Robinsonův Ostrov - EP19

2017 - TV Nova
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Robinsonův Ostrov - EP19

Příspěvekod ItalianManiac » 20 bře 2017, 21:12

Epizoda 19
20.3.2017 - TV Nova
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Robinsonův Ostrov - EP19

Příspěvekod Pietro » 20 bře 2017, 22:32

Jako možná už (i díky svému zaměstnání) mi klesá IQ, nebo to za mě dělá sama Nova, ale odkdy se do hry VRACÍ PORAŽENÝ hráč duelu, ať je to duel v čemkoli????? :cry: :evil: I kdyby to sebou nese nějakou výhodu... poražení se nevrací (navíc porota)!!!

Aukce je aukce - o to nic, ale na 6 lidí rozdat v podstatě 8-9 hlasů pro radu je docela síla. (6 základních + 2 extrovní ten zmetek Martin + ještě jeden někde byl u něčeho, ale jistý si nejsem) :? A na to, že mohla skončit bez varování byla velmi dlouhá.

A ano, bazének si dali Marek a Zdeněk, jaké to překvapení. :D

Niky mě osobně překvapila - čekal jsem, že bude sobec a jídlo si nechá pro sebe - rozdala se. :idea:
Komu fandit (pominu-li OV) ? :? Snad jen ten Dave, který je na odstřel.
Na ránu - Martin, Marek a Zdeněk :angry:
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Megis
Příspěvky: 89
Registrován: 12 zář 2014, 20:39

Robinsonův Ostrov - EP19

Příspěvekod Megis » 20 bře 2017, 22:36

Tajně doufám, že Tereza je v Mayonu jenom do příští kmenovky, kdy Ondra řekne, že se vlastně nikdy nevrátila a na ostrově s ostatníma byla jenom proto, aby si udělala obrázek o tom, jak je to v kmeni a že pořád platí, že je jenom první členkou poroty. V takovém případě by dávalo smysl i to, proč nebyla na minulé kmenové radě. Takový scénář by mi nevadil a na rozvíření vod by to nebylo špatné. Jakýkoliv jiný scénař je ale nový nejstupidnější twist vůbec.

Jinak aukce byla fajn, akorát ty 2 hlasy navíc na kmenovce jsou prostě moc. Naopak celý výlet do rezortu i se společným hlasem mi přijde fajn, s tím nemám problém.

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Robinsonův Ostrov - EP19

Příspěvekod Lamik.lamity » 20 bře 2017, 22:40

Se těším, až se najednou v kempu objeví Iveta s Bazim, a všechno začne nanovo. Ještě by každý z nich mohl mít něco jako čtyři hlasy, aby to bylo ideální. :3
Na stranu druhou, zatím se fakt bavím, zábavný chaos.
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Robinsonův Ostrov - EP19

Příspěvekod Pietro » 20 bře 2017, 22:41

Megis: Vidíš, nad nad rolí špiona jsem v případě vrácené Terezy nepřemýšlel. :idea: Dobře, ty. Ale stejně je to divný. :D
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

BIG VOOL
Příspěvky: 5
Registrován: 10 zář 2014, 17:05

Robinsonův Ostrov - EP19

Příspěvekod BIG VOOL » 20 bře 2017, 22:43

Tak a teď by to chtělo ještě, aby se náhle v kmeni objevila Petra. Pokud jsem něco nepromeškal, tak dnes o jejím odchodu ze hry nepadlo ani slovo a minule to "bylo jen dočasné". Pak to bude jako parodie úplně dokonalé. Ohledně Terezy jsem si vzpomněl na komentář Ultagia z Ostrova SK:
Spoiler!
že by na "spací" eliminační soutěži koulí praštil, aby šel místo na ostrov naděje a ne do poroty
- Když to zjistil Míla, tak byl asi pěkně naštvaný - já kdybych to věděl, tak napíšu, že ta sopka je vysoká třeba 20 000 m.n.m. (a budu doufat, že soupeř/ka nenapíše nějakou ještě větší blbost).

ritterqa
Příspěvky: 12
Registrován: 09 pro 2013, 19:47
Nejoblíbenější série: S02 - Austrálie, S06 - Amazon, S07 - Pearl Islands, S08 - All Stars, S12 - Panama, S13 - Cook Islands, S14 - Fiji, S15 - China, S16 - Micronesia, S17 - Gabon
Nejméně oblíbené série: S03 - Africa, S04 - Marquesas, S05 - Thailand, S11 - Guatemala
Bydliště: Ostrava, CZ

Robinsonův Ostrov - EP19

Příspěvekod ritterqa » 20 bře 2017, 22:52

Já se bojím, aby to neznamenalo, že Tereza je zpátky ve hře a Petra tudíž končí. Duel mají obšlehnutý z Farmy (tam se též hraje na tři kola) a při předčasném vypadnutí hráče se tam do hry vrátil ten, co vypadl naposled.
TOP: Colleen(S01), Colby + Elisabeth + Jeff(S02), Etahn + Kelly + Kim P.(S03), Gabriel + Gina + Hunter(S04), Ken(S05), Rob(S06), Andrew + Darrah + Ryan O. + Sandra(S07), Amber + Colby + Ethan + Rich + Rob M.(S08), Ami + Eliza + Chad + John K. + Julie(S09) Angie + Ian + James + Jenn + Stephenie(S10), Brian + Jamie + Rafe + Steph(S11), Aras + Austin + Cirie + Danielle(S12), Cece + Jonathan + Sundra(S13), Alex + Edgardo + Michelle(S14), Aaron + Amanda + Eric + Todd (S15), Amanda + Ozzy(S16), Bob + Matty + Sugar(S17), Boston Rob + Candice + Colby+ Sandra (S20)

BOTTOM: Sue(S01), Jerri + Kimmi(S02), Brandon + Kim J. + Lindsey(S03), Sarah(S04), Jan + Shii Ann + Ted(S05), Shawna(S06), Lillian + Tijuana (S07), Jenna + Shii Ann(S08), Bubba + Chris + Rory + Scout + Twila(S09), Caryn + Coby(S10), Cao Boi + Flicka(S13), Dreamz + Lisi + Stacey(S14), Courtney + Jamie + Peih-Gee + Sherea (S15), Alexis + Chet + Joel + Natalie + Tracy (S16), Corinne + Crystal + GC + Gillian + Ken + Randy (S17), J'Tia + Tasha (S28)

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Robinsonův Ostrov - EP19

Příspěvekod ItalianManiac » 20 bře 2017, 23:28

První půlku dílu jsem si říkala - jo, po tý minulý nesmyslný kmenovce se konečně RO vrací ke standardnímu Survivoru aneb po dlouhé době zase aukce, která mi v posledních řadách U.S. dost chybí...

...a pak to začalo lítat.

2 hlasy navíc pro Martina na příští kmenovku, takže 3 hlasy celkem - není to tak trochu overpower jako svině? To za chvilku bude kmenovka o šesti lidech, kde padne 28 hlasů? :lol:

Odměna v luxusním resortu pro Marka a Zdeňka, která přišla s podmínkou jednoho společného hlasu - WTF? Večeře a pobyt v resortu super, ale to má být jako odměna, že na radě budou mít 2 lidi společný hlas? (Nebo jsem to teď jen nepochopila a Marek i Zdeněk mají každý svůj hlas a k tomu navíc tenhle společný?)

...a největší LOL na závěr: návrat očividně čistě umyté (a kdo ví, jestli i dosyta nenajezené) Terezy na ostrov??? :fuck:
A k tomu žádné slovo o Petře?
Upřímně doufám, že má ohledně návratu Terezy pravdu Megis a jde jen o záminku, jak Terezu propašovat do poroty.

Ne, tohle prostě nemá žádnej smysl a upřímně lituju všechny hráče, kteří jsou ještě "ve hře" (tzn. jsou na ostrově a ještě nebyli vyloučeni), že se musí vyrovnávat s takovými nefér twisty (a vlastně lituju i Mílu, který vyloučí Terezu v duelu, aby ji vrátil zpět do hry a sám dál trčel na Ostrově vyloučení?!). :evil:

Jednou má Survivor nějakou základní formu a pevná pravidla, která by se neměla měnit, tak by se toho měly držet i regionální verze bez rozdílu.
Koukat budu dál - ze zvědavosti, co tam zase napáchají za stupidní twisty a kdo to všechno nakonec vyhraje - ale že bych se u toho nějak bavila... To se říct nedá. :?
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Megis
Příspěvky: 89
Registrován: 12 zář 2014, 20:39

Robinsonův Ostrov - EP19

Příspěvekod Megis » 20 bře 2017, 23:38

ItalianManiac píše:Source of the post
Odměna v luxusním resortu pro Marka a Zdeňka, která přišla s podmínkou jednoho společného hlasu - WTF? Večeře a pobyt v resortu super, ale to má být jako odměna, že na radě budou mít 2 lidi společný hlas? (Nebo jsem to teď jen nepochopila a Marek i Zdeněk mají každý svůj hlas a k tomu navíc tenhle společný?)


Řekl bych, že B) je správně. Oba mají svůj hlas + ještě jeden společný, aspoň takto jsem to pochopil já

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův Ostrov - EP19

Příspěvekod sextant » 21 bře 2017, 06:20

Souhlasím s ItalianManiac, že se dívám také jen ze zvědavosti jaké pitomosti zase Nova provede. To rozdání "výhod" do další hry mi připadá přemrštěné. Rozumná je jedna výhoda na další soutěž o imunitu a jedna "divoká" imunita. Ty dvojhlasy jsou pitomost. K zábavnosti to nijak nepřispěje, protože bude pak jasné kdo bude vyloučen a protialiance s tím pak nemůže nic udělat.
Pobyt Marka a Zdeňka v luxusním rezortu nekomentuji. Mně by potěšilo jen kdyby je vyhodiliu oba dva. K tomu hlasu co dostali jsem to chápal tak, že se mají shodnout na jedné osobě které dají hlas dohromady a víc hlasovat už nemohou.

A návrat jednou vyloučené osoby to snad ani nechci komentovat. Podle mně měla jít do poroty a basta!

Celý RO mně připadá jako umělě natahovaný, celá show ztratila už švih a spád. Dělá to celé na mně dojem, že si Nova na několik měsíců předplatila na Filipínách pobyt a tak se snaží jej využít do posledního dne.

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův Ostrov - EP19

Příspěvekod sextant » 21 bře 2017, 06:45

Málem jsem zapomněl. Ještě jedna věc mi na RO chybí. Vrácení použité imunity do hry. Je zábavné sledovat kdo takovou imunitu najde a ještě zábavnější je sledovat udivené obličeje, když se taková imunita použije.

Uživatelský avatar
SiGi
Sponsor
Příspěvky: 37
Registrován: 27 srp 2013, 16:21
Nejoblíbenější série: S25 - Philippines
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm
Bydliště: Ostrava

Robinsonův Ostrov - EP19

Příspěvekod SiGi » 21 bře 2017, 07:52

sextant píše:Source of the post Málem jsem zapomněl. Ještě jedna věc mi na RO chybí. Vrácení použité imunity do hry. Je zábavné sledovat kdo takovou imunitu najde a ještě zábavnější je sledovat udivené obličeje, když se taková imunita použije.

Přesně tak!

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Robinsonův Ostrov - EP19

Příspěvekod Radix » 21 bře 2017, 09:16

Tak Nova může poděkovat alespoň castingovému oddělení, protože nebýt hráčů, tak už se nedívám. V poslední době je RO dobrý vždycky do chvíle, než se nějakým způsobem začne do dění plést produkce.

David si uvědomuje, že prakticky může pracovat jen s Markem, ale aspoň mu slepě nevěří. Survivor aukce byla povedená do doby, než si produkce opět přihodila. Dva hlasy navíc pro Martina? :shock: :cry: Další hlas pro dvojici Marek a Zdeněk? Ok, to jim nechám.

Ale co přišlo po aukci? Tereza dvakrát “vyřazená” a je zpátky ve hře? Doufám, že to je ta varianta, že je tam jen na pozorování. Na co by pak ale byl joker Jakubovi? Možná je to něco na způsob hlasu navíc. Těžko říct.

Každopádně ještě jeden velký problém všech těhle výhod Novy spatřuju a to v tom, že hráči nemůžou rozhodnout, kdy je zahrají, ale všechno je to na příští kmenové radě. Taky k ničemu.

Z Marka solidně sálala v průběhu dílu frustrace, s čímž se já ztotožňuju. O Petře ani slovo. Úplně očekávám, že jí vrátí do hry příští týden. :cry:

Fandím: Marek (!), David, Míla (?)
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

smashak
Příspěvky: 1
Registrován: 05 říj 2014, 19:23

Robinsonův Ostrov - EP19

Příspěvekod smashak » 21 bře 2017, 09:35

Já to vůbec nechápu. To si jako na Nově myslí, že to co dělají amíci už přes 15 let můžou těmi twisty ještě vylepšit? Nebo si říkají, že je to samo o sobě nuda a takhle to bude větší vzrůšo? Proč to teda kopírují?

aqmel
Příspěvky: 70
Registrován: 27 úno 2014, 11:01

Robinsonův Ostrov - EP19

Příspěvekod aqmel » 21 bře 2017, 09:40

hm-pomalu se steho stava kdo bude mit na kmenovce vyhodu -3 hraci maji vyhodu a zbytek nic -udiv je tez ze se nevrati imunita tajna -stejnak by ji nikdo asi nehledel -budu tam jen lezet klabosit o hladu a kravinach nez nejak taktizovat a nejak to posunout na lepsi divacku uroven -dalsi tyden muze byt vyhoda odebrani hlasu na kmenovce at jsme komlet vyhod ,-

a jsem zvedav jak si poradi s velikym finale jestli to bude jak na slovensku nejaky duel nebo klasicky souboj o imunitu a final 3 ,-

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Robinsonův Ostrov - EP19

Příspěvekod brninho » 21 bře 2017, 16:09

No tak s tímhle jdi Novo do prdele...ať si to teď klidně vyhraje Petra diváckým hlasováním na finálové kmenovce (ne, Novo neber to vážně, myslím to ze srandy)...
Tak něják nevím co je horší- jestli když je sloučení absolutně zabitý drtivou většinou neschopných hráčů (Ostrov) nebo když je sloučení zabitý harakiri produkce...asi to druhý, výběr hráčů se dá okecat, tvůrci hry by se neměli dopouštět žádných větších chyb a tady se toho za pár dílů nasekalo požehnaně. Mně i určitou fázi fakt bylo líto že v době castingů jsem byl v zahraničí, po tomhle si říkám- Díky Bohu!
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

Robinsonův Ostrov - EP19

Příspěvekod sheldom » 22 bře 2017, 14:59

Proč nám do hry pořád cpou tolik twistů? Jako by ty twisty doposud nestačily. Aukce byla zábavná, až na ty všechny výhody, proč jich musí být tolik? 2 hlasy navíc? Proč? Nova je nespíš neschopná poupravit formát hry a musí do hry vracet vyřazenou Terezu. Proč by se do hry měl vracet někdo, kdo již byl poražen? S pozorovací teorií bych moc nepočítal. Nova chce evidentně ušetřit na Ponderose: Terezu vrátili, Petra je v nemocnici a ostatní na OV. Takovéhle umělé natahování ničemu nepomůže, měli nechat formát jako před sloučením.
Nejspíš bude pravda, že se bude show vysílat až do května, jelikož 3. dubna má být další díl a s tímto Ostrovním tempem se to ani jinak stihnout nedá. Nova asi sází na to, že české diváky to bude bavit, protože jde o zcela jinou soutěž a taky, že většina lidí o Survivoru nic neví.
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

Uživatelský avatar
4ronRalston
Příspěvky: 13
Registrován: 18 led 2017, 20:34

Robinsonův Ostrov - EP19

Příspěvekod 4ronRalston » 25 bře 2017, 09:40

Ty vole, co to je toto za frašku už ku*va. Katastrofa. A co se týče aukce, se divím, že jim tam nedali těch položek třeba 50. Zdena s Martinem furt hleděli bez reakcí jakoby těch 50 položek fakt čekali, degeni. Do dalších dílů se mi už vůbec nechce... a ještě čekat dalších sedm ep na kmenovku, ne?

Hnus velebnosti.

//edit:
Megis píše:Source of the post Tajně doufám, že Tereza je v Mayonu jenom do příští kmenovky, kdy Ondra řekne, že se vlastně nikdy nevrátila...

To mě nenapadlo, tak snad máš pravdu. V tom případě bych tu frašku přehodnotil na minifrašku s ohledem na předchozí ep. a pořád nějaké hlasy navíc.


Zpět na „Robinsonův ostrov (CZ)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů