Robinsonův Ostrov - EP18

2017 - TV Nova
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Robinsonův Ostrov - EP18

Příspěvekod ItalianManiac » 15 bře 2017, 21:57

Epizoda 18
15.3.2017 - TV Nova
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Robinsonův Ostrov - EP18

Příspěvekod kata_rina » 15 bře 2017, 22:41

What the hell?? Může mi to někdo vysvětlit??
Obrázek

Megis
Příspěvky: 89
Registrován: 12 zář 2014, 20:39

Robinsonův Ostrov - EP18

Příspěvekod Megis » 15 bře 2017, 22:42

No on nakonec ten Slovenský Ostrov nebyl zas až tak špatný oproti této frašce :vomit: :vomit: :vomit: :cry:

Xylo
Příspěvky: 2
Registrován: 05 říj 2014, 10:52

Robinsonův Ostrov - EP18

Příspěvekod Xylo » 15 bře 2017, 22:52

To co je za slátaninu :vomit: Absolutně pozbyl smyslu Martinův hlas navíc. Prozrazení vítězové příští hry o odměnu atd. atd. Strašný shit ten Robinsonův ostrov. Stejně jako u slovenského Ostrovu pravděbodobně soutěž nedokoukám. A to první polovina nebyla zase tak marná. To, kam to ale směřuje, je děs.

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Robinsonův Ostrov - EP18

Příspěvekod cypher.eu » 15 bře 2017, 23:10

Ufff, tohle byl zatím nejhorší díl RO, takovej Survivor naruby a naprostej bullshit... celkově se Robinson řítí do naprostých sr*ček, a to z následujících důvodů:

1. Rozhovor Davida a Marka o tom, koho vyloučit krásně ilustruje neschopnost všech "hráčů" v RO... nevěřícně jsem zíral, jak nejenže David vyžvaní Markovi, kterej mu jde otevřeně po krku, že má skrytou imunitu, ale pak ještě v pohůdce řekne, že ji teda zahraje, když pro něj bude ten kámoš Marek a ostatní hlasovat.. :shock: what-the-fuck?? :shock: Ten hlad všem asi naprosto vydlabal mozek, přece normální člověk by snad hned šel po Markovi, kterej tam naprosto otevřeně intrikuje se všema... ještě to tam všem i vyhláskuje Ondra na kmenovce, jak se věci mají... ale ne, oni tam vesele tancujou jak Marek píská, navzájem se povyřazujou, každej z nich si Marka bude chtít vzít do finále, tam mu pogratulujou jak to hezky hrál, vypíšou šek na 2 mega a zazvonil zvonec a Markový pohádky je konec... :vomit: Tohle není žádná hra, tohle je "ze života stáda a jejich pastýře"

2. Evakuace Petry, která ale nekončí ve hře, jenom si vyleží zaražený prdíky v nemocnici a je tím pádem automaticky imunní na kmenovce... CO TO KU*VA JE??? :lol:

3. Kmenovka s naprosto brilantním twistem, kdy se hlasuje pro člověka, kterej pak sám rozhodne kdo odejde... :lol: Ty vole, já už fakt nemám slov...

4. Demence tvůrců show, kdy opět spoilerují co se bude dít v příštím díle - Marek a Zdeněk v bazénu... no tak kdo asi vyhraje soutěž o odměnu?? Tuhle show dělá tým šimpanzů?? :shock:

5. Už mi neskutečně leze na nervy to Markovo "já jsem hrozba, já jsem hrozba" tónem nesmělýho puberťáka... ano, je to nejlepší hráč týhle, ehm, show, ale svým "charisma" je pro mě na nule...

Ještě že zítra ráno bude venku novej díl Game Changers, hodně teď potřebuju něco na spravení Survivor-nálady a chuti.
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Robinsonův Ostrov - EP18

Příspěvekod kata_rina » 15 bře 2017, 23:19

cypher.eu píše:Source of the post 2. Evakuace Petry, která ale nekončí ve hře, jenom si vyleží zaražený prdíky v nemocnici a je tím pádem automaticky imunní na kmenovce... CO TO KU*VA JE??? :lol:

Petra měla akutní zánět močáku. O jejím setrvání se nikde nevyjadřují. Podle mě ji měli stáhnout a hotovo, znovu přijít do promočený džungle ... Uvidíme v příštím díle...


Mimochodem tahle kmenovka mohla být skvělá! Kdyby ovšem nedošlo na zásah produkce. Když se na to podíváme: Martin řekl, že svý dva hlasy dá Radovanovi (2x), Marek a David by hlasovali pro Martina (2x) a David by vytáhl imunitu. Konečně by se něco dělo ... Díky novo za zpackání!!!
Obrázek

Ultagio
Příspěvky: 20
Registrován: 12 úno 2017, 21:54

Robinsonův Ostrov - EP18

Příspěvekod Ultagio » 15 bře 2017, 23:30

No ja som stihol len posledných 5 minút( (od prirodzene nastrihnutého Radovanového smiechu), ale tak... uznajte... nepripadá Vám teraz naša SVK mutácia až "ortodoxne SURVIVORská"? :D Ale podľa toho čo píše cypher.eu vyššie, to vyzerá, že kmeňovka/úputavka nebol jediný vrchol večera... :lol: V dražbe jedlo, asi noc v "rezorte", ale hlavná položka: 2 hlasy na kmeňovke? :cry:

Ultagio
Příspěvky: 20
Registrován: 12 úno 2017, 21:54

Robinsonův Ostrov - EP18

Příspěvekod Ultagio » 15 bře 2017, 23:40

A ešte som zabudol... stále mi prídu veľmi čistý čo sa týka oblečenia.... ja som "prepieral" skoro každý druhý deň, ok každý tretí, ale takto to isto nevyzeralo.... až "automaticka ručná práčka" (zhrbená pani Sue) v "ponderose" tomu dala za 400pesos lesk, ale fľaky ostali na všetkom :idea:

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Robinsonův Ostrov - EP18

Příspěvekod ItalianManiac » 16 bře 2017, 00:02

Tak to neeeeee toto... Co to má jako bejt? :shock: :cry: :evil: :angry:

Přišla jsem si vylít srdíčko, ale cypher.eu to už všechno shrnul za mě a jenom bych se opakovala... Absolutně nejnelogičtější díl v historii Survivora. A to jsem se těšila, jaký bude blindside na kmenovce, až David zahraje skrytou imunitu a všichni budou čumět... Místo toho jsem čuměla akorát tak já a David zbytečně přišel o imunitu (kdyby věděl nebo alespoň zkusil odhadnout, koho kmen zvolí jako zástupce, nemusel by imunitu vůbec používat).

K evakuaci Petry se snad nebudu ani vyjadřovat... Jako kdyby produkce věděla, že Petra bude zábavným a oblíbeným elementem a proto ji drží ve hře, i když zmešká kmenovku... Navíc ji určitě "nakrmí" minimálně nitrožilní výživou, takže to bude nefér vůči ostatním hráčům. I když s akutním zánětem močáku by se do takových podmínek vůbec neměla vracet...

Jinak další věc, která mě dnes zarazila - před týdnem se Tereza stala prvním členem poroty a já se proto ptám - kde byla při kmenovce porota??? :?

Prostě neeee, prooooč? A to měl RO ze začátku tak slušně našlápnuto, tak proč to takhle kurví? :cry:

A spoilery v "Příště uvidíte" jako třešnička na dortu... Asi budu vypínat díl ještě před tímhle segmentem. :angry:
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Robinsonův Ostrov - EP18

Příspěvekod cypher.eu » 16 bře 2017, 00:42

ItalianManiac píše:Jinak další věc, která mě dnes zarazila - před týdnem se Tereza stala prvním členem poroty a já se proto ptám - kde byla při kmenovce porota??? :?

Jo vidíš to, málem bych zapomněl:

6) Absence Terezy na kmenové radě... proč jí dávaj do poroty, když pak nejde na kmenovku?? Nebo to jako porota přijde až třeba na poslední 3 kmenovky, nebo co to je zas za debilitu? :?
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Robinsonův Ostrov - EP18

Příspěvekod brninho » 16 bře 2017, 00:51

ty pičoooo :lol: :lol: :lol: nerad jsem sprostej až tak, ale fakt jsem to myslel v nadsázce že se snad česká verze ve sloučení v počtu pičovin bude snažit dohnat to, co se na Slovensku servírovalo po celou sezonu :lol:
Nějákej velkej rozebírací komentář je k tomuhle zbytečnej, Nova prostě po sloučení postupuje jak smyslů zbavená :lol:
No...už se těším ráno na Surva, proti tomuhle mi nepomůže ani brko, ani neurol :lol:

....jo a ještě něco :lol:
Přílohy
ezgif.com-resize(1).gif
ezgif.com-resize(1).gif (943.83 KiB) Zobrazeno 6191 x
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Robinsonův Ostrov - EP18

Příspěvekod hozu » 16 bře 2017, 02:27

Taky si musím postěžovat v podobné duchu jako ostatní. Do kmenovky to byl docela slušnej díl, možná trochu natahovaný, ale tak na to už si člověk málem zvykl. Každopádně to minimálně spělo k tomu, že nás čeká nějaká zábava s HII a musím říct, že jsem byl fakt napjatej až do momentu, kdy moderátor oznámil, že všechno bude úplně jinak (přišlo mi, že Markův výraz byl asi všeříkající :D ) První kmenovka po milionech let a oni udělají toto. Píše se to teď snadno, ale i to, že by kvůli té Petře nebyla kmenovka vůbec, by bylo asi lepší než tenhle geniální nápad. Ostatně to co u Petry vymýšlejí je taky postavené na hlavu. By se třeba mohla vrátit rovnou na finále, ne? :D
Přílohy
gdgdzrz.jpg
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Robinsonův Ostrov - EP18

Příspěvekod cihi » 16 bře 2017, 02:29

Presne to... ceho jsem se z minulych ukazek tak bal... se naplnilo... ze jeden clovek nekoho vylouci - to byla fajnovickova novinecka jak vysita na miru z dilny TV Nova

Nova proste predvedla idiocii a amaterismus... takto znicit Markovi celou hru? Ja byt na jeho miste tak hodne prskam na produkci za takovej podraz (zatim nejvetsi blindside hry - bohuzel od produkce)

Pokud Marka ted nebo pak po Davidovi nevylouci... tak jsou hloupaci

PS: Petra tam na kapackach... ale jeste nekonci ve hre... vybojuje asi finale z nemocnice

Takze odted kapacky = imunita?

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

Robinsonův Ostrov - EP18

Příspěvekod Dejvy » 16 bře 2017, 09:43

Ja som pozeral Ligu majstrov a potom som si spomenul, že ide RO tak som začal občasne prepínať. V jednu chvíľu prepnem na Novu a tam záber na Mareka s imunitou na krku a prestrih kde David píše na papier jeho meno, hovorím si, čo to ku*va je? Nejaká haluz, že môže aj tak dostať hlas? Ale nakoniec je to ešte horšie a oni volia "TOP" človeka, ktorý potom musí za 15 sekúnd pred všetkými rozhodnúť kto pôjde? WTF?

Petra v nemocnici, ale stále v hre je šerešnička na torte tejto groteske.

A aby Nova náhodou nedostala pochvalu tak tam znova šupne výsledok ďalšej súťaže do ukážok :idea:

Ďakujem Mílovi, za to, že nám tu zodpovedal kopec otázok, za zaujímavý pohľad z druhej strany, velmi ma tá prvá pasáž RO bavila aj vdaka tebe.
Dúfam, že sa dostaneš do hry ešte a zabojuješ o výhru. Ale zvyšok už pozerať nebudem, nemá to zmysel.
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

aqmel
Příspěvky: 70
Registrován: 27 úno 2014, 11:01

Robinsonův Ostrov - EP18

Příspěvekod aqmel » 16 bře 2017, 10:29

hm hmn -nevim zda mam brecet nebo smat se ale toto je moc--vypadalo to na super podraz na martina takeho sladoucka ale co se nedelo -zmena uplna zmena profilu hry --ne vyloucit koho chcete ale toho koho mate nejradeji -podraz nebyl ale stalo se steho saskarna na remak show survivor..

tak sel radovan na ostrov vykoupeni -to je taky ostrov odpocivarna -a kdy pujde o vse tak vylouceni radovan si musi vybrat jedneho kde bude soutezit o setrvani ve hre..nevim jak je to jinde ale toto opravdu nechapu jestli je to nejak zkopirovane od originalu verze nebo toto je nas vlastni napad i slovaci neco takeho meli ale je to ,uplne na hlavu uplne postrada smysl hry vse jde do kopru timto -nechapu-

aby sem se uklidnil tak se podival na program a ctu ze 29 brezna je pod robinsnuv ostrov zbyva 13 dni boj o dva mega pokrracuje-tak dle pocitani a kdo vi co jeste vymysli za zmenu smyslu hry ,to vypada na velike finale nekdy koncem dubna -kvetna-

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův Ostrov - EP18

Příspěvekod sextant » 16 bře 2017, 11:15

Mylně jsem se domníval, že show RO už nejde víc zničit a bohužel jsem se zmýlil. To co TV Nova předvádí je vrchol debility a důkaz, že její produkce dokáže zmrvit jakoukoliv dobrou hru.
Petru evakuují, je na kapačkách a není vyloučena ze hry? Co to na nás Nova zkouší? Přijal bych, kdyby šla do poroty, ale je nepřijatelné, že skončí v nemocnici, několik dní je mimo hru a pak se křepce vrátí. To je nezpečný precedent. Když hráči poteče do bot a bude mu hrozit vyloučení, tak se "složí" a nechá se ošetřovat několik dní a potom se vrátí do hry občerstvený a plný sil? To rovnou v polovině mohli udělat "stop time" nechat hráče nabrat síly někde v hotelu 14 dní a pak pokračovat v soutěži.
No a ta kmenová rada to už byl vrchol blbosti. Na co bylo taktizování před radou? K ničemu! Vyloučili Radovana a doufám, že se jim tento tah pořádně vymstí. Pokud je Radovan chytrý (a to on skutečně je), tak si do duelu vybere některou z holek. Ta vypadne a postupně je mohou vyřazovat dál a duel Míla - Radovan si nechat na konec.
Také mi na radě chyběla první členka poroty. Na to produkce zapomněla? Nebo snad porota sleduje dění někde v hotelu ze záznamu a pak rozhodne?
Na show RO se už dívám jen proto, abych se dozvěděl jaké další zmrvení produkce provede. Ostatně načasování celé show je nepovedené. TV Nova si nevšimla, že na TV Prima COOL je vysílán denně Survivor, takže divák snadno porovná originální show s paskvilem od TV Nova. Skutečně lépe vysílání RO načasovat nemohli. Inu komu není shůry dáno v apatyce nekoupí.

PitaMM
Příspěvky: 4
Registrován: 13 bře 2017, 21:21

Robinsonův Ostrov - EP18

Příspěvekod PitaMM » 16 bře 2017, 15:40

Já to nechápu, tak ukradnu nápad na Survivora, no tak přeci zaměstnám někoho kdo zkouknul těch 33 sérií vyzjistím co je nejlepší a podle toho jedu, nééé mi to uděláme po svém a Prima se nám vysměje :D. Jelikož koukat na tohle a na Survivor Filipíny, či Survivor GameChangers... Je docela masakr. Přijde mi, že po půlce Show vyhodili z produkce toho týpka co tu hru znal. A po sloučení je to naprostej hnus....

Jaku57
Příspěvky: 5
Registrován: 14 úno 2017, 09:36

Robinsonův Ostrov - EP18

Příspěvekod Jaku57 » 16 bře 2017, 17:38

Jinak další věc, která mě dnes zarazila - před týdnem se Tereza stala prvním členem poroty a já se proto ptám - kde byla při kmenovce porota???

Tohle mě taky zarazilo ale asi ji do poroty nemohli dát,protože zřejmě soutěžící neví,že je nějaký ostrov vykoupeni.tím by se to prozradilo.

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Robinsonův Ostrov - EP18

Příspěvekod Pietro » 16 bře 2017, 20:27

Říká se "šikovný český ručičky"...

Hmm, ohledně střihu RO to asi neplatí ani z dálky světelného roku. Proč to tak prasíme? :( PROČ?
Cypher už síru prskal, takže již dále tohoto netřeba. Jen z principu - vybrat někoho, kdo pak sám vybere někoho, kdo jde domů - je na hlavu stavěný. A o tom, že důvěru má ten největší intrikán, no cement.

A to podstatné z dalšího dílu naservírovaný na talíři hned... :shock: Hergot, Novo, já nechci přídavek.
Ad Petra: měla být odvolaná a hotovo. Jelikož musela do nemocnice, nebylo to asi nic, co by jí mohlo nechat ve hře.

Hozu: S tou Petrou rovnou na finále raději moc nekřič - třeba to tu čte někdo z Novy a oni jsou dost blbí to udělat!

Největší :ass: je, že pořád je to lepší než Vašut. :D
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

kispin
Příspěvky: 65
Registrován: 19 zář 2013, 11:08

Robinsonův Ostrov - EP18

Příspěvekod kispin » 16 bře 2017, 21:14

wtf to ako vazne? nas survivor sice doje...., ale aspon si nikdy nedovolili zmenit princip kmenovky. My sme od zaciatku vedeli, ze pri takom pocte ludi budeme mat eliminacne sutaze, ale toto co predviedla NOVA je uz silna kava asi na kazdeho fanusika. Petra mala byt z hry odvolana. K tomu ani nemam co viac napisat. A popravde, dufam, ze vyhra Marek, zacinam z tych obcasnych zaberov chapat preco ho sutaziaci mali radi a ako si ich ziskal a k tomu mozem naisat len klobuk dolu, skvela socialna hra.

Yaka
Příspěvky: 35
Registrován: 13 led 2017, 16:52

Robinsonův Ostrov - EP18

Příspěvekod Yaka » 17 bře 2017, 14:53

Pokračujeme v sešupu a ještě zrychlujeme.

Petra pokud není na radě == automaticky medical quit.

Rada otočená naruby s tím, že JEDEN slovy JEDEN člověk rozhoduje o tom, kdo vypadne??? Zároveň rada způsobem hlasování přímo míří na schovaného nejsilnějšího hráče (ještě štěstí, že ten zbytek lidí je tak mimo, že si toho asi nikdo nevšimne).

Kecy komentátora v průběhu rady, které taktéž míří na Marka, který vypadá do této chvíle jako jediný, který trochu chápe co má dělat. Probst teda nikdy takto do hry nezasahoval debilními dotazy vedoucími přímo proti jednotlivým hráčům.

Způsob použití skryté imunity Davidem zdá se mi poněkud podivný abych to tak řekl slušně:))))

Jak jsem psal před několika díly, dobře rozehráno - dobře připraveno a postupem času opět kvalitně zničeno. Ukázky na další díl no to je fakt asi česká specialita, která nemá obdoby.... Ukazovat odměnu i lidi, kteří ji získají v příštím díle "na který se jako máme všichni těšit" to fakt tvoří pořádný dement ty ukázky.

Tak poďme - v příštím díle bych nechal tahat ty sirky a vyhodil bych jich polovinu najednou, ať se netrápí ani oni, ani my jako diváci...

Čím dál větší zklamání bohužel.

Uživatelský avatar
SiGi
Sponsor
Příspěvky: 37
Registrován: 27 srp 2013, 16:21
Nejoblíbenější série: S25 - Philippines
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm
Bydliště: Ostrava

Robinsonův Ostrov - EP18

Příspěvekod SiGi » 19 bře 2017, 00:13

ItalianManiac píše:Source of the post Přišla jsem si vylít srdíčko, ale cypher.eu to už všechno shrnul za mě a jenom bych se opakovala... Absolutně nejnelogičtější díl v historii Survivora.
Prostě neeee, prooooč? A to měl RO ze začátku tak slušně našlápnuto, tak proč to takhle kurví? :cry:
A spoilery v "Příště uvidíte" jako třešnička na dortu... Asi budu vypínat díl ještě před tímhle segmentem. :angry:


No jo... bylo to takové podivné ... nečekané ... a neobvyklé v dosavadních 34 sériích ... ale opravdu tak odsouzeníhodné? Hloupé? Devastující? Bylo to prostě jiné, než jsme zvyklí (abstrahuji od Petřiny neúčasti). Až se mi vkrádá kacířská myšlenka - nebyl to od NOVY vlastně blindside na nás fanoušky? Proto nezahazuji, nezatracuji, nepřestávám se dívat, dokud si nebudu moct udělat celkový obrázek.

BTW k spekulacím, kolik dílů ještě uvidíme: NOVA oznámila už dávno, že RO bude vysílat Po a St do konce března. Tey nás čekají 2 díly příští týden, pak díl 27.3. a finále (v jakém provedení? velká neznámá) ve středu 29.3. Takže květnové předpovědi zřejmě nejsou aktuální.

A na závěr (a asi mě za to rozcupujete v diskuzi): přihlížíme, kritizujeme a diskutujeme. Snadnější je samozřejmě bořit, než tvořit. Howgh!

aqmel
Příspěvky: 70
Registrován: 27 úno 2014, 11:01

Robinsonův Ostrov - EP18

Příspěvekod aqmel » 19 bře 2017, 08:08

SiGi píše:Source of the post

No jo... bylo to takové podivné ... nečekané ... a neobvyklé v dosavadních 34 sériích ... ale opravdu tak odsouzeníhodné? Hloupé? Devastující? Bylo to prostě jiné, než jsme zvyklí (abstrahuji od Petřiny neúčasti). Až se mi vkrádá kacířská myšlenka - nebyl to od NOVY vlastně blindside na nás fanoušky? Proto nezahazuji, nezatracuji, nepřestávám se dívat, dokud si nebudu moct udělat celkový obrázek.

BTW k spekulacím, kolik dílů ještě uvidíme: NOVA oznámila už dávno, že RO bude vysílat Po a St do konce března. Tey nás čekají 2 díly příští týden, pak díl 27.3. a finále (v jakém provedení? velká neznámá) ve středu 29.3. Takže květnové předpovědi zřejmě nejsou aktuální.

A na závěr (a asi mě za to rozcupujete v diskuzi): přihlížíme, kritizujeme a diskutujeme. Snadnější je samozřejmě bořit, než tvořit. Howgh!



hm-bohuzel utvorit po mnoha letech super porad kdyz kopie je tak blizko krosku empatie odvahy a chytre hlavy a mohlo to byt porad od novy po letech kde by vseci zirali ale elementy skodlive steho udelalli to co verni divaci vzdy vedí srajdu-uplne vse zborili a udelali z nejlepsi fyzicke hry fasku a posmech a urazku dobre znacky jak slovaci tak i my -zadne pouceni zadne myslenkove pohody z zdraveho rozumu ale srajdu a pohrbeni ix realit show rok co rok -jeste ze jim jde delat estrady na to jsu mistry ale delat extradu s survivor to je k breci.

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Robinsonův Ostrov - EP18

Příspěvekod cypher.eu » 19 bře 2017, 11:34

SiGi píše:No jo... bylo to takové podivné ... nečekané ... a neobvyklé v dosavadních 34 sériích ... ale opravdu tak odsouzeníhodné? Hloupé? Devastující? Bylo to prostě jiné, než jsme zvyklí (abstrahuji od Petřiny neúčasti). Až se mi vkrádá kacířská myšlenka - nebyl to od NOVY vlastně blindside na nás fanoušky? Proto nezahazuji, nezatracuji, nepřestávám se dívat, dokud si nebudu moct udělat celkový obrázek.

....

Ano Sigi, opravdu to bylo velmi odsouzeníhodné a hloupé, pokud to tak tobě nepřijde, tak jen dobře pro tebe ;) Takže klidně neodsuzuj a nezatracuj, ale nám ostatním dopřej náš názor a pohled na věc ;) Těším se na tvůj celkový obrázek po skončení řady
Završením Survivora měla být 40. řada

berka496
Příspěvky: 45
Registrován: 02 led 2017, 14:28

Robinsonův Ostrov - EP18

Příspěvekod berka496 » 19 bře 2017, 23:12

Jako sorry Novo, ale cos předvedla v tomto díle je fakt silné kafé.

1) Co dělá Petra stále ve hře? Kdyby Petra byla v Americkém Survivora znamená to automacký konec hry.
2) Kde byla porota? Chápu, že nechcete prozradit Ostrov vyloučení, ale členy poroty by měly být vždy přítomní na kmenové radě.
3) Co mělo znamenat to hlasování? Celou taktiku Marka jste zku****y. Mohli jsme vidět doposud nejlepší radu. Markovi se divím, že si nestěžoval.
Já na jeho místě pěkně bych na produkci vyjel.

Celý RO jde do kopru. První polovina vypadala slibně a aspoň to připomínalo Survivora. Po sloučení katastrofa. Fakt škoda.


Zpět na „Robinsonův ostrov (CZ)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů