Robinsonův Ostrov - EP23

2017 - TV Nova
aqmel
Příspěvky: 70
Registrován: 27 úno 2014, 11:01

Robinsonův Ostrov - EP23

Příspěvekod aqmel » 29 bře 2017, 15:50

:idea:

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův Ostrov - EP23

Příspěvekod sextant » 03 dub 2017, 23:20

Tak na můj vkus docela dobrý díl. To jak zametli s ukecanou Terkou bylo naprosto správné. Nedovedu pochopit, proč nemohla držet jazyk za zuby. Ona místo toho, aby byla ráda, že se vrací do hry, vše o OV vyžvaní hned dvěma členům kmene. To je navíc policistkou a dle své profese by měla dokázat mlčet o OV.
Jen na 12 dní trvání do konce je podle mně 6 členů kmene strašně málo. Nevím co má režie za lubem, ale bude muset buď doplňovat hráče do kmene z OV nebo omezovat počet kmenových rad.

BIG VOOL
Příspěvky: 5
Registrován: 10 zář 2014, 17:05

Robinsonův Ostrov - EP23

Příspěvekod BIG VOOL » 03 dub 2017, 23:24

Hurá, Tereza sama napravila chybu produkce a nechala se diskvalifikovat. Na způsobu provalení je ale vidět nedostatek kameramanů - podobně jako o Mílově "obíhání všech" se dozvídáme jen zprostředkovaně. Co ale vůbec nechápu, proč to Tereza řekla právě Markovi? Proč to řekla osobě, kterou chtěla vyloučit - ještě k tomu s komentářem "Nevěřím ti ani slovo"? Nebo se rozhodla ho vyloučit až později?

hajefr
Překladatel
Příspěvky: 37
Registrován: 24 říj 2013, 14:59

Robinsonův Ostrov - EP23

Příspěvekod hajefr » 03 dub 2017, 23:26

Po product placementu na ten proteinový nápoj jsme tentokrát mohli vidět tyčinku Twixx a Skittles. Geniální odměna, vážně! :D

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Robinsonův Ostrov - EP23

Příspěvekod cypher.eu » 03 dub 2017, 23:33

Tak fraška s Terezou byla úspěšně dokonána. Takovejhle fail se může stát fakt snad jen v český tv, to snad ani nemá cenu rozebírat, věřím že ostatní to zde okomentují až až...

Jinak sorry, ale nepochopím tu oblíbenost Marka, ten kluk je mi krajně nesympatickej už hezkou řádku dílů a teď se posunul zas o něco dál... neříkám, že měl Terezu krýt, ale ten způsob jak jí naprášil jen dokazuje, že buď postrádá elementární empatii, nebo tam má všechny v prdeli až trochu maniackým způsobem (nebo kombinace obojího). Podobně zvláštně mi přišlo jeho vyjádření se ke Zdeňkovi... Jasný, takovej Brian Heidik, JFP nebo Sandra hráli taky hodně stylem "mám vás všechny v p**i", ale podle mě si to plně uvědomovali, ale u Marka mi přijde, že u něj to má už trochu psychopatickej rámec, že si svoje jednání a přístup k lidem uvědomuje jen částečně :-?

Dost mě už irituje, jak je tahle show natahovaná, tímhle tempem to fakt skončí někdy v červnu... Ironií je, že můj hlavní důvod proč to stále sleduji je zvědavost co za kravskej twist zase přijde :mrgreen: Ale to Nova asi nezamýšlela... i když... tam je fakt všechno možný
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Robinsonův Ostrov - EP23

Příspěvekod kata_rina » 04 dub 2017, 00:19

BIG VOOL píše: Co ale vůbec nechápu, proč to Tereza řekla právě Markovi? Proč to řekla osobě, kterou chtěla vyloučit - ještě k tomu s komentářem "Nevěřím ti ani slovo"? Nebo se rozhodla ho vyloučit až později?


Tak viděli jsme Marka jak jí stále dokola opakoval, že on jediný byl vlastně rád, že se vrátila. Zaznělo to tam mnohokrát, až to bylo trapné a vlezlé. Podle mě na Terezu stále a stále naléhal až už to nevydržela a vše mu řekla. Druhou možností je, že Markovi jakožto znalci hry bylo jasné, že někde nějaký ostrov musí být, když už se Tereza vrátil, tak se jí na rovinu zeptal a ona mu to potvrdila...
Obrázek

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův Ostrov - EP23

Příspěvekod sextant » 04 dub 2017, 02:18

Kdyby byla Tereza chytrá, mohla Marka zcela zesměšnit a napovídat mu nějakou vymyšlenou historku v níž by o OV nebylo ani slovo. Navíc před kmenem z něj mohla udělat lháře a manipulátora. Jediné co dokázala je, že Markovi nelze věřit a že prozradí i to co neví.
Co se týče energetických tyčinek jako odměna, tak je už zcela zřejmé, kdo jsou sponzoři, jinak by byly značky tyčinek zakryty.
Příště nás čeká nějaká hostina v místním stylu a snad i nějaká soutěž účastníků OV.
Je to však strašně roztahané. Také mně už nebaví neustále sledovat jak se jí kokosové ořechy v různém stupni zralosti.

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Robinsonův Ostrov - EP23

Příspěvekod Lamik.lamity » 04 dub 2017, 08:03

Nic ve zlém, ale z tohohle se podle mě nedá Tereza až tak dobře vinit. Než přišla, tak všechno, co se dělo, bylo v rámci hry. Tato situace rámec hry daleko přesáhla, když došlo k jakési úmluvě mezi hráčem a produkcí. A tohle se prostě dít nemá.
Na tom ostrově je sedm fyzicky i psychicky vyčerpaných lidí, kteří jsou spolu 24/7. Pokud ještě Marek na Terezu neustále tlačil, není se co divit, že to jednou prostě nezvládla a vyžvanila. Markova kudla do zad byl pak už jen hřebíček do rakve.
Tereza si měla v klidu odejít na Ponderosu (spolu s Petrou) místo téhle šaškárny. Fakt je mi holky líto
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
SiGi
Sponsor
Příspěvky: 37
Registrován: 27 srp 2013, 16:21
Nejoblíbenější série: S25 - Philippines
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm
Bydliště: Ostrava

Robinsonův Ostrov - EP23

Příspěvekod SiGi » 04 dub 2017, 08:08

sextant píše:Source of the post
Je to však strašně roztahané. Také mně už nebaví neustále sledovat jak se jí kokosové ořechy v různém stupni zralosti.

Už jsem tady v diskuzi psal, že původně Nova oznámila 22 dílů (1. díl 16.1., finále 29.3.), ale protože je konec v nedohlednu, tak lze usuzovat, že Nova svůj původní záměr přehodnotila, asi se znova vrátily některé vystříhané frekvence a počet dílů se zvětšil. Důvodem asi budou peníze - zřejmě sledovanost byla pod původními představami, takže větší počet dílů = větší porce reklamy (a příjem z ní).

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův Ostrov - EP23

Příspěvekod sextant » 04 dub 2017, 19:33

Já si myslím, že Terezu lze ze selhání vinit. Hráči mají s produkcí smlouvu, kterou musí dodržovat. Třeba nevyzradit před vysíláním celého seriálu kdo vlastně vyhrál. Navíc produkce jistě může smlouvu s hráčem doplnit podle momentální situace při hře. Takže, pokud nebylo záměrem produkce vyzrazení OV Terezou určeným hráčům považuji to co udělala jako její selhání. Ovšem nemohu se přít, je to můj osobní názor. Jinak souhasím s názorem, že Tereza s Petrou a Mílou měli skončit v Ponderose a zůčastňovat se kmenových rad jako členové poroty.

Uživatelský avatar
milosbrt
Příspěvky: 41
Registrován: 05 pro 2016, 12:48
Nejoblíbenější série: Micronesia
Nejoblibenější hráči: James

Robinsonův Ostrov - EP23

Příspěvekod milosbrt » 04 dub 2017, 19:39

Instagram / milosbrt
Facebook / Miloš Brt
YouTube / milosbrt

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Robinsonův Ostrov - EP23

Příspěvekod Radix » 04 dub 2017, 21:00

Pěkný díl. Tereza si zapříčinila svůj pád a bylo prakticky jen otázkou času, kdy to prosákne. Zdeněk se slušně podřekl a tím to celé rozjel. Před soutěží o odměnu, když se vyptával Ondra, bylo úplně jasné, že už to dávno ví. Zeptal se jí snad dvakrát, než to stočil na Marka. Nechápu, jak ho tady cupujete, když v podstatě jen řekl, že by neměla produkci lhát. Z toho bych ho těžko vinil.

Za ten product placement jsem rád, protože to alespoň znamená, že má produkce nějaké sponzory. Snad i to pomůže k natočení druhé řady, kde se vychytají všechny mouchy.

Fandím: Marek (!), David
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

Robinsonův Ostrov - EP23

Příspěvekod sheldom » 04 dub 2017, 22:24

Od Zdeňka jsme se náhodou dozvěděli, že Tereza v Mayonu řekla něco, co neměla. Poté na RC přišli neočekávaně obyvatelé OV, tím padlo produkcí prosazované tajení až do vrácení určitého počtu lidí do hry (obdobně jako na Ostrově). A potom to začalo, nechci být škodolibý, ale nedá mi to, Tereza ve hře už dávno neměla co dělat a když ani nedokáže dodržet poupravenou smlouvu a slovo s produkcí a navíc do očí lže moderátorovi, je jen dobře, že vypadla. Dostala podle mého hodnocení neoprávněnou druhou šanci v rámci jedné řady, ale sama si ji pokazila. Líbil se mi Ondřejův zásah a přeseknutí všech tří lan. Po tomto incidentu dokonce ani nepochopila, že za trest definitivně vypadává ze hry a chtěla se vrátit na OV. Opravdu mi to nedá, ale z jejího vyloučení jsem šťastný.
RC alias škození, tento typ soutěží mám rád, čekal jsem, jestli bude mít vyřazený šanci ještě přeseknout něčí lano, ale bohužel jsem se nedočkal a nemohl porovnat s nesmyslem z Ostrova, jestli si ještě pamatujete.
Jedna akce na jednu epizodu je opravdu málo, kdyby dali raději v pondělí RC + duel a ve středu IC + TC, udělali by líp a soutěž by měla větší spád.
Jsem zvědavý, jak se popasují se závěrem, zatím vše nasvědčuje tomu, že bude ve stylu Ostrova v podobě vícenásobných eliminačních soutěží, ale jelikož je to ve smlouvě dá se to přežít. Co se naopak přežít nedá jsem překombinované twisty produkce, bez nich by byla soutěž zajímavější a doufám, že se pro případnou druhou řadu poučí. Ten nejhorší twist s vrácením již vyřazeného hráče naštěstí sám vrácený hráč pokazil, velice doufám, že již Nova nic podobného neplánuje.
Všiml si někdo z vás, že Ondřej Novotný neustále říká slovo samozřejmě? Už mě to začíná trochu iritovat. A taky by si už konečně mohli odpustit nám pokaždé sdělovat, že moderátor je pořád stejný, tedy Ondřej Novotný.
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

hajefr
Překladatel
Příspěvky: 37
Registrován: 24 říj 2013, 14:59

Robinsonův Ostrov - EP23

Příspěvekod hajefr » 04 dub 2017, 23:03

Radix píše:Source of the post Za ten product placement jsem rád, protože to alespoň znamená, že má produkce nějaké sponzory. Snad i to pomůže k natočení druhé řady, kde se vychytají všechny mouchy. Fandím: Marek (!), David


Vážně si myslíš, že kdyby byla druhá řada, tak vychytaj všechny mouchy a najednou to bude kopie Survivoru? Tomu bych nevěřil ani za nic, už jen kvůli té levnější licenci..

Yaka
Příspěvky: 35
Registrován: 13 led 2017, 16:52

Robinsonův Ostrov - EP23

Příspěvekod Yaka » 05 dub 2017, 09:43

Někteří jste trochu zvláštní fanoušci originálu s těmi komentáři o reklamě... I v originálu byly a jsou čas od času odměny, které zajišťuje konkrétní firma svými výrobky a v žádném případě tedy nejsou přelepeny, naopak Probst otevřeně řekne, že odměnu tentokrát platí sponzor pořadu blabla a dodal energetické drinky a čokoládové tyčky - na tom není nic špatného.

K Tereze - trochu je mi jí líto, pozice, do které jí produkce posadila se neslučuje s ničím - co by v 34 řadách originálu bylo a musí to být dost těžké se prostě neprořeknout. Osobně by mě zajímalo - co byl ten moment, kdy se to provalilo, pokud až Zdeňkovo uklouznutí pak dost náhoda. Tak jako tak k tomu vůbec nemuselo dojít, protože Tereza i Petra už měly být dávno mimo.

Holt zpackaná serie ohledně počtu účastníků, divil jsem se - že si někdo nepřihodil posměšný komentář směrem k Markovi jako představiteli "tvůrců" jak krásně to nezvládají. Je to opravdu jediná serie, kde lidé neustále přibývají místo aby ubývali a to musí být hodně demotivující pro lidi, kteří tam jsou od začátku. Že to je naprosto proti smyslu celé soutěže asi netřeba psát.

Soutěž dobrá - nechápu, že to může vyhrávat Marek (i když je mým favoritem). Bohužel musím souhlasit s Radovanem, že jsou Ti lidé úplně mimo. Po kmenových radách, kde mu všichni dají důvěru, po storce s Terezou - kde si správně zachránil svůj zadek nicméně to asi nepůsobilo úplně dobře na spolubojovníky v kmenu atd atd... No každý svého štěstí že ano.

A ano - máte všichni pravdu - je to nechutně, ale opravdu nechutně utahaný s tím, že 30 minut z každého dílu by tam vlastně ani nemuselo být. Holt čechy - vytřískat maximum a nekoukat kupředu žejo.

A třešnička na závěr - fakt nechápu, proč nikdo nehledá skrytou imunitu.

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Robinsonův Ostrov - EP23

Příspěvekod brninho » 05 dub 2017, 09:45

Už se na to nekoukám, jenom se udržuju v obraze, čtu si diskuzi a směju se :D
K potenciální další řadě- podle mě je pravděpodobnost docela vysoká, sledovanost si to snad i drží nas magickým půl milionem+ sledovanost na online kanálech je snad i vyšší než poslední řada Výměny manželek...a to je v Česku co říct :D Neberu v potaz že po sloučení se to svou úrovní zmíněnému pořadu blíží.
Levná licence je limit, to jo, ale hlavně kvůli technickýmu supportu, kamer by to chtělo daleko víc. Ale s lacinou licencí přece nemá co dočinění zběsilost Novy po sloučení co se zařazování hloupých twistů týče, fáze před sloučením ukázala že se to dá dělat koukatelně i za zlomek CBS rozpočtu, stačí zachovat (neuvěřitelný kolikrát za jaro asi tohle slovo budu psát) férovost. Teď je z toho úplně jiná reality show "na principu" Survivora.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Robinsonův Ostrov - EP23

Příspěvekod Radix » 05 dub 2017, 13:59

hajefr píše:Source of the postVážně si myslíš, že kdyby byla druhá řada, tak vychytaj všechny mouchy a najednou to bude kopie Survivoru? Tomu bych nevěřil ani za nic, už jen kvůli té levnější licenci..


Věřím, možná spíš doufám, že by Nova reagovala na zpětnou vazbu a něco by s tím udělala. Především s tou fází od sloučení. Čím menší involvement produkce, tím lepší (zpravidla).
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

Robinsonův Ostrov - EP23

Příspěvekod sheldom » 05 dub 2017, 19:30

Dle: http://www.digizone.cz/clanky/labyrint- ... e-nad-nej/ má RO stále nad půl milionem diváků, v pondělí měl 664 tis., což se dá považovat za úspěch. Sledovanost to tedy stále má, co všechno musí produkce pokazit, aby to českého diváka odradilo od sledování? :)
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

Uživatelský avatar
Zeck
V.I.P.
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 16:52
Nejoblíbenější série: x-x-x-x-x-x-x
S07 Pearl Islands (2003)
S16 Micronesia (2008)
S20 Heroes vs. Villains (2010)
Nejoblibenější hráči: x-x-x-x-x-x-x
Boston Rob (S04/S20)
Jonny Fairplay (S07)
Grant Mattos (S22)
Nejméně oblíbené série: x-x-x-x-x
S29 San Juan Del Sur (2014)
S26 Caramoan (2013)
S24 One World (2012)

Robinsonův Ostrov - EP23

Příspěvekod Zeck » 16 dub 2017, 23:19

Stává se to nesledovatelné, prim hraje v každé epizodě příprava večere. Upřímně nechápu tu sledovanost, není totiž co sledovat. Hra je díky produkci naprosto rozmrdaná, irelevantní, vůbec nezvýhodňuje nějaké schopnosti a kvality hráčů, pravidla jsou ohebná, každou epizodu jiná. Děj se šíleně vleče, stále stejná témata, stále stejné problémy, 4 díly o hovně s jednou kmenovkou. Hráči mě nudí, Marek už vysloveně sere, ta arogance z něj přímo stříká a souhlasím se cypherem, že musí postrádat alespoň špetku empatie. Celkově z něj mám pocit, že je to psychopat naprosto bez citu, který se ty city snaží hrát, každopádně v reálném životě bude úplně stejný, protože se takhle projevuje od prvního dílu. Herně na tom skutečně nijak extra není, nasekal už tolik chyb a těžil spíše z demence spoluhráčů, že ty jeho permanentně chválící řeči na vlastní osobu už jsou úmorně nesoudné. Terezu samozřejmě naprášil, aby si zachránil vlastní triko, ale způsob jakým to řekl, větší řitní alpinismus jsem viděl snad jen na základce od třídních šprtů práskajících paní učitelce. Z Terezy tam udělal naprostou krávu, kdyby alespoň taktně zmírnil škody ve stylu: "Ano, něco velmi málo mi omylem řekla", zkrátka předvedl podobnou přetvářku jako předvedl Zdeněk. A pak se ještě v táboře lituje, že ho tahle informace od Terezy strašně tížila a měl z ní stres, to určitě, ty komediante, měls sevřenou prdel jen z toho, že tě vyrazí, tak podřežeš hrdlo člověku, se kterým si tam jak děsný "bro" celou dobu plácáš a on tam za tebe nasazuje krk. Zbytek hráčů je spolek Rychlých špuntů na táboře, vyčnívá jen Nika s její abnormální demencí a zamilovaností do vlastní osoby, Petra svojí retardací a pak David, který je snad jediný tvor ve hře, který vzdáleně připomíná člověka. Po sloučení je to vážně neskutečná sračka, vlastně mě to už vůbec nezajímá a vítěz (ať to bude kdokoliv) má u mě ocenění za přežití nejnudnějšího kolektivu na světě, ne za přehrání, přelstění a přežití, to tam nemusel udělat nikdo. Holt tradiční "česká" verze zahraniční kvality.
Obrázek Obrázek Obrázek

hajefr
Překladatel
Příspěvky: 37
Registrován: 24 říj 2013, 14:59

Robinsonův Ostrov - EP23

Příspěvekod hajefr » 17 dub 2017, 11:09

Zeck píše:Source of the post Hráči mě nudí, Marek už vysloveně sere, ta arogance z něj přímo stříká a souhlasím se cypherem, že musí postrádat alespoň špetku empatie. Celkově z něj mám pocit, že je to psychopat naprosto bez citu, který se ty city snaží hrát, každopádně v reálném životě bude úplně stejný, protože se takhle projevuje od prvního dílu. Herně na tom skutečně nijak extra není, nasekal už tolik chyb a těžil spíše z demence spoluhráčů, že ty jeho permanentně chválící řeči na vlastní osobu už jsou úmorně nesoudné.


No, "geniální" Marek se sám pokládá za kombinaci Spencera, Ozzyho a Boston Roba :lol:

Uživatelský avatar
Zeck
V.I.P.
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 16:52
Nejoblíbenější série: x-x-x-x-x-x-x
S07 Pearl Islands (2003)
S16 Micronesia (2008)
S20 Heroes vs. Villains (2010)
Nejoblibenější hráči: x-x-x-x-x-x-x
Boston Rob (S04/S20)
Jonny Fairplay (S07)
Grant Mattos (S22)
Nejméně oblíbené série: x-x-x-x-x
S29 San Juan Del Sur (2014)
S26 Caramoan (2013)
S24 One World (2012)

Robinsonův Ostrov - EP23

Příspěvekod Zeck » 17 dub 2017, 23:14

No, "geniální" Marek se sám pokládá za kombinaci Spencera, Ozzyho a Boston Roba :lol:


To někde řekl? Uff, kdyby řekl, že jim fandí a chce být jako oni, tak bych to chápal, ale považuje sám sebe za kombinaci všech tří nadprůměrných hráčů originálu, kdy dva z nich jsou rovnou legendy celého pořadu? No, jen to dokresluje to jeho ego, protože do Ozzyho má fakt daleko, když si ho maže na chleba polozmrzačený čtyřicátník ve fyzických soubojích. Co má společného s BR taky nevidím, snad jen Spencer je shoda, v té nesoudné aroganci. Ta je v jeho případě tak enormní, že se fakt divím jeho protihráčům, že ho nevyrazili místo Zdeňka. Žijí tam s ním 24/7 už měsíc v kuse a nejsou schopní ho prokouknout? To jen dokresluje, že v té hře není vůbec žádný alespoň trochu vnímavý hráč. Při zpětném sledování jeho zpovědí na kamery jim všem musí být trapně.
Obrázek Obrázek Obrázek

hajefr
Překladatel
Příspěvky: 37
Registrován: 24 říj 2013, 14:59

Robinsonův Ostrov - EP23

Příspěvekod hajefr » 17 dub 2017, 23:23

Zeck píše:Source of the post

To někde řekl? Uff, kdyby řekl, že jim fandí a chce být jako oni, tak bych to chápal, ale považuje sám sebe za kombinaci všech tří nadprůměrných hráčů originálu, kdy dva z nich jsou rovnou legendy celého pořadu? No, jen to dokresluje to jeho ego, protože do Ozzyho má fakt daleko, když si ho maže na chleba polozmrzačený čtyřicátník ve fyzických soubojích. Co má společného s BR taky nevidím, snad jen Spencer je shoda, v té nesoudné aroganci. Ta je v jeho případě tak enormní, že se fakt divím jeho protihráčům, že ho nevyrazili místo Zdeňka


Natáčí videa na YT, kde odpovídá na otázky diváků. Ta jeho odpověď případně tady: https://youtu.be/bq9JO0o5_Pk?t=9m8s

Uživatelský avatar
Zeck
V.I.P.
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 16:52
Nejoblíbenější série: x-x-x-x-x-x-x
S07 Pearl Islands (2003)
S16 Micronesia (2008)
S20 Heroes vs. Villains (2010)
Nejoblibenější hráči: x-x-x-x-x-x-x
Boston Rob (S04/S20)
Jonny Fairplay (S07)
Grant Mattos (S22)
Nejméně oblíbené série: x-x-x-x-x
S29 San Juan Del Sur (2014)
S26 Caramoan (2013)
S24 One World (2012)

Robinsonův Ostrov - EP23

Příspěvekod Zeck » 17 dub 2017, 23:32

Natáčí videa na YT, kde odpovídá na otázky diváků. Ta jeho odpověď případně tady: https://youtu.be/bq9JO0o5_Pk?t=9m8s


Proboha, on to fakt myslí vážně. Ani náznak pokory a snad předstírané skromnosti. Je mi fakt jedno, kdo to vyhraje, doufám jen v to, že on ne.
Obrázek Obrázek Obrázek


Zpět na „Robinsonův ostrov (CZ)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti