Robinsonův ostrov - EP31

2017 - TV Nova
aqmel
Příspěvky: 70
Registrován: 27 úno 2014, 11:01

Robinsonův ostrov - EP31

Příspěvekod aqmel » 01 kvě 2017, 12:33

:idea: :idea:

pino
Příspěvky: 2
Registrován: 01 kvě 2017, 22:33

Robinsonův ostrov - EP31

Příspěvekod pino » 01 kvě 2017, 22:39

Co to ku*va David urobil? :cry: Mal v ruke sek na dvaapol mega a pokrcil ho a zahodil do kosa. Poslat priamo do finale poloinvalida a najsilnejsieho hraca iba potvrdzuje dementnost vacsiny zucastnenych :vomit:

Gratulujem Marekovi k vitazstvu. Aspon 100k by mohol darovat Davidovi za tento darcek :D

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Robinsonův ostrov - EP31

Příspěvekod kata_rina » 01 kvě 2017, 23:08

Páni! Tak jsem věřila, že David to finále dá a myslím si, že i on si věřil! Davida bych přirovnala k Rupertovi, který ve své první sérii byl za heroa všech diváků. Pirát, který dokázal přežít a David je opravdový robinson. Třeba nova ohodnotí určitou částkou favorita lidí, kde s jasným náskokem vede David. Škoda, alespoň to bude napínavé.
Já z hlediska diváka bych volila Marka. Z těch tří předvedl nejlepší taktickou hru a zasloužil by si to. Nejsympatičtější a nejoblíbenější je 100% Martin, ty jeho hlášky :lol: "Já udělám tábor pro děti a nedám jim najíst" :lol: ale na vítěze typuji Jakuba. Prošel si všemi ostrovy, na OV si udělal kamarády. Co se poroty týče, je proti Markovi zahořklá, jediný kdo by ho mohli volit jsou Zdeněk a Míla, kteří by právě ocenili jeho hru. A možná by se k nim přidal David, který by ho ocenil po fyzické stránce. Terka a Lucka jsou nevyzpytatelné, obě začínaly v kmeni s Martinem i Jakubem, jde o to kdo si u nich získal větší sympatie. Na druhou stranu Martina dlouhou dobu neviděly a s Jakubem byly na OV. Péťa to je případ sám pro sebe, ten kdo ji na finálové radě zalichotí, ten dostane její hlas, ale asi nejblíže má k Jakubovi. Radovana bych typovala na hlas pro Martina. Nika je otazník, ke všem měla blízko. S Markem byla od začátku, ale vedle Jakuba přeci každý den ulehala, to udělá taky své :D no a Martina si oblíbila a v jedné epizodě to i zaznělo, když se postavila proti ostatní, kteří ho chtěli vyloučit. Její hlas bych však viděla pro Jakuba.

Marek 3
Martin 1
Jakub 4

Jsem zvědavá jak to dopadne a zda se potvrdí mé domněnky!
Obrázek

Arnier22
Příspěvky: 30
Registrován: 26 led 2017, 16:14
Nejoblíbenější série: S20 HvV
Nejoblibenější hráči: Russel Hantz, Benjamin "Coach" Wade, Parvati shallow, Spencer Bledsoe, Andrea Boehlke, Malcom Freberg
Nejméně oblíbené série: S24 OW

Robinsonův ostrov - EP31

Příspěvekod Arnier22 » 01 kvě 2017, 23:30

Jo. Konečně vypadl David. Márovy šance na výhru se zase o hodně zvětšily

Uživatelský avatar
Zeck
V.I.P.
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 16:52
Nejoblíbenější série: x-x-x-x-x-x-x
S07 Pearl Islands (2003)
S16 Micronesia (2008)
S20 Heroes vs. Villains (2010)
Nejoblibenější hráči: x-x-x-x-x-x-x
Boston Rob (S04/S20)
Jonny Fairplay (S07)
Grant Mattos (S22)
Nejméně oblíbené série: x-x-x-x-x
S29 San Juan Del Sur (2014)
S26 Caramoan (2013)
S24 One World (2012)

Robinsonův ostrov - EP31

Příspěvekod Zeck » 01 kvě 2017, 23:45

Líbilo se mi jak Marek žvatlal něco o tom, že snad bude porota posuzovat kvalitu předvedené hry a nebude zapšklá kvůli tomu, že byla vyřazena. Naprosto s ním souhlasím, doufám, že se bude rozhodovat podle předvedené hry jednotlivých hráčů, takže Marek skončí na třetím místě. Krom prvoplánových a mnohdy kontraproduktivních podrazů svých nejbližších spojenců totiž nic neukázal a nedokázal, a jestli ty podrazy měly s něčím něco společného , tak s faktem, že je sebestředný zmrd, ne s tím, že by mu to snad mohlo pomoct ve hře. Už mi fakt leze neskutečně na nervy jak tenhle chvástal, tak všichni retardi okolo něj, kteří ho oceňují jako skvělého hráče, protože sami stojí úplně za hovno a nehrají nijak, takže mají pokřivená měřítka, co je skutečná herní kvalita a co prostá lidová faleš, která se hrou nemá společného vůbec nic. Co udělal Marek vlastně tak děsně úžasného? Nějaký božský zvrat? Otočení hrou? Vždyť celou tu posranou hru akorát žvatlá absolutní základy, které zná KAŽDÝ průměrný fanda Survivora a předstírá, že to snad ví na světě jako jediný a že přesně tahle znalost z něj dělá skvělého hráče. Jestli byla Markova touha dokázat, že ve své milované hře dokáže uspět jako mastermind, tak to nedokázal, a to měl ohromnou konkurenci, ve které prvok Petra došla až pomalu do finále a ještě jí ostatní zatleskali za vynikající proslov a hru. Ne, víc nesnesitelného a nesoudného narcise jsem vážně nezaznamenal za 16 let, co sleduji Survivor. A pokud ano, alespoň to milovnictví vlastní osoby a permanentní žvanění jaký je hráč podpořil herními činy (třeba kokot Russell). Marek celou dobu jen ústně v rozhovorech na kamery deformoval hru tak, aby to vypadalo, že se udává přesně podle něj, ačkoliv na dění neměl sebemenší vliv. Z mého hlediska přeju vítězství Martinovi (předvedl stejné hovno jako Marek, ale alespoň se jak vylízanej blbec bez sebereflexe od prvního dne nechválil), nebo Jakubovi, který sice taky předvedl úplné hovno jako Marek, ale na rozdíl od Marečka, který měl od prvního dne zlatou lžíci v hubě díky vzhledu (ne sociálním schopnostem jak tvrdí on), Jakub musel překonávat dost překážek a vydrápat se z několika okrajů až do finále jen díky vlastním schopnostem. Celkově ale bude vítěz stát za hovno, ať to bude kdokoliv a herní laťka pro druhou řadu je vážně nesmírně nízko.
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Robinsonův ostrov - EP31

Příspěvekod Radix » 01 kvě 2017, 23:58

Ačkoliv z ukázek na tenhle díl bylo jasné, že do finále ostatní pošlou Marka, pořád jsem tomu nemohl uvěřit. :shock: Vždyť je zraněný a nikoho by v té fyzicky extrémně náročné hře neporazil. To že pak vypadl David bylo velké překvapení, ale zdálo se mi, že byl ohromně nervózní. Je to škoda, fandil jsem mu. Nicméně na druhou stranu je jeho vyřazení pozitivní (pro příští řady).

Do finále se tak dostali tři hráči, kteří více taktizovali. Martin byl roztěkaný, ale snažil se hrát. Jakub hrál, ale spoustě lidem přišel falešný. Marek stál za vyloučením většiny lidí, za což ho porota nenávidí. Bohužel se obávám scénáře, jak píše kata_rina. Zahořklá porota rozhodne, že víc než hra byl RO skutečně tábor.

Taky zkusím odhadnout hlasy.
Míla - Jakožto fanoušek hry by mohl ocenit Markovu hru. Proti Jakubovi brojil, mohl by ocenit, že ho i přesto přežil. Martinovo divadlo (s Radovanem) mu možná přišlo už příliš.
Zdeněk - Nejspíš překousne své vyřazení a dá hlas Markovi. Jako druhá volba je Jakub, se kterým byl spojený od Tabonu. Martin je nejspíš bez šance.
Lucka - Pravděpodobně ocení cestu Jakuba skrze všechny ostrovy. Případně jí byl Martin sympatický. S Markem se mimo slučovací hostinu neměla šanci poznat.
Radovan - Očekávám sounáležitost s veteránem Jakubem. Velkou naději má i Martin, s nímž sehráli scénku na Mílu. Marka evidentně nenávidí za to, že ho vyloučil.
Petra - Neřízená střela. Myslím, že to dá Jakubovi, protože se jí snažil otevřít takticky oči. Nakonec ocení jeho cestu. Marek je pro ní druhá volba, protože na ní byl milý. Martin jí nejspíš naštval na kmenové radě, kdy byla vyloučená.
Terka - Čekám hlas pro Jakuba, protože prošel všechny ostrovy, byl taky vyloučený, ale vrátil se a hlas pro něj bude odplatou pro ty, co zbyli ve hře normálně. Martina znala, takže ten je druhou volbou. S Markem se mimo slučovací hostinu neměla šanci poznat (jako Lucka).
Nika - Dlouho měla nejblíž k Markovi, který jí zachránil zkraje soutěže. Pak se mi zdálo, že má blízko k Martinovi. Jakub jí asi štval.
David - Podle mě se rozhodne, že Marek (David junior) hrál nejlépe z těch tří. Případně to dá Jakubovi za jeho heroický výkon a za to, co všechno zvládl. Martinovi hlas asi nedá.

Když to shrnu, tak počítám čtyři hlasy pro Jakuba (Lucka, Radovan, Petra, Terka) a čtyři pro Marka (Míla, Zdeněk, Nika, David). Sice to pak vypadá na remízu, ale myslím, že Lucka, Radovan a Terka to Markovi v životě nehodí, zatímco Míla, Zdeněk a Nika to můžou hodit naopak komukoliv.

Spíš to tedy vidím na výhru Jakuba a druhé místo pro Marka. Na výhře Jakuba by mě ale překvapilo asi nejvíc to, že v průběhu hry moc často nebyl vidět. Každopádně jsem moc zvědavý, jak to nakonec celé dopadne. :hungry:
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
jason voorhees
Příspěvky: 28
Registrován: 28 úno 2014, 12:08

Robinsonův ostrov - EP31

Příspěvekod jason voorhees » 02 kvě 2017, 01:04

Takže to vypadá na Jakuba jako prvního Robinsona...
V další sérii je zcela evidentní strategie, pokud teda nebudou ty soutěžící úplně blbí ;)
Jo a ještě by mě zajímalo, jestli disciplíny tohohle finálovýho maratonskýho rozstřelu byly daný předem, protože jestli jo, tak by podle mě neměla žádná holka/ženská sebemenší šanci :down:

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Robinsonův ostrov - EP31

Příspěvekod kata_rina » 02 kvě 2017, 10:50

jason voorhees píše:Jo a ještě by mě zajímalo, jestli disciplíny tohohle finálovýho maratonskýho rozstřelu byly daný předem, protože jestli jo, tak by podle mě neměla žádná holka/ženská sebemenší šanci :down:

Asi to bylo dané, kdysi sem někdo dával odkaz na finále myslím holanské verze a bylo to tam a dokonce vyhrála žena. To samé ve slovenské verzi. Tam to bylo trochu nespravedlivé, ale do finále postoupila také žena ;) Každopádně to bylo fyzicky náročné a ne každá by to dala až dokonce.
Obrázek

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Robinsonův ostrov - EP31

Příspěvekod cypher.eu » 02 kvě 2017, 11:38

Na jednu stranu mi byl ze zbyvajicich "hracu" nejsympatictejsi David, na druhou je to ale proste naprostej idiot v hernim slova smyslu, vubec tuhle hru nepochopil. Jinak by nehlasoval pro Marka a nepripravil se tim o finale... Celkove me strasne leze na nervy, jak je tahle rada tak strasne cestna (neboli idiotska) - Mila si vezme do souboje na OV silneho hrace a pripravi se tim o 2.5 mega, Zdenek ta sama pi*ovina, ted zas ten David... :heat: Proboha tohle je HRA lidi... o 2.5 mega!!! Ne skaut :cry:

Jinak si narozdil od vetsiny tady myslim, ze to daj tomu Markovi (Radixuv tajny sen, i kdyz tu pise ze si mysli ze vyhraje Jakub), i ten edit a Markovy narcisticky vlogy by tomu napovidaly. Samozrejme je to CZ Survivor, takze je vsechno mozne, treba ze se sejdou vsichni vyrazeni a bude velke tahani sirek o final 2 a nakonec vyhraje Bidlo... ale realne to vidim na toho Marka. Jakub je vetsine poroty nesympatickej a Martin je proste joke a nikdo ho nebere moc vazne. Cili muj tip je ze tito dva ziskaj oba po 1 hlase a Marek ten zbytek.
Završením Survivora měla být 40. řada

berka496
Příspěvky: 45
Registrován: 02 led 2017, 14:28

Robinsonův ostrov - EP31

Příspěvekod berka496 » 02 kvě 2017, 13:04

Sledovatelnost: 731 000 diváků

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Robinsonův ostrov - EP31

Příspěvekod Radix » 03 kvě 2017, 08:38

cypher.eu píše:Source of the post Jinak si narozdil od vetsiny tady myslim, ze to daj tomu Markovi (Radixuv tajny sen, i kdyz tu pise ze si mysli ze vyhraje Jakub)


Fandil jsem především Markovi a Davidovi, takže po vyřazení Davida mám jasno, komu to přeju. Pořád si ale říkám, že na Marka bude porota (zejména Radovan a Terka s Luckou) naštvaná a dá to radši někomu jinému. Rád bych se mýlil. Nicméně ať už to vyhraje kdokoliv, bude to zasloužený vítěz.
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Yaka
Příspěvky: 35
Registrován: 13 led 2017, 16:52

Robinsonův ostrov - EP31

Příspěvekod Yaka » 03 kvě 2017, 09:28

Fandil jsem od začátku Markovi - zbytek osazenstva tu hru vůbec nepochopil. Finální rozuzlení tomu dává jen a jen za pravdu. Jediný Marek napsal přímo do finále člověka, u kterého jedna neočekával žádné další hlasy (takže šance, že kuba pude do finále byla mizivá) a zároveň někoho, koho ví - že by měl porazit pokud porota neupadne na všechny hlavy, které tam sedí.

Mimochodem - odkaz na Ruprta výše, soutěžící sami v dané sérii byli velmi nemile překvapeni, jakého HERA z Ruprta udělala televize, protože na ostrově byl vnímám spíš jako divný mrzout, který umí chytat ryby. Na druhou stranu souhlasím, že David byl 100x lepší nejspíš i v reálu než Ruprt takže si to finále asi zasloužil. ALE - to, že napsal a při finálovém hlasování opět napíše (což potvrdil) Marka je důvod, proč prostě v tom finále nemá co dělat. Stejně tak ostatní. Všichni tři chtěli napsat Marka a Martin ho nenapsal jen proto, že si řekl, že ho napíšu ostatní dva....

Marek by neměl v poslední soutěži žádnou šanci a fakt, že ho do ní nedonutili jít jen svědčí o tom, jak netaktičtí všichni tři jsou a je to důvod, proč jediný, kdo si zaslouží to vyhrát je právě Marek.

Teď jsem zvědav, jak se k tomu postaví porota. Zda zvítězí uražená ega nebo spravedlivé hodnocení soutěže. I toto je občas v US verzích postaveno na hlavu totiž..

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

Robinsonův ostrov - EP31

Příspěvekod sheldom » 03 kvě 2017, 15:41

Taktéž jsem vůbec nepochopil, proč poslali přímo do finále Marka. Davidovi jsem finále přál, nevím, co se mu v této náročné soutěži stalo, ale nebyl to ten David, na kterého jsme byli zvyklí.
Ve finále výhru přeji Markovi, protože jako jediný něco hrál, ostatní se spíš vezli, Jakub by tam správně neměl vůbec být, byl vyloučený, se všemi se potkal a čistě teoreticky má u poroty výhodu, toto je obrovská zvrácenost RI, Martin za celou dobu nepředvedl žádný taktický krok, když nepočítám divadlo na Míli, ale to spíš pochází z Radovanovy hlavy.
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

Jaku57
Příspěvky: 5
Registrován: 14 úno 2017, 09:36

Robinsonův ostrov - EP31

Příspěvekod Jaku57 » 03 kvě 2017, 17:09

Jak mohli poslat přímo do finále Marka.Připadlo mě to,že vůbec nepochopili jak mají hlasovat.Fandil jsem Davidovi,no škoda.Jinak se podepisuji pod tím co napsal Zeck,líp bych to nanapsal.Marak nepředvedl nic,jen kecal do kamery a čekal jak se to vyvine.


Zpět na „Robinsonův ostrov (CZ)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti