Robinsonův Ostrov - EP20

2017 - TV Nova
aqmel
Příspěvky: 70
Registrován: 27 úno 2014, 11:01

Robinsonův Ostrov - EP20

Příspěvekod aqmel » 21 bře 2017, 09:32

:idea:

Uživatelský avatar
milosbrt
Příspěvky: 41
Registrován: 05 pro 2016, 12:48
Nejoblíbenější série: Micronesia
Nejoblibenější hráči: James

Robinsonův Ostrov - EP20

Příspěvekod milosbrt » 22 bře 2017, 22:37

CHTĚL BYCH OD SRDCE PODĚKOVAT VÁM VŠEM, KTEŘÍ JSTE MI BYLI OPOROU A HNALI HROU DÁL, POMÁHALI MI PLNIT SVŮJ SEN A STÁLI PŘI MNĚ. TEN KVÍZ JE JEDINÁ VĚC V CELÉ SOUTĚŽI, ZA KTEROU SE UPŘÍMNĚ STYDÍM. PSAL JSEM PŮVODNĚ 20, PŘEŠKRTAL A NECHAL TUPĚ MILION. DODNES SI TO VYČÍTÁM A SÁM V SOBĚ PŘEMÝŠLÍM, PROČ JSEM NAPSAL TAK MALÉ ČÍSLO. TAK JAKO TAK, I KDYBYCH NECHAL 20 MILIONŮ, NA RADOVANA BY TO NESTAČILO. ALESPOŇ JSEM SI SPRAVIL CHUŤ A UKÁZAL, ŽE I SKLÁDAČKY NAKONEC ZVLÁDÁM. PŘINÁŠÍM VÁM PRVNÍ VIDEO HNED V TENTO DEN, KDY SE LOUČÍM S HROU A PŘICHÁZÍM NA CHATKU. ČEKÁ VÁS PLNO VIDEÍ, VLOGŮ, KDE VÁS PROVEDU CARAMOANEM, OSTROVEM NA FILIPÍNÁCH. JÁ TAM SÁM SEBE NEPOZNÁVÁM. UVIDÍTE, JAK SE MŮŽE PO TAKOVÉ ČERSTVÉ ZKUŠENOSTI ČLOVĚK RADOVAT I Z PŘÍBORU A TALÍŘE. NELOUČÍM SE S VÁMI. TENTOKRÁT VÁM PŮJDU JEŠTĚ VÍC NAPROTI A MŮŽETE SE TĚŠIT NA PLNO VIDEÍ A PROJEKTŮ, KTERÉ CHYSTÁM. A TEĎ JE NA MNĚ, ABYCH VÁM VRÁTIL VAŠI PODPORU.

DĚKUJI, Z CELÉHO SRDCE, ŽE JSEM MOHL POZNAT TUHLE SKUPINU LIDÍ, KTEŘÍ SE ROZHODLI BOJOVAT V ČESKÉ VERZI SURVIVORA, BYLI JSTE FAMÓZNÍ A BYLO MI CTÍ S VÁMI HRÁT. Kubo, Kačí, Zdendo, Martine, Terko, Máro, Ivet, Bidlo, Bazi, Niko, Terezo, Luci, Davide, Barčo, Radovane, Katie, Péťo, děkuju, moc. A také Ondřeji, lepšího průvodce jsme si nemohli přát :)

MÍLA.

https://youtu.be/TlmNerzwJLg

Videa jsem neupravoval, ať vidíte vše tak jak je. Naplánuju, aby byly se synchronizovány s děním v televizi a vy to mohli prožívat ještě víc. Každý týden tedy jedno minimálně vyjde. Zapínejte odběr a těšte se! Dnes uvidíte přihlášení do hry, cestu na Filipíny a záběry hned po vyloučení na hotelu.

JEŠTĚ SE URČITĚ UVIDÍME! JSEM POROTCE PŘI FINÁLOVÉ KMENOVÉ RADĚ ROBINSONOVA OSTROVA A MÁTE SE NA CO TĚŠIT!!!
Instagram / milosbrt
Facebook / Miloš Brt
YouTube / milosbrt

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Robinsonův Ostrov - EP20

Příspěvekod cypher.eu » 22 bře 2017, 23:04

Je hodně nefér, že se Terka mohla vrátit do hry a Míla dle svého příspěvku výše očividně ne, ale ono co je posledních X dílů v týhle show fér? Celý je to naprosto o náhodě a o tom, jakej nesmysl zas vymyslí štáb, kterej někdy po sloučení dostal pocit, že je Survivor moc nudná show a Češi ocení 2 twisty každý díl...(facepalm)

Vůbec nepobírám to gerojský braní si nejsilnějšího hráče do duelu, tohle je hra o prachy a ne skaut... Taky bylo naprosto jasný, že vyhraje Radovan, když měl zpovědi během soutěže a Míla ne... opět jsem si při tom představoval bandu opiček ve střižně co si náhodně hrají s filmovými páskami... :idea:

Do sloučení to bylo fajn, teď díl od dílu horší, už se těším na návrat Petry někdy 2 dny před finále :lol: Stejně jako ostatní, už mě akorát zajímá kdo bude to největší štístko a vyhraje to.
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Robinsonův Ostrov - EP20

Příspěvekod Pietro » 22 bře 2017, 23:29

"náš člověk" skončil, na rozdíl od jiných asi úplně. Je to sice škoda, ale Mílo, nezoufej, mě by těch 101 mil. Filipínčanů taky nenapadlo, jak se to tam na tu zem může vejít. :D

Mám dojem, že Petra vyšuměla do ztracena a tiše byla přesunuta do poroty.
Tak jsem doufal, že si Dovan veme Terezu do duelu, když se furt tak štěkali. A ono houbelec.

Vážení a to ještě nevíte, že se vrátí ten zbytek a všech těch 16 lidí, nebo kolik jich bylo bude tahat karty a kdo si vytáhne nejvyšší vyhrál. ;)
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Robinsonův Ostrov - EP20

Příspěvekod cihi » 22 bře 2017, 23:45

me pripadne... ja kdyby to v pulce souteze prebrala v produkci parta na heroinu

presne takovy sileny zvraty si totiz predstavuju... ze mohou zazivat a vymyslet lidi co jedou tezce na drogach - protoze je toto normalni?

neni



komentuju ted EP19 + EP20 dohromady... takze na dalsi kmenovku tu mame Martin 1 + 2 extra hlasy (proc ne rovnou ctyri?)... Marek/Zdenek dohromady + 1 hlas... drivko k imunite (mimochodem presne ta soutez byla ve slovenskym Ostrove v "bajecnych" eliminacnich soutezich) - tuhle vyhodu ale jedinou beru... a nejvetsi vrchol JOKER ve hre... pokud nekdo chtel stahnout tuto show ke dnu... gratuluji - nemohl vymyslet nic lepsiho nez toto

takze diky JOKERu je ve hre opet Tereza ...opravdu doufam... ze si v produkci dali snizenou davku a tato silenosti bude znamenat... jak nekteri jiz namitali pouze hlasovani Terezy... ktera se nasledne odebere tam kam patri - do poroty

nechapu... proc tolik zvratu... kdyz tam je tolik dobrych hracu... kteri chteji hrat a neboji se hrou zamavat sami? tyto zvraty bych treba uvital na slovenskym Ostrove... kde hrala parta dementu... ale tady ti lidi premysli a oni jim kazi veskerou hru a davaji do hry obrovskej faktor NAHODY

- ale to je proste ve vsem.. at uz to dela Nova nebo Prima... at uz to je Talent... Superstar... Farma... Ostrov... Paradise - vsechno slusne rozjedou a ke konci dok*rvi obrovskymi nefer zasahy

v tomto dile me udivilio... ze moderator rikal Milovi... ze se uvidi na finalove kmenove rade - takze to znamena... ze nebude navstevovat normalni km. rady? uz vime... ze co rekne moderator... musime brat smrtelne vazne jako slova "tato kmenovka nebude takova jako ty predtim"

ted uz jen chybi... aby to vyhrala Terka (jakozto jsem o tom zaslechl zvesti) z OV - to by bylo jeste vetsi dno nez vitez na Slovensku



pokud chcete Novo delat nekdy dalsi serii... tak to chce rozhodne min fetovat a zhlednout alespon jednu celou serii americke verze

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Robinsonův Ostrov - EP20

Příspěvekod cihi » 23 bře 2017, 00:00

milosbrt píše:[

MÍLA.



ted jsem se dival na tvuj Instagram - a teda na Ostrove svaly dostaly poradne zabrat... brutalne tam zhubls oproti jinym fotkam :D

mohl bys nam rict... kolik mels kilo pred soutezi... po soutezi a kolik mas ted? + jak dlouho trvalo dostat se takto zpatky do formy? :)

diky

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův Ostrov - EP20

Příspěvekod sextant » 23 bře 2017, 01:43

Pro milosbrt
Věděli jste před souteží do které destinace pojedete? Pokud ano tak bych chtěl bych vědět proč sis o ní něco nepřečetl alespoň na wikipedii. Ten úlet s počtem lidí na Filipínách byl schválně? Mně hodně mrzelo, že jsi nezůstal Ty ve hře.

aqmel
Příspěvky: 70
Registrován: 27 úno 2014, 11:01

Robinsonův Ostrov - EP20

Příspěvekod aqmel » 23 bře 2017, 09:33

co dodat -podle programu tato estrada bude pokracovat i prvni tyden v dubnu ..

petra je aut snad -tereza se najedla vyloucena byla ale stejnak se vratila asi nejaka nahrada -ceka nas kmenova rada dalsim dile a 3 hraci maji vyhodu bud 2 hlasu nebo jedneho hlasuˇˇ ale kdo vi co divne hlavy v rezie vymysli -na to si musime pockat do pondelka.

a myslim si take ze zaver bude mit stejny scenar jak slovenska verze -v systemu duelu a vyrazovani ,-az bude final dvojka ci trojka a ta si to rozda o hlasy porotcu,-no uviidime nekdy druhem ci tretim tydnu dubnu kde odpoved snad doistanem.

Uživatelský avatar
Nerd
Příspěvky: 33
Registrován: 26 srp 2013, 11:54

Robinsonův Ostrov - EP20

Příspěvekod Nerd » 23 bře 2017, 12:10

No, k téhle frašce už není moc co říct. Snad jen pochválit Davida, že se to tam snaží trošku rozhýbat. Proto mi zbývají jenom takové malé radosti. Třeba to, že Milouš snad už konečně a definitivně vypadnul!

Fandím: David, Radovan, Terka, Marek, Nika
US SURVIVOR TOP: Richard Hatch, Jerri Manthey, Rob Cesternino, Sandra Diaz-Twine, Jon "Fairplay" Dalton, Amber Brkich, Rob Mariano, Eliza Orlins, Stephenie LaGrossa, Rafe Judkins, Cirie Fields, Parvati Shallow, Yul Kwon, Todd Herzog, Amanda Kimmel, Courtney Yates, Jessica Sugar Kiper, Kenny Hoang, Stephen Fishbach, Erinn Lobdell, Natalie Anderson

Uživatelský avatar
milosbrt
Příspěvky: 41
Registrován: 05 pro 2016, 12:48
Nejoblíbenější série: Micronesia
Nejoblibenější hráči: James

Robinsonův Ostrov - EP20

Příspěvekod milosbrt » 24 bře 2017, 01:13

cihi píše:ted jsem se dival na tvuj Instagram - a teda na Ostrove svaly dostaly poradne zabrat... brutalne tam zhubls oproti jinym fotkam :D

mohl bys nam rict... kolik mels kilo pred soutezi... po soutezi a kolik mas ted? + jak dlouho trvalo dostat se takto zpatky do formy? :)

diky


Ahoj, před soutěží 112 (vážili přímo před vstupem do hry(odjezdem na ostrovy), na konci hry o 25 kg méně. Měsíc po návratu a cvičení 110 :) svalová pamět je neuveritelna... a to jsem myslel, ze budu kovat odznovu :D
Instagram / milosbrt
Facebook / Miloš Brt
YouTube / milosbrt

Uživatelský avatar
milosbrt
Příspěvky: 41
Registrován: 05 pro 2016, 12:48
Nejoblíbenější série: Micronesia
Nejoblibenější hráči: James

Robinsonův Ostrov - EP20

Příspěvekod milosbrt » 24 bře 2017, 01:14

sextant píše:Pro milosbrt
Věděli jste před souteží do které destinace pojedete? Pokud ano tak bych chtěl bych vědět proč sis o ní něco nepřečetl alespoň na wikipedii. Ten úlet s počtem lidí na Filipínách byl schválně? Mně hodně mrzelo, že jsi nezůstal Ty ve hře.


Ahoj, kazdy den pred sebou vidím mamku, která mi říkala, at se v letadle alespon podívám na info o filipínách.. já jí odpovídal bože, viděl jsem několik sérii na filipinach, vím kam jedu.. tohle byl výsledek :( je to fakt jediná věc, za kterou se stydím..
Instagram / milosbrt
Facebook / Miloš Brt
YouTube / milosbrt

Yaka
Příspěvky: 35
Registrován: 13 led 2017, 16:52

Robinsonův Ostrov - EP20

Příspěvekod Yaka » 24 bře 2017, 08:52

Míla
No - bohužel jedním z důvodů, proč vypadl Míla je fakt, že jste se nedomluvili s Radovanem na tom, že si budete do soutěží brát holky, které tam dle toho co sestřihala Nova přežívají vlastně zadarmo. Je to pro mě tak trochu zvrácená logika - dostat se do soutěže, kam chci celý život, a pak podporovat Radovana, aby si mě vzal do eliminační soutěže, kde můžu vypadnout... Na počet obyvatel bych to nesváděl, kvízová otázka mi přišla hodně "debilní" řešení hned při prvním rozstřelu, nevím - proč to nemůže být normální standartní třetí soutěž. Zároveň zvrácená myšlenka toho, že na rozstřel jde ten chudák, co přijde jako poslední na RI je taky samozřejmě postavená na hlavu, když na rozstřel by z logiky věci měl chodit (nebo si vybírat soupeře) ten, kdo je na RI nejdéle a tím pádem byl ze hry vyhlasován jako první a měl být už dávno pryč = ten by si měl zasloužit zůstávat ve hře... Ale podobných nesmyslů je tam tolik, že to by bylo na článek. Jen proto se může stát, že děvčata, která už dávno měla být na hotelu vesele vaří banány a smějou se tomu, jak si tam říkáte, že je potřeba si vzít do duelu toho nejsilnějšího a ještě Vás v tom podporují - proč by taky ne že když se necháte....

Aukce klasika vývoj jako vše od sloučení. V originálu je v aukci většinou jedna výhoda ve hře (která je tajná a nikdo neví přesně o co jde krom toho, kdo si výhodu koupí = což je samozřejmě ideální). Tady opět úřaduje produkce, kde někoho napadlo, že jeden twist je pro USA ok, v čechách potřebujeme těch výhod 10 aby to stálo za to, takže tu hru pokazíme ještě víc, než už se nám to daří. 3 pofidérní hlasy navíc rozdělené mezi zbývající lidi to je opravdu ujetý. Návrat 2x vyřazeného člověka už to jen dokresluje = pokud bude to děvče mít možnost hlasovat na radě o vyloučení kohokoliv, přestává ta soutěž mít jakýkoliv smysl. Aby byl někdo 2x vyhozen a pak se podílel na vyloučení kohokoliv z finálové části, kam si všichni museli "nějak" zasloužit dojít to je přece naprosto proti základním pravidlům jakékoliv soutěže, která má SURVA připomínat i kdyby jen vzdáleně. Takže doufám, že k tomu nedojde, protože pak už to ztratí naprosto poslední drobky toho, že si tam vítězství kdokoliv nějak zasloužil.

Je tam stále příliš mnoho lidí, očekávám buď slušně zvládnutou masovou eliminaci (opravdu nevím jak by se to dalo zvládnout v současném týdenním formátu 2 díly = jeden člověk na RI a jeden ven), nebo totální průšvih a nezvládnutý závěr. Tak uvidíme.

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

Robinsonův Ostrov - EP20

Příspěvekod Dejvy » 24 bře 2017, 10:55

Ahoj Mílo,

keď už si znova tu, vedel by si nám objasniť prečo si vypadol (prečo ťa odhlasovali na TC). Lebo na obrazovke sme nemali možnosť vidieť vôbec nič, ale potom tam zrazu všetci hovorili, že si za každým behal a robil aliancie. Ako to teda bolo? Vieš nam to cele zhrnuť?
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

Robinsonův Ostrov - EP20

Příspěvekod sheldom » 24 bře 2017, 14:42

Škoda, že Míla vypadl, doufal jsem, že vydržíš delší dobu a třeba se do hry i vrátíš.
Jinak zbytek dílu byl víceméně zbytečný, jsem vděčný, že se v naší verzi aspoň objevuje taktizování narozdíl od slovenské verze. Jinak by bylo lepší, kdyby ponechali původní formát 2 dny za 1 epizodu. O Petře ani zmíňka, asi ji Tereza v kmeni nadobro nahradila, s čímž nesouhlasím, ale co se dá dělat.
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

Uživatelský avatar
Zeck
V.I.P.
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 16:52
Nejoblíbenější série: x-x-x-x-x-x-x
S07 Pearl Islands (2003)
S16 Micronesia (2008)
S20 Heroes vs. Villains (2010)
Nejoblibenější hráči: x-x-x-x-x-x-x
Boston Rob (S04/S20)
Jonny Fairplay (S07)
Grant Mattos (S22)
Nejméně oblíbené série: x-x-x-x-x
S29 San Juan Del Sur (2014)
S26 Caramoan (2013)
S24 One World (2012)

Robinsonův Ostrov - EP20

Příspěvekod Zeck » 24 bře 2017, 15:24

Tuhle soutěž přestávám úplně chápat. Z jakého důvodu se vrátila Tereza do hry, když jí vyřadil Míla v souboji? Pokud chtěli vrátit ženu, proč proboha nevrátili jednu z těch dvou, co jsou od začátku na RI, ale vrátí tam tu, která z toho RI už vypadla? Co se kurva děje s Petrou? Je odvolána ze soutěže? Nebo uplynou dvě kmenovky a pak jí tam vrátí? Je Tereza náhrada za Petru? Proč nikdo nic nezdůvodní? Další, co to kurva bylo na kmenovce? Takhle stupidní změna zapříčinila, že místo aby šel zcela jasně Martin, šel místo něho Radovan (a pokud by David nezahrál tu imunitu, tak letí on). Mohl být první regulérní blindside řady a fakt zajímavá kmenovka z hráčského hlediska a místo toho byl jenom blijside. Produkce začíná ovlivňovat hru v prospěch/neprospěch jednotlivých hráčů a aliancí a je jí to úplně u prdele. Ze hry se stává bramboračka, z vyřazování guláš. Za těchto konstelací mi ani nevadilo, že mi vypadl Míla, protože ke hře samotné přestávám mít vztah a začíná mi být fakt totálně u prdele.

Vše umocňuje neschopnost komerčních rádií, které bezostyšně rozebírají, kdo tu hru nevyhraje, protože nechávají volat známé hráčů do éteru, kteří jim to potvrzují (vím tedy na 100 %, kdo ze zbylých hráčů nevyhraje). Češi vážně nejsou schopni ani předstírat, že umí dělat reality-show. Přitom to začalo tak nějak amatérsky, ale zábavně. Někdo výše to správně vystihl slovy, že produkce musí být na fetu. Pod to se podepisuji, jiný racionální důvod pro tak neskutečně posranou hru po sloučení prostě neexistuje.
Obrázek Obrázek Obrázek

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův Ostrov - EP20

Příspěvekod sextant » 24 bře 2017, 23:21

Já už RO přestávám naprosto rozumět.Jestliže jeho tvůrci založili hru na Survivoru měli dodržet vše co je na této show zajímavé pro diváky. Pokud snad chtěli udělat něco jiného, tak měli stanovit jiná pravidla a ta dodržovat. To co předvádějí po sloučení je myšmaš ve kterém se už nikdo nevyzná. Osobně lituji účastníky, kteří museli tuto hru absolvovat.

Uživatelský avatar
milosbrt
Příspěvky: 41
Registrován: 05 pro 2016, 12:48
Nejoblíbenější série: Micronesia
Nejoblibenější hráči: James

Robinsonův Ostrov - EP20

Příspěvekod milosbrt » 25 bře 2017, 19:16

Ahoj, mám tu druhý díl vlogu, kdyby se chtěl někdo podívat :)

https://youtu.be/bzpqg5ATkTY
Instagram / milosbrt
Facebook / Miloš Brt
YouTube / milosbrt

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Robinsonův Ostrov - EP20

Příspěvekod Radix » 26 bře 2017, 15:50

Stejně jako někteří i já nechápu, proč chtěl jít Míla do duelu s Radovanem. Na jeho místě bych se snažil, aby šla nějaká holka. A buď by to dopadlo očekávaně, že holka vypadne a já se posunul o příčku výš, a nebo by nějakým zázrakem vypadl Radovan a nastala by stejná situace, plus by mi vypadl silný soupeř.

Ještě jsme měli důležitý moment, když se začínají stahovat nad Markem mračna. Snad se nějak udrží.

Fandím: Marek (!), David
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)


Zpět na „Robinsonův ostrov (CZ)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů