Robinsonův ostrov - EP29

2017 - TV Nova
sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

Robinsonův ostrov - EP29

Příspěvekod sheldom » 24 dub 2017, 16:52

Epizoda 29
24.4.2017 - TV Nova
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

Paeris
Příspěvky: 15
Registrován: 04 dub 2014, 16:21
Nejoblibenější hráči: Penner, Denise, Terry, Parvati, Yul, Stephen, Corinne, Yau-Man, Peih-Gee, Spencer

Robinsonův ostrov - EP29

Příspěvekod Paeris » 24 dub 2017, 22:42

Nebudu nijak zdlouhavě hodnotit. Oceňuji, že dneska IC + kmenovka v jednom díle.

Martin, Marek i David by pro mě byli docela dobří vítězové, přeju to Markovi. Doufám, že Nova nevymyslí žádný další twisty, docela se to dá sledovat, i když už je to hrozně zdlouhavý.
Nika + 1 hlas, Petra - 1 hlas v top 5 za soutěž v jezení musel vymyslet fakt nějaký koumák.

Jenom fakt nechápu ten wtf střih, např. že vítěze z soubojích na ostrově vykoupení víme předem podle rozhovorů nebo před přečtením hlasů už víme, kdo vypadne (když jsou ze 6 hlasů 3 pro Petru). To si pak můžou dramatickou hudbu odpustit.

Doufám, že to brzo skončí a vítěz bude důstojný.
Ale vzhledem k tomu, že porota nechodí ani na rady, moc nechápu, jak moc bude relevatní nechat Mílu rozhodovat, když od svýho vyloučení neví nic o dění na ostrově (tedy předpokládám).

Uživatelský avatar
sirek
Příspěvky: 73
Registrován: 26 črc 2015, 15:55

Robinsonův ostrov - EP29

Příspěvekod sirek » 24 dub 2017, 23:01

Sakra, musím říct, že tohle byla snad nejlepší epizoda v celý týhle soutěži a po těch 28 dílech, kdy se to v půlce zvrtlo v divnou nudnou vatu, je tohle výborná satisfakce. Takhle měl vypadat ten pořad, když už nic!

Všeho tu bylo tak akorát - žádná nudná, slepá místa (OV jen dvakrát a krátce), dostatečně dlouhá IC, dostatek času na intriky a hlavně... fakt epická kmenová rada.
Jako jestli ti střihači se rozhodli, že se na celej pořad vykašlou a nechaj to sestříhat svoje jedenáctiletý děti, aby odvedli pořádnou práci na tomhle... To je úplně o ničem jiným. Navíc výborná hudba.
No a proslov Petry, která snad konečně všem ukázala, že NENÍ blbá. To, co tam prohlásila, bylo neskutečně pravdivé, a jen potvrzuje to, že ona perfektně vidí do lidí. Sice tím kluky neotočila v hlasování, ale bylo úplně vidět, jak je nahlodala. A i Nikola se přestala šklebit, když to dořekla (fakt, ještě že jí ta Petra do obličeje neviděla, by jí snad musela natáhnout).
A je to pravda - Katie, Bazi, Bidlo, Jakub... ti všichni vypadli, jen protože ona chtěla. Hru kontroluje Marek, ale vyřazování má pod palcem ona...

Takže sice se Nikole dostalo jejího vysněného zadostiučinění a konečně vykopla Petru... Jenom proto, aby příště letěla ona, protože Petra ji zbavila na jedný kmenovce všech jejích výhod.

A teď prosím, ať se z toho OV vrátí Petra, chci vidět, jak Nikola bude čumět jak péro z gauče! :D

Žebříček popularity
1. Petra (sakra královna :dance: a vlastně chytrá holka, rozumná, která kouká na svět jiným pohledem, což je její výhodou i nevýhodou)
2. Terka (úplně normální ženská, která si nenechá nic líbit a je mi strašně sympatická)
3. Radovan (borec, všechno řeší s klidem a normálně)
4. Martin (jeho snahy o hru moc nechápu, vybírá si špatný lidi do spojenectví, ale je to sympaťák a má fajn hlášky)
5. David (pořád jsem mu neodpustil snahu o čestnou hru ze začátku Mayonu, ale je to neuvěřitelnej Rambo, dneska jsem fakt čuměl, s čím vším on tam přežívá)
6. Jakub (teď mi ani tak nevadí, ale přijde mi furt nemastnej, neslanej)
7. Marek (dobrý hráč - ačkoliv se mi zdá, že přestává přemýšlet dopředu a snaží se jen myslet na další kmenovou radu, nic víc jako by ho nezajímalo -, jen je mi nesympatický a občas mi přijde bezcharakterní)
8. Nikola (ženský pohlavní orgán roku)

Jinak nějaký poznámky - doufám, že to Nova nepohřbí nějakým debilním twistem, že nebudou eliminační soutěže.
Dále doufám, že bude živý finále, ať má porota k dispozici aspoň televizní sestřih, když už nemůže bejt na kmenovkách...

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův ostrov - EP29

Příspěvekod sextant » 24 dub 2017, 23:40

Tak tento díl byl takový jako jsou díly Survivoru. Bez zbytečné vaty a natahování akční od začátku do konce.

Proslov Petry však považuji za trapný pokus se udržet ve hře. Při soutěžích je absolutně nemožná, v táboře otravná neustálým kecáním a co do taktiky naprostý prosťáček. Podle mého názoru měla být po odvozu do nemocnice vyřazena ze hry a nejvýše jí mohli nechat v porotě.

Ukazuje se, že délka soutěže je příliž velká, protože už na účastnících jsou vidět následky pokousání hmyzem i k tomu patřící infekce. Překvapilo mně, že při ošetřování Davida mluvili o infekci zasahující až ke kosti a přesto jej nechali ve hře. V Survivoru by jej lékař ze hry stáhl.

vrabejka
Příspěvky: 102
Registrován: 13 bře 2016, 02:05

Robinsonův ostrov - EP29

Příspěvekod vrabejka » 25 dub 2017, 06:00

Když si člověk myslí že se konečně povede nějaký podraz a vyhodí Martina, tak všichni hlasují podle Niky a vyhodí Petru. Ale v top 4 jsou 3 silní hráči což uznávám.

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Robinsonův ostrov - EP29

Příspěvekod Radix » 25 dub 2017, 08:19

Hurá! Petra je venku. Ačkoliv dnešní díl byl i z její strany velmi dobrý. V tomhle nízkém počtu bych si jí tam určitě nenechával, protože je prostě nepředvídatelná. Naštěstí se hned příště rozpouští OV, takže nebude brát ostatním prostor. Kdo z něj postoupí? Radovan nebo Jakub? A nebo nás překvapí holky? Určitě se však těším.

Já si myslím, že Nika měla jasno a pak už bylo jedno, jak ostatní hlasují, protože Petra tak měla prakticky tři hlasy a pro Davida i Marka bylo hlasování pro Petru v tu chvíli nejlepší tah. Příště až se někdo vrátí z OV, tak bude hlavním cílem on(a) a nebo David. Mimochodem, Davida ta infekce dobře ničí. V US Survivoru by ho už dávno stáhli a ošetření udělali až mimo hru.

Musím zároveň pochválit produkci, že konečně nic neprozradila v ukázkách.

Fandím: Marek, David
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Robinsonův ostrov - EP29

Příspěvekod cypher.eu » 25 dub 2017, 11:33

Velká velká škoda, že Péťa vypadla, její šance vyhrát tu balanční soutěž co bude příště vidím jako téměř nulovou... :-? Takže mi nezbývá než přát tu výhru Radovanovi nebo Davidovi, na opačný straně je Radixův milovaný favorit Marek, následovaný kreativcem Martinem, tohle duo mi nikdo nesedlo... Naštěstí mi přijde, že Marka porota moc nemusí, takže mi nezbývá než doufat, že i kdyby dal finále, tak SNAD to nevyhraje. I když sedět Marek ve final 2 proti takový Nikole nebo Terce, tak to budu přát jemu, prostě záleží dost jaký bude to finálový složení, jestli final 2 nebo 3 atd...
Završením Survivora měla být 40. řada

berka496
Příspěvky: 45
Registrován: 02 led 2017, 14:28

Robinsonův ostrov - EP29

Příspěvekod berka496 » 25 dub 2017, 12:03

Sledovatelnost: 688 000 diváků
Zdroj: http://www.digizone.cz/clanky/labyrint- ... ic-divaku/

Uživatelský avatar
milosbrt
Příspěvky: 41
Registrován: 05 pro 2016, 12:48
Nejoblíbenější série: Micronesia
Nejoblibenější hráči: James

Robinsonův ostrov - EP29

Příspěvekod milosbrt » 25 dub 2017, 12:19

Instagram / milosbrt
Facebook / Miloš Brt
YouTube / milosbrt

Uživatelský avatar
milosbrt
Příspěvky: 41
Registrován: 05 pro 2016, 12:48
Nejoblíbenější série: Micronesia
Nejoblibenější hráči: James

Robinsonův ostrov - EP29

Příspěvekod milosbrt » 26 dub 2017, 08:30

PONDEROSA 11
https://youtu.be/MkarbBYB4fM

večer po odvysílání epizody, Ponderosa 12!
Instagram / milosbrt
Facebook / Miloš Brt
YouTube / milosbrt

Kalam
Příspěvky: 68
Registrován: 03 říj 2015, 10:38

Robinsonův ostrov - EP29

Příspěvekod Kalam » 02 kvě 2017, 14:06

Dotaz na Milose:jak probihaj pri castingu fyzicky a zdravotni testy?co vsechno je zajima a tak...diky za odpoved


Zpět na „Robinsonův ostrov (CZ)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti