Robinsonův Ostrov - EP25

2017 - TV Nova
Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Robinsonův Ostrov - EP25

Příspěvekod Radix » 10 dub 2017, 23:36

Cesta k vyloučení Davida zdá se býti otevřená. Imunitu získal Marek, za což jsem rád. Kdo z té zbylé pětky ale opravdu vypadne?

Měli by vyloučit Davida, tak velí rozum. Jestli se tam ale rozhádá Jakub s Nikou, tak se to může otočit proti němu. To by promarnili velkou šanci. Jsem rád, že všichni vzali vzkaz a nebude na radě zas milion hlasů. I tak ale víme, že nakonec bude ve hře osm hlasů, tedy dva lidi vezmou rýži výměnou za hlas proti sobě. To nemohli nechat nevyřčené?

No nic, jsem na to příště zvědavý. Už se blížíme k cíli!

Fandím: Marek (!), David
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

hajefr
Překladatel
Příspěvky: 37
Registrován: 24 říj 2013, 14:59

Robinsonův Ostrov - EP25

Příspěvekod hajefr » 11 dub 2017, 07:54

Pokud o tom někdo z vás neví, tak Marek začal na YouTube natáčet videa, kde odpovídá na otázky k jednotlivým dílům
https://www.youtube.com/channel/UCEk-m6 ... D0w/videos

Říkám si, jestli by vítěz takhle natáčel videa a takhle hodně komunikoval.. Snad se ale mýlím a vyhraje Marek/David, případně Martin. Ostatní by byli dost WTF vítězové.

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův Ostrov - EP25

Příspěvekod sextant » 11 dub 2017, 22:15

Podle ohlasů na tento díl soudím, že většina diskutérů se dívá na RO jen ze setrvačnosti. Pokud je tomu tak i u diváků, tak se TV Nova zase podařilo diváky otrávit vleklou a nezáživnou soutěží. A to chtějí dělat druhou řadu. Na tu se asi už nebude dívat nikdo. :)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Robinsonův Ostrov - EP25

Příspěvekod cypher.eu » 11 dub 2017, 23:22

Ono už se to ani pořádně komentovat nedá, díl co díl je prakticky stejnej - nuda na OV, záběr na vaření, nuda v kmeni, záběr na vaření, nějaká soutěž, záběr na vaření, nuda v kmeni, záběr na vaření, nuda na OV... už mi to začíná sklouzávat k Trosečníkovi, bez prdele, ten měl aspoň nějakej řád a spád a ne že je jedna kmenovka za 4 nebo kolik epizod, navíc se tam prostě fakt absolutně nic neděje! Už to Novo zabal proboha...!
Završením Survivora měla být 40. řada

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův Ostrov - EP25

Příspěvekod sextant » 12 dub 2017, 03:03

Pro cypher.eu
Tak to máš naprostou pravdu. Kdyby tam alespoň byla nějaká hádka, ale teď je to na usnutí při epizodě. Snad kdyby přidali nějaký symbol imunity měla by kmenová rada nějaký spád.

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

Robinsonův Ostrov - EP25

Příspěvekod sheldom » 12 dub 2017, 08:10

Příští kmenovka by mohla být velmi zajímavá, uvidíme, jestli konečně vyloučí Davida. Při IC jsem si vzpomněl na Ostrov, jak si někteří stěžovali, že je jedna strana výhodnější. :D
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

Yaka
Příspěvky: 35
Registrován: 13 led 2017, 16:52

Robinsonův Ostrov - EP25

Příspěvekod Yaka » 12 dub 2017, 09:32

Bohužel dementní jedinci připravující upoutávky jsou stále na svých místech, takže další díl nemusíme skoro ani sledovat když je jasné, že bude osm hlasů v kmenovce za jídlo.. Jak se podobné informace mohou dostat do upoutávek nechápe už asi nikdo. Navíc David je poměrně jasná volba asi pro všechny.

Je to strašná nuda - ale to už víme taky několik dílů. Nedalo mi to a kouknul jsem na pár rozhovorů s moderátorem Ondry, vypadá jako normální chlap a je mi záhadou, proč během moderování je neustále tak "zatuhlý" a jako by "ne ve své kůži", uvolněně působí mnohem lépe při rozhovorech mimo moderování.

Chování jedinců na OV jen potvrzuje, jak zbytečný systém tam byl dosazen. Nejen, že se nudí oni - ale divák při každém střihu směrem na OV pláče a odchází od televize = v mém případě posouvám video na netu.

Pustil jsem si jedno z videí Marka (díl s Martinem a Kubou) a jsem dost nemile překvapen. Pokud se hoši rozhodli točit pro 10-13 letá děvčata pak je formát asi ideální. Pokud to mají být videa pro fanoušky soutěže potom tedy způsob, kdy dva ze tří lidí jsou neustále na mobilech - (?asi je životu ohrožující se na 4 minuty soustředit na dotazy a položit telefon + chvílemi ani neví, na co odpovídají)... mi přijde lehce nevhodný. Bohužel po shlédnutí Markova videa musím sebekriticky přiznat, že jsem si ho neměl pouštět. Zklamání z úrovně soutěžících se umocnilo. Být vtipný a ne trapný bylo překonáno někde v prvních 20 sekundách a pak už mi to chvílemi připomínalo Jolandu s jejím hitem: Budeš hodně někde....

Ale je to subjektivní, třeba se to někomu opravdu líbí, když tam hoši reagují na dotazy tímto způsobem.

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Robinsonův Ostrov - EP25

Příspěvekod Radix » 12 dub 2017, 11:09

Yaka píše:Source of the post Pustil jsem si jedno z videí Marka (díl s Martinem a Kubou) a jsem dost nemile překvapen.


Já viděl jen to první, kde odpovídal sám, a to mi přišlo v pohodě. To druhé s Martinek a Jakubem tedy asi radši vynechám.
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

Robinsonův Ostrov - EP25

Příspěvekod sheldom » 12 dub 2017, 13:15

Yaka píše:Source of the post
Pustil jsem si jedno z videí Marka (díl s Martinem a Kubou) a jsem dost nemile překvapen. Pokud se hoši rozhodli točit pro 10-13 letá děvčata pak je formát asi ideální. Pokud to mají být videa pro fanoušky soutěže potom tedy způsob, kdy dva ze tří lidí jsou neustále na mobilech - (?asi je životu ohrožující se na 4 minuty soustředit na dotazy a položit telefon + chvílemi ani neví, na co odpovídají)... mi přijde lehce nevhodný. Bohužel po shlédnutí Markova videa musím sebekriticky přiznat, že jsem si ho neměl pouštět. Zklamání z úrovně soutěžících se umocnilo. Být vtipný a ne trapný bylo překonáno někde v prvních 20 sekundách a pak už mi to chvílemi připomínalo Jolandu s jejím hitem: Budeš hodně někde....

Jedná se o sestřih z livestreamu, který klidně mohl trvat hodinu. Musím však souhlasit, že když chtěli odpovídat na otázky fanoušků, měli se na ně soustředit. Jediný, kdo dával celou dobu pozor, byl Marek.
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

berka496
Příspěvky: 45
Registrován: 02 led 2017, 14:28

Robinsonův Ostrov - EP25

Příspěvekod berka496 » 13 dub 2017, 18:41

Sledovatelnost: 600 000 - 650 000 diváků
Zdroj: http://www.digizone.cz/clanky/policie-m ... d-na-svem/

tohno
Příspěvky: 22
Registrován: 21 úno 2017, 14:23
Nejoblíbenější série: 20.série
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Cesternino, JFP, Johnatan, Malcolm, Sandra, Twila, Terry, Radovan
Nejméně oblíbené série: Thajsko, český trosečník, South Pacific FvF II a Game Changers.

Robinsonův Ostrov - EP25

Příspěvekod tohno » 13 dub 2017, 22:52

hajefr píše:Source of the post Pokud o tom někdo z vás neví, tak Marek začal na YouTube natáčet videa, kde odpovídá na otázky k jednotlivým dílům
https://www.youtube.com/channel/UCEk-m6 ... D0w/videos

Říkám si, jestli by vítěz takhle natáčel videa a takhle hodně komunikoval.. Snad se ale mýlím a vyhraje Marek/David, případně Martin. Ostatní by byli dost WTF vítězové.



Kdysi dávno, když se vysílal 1. český trosečník, tak na jejich foru byla velmi komunikativní právě vítězka, která se asi 5 dílů před koncem prořekla, že to vyhraje.

Takže bych se ani nedivil...


Zpět na „Robinsonův ostrov (CZ)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti