Robinsonův Ostrov - EP17

2017 - TV Nova
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Robinsonův Ostrov - EP17

Příspěvekod ItalianManiac » 13 bře 2017, 21:30

Epizoda 17
13.3.2017 - TV Nova
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Robinsonův Ostrov - EP17

Příspěvekod cihi » 13 bře 2017, 23:32

Upoutavka na dalsi dil: "tato kmenova rada nebude probihat tak jako ty predesle" - paneboze Novo... to je presne to... co jsem nechtel slyset!

Doufam aspon v to... ze tento uzasnej "zvrat"(jakoby tech zvratu bylo posledni dobou malo) bude spocivat treba v dvojitym vylouceni

Snad to nebude tak... ze jeden bude vyloucenej normalne a druhej pouze Martinem a jeho extra hlasem (to by totiz odpovidalo bohuzel jednomu ze scenaru z jine verze)


Jinak dil pohoda... pekne utekl... diky soutezim a minimu ostrova vyloucenych... skoda ze to tak neni porad - stacilo by ostrov vyloucenych uplne zrusit

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Robinsonův Ostrov - EP17

Příspěvekod kata_rina » 13 bře 2017, 23:41

cihi píše:Source of the post

Snad to nebude tak... ze jeden bude vyloucenej normalne a druhej pouze Martinem a jeho extra hlasem (to by totiz odpovidalo bohuzel jednomu ze scenaru z jine verze)


Myslím si, že se bude jednat jen o to, že přibude porota a oni zjistí jak to chodí po vřazení.
Obrázek

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Robinsonův Ostrov - EP17

Příspěvekod Radix » 14 bře 2017, 11:19

Za mě byl díl povedený. Docela dost se řešila i strategie, což mě potěšilo. Soutěž o imunitu byla taková všelijaká a bylo mi líto holek, které ten žebřík nemohly zvednout. Každopádně všechna čest Nikole, která ho zvedla. :idea:

Marek vyhrál hodně těsně, ale jsem za jeho vítězství rád. Tak trochu čichám, čichám vyřazení Radovana. Jinak probíhající kmenová rada? Doufám, že vážně půjde pouze o porotu a odhalení existence Ostrova vyloučených.

Příště konečně kmenová rada, tak jsem zvědavý, jak to dopadne.

Fandím: Marek, David, Míla (?)
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Robinsonův Ostrov - EP17

Příspěvekod cypher.eu » 14 bře 2017, 15:28

Taky si myslím, že ve středu bude to překvápko na kmenovce spočívat v odhalení OV a první členky poroty, která bude přítomna už na této radě.

Co se dílu týče, tak to šlo, soutěž o imunitu nebyla úplně fér postavená, na druhou stranu by měl člověk co jde do takové show počítat s fyzicky náročnými úkoly, takže ok... 35 kilová Nika pěkně zabojovala a až jsem zíral kolik klobásy se jí vešlo do pusinky... :mrgreen:

Zajímalo by mě čím to je, že už sem nechodí ani Kika, ani Míla, že by jim produkce udělala tytyty za poskytování zajímavých zákulisních informací? Nebo už je to tu prostě nebavilo? :) Obojí je možné...
Završením Survivora měla být 40. řada

kispin
Příspěvky: 65
Registrován: 19 zář 2013, 11:08

Robinsonův Ostrov - EP17

Příspěvekod kispin » 14 bře 2017, 16:37

cypher.eu píše:Source of the post
Zajímalo by mě čím to je, že už sem nechodí ani Kika, ani Míla, že by jim produkce udělala tytyty za poskytování zajímavých zákulisních informací? Nebo už je to tu prostě nebavilo? :) Obojí je možné...

Cypher.eu stale som tu a poctivo citam vsetky prispevky, len nejak nemam co nove napisat, kedze vacsina vyjadri to co si myslim aj ja. Tak ako prva polovica bola skvela, tak posledne diely su pre mna utrpenim a doslova sa nutim ich pozerat. Dokonca ich uz ani nepozeram live ale na druhy den z archivu. Snad sa to opat rozbehne a budem mat chut znova komentovat momentalne vsak nie je co. Sledovat ako si varia 20 krat denne ryzu ma nebavi, sama som ju varila :D . A inak tie rebriky, co tahali nie su az take tazke, ze by ich nezvladali kocky vytiahnut. Este som nevidela vcerajsi diel, takze neviem nakolko mali pozmenenu sutaz oproti nam, ale vytiahnut sa dal v pohode, len bolo treba troska pohnut rozumom

Uživatelský avatar
SiGi
Sponsor
Příspěvky: 37
Registrován: 27 srp 2013, 16:21
Nejoblíbenější série: S25 - Philippines
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm
Bydliště: Ostrava

Robinsonův Ostrov - EP17

Příspěvekod SiGi » 15 bře 2017, 11:13

Taky se mi nějak nechce věřit, že by ty žebříky neudělali tak, aby nebyly zvednutelné ani fyzicky slabšími Nikou a Petrou... Kdoví, jestli se to někdy dozvíme?

kispin
Příspěvky: 65
Registrován: 19 zář 2013, 11:08

Robinsonův Ostrov - EP17

Příspěvekod kispin » 15 bře 2017, 11:49

Uz som si pozrela ten pondelkovy diel a mozem s istotou povedat, ze to nebolo o tom ze by boli Nika s Petou slabe, ale ze to tahali zle. AK by tahali lano od konstrukcie dozadu tak by to vytiahli bez problemov, ale isli cestou vacsieho odporu, kedy viac stocili lano okolo kladky a uz im to s ich silou neslo. Takze, tak ako tvrdim v predoslom prispevku, stacilo trosicka zapojit rozum, spomenut si na ucivo z fyziky o kladke a mali by to.

Uživatelský avatar
SiGi
Sponsor
Příspěvky: 37
Registrován: 27 srp 2013, 16:21
Nejoblíbenější série: S25 - Philippines
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm
Bydliště: Ostrava

Robinsonův Ostrov - EP17

Příspěvekod SiGi » 15 bře 2017, 12:05

kispin píše:Source of the post Uz som si pozrela ten pondelkovy diel a mozem s istotou povedat, ze to nebolo o tom ze by boli Nika s Petou slabe, ale ze to tahali zle. AK by tahali lano od konstrukcie dozadu tak by to vytiahli bez problemov, ale isli cestou vacsieho odporu, kedy viac stocili lano okolo kladky a uz im to s ich silou neslo. Takze, tak ako tvrdim v predoslom prispevku, stacilo trosicka zapojit rozum, spomenut si na ucivo z fyziky o kladke a mali by to.

A možná to vysvětlují i na
http://novaplus.nova.cz/porad/robinson/ ... 13-3-2017/
ale nejde mi to spustit (možná proto, že jsem teď v Rakousku?)

kispin
Příspěvky: 65
Registrován: 19 zář 2013, 11:08

Robinsonův Ostrov - EP17

Příspěvekod kispin » 15 bře 2017, 12:49

SiGi píše:Source of the post
A možná to vysvětlují i na
http://novaplus.nova.cz/porad/robinson/ ... 13-3-2017/
ale nejde mi to spustit (možná proto, že jsem teď v Rakousku?)

Nie je to v tom videu vysvetlene, o nic neprichadzas

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův Ostrov - EP17

Příspěvekod sextant » 16 bře 2017, 08:25

To jsem zvědav co napíšete teď po 18. dílu, kdy kmenová rada byla skutečně jiná.


Zpět na „Robinsonův ostrov (CZ)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti