Robinsonův ostrov - EP32 Finále

2017 - TV Nova
aqmel
Příspěvky: 70
Registrován: 27 úno 2014, 11:01

Robinsonův ostrov - EP32 Finále

Příspěvekod aqmel » 01 kvě 2017, 12:34

konec je tu ,-casting do 2 serie pred nami good luck

pino
Příspěvky: 2
Registrován: 01 kvě 2017, 22:33

Robinsonův ostrov - EP32 Finále

Příspěvekod pino » 03 kvě 2017, 22:43

strasne finale, nemastne neslane, posledna kmenovka strasne zostrihana, porota dostala minimum priestoru. Plus samozrejme dementny twist na zaver :D Tiez vyhlasenie priamo na kmenovke :down:

Marek zasluzeny vitaz, ale vitazstvu mu ostatni darovali, mali x sanci ho vyhodit

Arnier22
Příspěvky: 30
Registrován: 26 led 2017, 16:14
Nejoblíbenější série: S20 HvV
Nejoblibenější hráči: Russel Hantz, Benjamin "Coach" Wade, Parvati shallow, Spencer Bledsoe, Andrea Boehlke, Malcom Freberg
Nejméně oblíbené série: S24 OW

Robinsonův ostrov - EP32 Finále

Příspěvekod Arnier22 » 03 kvě 2017, 22:54

JO!! Naprosto zasloužený vítěz :dance:
Trochu se tim kompenzujou ty debilní twisty

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Robinsonův ostrov - EP32 Finále

Příspěvekod lacSzlo » 03 kvě 2017, 23:03

Tak má noční můra se stala skutečností a RO se povedlo korunovat nejen nejhoršího CZ-SK vítěze doposud, ale snad i nejhoršího vítěze v historii Survivora, co jsem kdy viděl :vomit: Markovo úděsnou reakci na výhru asi z hlavy ještě dlouho nedostanu, to bylo fakt... ne :vomit:
(?)

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Robinsonův ostrov - EP32 Finále

Příspěvekod kata_rina » 03 kvě 2017, 23:11

Plus za to, že bylo ohlédnutí se za ostatními, to se nikdy neomrzí! Škoda, že to tak sestříhali B :-| uď jsem nedávala pozor, ale zazněla vůbec otázka od Míly??? Tomuhle měli dát větší prostor. Je mi strašně líto Martina :( Takhle ho nakonec odkopnout, potom co si to vybojoval. Kdo by to řekl, že takhle v poslední soutěži zabojuje! Jak tam pak seděl :(

Marek je zasloužený vítěz, který jako jeden z mála pochopil o čem soutěž je. Samozřejmě i já měla jiné favority, ale on si to zasloužil ;)

Ještě bych zhodnotila práci Ondřeje, u kterého je vidět neuvěřitelný pokrok, i když stále slyším toho sportovního komentátora :D ale maká na sobě a jsem zvědavá na druhou řadu.
Obrázek

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Robinsonův ostrov - EP32 Finále

Příspěvekod cypher.eu » 03 kvě 2017, 23:43

Tak nám tahle komedie skončila, uff... Nova si navíc neodpustila ani poslední "supr trupr" twist, a to když nám porota vykopla Martina, kterej teda stejně neměl šanci... ale i tak, skvěle shitózní tečka za celým průběhem hry po sloučení :fuck:

Toto jsem psal k 18. dílu:
"Ten hlad všem asi naprosto vydlabal mozek, přece normální člověk by snad hned šel po Markovi, kterej tam naprosto otevřeně intrikuje se všema... ještě to tam všem i vyhláskuje Ondra na kmenovce, jak se věci mají... ale ne, oni tam vesele tancujou jak Marek píská, navzájem se povyřazujou, každej z nich si Marka bude chtít vzít do finále, tam mu pogratulujou jak to hezky hrál, vypíšou šek na 2 mega a zazvonil zvonec a Markový pohádky je konec..."

:vomit:

Kdo čte moje komenty tak ví, že s vítězem nejsem vůbec spokojenej, měl akorát plnou hubu keců, příšerný ego a výhru mu v podstatě naservírovali ostatní na zlatým podnose svoji hloupostí, opravdu tleskám za tento "výkon"... :fuck: Nikdy nebudu schopnej pochopit, jak může někdo ve hře o 2,5 mega si např. vzít do souboje o setrvání ve hře nejsilnějšího ze tří možných soupeřů (Míla a Zdeněk) nebo poslat do finále největší hrozbu a celkově sabotovat svoje šance (David a Jakub)... Víc se rozepisovat o hráčích nebudu, to tu jistě udělají jiní a povětšinou asi budu souhlasit (až na toho Marka). Zmínit bych chtěl pouze totálně psycho Lucii a její wtf otázku na poslední kmenovce, já nevím jestli si něco šlehá nebo šňupe, ale bude to silnej matroš... Zoltán!!

V diskuzi k jedné z minulých epizod (dost možná ten 18. díl, nechce se mi to už hledat) jsem měl menší spor se SiGim ohledně hodnocení této řady. On tvrdil, že s hodnocením by se mělo počkat až na konec. Já tvrdil, že bylo už tehdy jasné, že se to po sloučení celý posralo a nabralo fakt katastrofický směr a toto hodnocení ve mě ani poslední díl nijak nezměnil. Naprosto DEMENTNÍ twisty, který kolikrát postrádaly hlavu a patu, byly totálně nefér a snad jak z pera bandy orangutanů, neskutečně natahovaný formát, kdy jsem měl pocit, že hlavní co si z RO odnesu bude "jak připravit kraba na 100 způsobů", bohužel i už zmíněný obrovský zklamání v soutěžících, co přišli hrát "kdo je největší skaut", nesmyslnej střih (FTC sestříhaná jako prase, hlavně otázky poroty, ale i spoustu dřívějších soutěží, kmenovek atd.), dřevěnej moderátor-robot téměř bez náznaku jakýchkoliv emocí atd.

Celkově bych zhodnotil RO jako o chlup lepší počin než Trosečník a o dost lepší než Survivor Caramoan, který už nikdy nemůže v mém žebříčku hejtu nic překonat ;) Jinak je to pro mě prostě nepovedená napodobenina naší oblíbené US show, která má teoretický potenciál ke zlepšení... Muselo by se toho ale změnit poměrně dost a tomu absolutně nevěřím, viz moje narážky na bandu orangutanů v produkci:P

Kdo mě z castu nejvíce zaujal/bavil: Petra, Radovan, i ten David nakonec
Nesympatie: Marek, Nikola, Lucie
Zbytek neutrál.
Završením Survivora měla být 40. řada

berka496
Příspěvky: 45
Registrován: 02 led 2017, 14:28

Robinsonův ostrov - EP32 Finále

Příspěvekod berka496 » 03 kvě 2017, 23:49

Sledovatelnost: 678 000 diváků


Velké gratulace vítězovi 8)! Nakonec zvítězil zdravý rozum a vyhrál Marek. O tom ten Survivor je.

Tohle bylo nejhorší finále, co jsem kdy v Survivoru viděl! A to nemluvím o tom debilnímu twistu! Novo proboha - ten střih byl úplně do oči bijící! Celkově měla porota málo prostoru (v reálu měla možná větší prostor, ale v televizi to vyznělo spíš opačně). A Mílu jste pro jistotu vystřihli úplně. Bylo to takový strohý, nemastný, neslaný i hudba byla nevyrázná. Čekat LIVE finále v našich končinách je spíš utopie :-|. A Reunion asi taky nebude, že?!

Kdyby nebylo těch dementních twistů, eliminačních soutěžích, zbytečně to nenatahovali a nebyl by Ostrov vyloučení mohla to být docela slušná řada. Moderátor se také výrazně zlepšil, ale stejně mi tam furt nesedí i když udělal veký kus práce. Takhle to je jen slabší průměr. Nicméně furt je to lepší počin než pokus Primy a jejich "Trosečník" nebo Slovenský "Ostrov". Vzhledem k tomu, že to mělo slušnou sledovatelnost, nevěřím, že by Nova vyslyšela přání fanoušku a výrazně něco měnila.

Uživatelský avatar
sirek
Příspěvky: 73
Registrován: 26 črc 2015, 15:55

Robinsonův ostrov - EP32 Finále

Příspěvekod sirek » 03 kvě 2017, 23:54

Jéžiš, já musel jít sem, ty komentáře na FB od českých mamin, fanynek ulice a důchodkyň nesnáším.

Proti Markovi mám výhrady, neměl jsem ho rád, ale za tu hru si to zasloužil, plus v porovnání s Jakubem předvedl bezkonkurenční řeč na finálový kmenovce, kterej se teda moc nepředvedl, takže jo, z tý F2 si to zasloužil víc.

Když zhodnotím celou první sérii, tak dobrý - není to Survivor, ale přizpůsobil jsem se a bavilo mě to, takové guilty pleasure. Pre-merge fáze svižná a zajímavá, jen moderátor byl zpočátku úděsný. Když se sloučily a díly šly jeden díl-jeden den, dostali jsme spoustu vatových dílů o ničem, ale zvedl se moderátor, někteří lidé se projevili dost na to, aby upoutali (Péťa, trio Terka-Lucka-Radovan na OV). A od žrací soutěže, kdy se to rozjelo to bylo skvělé, eliminační soutěže naštvaly, ale daly se, a hlavně to bylo rychlé a napínavé. Finále mi přišlo spíš odfláknuté, doufal jsem v Reunion show, tohle bylo fakt nic moc. Ale suma sumárum spokojenost, skvělý cast, povedený výběr hudby, ke konci výborný moderátor... 7/10

Žebříček oblíbených hráčů
1. Petra - prostě borka, mnohdy sice mimo, ale milá, příjemná, sympatická... navíc vlastně docela chytrá, jen s jiným pohledem na svět
2. Terka - brala to s optimismem, všechno s humorem a nadsázkou, její vtipy mi sedly, v pohodě ženská
3. Radovan - podobně jako Terka, navíc teda borec, jak to tam všechno zvládal relativně s klidem, zpočátku mi teda ale nesedl
4. Martin - z průměru se dostal ke konci až sem, hodně jsem si ho oblíbil právě před finálem
5. Bazi - pche, kdyby se hrálo na tu "čest," tak tohle je vítěz, ne David, super děda, skvělej týpek
6. Míla - v Callau fajn, často mi ale taky lezl na nervy
7. Iveta - kompletně zvrátila hru hned na začátku :D její taktika stála za nic (když to stejně vykecala celýmu kmenu), byla úplně mimo, ale snažila se a... je to prostě naše Ivet :D
8. Tereza - to, že prokecla ten OV mi ani tak nevadí, spíš fakt, že ji Marek mnohokrát zradil, což mohla kdykoliv vytáhnout a oni by se ho zbavili, ale... asi moc důvěřivá a naivní
9. David - často mi byl svou čestností strašně protivný, obdivuji ho za to, jak to tam snášel, ale nemusel jsem ho
10. Zdeněk - zase tak mi ani nevadil, snažil se hrát, ale moc to nevyšlo no, jinak se ani neprojevil
11. Jakub - prošel všechny ostrovy, dostal se až do finále, klesl u mě tou trapnou řečí ve finále
12. Bidlo - s každým díle čím dál tím víc protivnější a otravnější
13. Lucka - z top 10 u mě klesla tou debilní otázkou na Jakuba (to jako vážně?! :D)
14. Marek - skvělá hra, ale velký ego, mnohdy mě štval - ale vítězství zasloužený
15. Kačka - no, bylo mi jí na konci líto, ale jinak jsem ji nějak nemusel
16. Bára - docela zapomínám, že tam byla
17. Katie - šíleně otravná fňukna, která snad ani nechápala, do čeho jde
18. Nika - bitch queen, největší pizda série, jedna z největších kravek v historii Survivora - ale zas se starala s Petrou o drama :D

Uživatelský avatar
sirek
Příspěvky: 73
Registrován: 26 črc 2015, 15:55

Robinsonův ostrov - EP32 Finále

Příspěvekod sirek » 03 kvě 2017, 23:56

Jo btw, ta Luciina otázka, to co bylo sakra za psycho? :DDDDDD

Jaku57
Příspěvky: 5
Registrován: 14 úno 2017, 09:36

Robinsonův ostrov - EP32 Finále

Příspěvekod Jaku57 » 04 kvě 2017, 00:09

Jakub si to tím závěrečným proslovem totálně podělal a možná se tím připravil o výhru.

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Robinsonův ostrov - EP32 Finále

Příspěvekod brninho » 04 kvě 2017, 00:51

Začnu pozitivně, Nova měla pro RO vymakaný atraktivní promo, který natáhlo diváky, jakej rozdíl oproti Markíze, která se jakoby za Ostrov začala brzy stydět a rychle ho pohřbila tím že ho zařadila na absolutně nesledovatelnej pozdní čas. Jasně, je tu drobnej rozdíl že v Česku je to povědomí o Survivoru díky Coolu nepoměrně větší, ale i tak, za propagaci RO má Nova jedničku s hvězdičkou. Pochvalu si určitě zaslouží i kmenová část hry, jasně, bylo to jalový a nedokonalostí by se pár našlo, ale to zkrátka k první řadě čehokoliv tak trošku patří, bavilo mě to a sneslo to srovnání s takovým tím horším průměrem v rámci Survivor řad, což vlastně myslím jako pochvalu..
No a pak prásk! a přišlo sloučení...Produkce ztratila hlavu, nevím jestli nebyla vyfrkaná z nějákýho filipínskýho šméčka, ale znovuzařazení Terezy jsem už prostě nedal a přestal to sledovat. Nechci proto hodnotit jestli Marek nebo Jakub nebo jestli to měl vyhrát Martin- nevím. Vím jen že vítěz je tak něják zaslouženej vždycky, Markovi bych za ten jeho útrpnej výraz na kmenovkách jednu lisknul, ale asi doslova platí rčení o jednookým mezi slepými.

Do další řady: Čím míň, tím líp
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Robinsonův ostrov - EP32 Finále

Příspěvekod cihi » 04 kvě 2017, 03:42

zaslouzenej vitez... ikdyz se zda... ze k tomu dosel jak slepej k houslim - zase na druhou stranu vyhral vetsinu imunit a obmotal si "under radar" vsechny okolo (ikdyz po jednom neferovym twistu na kmenovce dostal radar jako hovado - tak diky naivite ostatnich to nic nezmenilo)

uz jsem si rikal... ze aspon to finale bude bez chyby a zajimavy a ze ve 3 to muze byt fakt vyrovnany... ale BUM syndrom Nova se projevil a oni odstreli Martina bez toho... aby se mohl pred porotou obhajit... pritom porota asbolutne chybela na kmenovkach - toho jako odstrelili kvuli sympatiim? no asi jo... kdyz ho vyrazovali na zaklade toho... ze je to pouze "vtipalek" - aniz bych mu fandil... tak toto bylo jasne nefer a prakticky bodnuta dyka do zad (tech ma od produkce v zadech vic soutezicich)

sestrih poroty tragedie... zfloukly za minutu... hlavne... ze ukazovali 3/4 finale zabery vypadlych z archivu (ikdyz mi to vylozene nevadilo)

Petra pak ukazala... jak je mimo... kdyz Markovi vytyka "podle me si tak jak hrals hrat nemusel" - no urcite nemusel... ale pak by vypadl jeste driv jako ona

ocekavanej hejt na Marka prakticky ve finale nebyl... mozna je zpracoval MILA - COZ BY NAM ZDE MOHL SAM POTVRDIT/VYVRATIT - prece jen je to fanousek a vi... ze Marek hral v ramci moznosti nejlip a tak jak mel - urcite se vsichni porotci mezi sebou o vitezi bavili

pokud chce Nova nejen vydelat na reklamach... ale treba udelat z Robinsona kultovni show i v Cesku... ktera bude mit u nas treba i pres 10 serii jako v zahranici a vydrzi jim tedy roky... tak musi splnit tyto body:

1) nejzasadnejsi - udrzet tempo... ktery bylo do slouceni i do faze hry po slouceni... pak se to tahlo a clovek mel tendenci to sledovat jen ze setrvacnosti... byli to vetsinu casu jen VyVoleni kdesi na ostrove (zde bohuzel sebereflexi a posun k lepsimu neocekavam... protoze pak by to muselo mit min dilu a netrvalo 4 mesice)
2) zrusit Ostrov vyloucenych - absolutni blbost... a pokud je nutny to tam mit... kvuli setreni na Ponderose... tak to udelat tak jako je Redemption island v Survivoru - to je soutezit musi vsichni na danym ostrove a vypadava posledni hrac (proboha uz ne zadny cestny vyzvy)
3) pri nejmensim omezit - nejlepe uplne zrusit - "super" twisty s hlasy navic... absolutne se vyvarovat takovych blbosti jako "dnes nehlasujete pro toho koho chcete vyloucit - dnes hlasujete pro to komu nejvic duverujete" - toto ne... kmenovky musi byt vsechny stejny s jasnyma pravidlama... ze na kazde kmen vylucuje hrace
4) NEVRACET zadny soutezici ani v pozici zolika... ani hrace kterej se uzdravil po 2 kmenovkach v nemocnici
5) nechat hru dobehnout kmenovkama klasickym "Survivor zpusobem" az do konce a zrusit eliminacni souteze
6) zvladnout daleko lip zaverecnou kmenovou radu... nechat daleko vetsi prostor porotcum... udelat lepsi strih - NIKOHO NA MISTE NEODSTRELIT BEZ MOZNOSTI OBHAJOBY HRY!
7) vyhlasit zive viteze v Praze - udelat nasledne Reunion... kde se vyjasni spousta veci - myslim... ze by prislo i dost lidi


pak uz jen umet vybrat vzdy dobry hrace s herniim nebo zabavnim potencialem a muze to tu byt klidne 10 let - ale to je otazka... jestli Nova z toho chce delat show podle vlastniho scenare a delat z toho frasku nebo nechat hrace hrat naplno a nechat tu show hlavne na nich (jako v Survivoru) - potencial to u nas v Cesku urcite ma... ted je to na tom... jak se Nova rozhodne...

rozhodne jim davam sanci i pro 2. serii.... ale pokud se bude opakovat vetsina techto chyb popsanych vyse... tak pro pripadnou 3. serii u me konecna

PS: Ondrej Novotny sympatak a pohodar... zlepseni bylo videt dil od dilu... chce to trochu jeste nakoukat Probsta (ne kvuli kopirovani... ale spis tam obkoukat nejaky klasicky prvky... ktery pak zkusit svym zpusobem zapojit) - pokud se show v dalsi serii zlepsi a pujde se do dalsich serii... klidne na tom muze udelat velkou karieru stejne jako Probst

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Robinsonův ostrov - EP32 Finále

Příspěvekod cihi » 04 kvě 2017, 04:03

jinak jeste jeden dotaz na MILU - co rikals v te sve vystrihnute finalove reci?

pry byla nejlepsi... takze ji "logicky" Nova po Novacku vystrihla :dance:

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Robinsonův ostrov - EP32 Finále

Příspěvekod cihi » 04 kvě 2017, 04:51

a jeste me napadla jedna vec - ja kdybych hral... tak bych tam asi hodne mluvil... ze v americke verzi se to hraje tak a tak... v americke verzi se to dela tak tak...

a tohle jsme od nikoho neslyseli... pritom si myslim... ze ti co Survivora znaji... tak se v nejakych domluvach a tak urcite odvolavali na americkou verzi - a je mozny... ze to Nova zamerne vystrihala - to by vysvetlovalo mozna i nejaky pasaze... ktery nebyly uplne strihem pokryty

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův ostrov - EP32 Finále

Příspěvekod sextant » 04 kvě 2017, 06:16

Tak mně finále dokonale zklamalo.
Po sloučení byl RO zbytečně natahován na 1 kmenovou radu za 14 dní a finále se "odbyde" za jednu epizodu bez možnosti si vyslechnout všechny porotce. Připadalo mně jako takové "honem, honem, ať to máme za sebou".
To, že vyhrál Marek se dalo celkem čekat. Pro mně sympatický nebyl a jeho namyšlené řeči, které vedl po celou hru mi lezly krkem.
Porovnávat RO a Survivora nelze. Místo toho, aby si Nova vzala z poznatků Survivoru to nejlepší, tak se dopustila všech možných i nemožných chyb.
Jsem jen zvědav jaké hráče vyberou do 2. ročníku RO a zda se produkce poučí z vlastních chyb.

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Robinsonův ostrov - EP32 Finále

Příspěvekod ItalianManiac » 04 kvě 2017, 08:39

Tak máme za sebou finále českého "Survivora"... Asi ani nebudu shrnovat svoje dojmy, protože všechno už tu padlo v jiných příspěvkách.

Jenom bych k vítězi řekla, že ať už Marek hrál tak, jak hrál a ať už na obrazovce působil tak, jak působil, jsem ráda, že to vyhrál právě on jako "Survivor superfan", jako jeden z nás, který na US verze kouká odmalička a dá se říct, že tou hrou žije. Samozřejmě že někdy působil jako gamebot bez emocí, ale ve výsledku si to zasloužil nejvíc. Rozhodně radši jako vítěze vidím jeho, než někoho, kdo z původního Survivora neviděl ani díl (např. hloupoučkou Petru s myšlením na úrovni 10leté holčičky).

Jinak se můžu podepsat pod Cihiho příspěvek, který dokonale vystihl všechny mouchy 1. série :beer:

Co se týče hovorů o americké verzi, možná je Nova musela záměrně vystřihovat kvůli autorským právům... Stejně tak třeba v australském Survivoru občas soutěžící zmínili, že sledovali US verzi od mladých let, ale nikdy nepadly výrazy typu "zahraju to jako Boston Rob" nebo "on hraje jako Cochran". Možná to jsou autorská práva, možná také snaha o "stravitelnost" pro běžného diváka, který třeba americké série tolik nezná a reference by nepochopil.
(EDIT: Míla někde v diskuzi k prvním dílům uváděl, že s Markem jako dva největší fanoušci US Survivora hodně probírali dřívější řady, ale také jsme z toho nic neviděli.)

Jinak se také připojuju k dotazu na Mílu - jaká byla tvoje závěrečná řeč/otázka k finalistům a proč ji Nova vystřihla? Bylo to kvůli odkazům na americké série, nebo v tom bylo něco jiného?
Předem díky za odpověď a těším se na poslední Ponderosy :hungry:
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Jerremy
Příspěvky: 19
Registrován: 06 pro 2015, 06:49

Robinsonův ostrov - EP32 Finále

Příspěvekod Jerremy » 04 kvě 2017, 08:41

cihi píše:Source of the post
1) nejzasadnejsi - udrzet tempo... ktery bylo do slouceni i do faze hry po slouceni... pak se to tahlo a clovek mel tendenci to sledovat jen ze setrvacnosti... byli to vetsinu casu jen VyVoleni kdesi na ostrove (zde bohuzel sebereflexi a posun k lepsimu neocekavam... protoze pak by to muselo mit min dilu a netrvalo 4 mesice)
2) zrusit Ostrov vyloucenych - absolutni blbost... a pokud je nutny to tam mit... kvuli setreni na Ponderose... tak to udelat tak jako je Redemption island v Survivoru - to je soutezit musi vsichni na danym ostrove a vypadava posledni hrac (proboha uz ne zadny cestny vyzvy)
3) pri nejmensim omezit - nejlepe uplne zrusit - "super" twisty s hlasy navic... absolutne se vyvarovat takovych blbosti jako "dnes nehlasujete pro toho koho chcete vyloucit - dnes hlasujete pro to komu nejvic duverujete" - toto ne... kmenovky musi byt vsechny stejny s jasnyma pravidlama... ze na kazde kmen vylucuje hrace
4) NEVRACET zadny soutezici ani v pozici zolika... ani hrace kterej se uzdravil po 2 kmenovkach v nemocnici
5) nechat hru dobehnout kmenovkama klasickym "Survivor zpusobem" az do konce a zrusit eliminacni souteze
6) zvladnout daleko lip zaverecnou kmenovou radu... nechat daleko vetsi prostor porotcum... udelat lepsi strih - NIKOHO NA MISTE NEODSTRELIT BEZ MOZNOSTI OBHAJOBY HRY!
7) vyhlasit zive viteze v Praze - udelat nasledne Reunion... kde se vyjasni spousta veci - myslim... ze by prislo i dost lidi


1.) urcite - prvni dily meli tempo a jasny scenar. Pondeli - soutez o odmenu / Streda - kmenovka .... Po slouceni jsem netusil, kdy bude kmenovka, nekdy to koncilo prilis otevrene ...
2.) souhlas - skauting eliminovat, takze kdyz RO, tak vsichni ....
3.) hmmm .... ja bych klidne ty twisty nechal. Je to "podraz" na hrace a hraje je o tom: prelstit, obehrat a prezit. Takze twist je podpasovka na hrace, kteri se musi nove situaci prizpusobit.
4.) Urcite nevracet, pouze z RO. Zolik byl nesmysl - nedaval smysl, nebyl vysvetlen jak a proc vlastne vzniknul...
5.) eliminacni souteze nebyly az tak spatna ... mam tedy radeji klasiku. Spis mi vadilo, ze porota nechodila na kmenovky ... I kdyz by tam vice mene Mila byl skoro furt :) (ale to souvisi s RO)
6.) Zaverecna kmenovka byla hruza ... hlavne ten strih ... Ovsem medailonky a posledni cesta ... to bych urcite nechal ...
7.) Vyhlaseni viteze mimo ostrov by bylo take fine ... snad se dockame v dalsi serii ...
8.) Zvladnout casting ... vyber lidi je podle me 80% uspechu serie ...

Yaka
Příspěvky: 35
Registrován: 13 led 2017, 16:52

Robinsonův ostrov - EP32 Finále

Příspěvekod Yaka » 04 kvě 2017, 09:01

Nechtěl jsem si číst spoilery a tak jsem to zkouknul včera taky.

1) Nepochopil jsem, zda mohli nebo nemohli vyhodit Marka v tom super skvělém posledním twistu, který byl opět stejně dementní, jako všechny vyřazovací soutěže a vracení hráčů zpět.
- opět je naprosto proti zdravému rozumu vyhazovat člověka, který se dostane do posledního dne, dokonce má oslavit s ostatními to, že se tam dostal snídaní a pochodem s loučemi ostatních a pak ho vylejt do poroty a chtít po něm, aby hlasoval pro vítěze

2) Finálový díl jako takový
- díl 31 byl po dlouhé době opět slušný a proto asi opět lidé z produkce rozhodli, že je potřeba při finále všechny unudit k smrti
- fakt, že po 44 dnech "někdo" rozhodne, že nejdůležitější části celé soutěže - tedy diskusi poroty s potenciálními vítězi, věnuje přibližně 10-15 minut s tím, že jsou do tohoto času započítány i úvodní projevy finalistů a zároveň sestřihá dotazy a názory porotců tak, že více jak polovinu z nich si ani nevyslechneme - k mému naprostému šoku dokonce některé z nich neslyšíme vůbec - tak to mě dostalo......... Všech 33 respektive 34 řad survivra se všichni těší na moment, kdy dochází právě k těmhle střetům před porotou a lidi jsou nuceni obhajovat svůj způsob hraní a fakt, že se dostali až na konec a Nova z toho udělá takovou frašku. Pokud za celou tuto řadu by měli někoho vyhodit, pak je to právě člověk, který zmršil poslední díl, který má být nejen pro fanoušky, ale i pro naprosté nováčky ve sledování této soutěže defakto nejlepším vyvrcholením celé série a byla to katastrofa.


3) Finalisti
- k Markovi se moc napsat nedá - souhlasím s Vámi, že (nevím zda díky střihu nebo realitě) k tomu taky přišel jak slepý k houslým, ale nedělal chyby, které ostatní dělali + dokázal vždy správně vyhodnotit situaci, která nastala. Pokud se nad tím zamyslíte, tak vyhození Radovana byla jednak dost odvážná, nebezpečná ale zároveň taky zásadní věc, kterou udělal a pokud by tam v tu chvíli Radovan zůstal, poroučel by se Marek i všichni mladí velmi brzy domů. Fakt, že to pak dokázal ustát a i s pomocí ostatních směrovat hlasování jiným směrem je slušný kousek a je jedno, jak k tomu došlo.
- Kuba......... upřímně řečeno, má štěstí, že jsem nebyl v porotě. Po jeho proslovu na začátku se skutečně nabízelo, aby jeden z porotců vstal a na rovinu mu řekl, že vyhrát tuhle soutěž má někdo, kdo si to zaslouží a ne někdo, kdo brečí na finálové radě, že potřebuje v životě začít znovu, protože si před 6 lety nadělal nějaké problémy vlastní blbostí nebo nevím čím jiným je to úplně jedno. Nesnáším tyhle věci jak v originálu tak tady v RO.
"prosím prosím prosím dejte mi ty peníze, abych mohl ve svém životě začít znovu opravdu je hrozně moc potřebuju"
- tak přesně takhle to na mě celé působilo a tím projevem se teda po všech těch 44 dnech minimálně u mě shodil na plné čáře, tohle je prostě něco, co do té soutěže nepatří podle mě a i když vůbec neznám jeho situaci, tak na otázku:
Prosím řekni, proč by sis zasloužil to vyhrát?
- se skutečně neodpovídá
Protože jsem si v životě nasekal dluhy a potřebuju je zaplatit....
U mě teda spadl ten člověk na naprostý konec všech těch soutěžících, kteří tam byli a bylo to naprosto nedůstojné finále takové soutěže.

4) Porota
- překvapivě rozumná, Radovanovo ublížené hlasování, Petry návrat do standartního módu 5 letého dítěte a dotaz na ďábly a anděli už byl jen takovým dokreslením všeho. Nicméně velké díky všem, že skutečně hlasovali jako v soutěži a ne jako v reálném životě. Za to jim patří uznání.

Vítěz je zasloužený díky bohu i když s tím tady někteří nesouhlasíte. Série jako taková dost špatná a hlavně hrozně, ale opravdu hrozně neférová vůči soutěžícím v tolika aspektech, že se až člověk nestačí divit. Aby například o vítězi rozhodoval hlas Terky, která se válela více než týden na ostrově vyloučení a vůbec nemohla mít tušení, co se za posledních 10-15 dní v kmeni děje, to mi přijde taky jako dost ujeté rozhodnutí. Neúčast poroty na kmenových radách to stejné.

Já sám stále zvažuji zda se přihlásit nebo ne, hrozně bych si přál, stejně jako většina tady, se tam dostat, ale když si představím, že dojdu vlastně do kteréhokoliv dne a pak budu vyřazen proto, že se někdo z produkce špatně vyspí a dostane osvícený nápad - to mě teda moc nemotivuje musím říct.... Nově by silně prospělo angažovat někoho, kdo má minimálně "nakoukáno" aby krotil tyhle hloupé a zbytečné nápady a místo toho obohacoval soutěž o smysluplné věci, které nenarušují férovost a vyřazování soutěžících a tím neboří základní smysl a podstatu hry.

Tak uvidíme jak dopadne druhá sérka, je fajn - že bude. To je vlastně jediné pozitivum, které na závěru RO shledávám:)

Sorry ako za příliš dlouhý příspěvek, moje zklamání z finálového dílu bylo a je příliš velké..
Y

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

Robinsonův ostrov - EP32 Finále

Příspěvekod Dejvy » 04 kvě 2017, 13:09

Poviem to takto, určite bol RO omnoho lepší ako slovenský Ostrov, to bez debaty, ale ani by som to neoznačil za Survivor, ale proste nejakú reality show na pláži podobnú Survivoru.

Celé sa to začalo slušne, TC raz za týždeň bola akurát, Míla nám sem dával dojmy, celé ma to bavilo a tešil som sa na každý nový diel, ale po zlúčení tak ako prestal odpovedať Míla tak aj celá show plná katastrofálnych zvratov išla do sračiek.

Vyvrcholilo to FTC kde nepochopiteľne porota vyhadzovala ešte jedného člena :? To bolo voči Martinovi brutal nefér, ale v podstate to je jedno lebo keby ho tam nechali tak dostane 0 hlasov a hotovo. Mne na FTC oveľa viac vadilo, že tam nezmyselne zaradili ohliadnutia za priebehom hry z pohľadu finalistov namiesto poriadnych ne zostrihaných otázok poroty. Kde bola KU*VA otázka od Mílu?

Inak ak by malo byť čítanie hlasov live také trápne ako na Slovensku tak dobre, že to urobili tam.

Míla, prosím skús vysvetlit prečo ťa vlastne vyhodili (bolo to spomenuté viac krát, že si mal akýsi Mílov syndróm, ale chcel by som to konkrétnejšie + prečo ta vystrihli na FTC, čo si tam hovoril?

Na koniec k Marekovi. Môžete si myslieť čo chcete, nemusíte ho mať radi (mne tiež zopár vecí na ňom vadilo), ale je to maximálne zaslúžený víťaz. To sa ani len s Ostrovom nedá porovnať (nechápem tvrdenie Laszla). Marek išiel od úplného začiatku na výhru, vedel čo má robiť. Ano samozrejme keby neboli všetci tupí jak kabela tak ho dávno vyhodia, ale predsa aj to je súčasť hry, že to zlvádol tak aby ho nevyradili. Zároveň sa popasoval so všetkými divnými twistami, ktoré boli takmer vždy proti jeho hre (vyhodenie Radovana hlavne!). Marek nehral kvalitnú sociálnu hru, ani nebol nejaký kecálek, ale napriek tomu vedel čo má kedy robiť a ostatní videli ako veľmi chce vyhrať. Ako vážne mi skúste obhájiť iného víťaza. Jakub? Prečo? Lebo sa vrátil z OV? Nehral vôbec. David? Veď to je čistý Rupert (ako bol mi sympatický aj som mu fandil, ale to je človek čo nemá o hre šajnu). Martin? Možno, ale on mi prišiel ako uletené decko, nič viac. Petra? Kvôli srande? (bola X dní niekde v teplúčku s jedlom). Nika? To určite. Terka? Veď sa v podstate ani do zlúčenia nedostala (nemali byť súťaže a možno by sa dostala dalej a možno by aj vyhrala lebo ona by určite Mareka vyhodiť chcela) či nebodaj Radovan? Ten chuj tam ešte kecal ako je jediný pravý Robinson David a že on by mal byť vzor pre ostatné série. WTF? Nakoniec to ešte Petra krásne zhrnula keď tam tárala ako Marek nemusel klamať a stále to opakovala. Čistý grc. Jednoducho Marek vyhral zaslúžene, nič viac nič menej.
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Robinsonův ostrov - EP32 Finále

Příspěvekod Lamik.lamity » 04 kvě 2017, 16:26

Vlastně ten tah ze strany produkce chápu. Jelikož hráči někoho vyloučili, znamená to, že by stejně nevyhrál. A zároveň bylo zabráněno tomu, aby výsledek skončil remízou, kde AFAIK neexistuje precedens, jak se k dané situaci postavit
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Robinsonův ostrov - EP32 Finále

Příspěvekod Radix » 04 kvě 2017, 19:30

První polovina finálového dílu byla povedená, ale pak tomu Nova zase musela nasadit korunu. Porota hlasuje o vyloučení dalšího hráče? :shock: :cry: Mají jenom štěstí, že to prakticky jednohlasně byl Martin, protože jinak to mohlo zamotat i celkový výsledek. Když se k tomu pak přidá useknutí otázek porotců a odpovědí finalistů, je to velká bída. Třeba Mílovu otázku úplně vystřihli a to prý na úvod parádně zhodnotil hru Jakuba a Marka. Nepochopil bych to u nikoho, obzvlášť u Míly, který Robinsona propaguje, kde může.

Nakonec tedy zvítězil Marek. Nečekal jsem, že Lucka a Terka by mohly mít nějaký osobní problém s Jakubem, takže to jsou ty dva hlasy navíc, co mu to vyhráli. Jsem za vítězství Marka rád. V Tabonu měl situaci pod kontrolou, po sloučení tomu tak bylo taky, dokud produkce neudělala z hlasování o vyloučeném hlasování o nejdůvěryhodnější osobě. Všem otevřelo oči, že až na jednoho mu všichni v Mayonu věří, ale přesto se zachránil, když postrčil Zdeňka pod vlak místo sebe. Pak dokázal vyhrávat imunity, takže nebyl v přímém ohrožení. Dobře přečetl první sezonu, že nesmí být příliš aktivní ("Mílův syndrom"). Měl věrné spojence (Nika, Zdeněk), kteří snad i řekli, že klidně obětují svojí hru, aby Markovi pomohli. Po opětovném zařazení eliminačních soutěží ho ostatní nepochopitelně poslali do finále, kde měl jednoznačně lepší řeč a odpovědi než Jakub.

Jakub to chtěl zahrát na to, aby se na něj ostatní dívali jako na člověka. Plus že ty peníze potřebuje. Nejspíš právě to mu daly sežrat Lucka s Terkou, že jako člověk není podle nich dobrý. Jinak si otázku Lucky ani nedovedu vysvětlit.

Celkově jsem s vítězem spokojený, neboť Marek je obrovský fanoušek Survivora a podle mě hrál velmi dobře. Ve spoustě momentů z něho sálalo nadšení z toho, že tam vůbec může být. Na druhou stranu tam byla znát i frustrace z "twistů" produkce. V obou případech se s ním snadno dalo ztotožnit. Věřím, že další série bude lepší, že víc lidí bude chtít hrát. A taky že se produkce poučí. To ale možná chci moc. :D
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Robinsonův ostrov - EP32 Finále

Příspěvekod Radix » 04 kvě 2017, 20:03

Celkově bych zhodnotil Robinsonův ostrov jako povedený z hlediska sledovanosti, ale z hlediska kvality se dá rozdělit na dvě poloviny - velice dobrá kmenová část a naopak velmi špatná část po sloučení. Cast byl dle mého povedený, což pomohlo právě kvalitní první polovině hry. Naopak produkce chtěla za každou cenu, aby ta hra všechny překvapovala, což bylo prostě špatně.

Přál bych si následující změny/úpravy:
1. Nerozdávat hlasy navíc prakticky v každém díle (na další kmenovou radu)
Chtělo by to výrazně snížit počet rozdávaných hlasů a také bych zavedl, že je může ten hráč použít dle svého uvážení kdykoliv (klasický hlas navíc). Fungovalo by to jako prvek, který přidává napětí navíc. "Použije to teď? Nebo příště?"

2. Rozdávaní výhod v rámci duelů (kmenová část) bez přítomnosti soupeře
Když si Jakub vybral nápovědu ke skryté imunitě, tak to hned věděl druhý kmen, protože Terka u jeho výběru byla. Opět to přidá napětí navíc. - "Co udělal? Vzal si jí?"

3. Hlasování na kmenové radě pouze pro vyřazení hráčů
Hráči by měli hlasovat na kmenové radě, koho chtějí vyřadit, ne komu nejvíc věří a ten to rozhodne. Kvůli tomu jsme byli ochuzeni o podle mě nejzajímavější rozuzlení kmenové rady ve hře (David zahraje imunitu, Martin jde domů, všichni si myslí, že zradil Jakub). Místo toho šel naprosto očekávaně domů Radovan.

4. Zrušit eliminační soutěže
Vyřazování hráčů na kmenové radě je mnohem dramatičtější a má zpravidla dalekosáhlejší důsledky, protože někdo někoho musel podrazit apod.

5. Porota na všech kmenových radách + hlasuje pouze o vítězi
Porota by se měla účastnit všech kmenových rad, protože hráči ve hře se pak budou muset ohlížet i na svůj obraz v očích poroty, nejen v rámci kmene. Navíc porota má hlasovat pouze o vítězi.

6. Už žádné promo (pořadu) jednoho soutěžícího
Mnohokrát jsem měl pocit, že sleduju pořad Petra na ostrově, takže se místo hry řešil, s prominutím, pitomosti. Po jejím vyřazení jsme se dozvěděli pravý důvod, když Nova oznámila, že bude vysílat s Petrou pořad. To už prosím ne!

7. Rychlejší tempo po sloučení
Zpravidla bývá po sloučení hra dynamičtější a tak nějak lépe ubíhá, což tady ale bylo naopak díky natažení formátu. Nesčetněkrát jsme tak zbytečně sledovali přípravu rýže, banánů, krabů a všeho možného.

8. Méně twistů produkce
Už bylo nakousnuto v ostatních bodech. Hru by měli tvořit především hráči. Produkce často jejich aktivitu ničila vlastními twisty. Chtělo by je to výrazně omezit. A prosím už nevracet vyloučené hráče (viz Tereza).

9. Ostrov vyloučení
Ideálně kompletně zrušit, ale chápu jeho zařazení a jakž takž se dá akceptovat.

Snad jsem na něco nezapomněl. Hlavně od sloučení do toho produkce výrazně zasahovala a zdálo se mi, že trochu zasahovala proti/ve prospěch některých hráčů. Toho by se měla vyvarovat. Rozhodně je však na čem stavět. I moderátor se postupně zlepšil. Uvidíme tedy, co přinese druhá série.
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Robinsonův ostrov - EP32 Finále

Příspěvekod cypher.eu » 04 kvě 2017, 20:29

Radix píše:Source of the post
6. Už žádné promo (pořadu) jednoho soutěžícího
Mnohokrát jsem měl pocit, že sleduju pořad Petra na ostrově, takže se místo hry řešil, s prominutím, pitomosti. Po jejím vyřazení jsme se dozvěděli pravý důvod, když Nova oznámila, že bude vysílat s Petrou pořad. To už prosím ne!

What? O jakém pořadu je řeč?
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Robinsonův ostrov - EP32 Finále

Příspěvekod Radix » 04 kvě 2017, 21:59

cypher.eu píše: What? O jakém pořadu je řeč?


Pořad se jmenuje Udělej si sám s Petrou. A nedělám si legraci, vážně to tak pojmenovali. :-?
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův ostrov - EP32 Finále

Příspěvekod sextant » 04 kvě 2017, 22:10

K těm bodům co udělat lépe bych doplnil:
Soutěžící, který byl evakuován z důvodu nemoci nebo úrazu je vyřazen ze hry. Viz návrat Petry po 4 dnech v nemocnici.


Zpět na „Robinsonův ostrov (CZ)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti