Robinsonův ostrov - EP28

2017 - TV Nova
sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

Robinsonův ostrov - EP28

Příspěvekod sheldom » 15 dub 2017, 14:59

Epizoda 28
19.4.2017 - TV Nova
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

Uživatelský avatar
milosbrt
Příspěvky: 41
Registrován: 05 pro 2016, 12:48
Nejoblíbenější série: Micronesia
Nejoblibenější hráči: James

Robinsonův ostrov - EP28

Příspěvekod milosbrt » 19 dub 2017, 22:24

Instagram / milosbrt
Facebook / Miloš Brt
YouTube / milosbrt

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Robinsonův ostrov - EP28

Příspěvekod Radix » 19 dub 2017, 23:25

Vyloučení Petry je zase o něco blíž? Bohužel to tak úplně nevypadá podle ukázek z příštího dílu. Dnes jsem vůbec nepobral tři Pétiny promluvy. :o :shock: Co je ale pozitivní, už příště bude kmenová rada! Možná ten závěr stihneme i bez eliminačních soutěží? Jiskřička naděje vyvstává!
Marek se zraní (nepředpokládám, že chce napodobit Tysona z BvW) a nejspíš imunitu vyhraje David, když jako jediný s Nikou nebyl na přetřes.

Jsem zvědavý na příští týden. Předpokládám tedy, že v pondělí vypadne jeden hráč a ve středu bude velký duel, kdy se rozhodne, kdo se vrátí do hry.

Fandím: Marek, David
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Robinsonův ostrov - EP28

Příspěvekod kata_rina » 20 dub 2017, 00:03

Tak nám to nejspíš vyhraje Petra :D Obyvatelé ostrova vyloučení si jí zamilovali :D Prý má dobré srdíčko. O tom nepochybuji, ale doufám, že upřednostní člověka, který se alespoň náznakem pokusil hrát hru. Ale moc to nevidím v případě, že se do finále dostane Marek/Petra/Nikola tak nám Péťa asi vyhraje.

Spoiler!
Zdálo se mi to nebo má Marek v ukázkách na příští díl imunitu?


Jinak Mílo, tvoje asi nejzajímavější video :idea: Jen tak dál.
Obrázek

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Robinsonův ostrov - EP28

Příspěvekod ItalianManiac » 20 dub 2017, 01:10

kata_rina:
Spoiler!
Nezdálo se ti to, opravdu ji měl na krku... Další facepalm k produkci, fakt jim děkuju za spoiler :cry:


Mílo, tobě děkuju za všechny Ponderosy :idea: Ta vyhlídka od kostela musela být neuvěřitelná - už jenom z toho videa jsem dostala strašnou chuť sednout na první letadlo na Filipíny :love: Těším se na další díly a díky za všechno, co pro fanoušky děláš :beer:
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův ostrov - EP28

Příspěvekod sextant » 20 dub 2017, 03:14

Tak a je další epizoda za námi. Co k ní dodat?
Myslím, že při soutěži na OV bylo nefér dávat udržení se na kůlu. V žádné předchozí soutěži na OV nebyla vysloveně silová discipína. Pokud se pamatuji tak v Survivoru se tato disciplna dávala na získání imunity hned po sloučení kmenů. Tady sáhla produkce vedle nebo chtěla preferovat muže.
Co mně ještě překvapilo, že porota zasedne až při poslední kmenové radě. Připadlo mi to nefér vůči porotě, která by se měla zúčastňovat všech kmenových rad, aby měla dost podkladů k výběru vítěze.
Petru zřejmě čeká vyloučení. Ostatně její "výkon" při přinesení banánů do kmene byl docela neumělý až hloupý.
Myslím, že se na účastnících začíná projevovat nervové vyčerpání. Ostatně délka soutěže je delší než Survivor o týden.
Ani na OV to asi nebude jednoduché, zdá se, že Jakub si půjde se starousedlíky na nervy což asi produkce chce, aby jednotlivé vstupy z OV nebyly nudné.
Tak se necháme překvapit jak budou vypadat další epizody.

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Robinsonův ostrov - EP28

Příspěvekod Radix » 20 dub 2017, 08:51

Tak s tím Markem a imunitou máte pravdu. Na konci už jsem nějak nedával pozor. :D Nicméně to zase ukazuje na neschopnost Novy, když takovou důležitou informaci dá do ukázek z příštího dílu.

Na OV dost nenávidí Marka, jak koukám, a milují Péťu. Rázem je tak po Davidovi největším favoritem na celkové vítězství právě Petra. :cry: :D

sextant píše:Source of the post Myslím, že při soutěži na OV bylo nefér dávat udržení se na kůlu. V žádné předchozí soutěži na OV nebyla vysloveně silová discipína. Pokud se pamatuji tak v Survivoru se tato disciplna dávala na získání imunity hned po sloučení kmenů. Tady sáhla produkce vedle nebo chtěla preferovat muže.


Vzhledem k tomu, že tuhle soutěž zpravidla vyhrávají v Survivoru ženy, když pominu Ozzyho, tak to by spíš vycházelo, že chtěla preferovat Lucku, ne?
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Robinsonův ostrov - EP28

Příspěvekod kata_rina » 20 dub 2017, 10:17

Mě to jen překvapilo, protože půlka ukázky byla o jeho zranění, takže mu buď křuplo v rameni až po posledním nátahu nebo je to vážně borec a s bolestí ramena dokončil soutěž a ještě vyhrál ...
Obrázek

Uživatelský avatar
milosbrt
Příspěvky: 41
Registrován: 05 pro 2016, 12:48
Nejoblíbenější série: Micronesia
Nejoblibenější hráči: James

Robinsonův ostrov - EP28

Příspěvekod milosbrt » 20 dub 2017, 15:09

Dekuju, ze vas to bavi, ty vlogy jsem si uzival, at z toho mate co nejvic!
Instagram / milosbrt
Facebook / Miloš Brt
YouTube / milosbrt

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Robinsonův ostrov - EP28

Příspěvekod cypher.eu » 20 dub 2017, 19:05

Po delší době sem taky něco napíšu v reakci na příspěvky nade mnou - já naopak stále hodně doufám, že to Péťa vyhraje, i když mě už často irituje (jako všichni z castu, těch epizod už je prostě moc...), navíc být ve final 2 s Markem a porazit ho, tak to by u mě celkové hodnocení RO poskočilo dost nahoru, protože ten týpek mě svým projevem a arogancí se*e už hezkou řádku dílů (hezky to shrnul Zeck v diskuzi u 23. dílu :idea: )

Co se týče ukázek, tak jsem si náhrdelníku imunity nevšiml, ale věřím bystrému oku místních přispěvatelů. Komentovat hloupost tvůrců této show nemá cenu, kopíroval bych akorát co jsem už mnohokrát napsal dříve. Jsem akorát zvědavej jak to Marek dokázal vzhledem k tomu rameni, ale jak už tu zas někdo psal, třeba si ho zku*vil až po výhře... ale v týhle show je všechno možný, takže budu očekávat i možnost toho, že soutěž nevyhrál, naopak byl evakuován do nemocnice, ošetřen, vrácen do hry a automaticky tím získal imunitu :lol:

Péťo vyhraj to!!! :lol: :boobs:
Završením Survivora měla být 40. řada

tohno
Příspěvky: 22
Registrován: 21 úno 2017, 14:23
Nejoblíbenější série: 20.série
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Cesternino, JFP, Johnatan, Malcolm, Sandra, Twila, Terry, Radovan
Nejméně oblíbené série: Thajsko, český trosečník, South Pacific FvF II a Game Changers.

Robinsonův ostrov - EP28

Příspěvekod tohno » 20 dub 2017, 19:40

Pořád čekám, že ve finále bude Martin s Markem, i když mí oblíbenci by byli Radovan - toho jsem si velmi oblíbil a taky mu zmizelo panděro a David / Tereza, i když to není možné.

Jinak co sem i líbí jsou neustále přetřesy, že mají hlad, kdo koho štve a proč a taky i rozmluvy o životě. Občas se přistihnu, že mě RO baví i více než klasické S, protože než si oblíbím hráče, je konec hry.

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův ostrov - EP28

Příspěvekod sextant » 21 dub 2017, 05:47

Pro Radix
Když ses podíval na Lucku jak je vyhublá bylo jasné, že vyhrát držení na kůlu nemůže. Naopak David je proti ní svalovec, takže výsledek byl předem jasný. Navíc Lucka už byla psychicky na dně a přes její vyjádření, že bude bojovat do konce to na ní bylo vidět.

Jak celé dopadne ani nechci odhadovat. Marek mně svojí namyšleností také štve a mrzí mně, že jej už dříve neposlali na OV. Jen doufám, že se Nova pro nový ročník poučí a nebude opakovat zbytečné chyby i roztahanost celé show.

Doktor Slovo
Příspěvky: 17
Registrován: 19 říj 2015, 13:18

Robinsonův ostrov - EP28

Příspěvekod Doktor Slovo » 21 dub 2017, 07:09

To,co vnímá divák jako chybu,to je pro Novu pochopitelně zásadní předpoklad komerčního úspěchu.Tedy čím větší roztahanost,tím více reklamního času a tedy zisku.Samozřejmě to musí jít ruku v ruce se sledovaností,ale ta je stále záhadně solidní.Takže se dá spíše předpokládat, že příští série bude natahovaná už od začátku.Jinými slovy poučení Novy je takové:pojďme vyvařit co nejvíc dokud to jde,po nás potopa.
My musíme pochopit,že Nova není CBS,na prestiž se nehraje a český trh není Amerika,netočí to pro naši hrstku fanoušků Survivora,ale pro většinového spotřebitele(viz obsah reklamních bloků) ;) .

Yaka
Příspěvky: 35
Registrován: 13 led 2017, 16:52

Robinsonův ostrov - EP28

Příspěvekod Yaka » 21 dub 2017, 09:00

Ohledně roztahanosti škoda mluvit - díky bohu to řeší internet. Motivace novy je jasná - dokud drží sledovanost tak to pojede tak, jako doposud. Upřímně řečeno, kéž by to jelo stejně ideálně ještě dalších 10 serií, aby se natočily:)

Soutěž na kůlech byla dobrá volba hlavně proto, že měl Kuba možnost reagovat ještě na výběr, pokud by chtěl být hrubý taktik, vybral terezu a soutěž skončila asi tak za tři minuty (férově řeknu, že já bych okamžitě zaimprovizoval a kdybych viděl kůly, okamžitě bych změnil výběr soupeře přesně takhle, nikdo normální nechce vypadnout). Navíc s vědomím, že právě tuhle soutěž většinou vyhrají hubené malé ženy.

Už několik dílů si to přesně říkám, že jak Marek tak David už směřují k tomu, že si do finále chtějí vzít Niku a Petru. Je to pochopitelný přístup z jejich strany, sice o tom v dílech nemluví, ale i podle ukázek to k tomu vede. Proč si nechávají eliminaci mezi sebou až na závěr moc nechápu, ale asi jde o okolnosti a faktem, že kdokoliv tam začne nějak moc řešit vyhazování, tak zpravidla okamžitě jde na OV.

OV je nuda - nuda - nuda a zase znova nuda. Mají přebytek jídla, žijou si tam fakt spíš jak na dovolený. I proto se tam Petře tak líbilo, žádný stres, jednou za několik dnů nějaká soutěž, kde vypadne 1 ze 4 lidí no neberte to. Zajímavá finálová rada by mohla být, pokud by tam seděl Radovan, Marek a třeba David. To by byla poměrně těžká volba a možná i napínavá až do čtení hlasů. Ale to asi nikdo z nich nedovolí a maj rozum:)

Ukázky neřešit - tam se jim teda fakt hrubě nedaří a toho, kdo to vybírá a střihá by měli asi fakt vyhodit.

Chybí mi zásadní aspekt hry, spousty dílů už nikdo nikde podle dílů nehledá imunitu a to si nemyslím, že je realita.

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Robinsonův ostrov - EP28

Příspěvekod Radix » 21 dub 2017, 09:25

sextant píše:Source of the post Když ses podíval na Lucku jak je vyhublá bylo jasné, že vyhrát držení na kůlu nemůže. Naopak David je proti ní svalovec, takže výsledek byl předem jasný. Navíc Lucka už byla psychicky na dně a přes její vyjádření, že bude bojovat do konce to na ní bylo vidět.


To mi bylo taky jasné, že Lucka ten souboj prohraje. Jen si nemyslím, že by tady produkce postavila tu soutěž tak, aby vyhrál Jakub. Myslím, že by Lucka prohrála prakticky v jakékoliv soutěži, možná i v kvízu. :D
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův ostrov - EP28

Příspěvekod sextant » 21 dub 2017, 12:07

K té roztahanosti mám jen poznámku.
Něco jiného je nekonečný seriál a něco jiného je reality show. Právě v RO by měl být každý díl akčně zajímavý a ne jen vata na to, abych do dílu mohl "naprat" co nejvíce reklamy a vyinkasoval za reklamu pořádný balík.
Za klad jsem považoval zprvu skutečnost, že jsme viděli více z běžného života v táboře. Jenže tohle se zvrhlo v nekonečně nudné sledování přípravy jídla a fňukání na tím, že účastníci jsou stále hladoví nebo válení se účastníků pod přístřeškem nebo v moři, kde se jinak nic nedělo.
To natahování show může mít za následek, že ztratím diváky protože je to přestane bavit. Já se dívám jen ze zvědavosti jak tenhle "pohřeb" vlastně dopadne. :)

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

Robinsonův ostrov - EP28

Příspěvekod sheldom » 21 dub 2017, 15:04

Konečně šel do duelu taky někdo jiný než Radovan, pro Jakuba lehčí volba. Jsem rád, že Lucka vypadla, od sloučení nic neudělala, jen se válela na OV. Ještě by to chtělo Terezu do duelu a byl bych spokojený.
Příště to vypadá na IC i TC, proč to tak nebylo od samotného sloučení? Čekají nás závěrečné 4 díly, těším se na ně. V programu jsem se dočekl, že bude finálová trojka, což znamená, že ve hře budou 4 + 1 z OV = 5 hráčů. To na semifinále docela ujde, je potřeba zbavit se ještě dvou, pokud by to bylo eliminačními soutěžemi, pořád to bude lepší než na Slovensku.
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

Robinsonův ostrov - EP28

Příspěvekod sheldom » 21 dub 2017, 15:09

sextant píše:Source of the post K té roztahanosti mám jen poznámku.
Něco jiného je nekonečný seriál a něco jiného je reality show. Právě v RO by měl být každý díl akčně zajímavý a ne jen vata na to, abych do dílu mohl "naprat" co nejvíce reklamy a vyinkasoval za reklamu pořádný balík.
Za klad jsem považoval zprvu skutečnost, že jsme viděli více z běžného života v táboře. Jenže tohle se zvrhlo v nekonečně nudné sledování přípravy jídla a fňukání na tím, že účastníci jsou stále hladoví nebo válení se účastníků pod přístřeškem nebo v moři, kde se jinak nic nedělo.
To natahování show může mít za následek, že ztratím diváky protože je to přestane bavit. Já se dívám jen ze zvědavosti jak tenhle "pohřeb" vlastně dopadne. :)

Je zvláštní, že tohle natahování je zatím pro Novu pozitivní, sledovanost to má. Ale když si uvědomím, jaké pořady jinak Nova vysílá, není se čemu divit. Ještě můžeme být rádi, že známe počet dílů :D
Ale jinak souhlasím, ideálně dlouhý mi přišel Australian Survivor, měl sice 26 epizod, ale zato se konal 55 dní. Klasický americký Survivor je mnohdy dost rychlý, ale jsme na formát zvyklý a proto nám teď roztahanost vadí.
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon


Zpět na „Robinsonův ostrov (CZ)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host