků? Vždyť ten už chudák skončil někdy před měsícem :D )

Jinak ze sestavení aliancí a Markova komentáře k tomu, že by se chtěl schovat za Davida jako za větší hrozbu... předpokládám, že nás příští týden čeká odchod nejspíš Martina, mooooožná nedejbože Petry, pan stratég si bude chtít nechat otevřená zadní vrátka a proti alianci s Davidem a Radovanem ještě nepůjde... no, uvidíme. Rád se nechám překvapit.
(?)

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův Ostrov - EP16

Příspěvekod sextant » 09 bře 2017, 11:47

Jak se dalo čekat opět se nekonala ani soutěž o imunitu a ani kmenová rada.
Soutěž na vyřazení z OV byla klasika, jen Mílovo přemítání nad skládankou bylo velice zábavné. Protože skládanky jsou součástí téměř každé soutěže o imunitu je jasné, že pokud se Míla vrátí do hry určitě vypadne na první skládance.
Jediné co mne potěšilo bylo sdělení, že vyřazená se stává první členkou poroty a tak odešla si užívat do Ponderosy či jak to bude Nova jmenovat.
Děkuji za upozornění, že za to co vidíme může režie a proto budu teď nadávat režisérovi za utahanost celé show. Osobně si myslím, že už nyní diváci ztrácejí o RO zájem.

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Robinsonův Ostrov - EP16

Příspěvekod cihi » 09 bře 2017, 13:33

lacSzlo píše:Já se to asi budu snažit brát pokud možno pozitivně - jupí, konečně potvrzeno, že bude porota :D


tak porota byla i na Slovensku - to zase takovej zazrak neni... a ta tam rozhodovala o vitezi... kterej prosel eliminacnimi soutezemi :D

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Robinsonův Ostrov - EP16

Příspěvekod lacSzlo » 09 bře 2017, 19:01

cihi píše:Source of the post

tak porota byla i na Slovensku - to zase takovej zazrak neni... a ta tam rozhodovala o vitezi... kterej prosel eliminacnimi soutezemi :D


Já vím, už jsem Ostrov dokoukal 8)

Ale pořád mi strašilo v hlavě, jak tu Kika strašila s tou dánskou verzí :D
(?)

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

Robinsonův Ostrov - EP16

Příspěvekod sheldom » 10 bře 2017, 17:59

Je to strašně roztahané, ale má to aspoň tu výhodu, že vidíme, co trosečníci dělají ve vlekoucím se čase na ostrovech. Pro průměrného českého diváka Novy, co sleduje jejich nekonečné seriály to musí být nadprůměrně dobrá RS. Pro diváka zvyklého na kvalitní survivor, ať už americké či australské verze, to působí spíš jako několikrát zmiňovaná Farma. Ale viděl bych v tom i světlé stránky, show má svůj potenciál a jedná se o první sérii, určitě by se na ní dalo do budoucna stavět.
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Robinsonův Ostrov - EP16

Příspěvekod cypher.eu » 11 bře 2017, 12:39

Začíná to být fakt utahaný, navíc je dost problém, že tam nikdo s nikým nemá žádný konflikt, na začátku byl aspoň Bidlo s Bazim proti mladým, taky Nika to trochu vířila, Péťa jakbysmet, ale teď? Všichni jsou pomalu jako jedna velká rodinka, což je z hlediska zábavnosti to nejhorší, co může v reality show nastat, však jakej by byl třeba BB, kdyby se tam nehádali? ;) Fakt by mě zajímal vývoj sledovanosti za poslední třeba 3-4 díly... Nás tady to ještě jakž takž baví, protože od toho čekáme i něco víc (např. přežívání, který je v RO naopak skvěle zachycený), ale pro průměrnou českou babku co si večer zapne tv to podle mě musí být už nuda, radši to přepne na Soudkyni Barbaru, kde je opět nějaký ten konflikt a emoce... Stejně tak absence kmenových rad tomu moc nepřidá, nikdo nevypadává, jak už tu někdo psal, poslední Bidlo mi přijde že už je pryč snad měsíc... :-?

Eliminační soutěž na OV na 3 fáze, přičemž poslední je jedna otázka na odhad, no to mi přijde fakt debilní, normálně měli nechat jenom tu první se dřívkama... porota je celkem dost brzo, ale tak to v Survu už taky, takže whatever. Jinak se tam moc neudálo, navíc prsa Péti začínají být již poměrně okoukaná :-| ... :mrgreen:
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Robinsonův Ostrov - EP16

Příspěvekod Radix » 12 bře 2017, 14:50

Táhne se to, táhne... Z dnešního dílu jsem si odnesl cca tři pozitiva. Vyprávění filmů v táboře, vyřazení Terezy z OV (nejde o Terezu samotnou, ale o to, že jsme se konečně někam pohnuli) a na konci ve třech minutách namáčknutou strategii.

Doufám, že se to příští týden zvedne. Chtělo by to vrátit tempo, že každý týden je jedna kmenovka. Teď v osmi lidech to ještě není tak mizerné, ale až tam bude třeba pět, šest lidí, tak už to bude o ničem.

Fandím: Marek, David, Míla (?)
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
Zeck
V.I.P.
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 16:52
Nejoblíbenější série: x-x-x-x-x-x-x
S07 Pearl Islands (2003)
S16 Micronesia (2008)
S20 Heroes vs. Villains (2010)
Nejoblibenější hráči: x-x-x-x-x-x-x
Boston Rob (S04/S20)
Jonny Fairplay (S07)
Grant Mattos (S22)
Nejméně oblíbené série: x-x-x-x-x
S29 San Juan Del Sur (2014)
S26 Caramoan (2013)
S24 One World (2012)

Robinsonův Ostrov - EP16

Příspěvekod Zeck » 12 bře 2017, 17:36

K posledním (ani nevím kolika) epizodám. Kvalita jde strmě dolů, z posledních šesti epizod byla kmenovka snad v jediné, co to jako má být? Hra vůbec neubíhá, člověk pozoruje pořád ty samé idioty a jejich stále stejné řeči a to je všechno. Ostrov vyloučení se změnil v regulérní druhý kmen (co se týče pozornosti kamer). Jediné konstantní téma řady je vylízanost Petry, fakt nechápu, jaký pitomec v postprodukci tam pustil ten záběr jak sere a její hlášku: "Já kadím". Elementární důstojnost k soutěžícím by neuškodila a já fakt nejsem zvědavej na záběry lidi jak serou na pláži, jenom proto, že to Nově přišlo děsně vtipné. Náplň epizod se opakuje jak kolovrátek: "Nemáme co žrát a máme hlad". Na kmenovce, při které vyřadili Mílu, všichni (včetně jeho samotného později) mluvili o tom, že tam rozjížděl hodně vyjednávání ohledně aliancí, ale z jeho hry nám edit nabídl jediné. Zhruba ihned po sloučení jeho proslov, že fakt nemá smysl být paranoidní a prostě jen sedět a vstřebávat informace. Dost silný rozpor s tím, co se tedy skutečně dělo, ne? Proč to nikomu nepřišlo natolik zajímavé, aby to ukázal? O vyjednávání jednotlivých hráčů se dovídáme skrze vyjednávání úplně jiných hráčů, kteří tvrdí, že mluvili s tím a tím a ten jim řekl tohle, ale divák to vůbec neviděl. Je pro diváka důležitější poslouchat opakující se proslovy dobrého vojáka Radovana o přípravě žrádla a vázání uzlů, místo aby viděl, co se děje ohledně strategií hráčů? David byl na poslední kmenovce jako jediný podveden (druhý povedený odešel) a nikdo z produkce se ho po návratu do tábora ani nezeptal, co si o tom myslí? Jediné pozitivum je snad souboj na RI, který je spravedlivější než v originále (více soubojů), ale celkově je to hrozná nuda.

K hráčům vůbec nic nemám, přeju snad jen Davidovi, Mílovi na RI a vysloveně nesnáším Nikolu. Zbytek je mi fakt úplně u prdele a fakt mě sere jak se celkem dobrej rozjezd pořadu totálně zastavil v křeči po sloučení, to je úplně jiný pořad, který je bohužel úplně o hovně. Přitom ta kmenová fáze měla kvalitu, nerozumím proč to sloučili tak brzo a pak sledujeme šest epizod, ve kterých se vůbec nic neděje. Terezy je mi líto a je mi líto i těch dvou hráček na RI, které jsou na něm od prvního dne po sloučení, protože na kmenovce nedostaly ani jeden hlas a přesto v soutěži skončí, takhle se to prostě nedělá, Novo.
Obrázek Obrázek Obrázek


Zpět na „Robinsonův ostrov (CZ)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti