Robinsonův Ostrov - EP22

2017 - TV Nova
aqmel
Příspěvky: 70
Registrován: 27 úno 2014, 11:01

Robinsonův Ostrov - EP22

Příspěvekod aqmel » 29 bře 2017, 15:50

:idea:

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Robinsonův Ostrov - EP22

Příspěvekod Lamik.lamity » 29 bře 2017, 22:42

Ummmm....no...ummmmm.
Je asi všechno, co se k tomu dá napsat. Příjde mi, že počet hráčů se ne a ne snížit a celé to už celkem působí jako fraška. Prostě Nova pokračuje v nastolení trendu Ordinace a Ulice novým seriálem.
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Robinsonův Ostrov - EP22

Příspěvekod cihi » 29 bře 2017, 23:02

so tragic :fuck:

jeste bych nejakym dost zvracenym zpusobem pochopil... ze Tereza byla v kmeni jen docasne jako nahrada na jednu kmenovku misto Petry nebo... ze je plnohodnotnou nahradou za Petru - ale oni je tam pro jistotu nechaji rovnou obe dve :D

Marek to mel fantasticky rozjety... ale nastesti tu jsou skvele twisty by Nova© (mohli by se je nechat i patentovat)... ze je celkem jasny... ze pokud nevstoupi do hry opet skryta imunita (jakoze by mohla)... tak pujde priste z dvojice Marek/David ten... kdo nevyhraje imunitu

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův Ostrov - EP22

Příspěvekod sextant » 29 bře 2017, 23:52

Tak jsme se dočkali návratu Petry po 4 dnech v nemocnici. Zcela jistě si náležitě odpočinula a nabrala nové síly, protože nepředpokládám, že by ji v nemocnici drželi o hladu.
Opravdu je až srandovní, jak hráči neustále přibývají místo toho aby ubývali. To ještě by mohli vracet hráče z OV případně Mílu, až se zotaví někde v hotelu. Určitě by se podařilo vysílat pak RO do Vánoc. :)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Robinsonův Ostrov - EP22

Příspěvekod hozu » 30 bře 2017, 00:53

Sice to byla kmenovka s milionem hlasů, hráči(em) co tam už neměli reálně co dělat, ale byla to kmenovka. Každý tam hlasoval koho chce vyřadit, žádný další zvrat...vlastně mě to i bavilo. Že Marek přežil mi udělalo radost, snad se z toho všeho ještě vyseká. Návrat Petry asi nejlíp vystihl svou reakcí Martin, kdy rezignovaně zaklonil hlavu dozadu, ale fakt jsem čekal, že ji vrátí až do finále :D :D

Jinak, kdo nesledujete "Jak to vidí Robinsoni", silně doporučuju. Podle mého je to naprosto perfektní pořad, vlastně asi jediná koukatelná věc od sloučení. Strašně se mi líbí, že si tam ti hráči z toho příšerného "vývoje hry" dělají neskutečnou prdel, tedy respektive na samotné hranici toho, aby neporušili smlouvu. Vlastně, Martinovi bych přál výhru asi jen díky tomuto pořadu :D .
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
SiGi
Sponsor
Příspěvky: 37
Registrován: 27 srp 2013, 16:21
Nejoblíbenější série: S25 - Philippines
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm
Bydliště: Ostrava

Robinsonův Ostrov - EP22

Příspěvekod SiGi » 30 bře 2017, 09:35

hozu píše:Source of the post Jinak, kdo nesledujete "Jak to vidí Robinsoni", silně doporučuju. Podle mého je to naprosto perfektní pořad, vlastně asi jediná koukatelná věc od sloučení. Strašně se mi líbí, že si tam ti hráči z toho příšerného "vývoje hry" dělají neskutečnou prdel, tedy respektive na samotné hranici toho, aby neporušili smlouvu. Vlastně, Martinovi bych přál výhru asi jen díky tomuto pořadu :D .


Naprosto souhlasím. Najdete na http://novaplus.nova.cz/tema/58733-jak- ... robinsoni/

BIG VOOL
Příspěvky: 5
Registrován: 10 zář 2014, 17:05

Robinsonův Ostrov - EP22

Příspěvekod BIG VOOL » 30 bře 2017, 21:54

Jestli bude omylem nějaká další série, tak navrhuji, aby tam na ostrově bylo třeba 20 lidí těch 44 dní, ale nikoho nevyřazovali. Pak by se o vítězi mohlo rozhodnout losováním, ideálně tažením kamenů. Bylo by to lepší, než vrátit někoho po 4 dnech v nemocnici... Uznávám, byla v nemocnici o 12 dní kratší dobu než jsem čekal. Jinak ale skvělá taktika - jet na 4 dny do nemocnice, získat tím dvě imunity a ještě se asi řádně najíst... no neber to!

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Robinsonův Ostrov - EP22

Příspěvekod Radix » 31 bře 2017, 13:32

Nestačím se divit, jak se dá pokazit výborně rozjetá hra. :shock:

Popořadě, úvodní snaha vytáhnout z hráčů emoce zabral jen u Niky. To mi přišlo velice špatně provedené. Přitom nechat jejich blízké napsat dopis, by nebylo o moc nákladnější a určitě by to zahrál všem více na city.

Pak se taktizovalo a celkový vývoj výrazně ovlivnil tři hlasy v držení Martina. Marek se naštěstí zachránil, i když si myslím, že je Zdeňka škoda. Ale potom? Heroický návrat Petry do hry po pěti dnech a čtyřech nocích v nemocnici! :cry: :vomit: Posílená Petra se vrací na scénu a já si říkám, že tomu chybí už jen imunita pro ní na příští kmenové radě od produkce, protože by přece nebylo fér, aby jí hned vyhodili, že? Možná že vrátí i Kačku, ne? :down:

Nemůžu si pomoct, ale když pominu zásahy produkce, tak díly bez Petry mi přišly lepší. Už se těším na ten super závěr, co nás zřejmě čeká.

Fandím: Marek (!), David
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
4ronRalston
Příspěvky: 13
Registrován: 18 led 2017, 20:34

Robinsonův Ostrov - EP22

Příspěvekod 4ronRalston » 01 dub 2017, 03:13

Teda to byl T R A P A S nad trapasy.

1. Jak jim Ondra řekl, ať napíšou dopis pro svého blízkého, tak jsem si jen řekl, že jim v zápětí snad neřekne jako nějakým školákům za trest, ať to přečtou nahlas před "celou třídou"... A ono fakt jo. Ty vole. Předem to odtušil snad jen Jakub, a tak si s tím poradil naprosto skvěle. Bych toho Ondru musel poslat do prdele, i když on za to nemůže.

2. Návrat Petry, která tam stojí a tváří se jak (y)... k tomu se na ty její hnusné kozy nedá dívat ani přes tričko :D

Uživatelský avatar
milosbrt
Příspěvky: 41
Registrován: 05 pro 2016, 12:48
Nejoblíbenější série: Micronesia
Nejoblibenější hráči: James

Robinsonův Ostrov - EP22

Příspěvekod milosbrt » 01 dub 2017, 09:43

Můj čtvrtý díl ponderosy :)

https://youtu.be/-Dh22eQE-9g
Instagram / milosbrt
Facebook / Miloš Brt
YouTube / milosbrt

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

Robinsonův Ostrov - EP22

Příspěvekod sheldom » 01 dub 2017, 09:47

Stále se ptám: Proč? Proč koupili formát Survivor, ale zasahují do toho stylem Farmy? Petra byla evakuována, 4 dny byla mimo hru, tak tam už nemá co dělat. To stejné platí pro Terezu, po právu vypadla v duelu (když už to musí být takhle), ve hře už nemá co dělat? Ale co Nova nevymyslí, ony jsou nakonec ve hře obě. :down:
Po dlouhé době konečně kmenovka, když si odmyslím všechny hlasy navíc, asi by to dopadlo stejně. S kmenovkou jsem spokojený, s čím ale spokojený nejsem je, že na nic musím čekat 4 díly. :down:
A kde byl první člen poroty? Míla má snad sbírat pojmy a pocity z každého hráče, jak dlouho ještě chtějí Ostrov vyloučení tajit? :-?
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Robinsonův Ostrov - EP22

Příspěvekod cypher.eu » 02 dub 2017, 12:21

Haha, ta kmenovka zas... co díl, to prostě min. 1 až 2 nové wtf :mrgreen:

Jednak mi přijde, že tam většina "hráčů" fakt nemá tušení co vlastně dělá, viz počet lidí co obdržel nějaký ten hlas na této kmenovce, a to je den 31/32?? Supr trupr twist jako společný hlas či 2 extra hlasy jsou fakt úplný číčoviny, ale to už tu bylo probíraný až až. Míla na kmenovce chyběl, což je takovej shit, až to není možný, naprosto postrádá smysl dělat jakoukoliv porotu, když pak nevidí co se děje na kmenovkách :cry:

Návrat Petry je taky demence na entou, normálně si na pár dní dáchne, nabaští se, pohodlně se vyspí, automaticky imunní několik kmenovek a hurá zpět do hry. Takže jak vyhrát 2,5 mega? Hoďte se párkrát marod... :lol:

Podařilo se mi najít exkluzivní foto tvůrců této show:
Obrázek
Završením Survivora měla být 40. řada


Zpět na „Robinsonův ostrov (CZ)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti