Robinsonův Ostrov - EP18

2017 - TV Nova
sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův Ostrov - EP18

Příspěvekod sextant » 20 bře 2017, 00:05

TV Nova by si měla uvědomit, že pokud dělá reality show typu Survivor, ať už to pojmenuje jak chce, tak by měla dodržovat určité zásady. Zejména takové, které dělají show zajímavou pro diváky. Jakmile zásady poruší, ztratí diváky a nakonec skončí jejich snažení propadákem. Zcela určitě je natočení takové show finančně drahá záležitost a proto by se měli snažit o diváckou přitažlivost. Už nyní mi řada přátel řekla, že se na show RO přestala dívat a raději je dívá na 25.Survivor Filipíny na TV Prima COOL. Navíc ještě RO je vysílán poměrně pozdě večer a ti co ráno vstávají na šestou v tu dobu už dávno spí.

BIG VOOL
Příspěvky: 5
Registrován: 10 zář 2014, 17:05

Robinsonův Ostrov - EP18

Příspěvekod BIG VOOL » 20 bře 2017, 12:29

Říkal jsem si, zda teoreticky mohl Marek vyloučit Petru, když už se vymyslel takový debilní twist, a navíc Petra nevypadla z hry? Dávalo by smysl, aby měl tu možnost (její problém, že se nemůže bránit a hlasovat, u USA by byla medevac). Samozřejmě smysluplnost hry není u Novy požadovaným kritériem. Možná by to v dané situaci a snaze zůstat neviditelný mohl být docela dobrý tah... Nicméně být Markem, tak si samozřejmě říkám, co to tady vymýšlí za kraviny a klidně mě taková možnost ani nenapadne... Docela by mě zajímala aktuální sledovanost, sám to už sleduji jen kvůli tomu, že chci vědět, kdo to vyhraje, a vysílací čas mi docela vyhovuje. Pokud to má ale alespoň trochu nadpoloviční sledovanost než před sloučením, tak se bohužel tento debilní roztahaný formát asi vyplatí... Roztahanost je ale aktuálně to poslední, co mi vadí. A ještě jedna úvaha: Není náhodou nelegální, když na casting lákala Markíza (a možná i Nova, nevím), záběry z amerického Survivoru, ale ve skutečnosti koupili nizozemskou licenci, tedy právně "něco úplně jiného"? Z mého pohledu je tento formát soutěže ve srovnání s americkým asi takový, jako kdyby sport, který by se hrál jako fotbal, ale na konci by rozhodli o vítězi diváci (bez ohledu na počet gólů), jmenoval pořád fotbal.

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Robinsonův Ostrov - EP18

Příspěvekod Radix » 21 bře 2017, 07:28

Dnešní díl bych rozdělil na před kmenovkou a po kmenovce. Před ní to byla za mě parádní záležitost. Líbí se mi, že vyjma Petry tam chce prakticky každý hrát. Marek s Davidem to měli parádně vymyšlené a já se dost těšil, jak se to celé vyvrbí. Jenže...

Přijdeme na kmenovou radu, kde se dozvídáme, že Petra sice byla odvezena dokonce do nemocnice, ale je stále ve hře. :shock: :cry:
Potom tam Ondřej docela drtí Marka, načež oznámí, že dneska Markovi v podstatě podělá hru, když se bude hlasovat pro toho, komu všichni věří, což hned bylo jasné, kdo důvěru kmene získá. Ve svojí pozici pak udělal nejlogičtější krok - zklamal co nejméně lidí. David bude naštvaný, ale možná s ním bude schopen Marek ještě dál pracovat. Místo divácky zábavného blindside Martina jsme se dočkali rozplizlosti. :vomit:

Trochu mám strach, že Nova se bude i nadále snažit vymýšlet různé "twisty", aby udělala hru "zajímavější". Přitom zvládla výborně klíčovou část - casting. Myslím, že kdyby tomu nechali volný průběh, tak je ten výsledek mnohem zajímavější než to, co vidíme teď.

Fandím: Marek (!), David, Míla (?)
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
SiGi
Sponsor
Příspěvky: 37
Registrován: 27 srp 2013, 16:21
Nejoblíbenější série: S25 - Philippines
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm
Bydliště: Ostrava

Robinsonův Ostrov - EP18

Příspěvekod SiGi » 21 bře 2017, 07:41

[/quote]
Ano Sigi, opravdu to bylo velmi odsouzeníhodné a hloupé, pokud to tak tobě nepřijde, tak jen dobře pro tebe ;) Takže klidně neodsuzuj a nezatracuj, ale nám ostatním dopřej náš názor a pohled na věc ;) Těším se na tvůj celkový obrázek po skončení řady[/quote]

Vůbec nemám v úmyslu nedopřávat ostatním jejich názory, rád si je přečtu a na svůj celkový názor jsem zvědavý také. Ale ten budu mít až RO skončí.


Zpět na „Robinsonův ostrov (CZ)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti