AU Survivor S3 - EP26 - finále

Upolu, Samoa
2016
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor S3 - EP26 - finále

Příspěvekod ItalianManiac » 24 říj 2016, 22:49

Epizoda 26 - finále
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Re: AU Survivor S3 - EP26

Příspěvekod kata_rina » 25 říj 2016, 16:41

Australský survivor má určitě potenciál a i budoucnost. Už teď jsou vypsané registrace na další řadu. Kvalitně skvěle konkuruje tomu americkému a moderátorského postu se na výbornou zhostil Jonathan!

Teď k samotné soutěži a finále. Bohužel již v poslední čteřici jsem neměla komu fandit. Elena a Felicity mi byly nesympatické již od začátku. Kristie byla celou dobu neviditelná a dle mě neudělala tolik skvělých tahů aby jí fanoušci přáli dostat se takhle daleko. Lee mi nějak nevadil, ale hodně si to pokazil svým chováním ke konci hry, byl až moc arogantní... A nejsem jediná podle toho, co jsem četla na různých diskusích. Někteří dokonce navrhovali, aby byly peníze darovány na charitu místo jednomu z posledních čtyř :D

Finálová imunita byla ovšem epická. Ze zvědavosti jsem se koukala, jak dlouho to tenkrát vydrželi v Borneu a bylo to 4 hodiny a 11 minut, takže nyní tam vydrželi o cca 2 hodiny déle :shock: Dlouho jsem nechápala proč k finální imunitě přizvali rodinu, hlavně z hlediska budoucích spoilerů, ale zřejmě museli podepsat cosi o mlčenlivosti, jelikož je pak přizvali i k finálnímu rozhodnutí. Co se mi ale líbilo, bylo rozhodnutí o vítězi hnedle na finálové kmenové radě :idea: Mělo to skvělou atmosféru, žádní vyfintění trosečníci :D kteří už stejně musejí tušit kdo vyhraje, mi neříkejte, že dokáží vydržet 1/2 roku či celý rok to nikomu neříct...

Celkově se mi ale série líbila, obzvláště hra před sloučením, kde se sešlo hodně strategických hráčů, kteří zřejmě právě kvůli tomu byli vyřazeni. Dalším kladem série byly soutěže, takové pravé survivorské a celkově mě to tak nějak přeneslo k počátkům survivora :)

Fandila jsem: Craig, Conner, Nick, Sue, Matt
Zajímavý hráči: Phoebe, JL, Brook, Sam, Kate
Neoblíbení hráči: Andrew, Kylie, Flicity, Elena

Nemůžu si pomoct, ale Kristie mi připomíná Sue z The Middle :D
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Re: AU Survivor S3 - EP26 - finále

Příspěvekod ItalianManiac » 26 říj 2016, 00:55

...tak teď se nějak musím vyrovnat s tím, co jsem viděla... :o

Ačkoliv AU Survivor měl po slibném začátku a následném vyloučení hráčů s největším herním potenciálem spíš sestupnou tendenci (pořád mě bavil, ale ten začátek byl prostě lepší), tak musím říct, že finále bylo asi nejepičtější finále v Survivoru.

Poslední soutěž o imunitu byla prostě nejbrutálnější. Smekám před účastníky, že vydrželi tak dlouho. Takové odhodlání jsem už dlouho v US sérii neviděla. Bonusové body za paralely s Borneem. A kdo vymyslel umístění soutěže na útesy pod sprchu příboje, ten je buď génius, nebo neskutečnej sadista (nebo obojí) :D

Výkon Kristie na FTC byl rozhodně jedním z nejlepších. Skvělá připravenost a vynikající výřečnost, kterou jsem zrovna od ní vůbec nečekala. Pár posledních dílů jsem jí fandila (hlavně proto, že nikomu jinýmu se tam moc fandit nedalo), ale ze začátku u mně byla na posledních místech oblíbenosti. Nicméně výhru si vážně zaslouží a jsem ráda, že to tak dopadlo.

A dnešní epizoda měla ještě jeden plus: RITES OF PASSAGE!!! :dance:

Absolutně luxusní zakončení poměrně rozporuplné řady, která se však stejně řadí v mém žebříčku oblíbenosti sérií hodně vysoko.

Už teď se těším na další řadu v roce 2017 a doufám, že se v castu objeví méně "mateship, loyalty, good guys" lidí a naopak více strategických hráčů.

CELKOVÉ ZHODNOCENÍ HRÁČŮ:
:down:
Des - nejhorší taktika ever
Evan - nesympatie
Kat - ufňukaná a nesympatická hráčka
Andrew - failed "mastermind"
Brooke - ke konci byla moc namyšlená a už se viděla ve finále, blindside jsem jí přála
Flick - ke konci hrála strategicky asi jako jediná, ale prostě mi nesedla, hrála taky dost arogantně a měla jsem z ní pocit, jako kdyby si podle ní zasloužila vyhrát jen ona - "OH MY GOD, WOW, OBBBVIOUSLY, 100 %"
Lee - ze začátku jsem mu fandila, ale ke konci mi jeho pokrytecké mateship, loyalty, good guys a averze ke strategickým hráčům začala lézt na nervy

:?
Bianca - měla potenciál, ale vypadla moc brzy
Peter - quit
Barry - jde hrát Survivora a odmítá hrát hru? wtf
Tegan - moc toho nepředvedla
Rohan - taky jsem mu fandila, ale takticky nic moc
Conner - snažil se hrát, ale byl obětí špatného rozložení kmenů
Kylie - neustále underdog, ale prostě mi nebyla sympatická
Sue - ta naopak sympatická byla, ale nedostala moc prostoru v editu
Sam - ve hře se moc nechytal
El - ze začátku jsem jí fandila kvůli backstory, ale ve hře byla nemastná neslaná a jejich power couple aliance s Leem mi lezla na nervy stejně jako Lee

:idea:
Craig - ze začátku jsem ho nesnášela, ale byl zábavnou figurkou a dobře taktizoval
Phoebe - jedna z nejlepších hráček této řady
Kate - velice pozitivní a sympatická hráčka
Nick - chvílema mě štval, ale rozhodně další z nejlepších hráčů řady
Jennah-Louise - ze začátku nesympatie, pak neviditelný edit, ale závěrečná underdog hra byla super
Matt - ke konci se takticky ztrácel, ale prostě mi byl sympatickej
Kristie - za závěrečný výkon si to prostě zaslouží!
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: AU Survivor S3 - EP26 - finále

Příspěvekod hozu » 26 říj 2016, 01:51

Než zhodnotím závěrečnou epizodu, musím fakt smeknout před tím finišem Kristie. Sice u soutěže o imunitu mě těmi kecy dost štvala, ale nakonec podala skvělý výkon. A pak ještě lepší u obhajoby. Ta přímost a sebevědomost dost překvapila i mě a její vítězství je podle mého velice zasloužené (Tedy, co se F2 týče, i když ono po sloučení se fanditelnost výhrykomukoiv rapidně snížovala). Trochu mi vadily otázky poroty, které mi přišly malinko nevyvážené. Například Leeho se ptali na docela osobní věci, ale je pravda, že to asi tak nějak vyplynulo z těch bludů, které v závěru navykládal. Přesto, se mi líbilo, že porota, i přes nějaké to menší či větší sebezapření, nakonec volila podle faktů. Snad výjimka byla u El, ale tak tam asi ani nikdo nic jiného nečekal.

Finále každopádně hodně stylové. Rites of Passage jsem si velice rád znovu připomenul. Další plus pro australský Survivor. Poslední soutěž z Bornea na oné skále byla naprosto brutální. To odhodlání se vážně už v posledních řadách moc nevidí. I když příchod rodiny mě trochu nakrkl, ale asi to mělo pro FTC smysl. Čtení finálových hlasů přímo na radě bylo také hodně fajn.

Australský Survivor byl každopádně velice příjemná záležitost a byl to celkově takový hodně svěží závan k trochu generickým řadám amerického Survivoru. Trochu jsme měl sice původně strach z toho šíleného formátu, ale nakonec jsem byl i docela rád, že jsem se mohl koukat každý týden hned na tři nové díly :D. Plus to přineslo docela dobré (i horší) zvraty. A Jonathan byl výborný moderátor. Jediný, ale snad asi největší problém, byl pro mě především s tím, že všichni moji hlavní favoriti se odstřelili v druhé třetině hry, při asi nejzábavnější epizodce celé řady, a to vyhlazování Vavau. Pak už jsem spíše dosledovával, přesto vše okolo stále přinášelo poctivou porci Survivoru, která i přes tyto věci docela bavila. Těším se na další řadu a netrpělivě očekávám, jak se se Survivorem, popasovali ti Novozélanďani :D

Zhodnocení hráčů, podle toho jak mě bavili:
+ Phoebe - Nejoblíbenější hráčka série. Její boj a rozvrat Vavau sice v důsledku závěrečné třetiny trochu mrzí, ale zahrála to prostě skvěle. Škoda, toho "podrazu produkce".
+ Craig - neskutečně bavil, i když z počátku působil trochu otravně, Jeho výkony v soutěžích byly famózní
+ Kate - prostě sympatická hráčka se zajímavou barvou hlasu. Ono k ní moc nejde napsat, ale tak nějak člověku vůbec nevadilo, že tam ani moc nenahrála.
+ Nick - sice až moc tlačil na pilu, ale o to zábavnější bylo jeho hru sledovat
+ Sue - bavil mě její přístup ke hře.

+/-Jennah-Louise - v té závěrečné třetině mě docela bavila její snaha hrát
+/- Brooke - stejně jako u Flick se mi líbilo, jak hru měli, alespoň zdánlivě, pod palcem. A tolik mi její komentáře nevadily
+/- El- byla docela nevýrazná, ale z těch posledních hráčů mi aspoň nevadila
+/- Evan - dostat se dál, možná by i bavil. Takto nikdo netuší.
+/- Tegan - no, nebýt Nicka, tak o ní asi nevím, ale nevadila mi :D
+/- Peter - sympatický hráč, ale trochu zbytečný
+/- Conner - asi i on asi čekal od sebe víc, trochu zklamání
+/- Andrew - trochu to přehrál, ale vlastně v jistých bodech i docela bavil
+/- Flick - trochu mi vadilo její arogantní vystupování. O hře měla páru, ale stejně jako u Kristie se to občas nedalo moc poslouchat.

- Kristie - skvěle obhájená kmenovka, ale mě prostě tato hráčka v těch zpovědích děsně iritovala. Na tom jeden díl nic nezmění.
- Matt - všechno věděl, všechno měl v cajku a celou hru byl úplně mimo.
- Des - popravdě si ho už moc nepamatuju :D
- Rohan - pro mě hráč zajímavý jedinou věcí a to aliancí s Phoebe :D
- Barry - zbytečné místo
- Kat - neskutečně nesympatická
- Bianca - taky si ji moc nepamatuju :D
- Kylie - Nemusel jsem ji. Pozitivní osoba, ale takovým divným způsobem.
- Sam/Lee - mi přišlo, že v závěru co vypustili z huby, byl blábol nejtěžšího kalibru.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
avsman19
Příspěvky: 54
Registrován: 12 lis 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: 2. AO, 6. Amazon, 7. PI, 8. AS, 10. Palau, 13. CI, 15. China, 16. FvF, 17. Gabon, 18. Tocantins, 19. Samoa, 20. HvV, 25. Philliphines, 27. BvW, 28. Cagayan, 30. WA, 31. SCH
Nejoblibenější hráči: BR, Parvati, Ethan, Rob C., Yau-Man, Tom W., Terry, Yul, Ozzy, Amanda, J.T., Coach, Penner, Brenda, Malcolm, Denise, Vytas, Hayden, Tayson, Spencer, Tony, Josh, Jeremy, Mike, Tasha
Nejméně oblíbené série: 5. Thailand, 9. Vanuatu, 14. Fiji, 23. SP

Re: AU Survivor S3 - EP26 - finále

Příspěvekod avsman19 » 11 lis 2016, 21:08

Musím říct, že toto Australské pojetí Survivora mě naprosto dostalo a zapůsobilo jako svěží vítr "trosečnictví", jak ho asi většina fanoušků máme rádi a často nám v poslední době chybí v US verzi. Z počátku mě docela dostal formát - 55 dní s 24 hráči?? To trochu přehnali, ne? - ale ukázalo se, že to na hru mělo velmi poztivní dopad (za což z velké míry může i podařený cast) a tu porci dílů jsem si užíval bez pocitu nudy a nesmyslného vyplňování.

Překvapily mě některé originální twisty, které jsme ještě v US verzi neviděli i rozumné používání twistů již viděných (HII, Exile beach apod.). Jediný twist, který hru trochu pokazil a ochudil nás o zřejmě zajímavější post-merge část, byla masivní odměna v podobě jakéhosi draftu nejlepších hráčů. Důsledkem byla nevyhnutelná ztráta několika zajímavých hráčů (Craig, Phoebe...následně i Kate, Sue).

Finálová epizoda byla opravdu neskutečná a ještě teď nechápu, jak dobře to Kristie zahrála. Drtivou většinu hry byla otravná a protivná, ale tím, jak se prezentovala v posledním díle, mě přiměla na to zapomenout a celkem jí i fandit - porota to měla očividně stejné, jako já, a vítězství ji přisoudila vcelku jednohlasně (El by jinak 100% nehlasovala) - prostě WOW. Oproti tomu Lee to v posledních dílech hodně zazdil a z toho fajn sympaťáka, kterému jsem výhru přál, se stal nefanditelný mrzout bez špetky obhajitelné strategie.

Hráči, které bych rád viděl znovu, pokud by se v AU dostali k all-star řadě (nebo lépe, natočila se US-AU kombinovaná all-star řada):
- Brooke - silná ve všech aspektech hry
- Craig - silný stratég, dobrý v soutěžích, vtipný
- JL - měla slabší chvíle, ale i tak si myslím, že jde o chytrou hráčku, která kvality má
- Kate - sympaťačka, která udělá pro výhru vše
- Lee - sympaťák, silný v soutěžích, slabší strategicky
- Nick - silný stratég, kterému by druhá šance velmi slušela
- Phoebe - silná hráčka
- Sue - chytrá a zajímavá starší hráčka, která hře rozumí

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

Re: AU Survivor S3 - EP26 - finále

Příspěvekod jukab » 12 lis 2016, 20:00

Nakonec jsem neodolal a poslední díly zkouknul - a rozhodně nelituju. Až na pár nebo dva páry dílů po sloučení skvělá série a to hlavně díky mnohem většímu počtu dílů než má originální verze - díky tomu jsem si oblíbil víc jak polovinu castu, což se mi v US verzi nikdy nestalo. Díky Flick byl konec řady mnohem výživnější, než jsem po 18. dílu čekal a poslední díly překonaly očekávání skoro ve všech směrech.

Plusy:
+vlastní cesta Australanů při zachování hlavních aspektů hry
+skvělý cast, stále bych dal do půlminutky dohromady všechny hráče
+intro, moderátor (i mu odpustím to zbytečné kolovrátkování o potřebě velkých tahů mezi 14. a 18. dílem)
+nové soutěže....třebaže US verze natočila řádově víc dílů, recykluje je, kdežto Aussíci to udělají po svém
+několik parádních blindsidů
+délka

Mínusy:
-nudný děj mezi vyřazeními Kate a JL
-hodně silný twist, který Saanapu následně zužitkovali k likvidaci Vavau (ne že ti by se v případě výhry zachovali jinak, tady by bylo nejzajímavější, kdyby vyhrála Aganoa, možná by pak paradoxně to TOP3 nedošli 3 její hráči :)
-hodně hráčů na začátku i občas v průběhu hry zcela neviditelných, to by chtělo doladit a bude z toho dokonalost



K vítězce: ani já Kristie většinu hry nějak nemusel, ale ta její sebedůvěra na závěrečný finiš mě dostala. Jako fanynka hry určitě tušila, že závěrečná soutěž bude na výdrž a že by její šance nemusela být malá, oproti třeba starší korbě Leeovi. Ty slzičky a prošení na konci si mohla odpustit, ale dohnala to pak před porotou. Tak drtivé vítězství jsem nečekal, ale rozhodně gratuluju!

A už se těším na další rok na novou sérii, jestli si to Australani budou zase takhle dávat, tak snad ještě víc než na tu originální :)

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: AU Survivor S3 - EP26 - finále

Příspěvekod Radix » 05 pro 2016, 13:46

Finálová epizoda byla velice povedená a snad první zajímavější od sloučení, což je ale dáno nečekaným vzepětím Kristie. Ohromně potěšil závěrečný souboj o imunitu. Borneo na mě dýchlo. :) Extra motivace v podobě blízkých byla super. :idea: A "sadistické" umístění na útesu byla solidní třešnička. Kristie parádně zabojovala a urvala to. Myslím, že bez přítomnosti svého otce by prohrála. Potom dle očekávání vzala do finále Lee.

Co se FTC týče, tak to byla pecka! :shock: Co se stalo s Kristie nechápu, ale jsem za to moc rád! Nebo respektive to možná i chápu, protože už Kristie nic nehrozilo a její úzkost byla ta tam. Každopádně její vystoupení patří k tomu nejlepšímu, co jsem na FTC kdy viděl. :idea: Ještě navíc v kontrastu s tristním výkonem Lee. Když se na to zpětně podívám, tak edit její vítězství docela i naznačoval, ale v průběhu hry jsem jí prostě nevěřil. Ani mezi moje favority nepatřila. V kontextu FTC jsem za její vítězství ale velmi rád, protože tak dá směr dalším hráčům, aby hráli, což by vítězství Lee/El rozhodně nedalo (obdobně jako Rich v Borneu).

Co říci závěrem k Australian Survivor? Určitě má velký potenciál i do budoucna a rád se na další série podívám. Je zde spousta pozitiv, nicméně potřeba je vidět i negativa.

K jednotlivým hráčům:
Des :evil: - taktika jako Chicken v Číně nemohla dopadnout jinak, a to jsem mu po jeho úvodní zpovědi docela věřil
Bianca, Evan :? - měli potenciál hrát, ale vyletěli příliš brzy
Peter :oops: - sympaťák, škoda quitu
Barry :cry: - nechtěl hrát
Tegan :? - bez Nicka bych si jí skoro nevšimnul
Rohan :-| - vcelku zajímavý, ale možná to bylo díky Phoebe
Kat :heat: :arrow: - ohromně nesympatická
Andrew :D - arogantní vystupování, ale chtěl hrát a dost mě i bavil
Craig :idea: :( - velký oblíbenec, fyzicky i sociálně skvělý, dost mě bavil
Phoebe :idea: :( - hrála výborně, fandil jsem jí, ale doplatila na twist produkce
Conner :) - měl potenciál, fandil jsem mu, ale zdálo se mi, že se toho trochu zalekl
Kate ;) - silná osobnost, taky jsem jí fandil, velká škoda
Nick :idea: - hodně jsem mu fandil, ale bohužel v tomhle castu moc tlačil na pilu
Kylie, Sue :) - sympaťačky, které byly pro mě překvapivě silné fyzicky, herně slabé
Jennah-Louise :-| - začala hrát až dvě epizody před vyřazením, jinak mohla být zajímavější
Brooke :idea: - docela jsem jí fandil, protože věděla, co chce, hrála dobře a i fyzicky na tom byla dobře, měla to dlouho pod kontrolou, ale nedotáhla to
Sam, Matt :) - sympaťáci, Sam moc nehrál, Matt byl celou dobu mimo, ale nakonec mohl být ve final four nebýt Flick
Flick ;) - zpočátku nesympatická, později jsem jí i docela fandil, dobře rozeznala, že Brooke to má pod kontrolou a že s ní nemá šanci, ale když pak byla ve stejné situaci s Lee a El, tak se nedokázala rozhoupat, aby flipla
Lee, El :) - očividně měli velice dobrou sociální hru, když je Flick zachránila bez jejich snahy, Lee byl výraznější a víc mě bavil, ale ke konci mě trochu štval, jak mluvil často o morálce
Kristie :shock: :idea: - nakonec zasloužená vítězka, ale hrát hru na to, že vyhraju závěrečnou IC je hodně riskantní, nicméně jí to vyšlo a na nic dalšího se historie neptá

+ povedený casting - každý soutěžící byl jedinečný, nezaměnitelný, což je velká síla a pomohlo to v zorientování se mezi 24 hráči
+ snaha vnést vlastní prvky při zachování originálního formátu hry (soutěže, twisty)
+ vyváženější edit zaměřený více i na charakter hráčů než jen na hru samotnou, takže divák snáze k soutěžícím "přilne"
+ velice povedený začátek hry

+/- moderátor - byl svěžím prvkem, hodně lidský, nicméně občas se snažil natlačit hráče, aby víc hráli, až příliš; měl jednu intonaci, nic nezdůrazňoval, ale to je něco, co se dá naučit
+/- délka - 24 soutěžících, 55 dní na ostrově, tedy 26 dílů a 26 hodin sledování; ze začátku byly díly snáze stravitelné, později už jsem se ale víc a víc díval, kolik že mi to zbývá minut do konce dílu, což je hlavně způsobeno nezáživnou hrou; klidně bych zachoval podobný formát, ale v průměru bych nechal na díl 45-50 minut
+/- vítězka - ačkoliv jsem v konečném důsledku rád, že vyhrála Kristie, jsem si vědom toho, že spousta lepších hráčů vypadla dříve a Kristie jednou zachránil twist produkce

- extrémně silný twist při sloučení ze tří kmenů na dva, který pak vedl k předvídatelnému ději (neustálé prohry Vavau) a vyřazení velké spousty zajímavých hráčů
- ostrakizace hráčů, kteří chtěli hrát hru
- slabá druhá polovina hry (čest výjimkám v podobě flipu Flick a finálového dílu s neuvěřitelnou Kristie)
- chybějící reunion
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

AU Survivor S3 - EP26 - finále

Příspěvekod sheldom » 22 dub 2017, 09:45

Nakonec to byla velmi kvalitní řada, konečně se to Australanům povedlo. ;)
Jsem velice rád, že se dočkáme i další řady. Moderátor byl nakonec výborný. Škoda jen toho velkého twistu při slučování ze tří kmenů do dvou, to se produkci moc nepovedlo a my jsme tím přišli o spoustu zajímavých strategických hráčů, kteří mohli hru po sloučení okořenit. :)
Počet dílů byl tak akorát, US Survivor mnohdy uteče jako voda, což je škoda. Naopak česká nebo slovenská verze je až moc uměle natahovaná, což je velká škoda. Australani se vešli hezky doprostřed se 26 díly, 26 dílů je akorát na oblíbení si několika hráčů, pochopení a zapamatování si téměř všech. Jen bych tam nechtěl být 55 dní, to mi přijde opravdu moc.
Z finálové trojky jsem nakonec rád, že to vyhrála Kristie. Sice byla téměř celou dobu neviditelná, ale bylo to v té kombinaci nejlepší rozhodnutí.
Australský Survivor má velký potenciál, těším se na další řadu. Když produkce nezkazí hru velkými twisty, mohlo by to být ještě lepší. :)
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

AU Survivor S3 - EP26 - finále

Příspěvekod Dejvy » 13 pro 2017, 16:09

Ja Vám neviem. Kristy že by si to zaslúžila? Zaslúžila si to za FTC, to určite, tam som čumel ako puk a jednoducho vyhrať musela. Ako správny fanúšik hru pozná a vedela čo chcú ludia počuť. Naopak Lee bol taký nemastný, neslaný (vlastne už pár dielov), že sa mu ani fandiť nedalo.

Ale... Kristy síce tvrdila, že to bola jej taktika atd. atd., ale podla spovedí pochybujem. Neurobila pomaly žiadny veľký ťah a takmer aj vypadla ešte v pre-merge a zachránil ju asi twist. Ale vrátme sa ku koncu hry, neurobila žiaden ťah, mala štastie, že si to Flick sama posrala a potom ju zachránil a finálna hra o imunitu (tú, ale zvládla na 1*, klobúk dole). V podstate bola stále v strede a dva tábory tam medzi sebou bojovali (čo by bola taktika dobrá, ale pochybujem, že to tak celý čas plánovala).

Ako ste tu niekoľko krát spomínali, po zlúčení tam chábala Pheobe aj Craig, títo dvaja by tomu dali úplne iný level a určite by sa tam neviezli ludia len tak. Dúfam, že v druhej sezóne na ktorú teraz idem vynechajú ten twist s mocou určovať členov kmeňa (vtedy sa mi páčil, ale nakoniec hre len uškodil).

Celkovo sa mi sezóna páčila, páčilo sa mi tých 26 epizód aj s väčšou stopážou lebo som viac spoznal hráčov a viac sa do toho vžil ako v US Survivor kde sa točí dokola len jedna, druhá súťaž, hladanie HII a TC. Takže tak. Moderátor perfektný, pre mňa lepší než súčasný Jeff a verím, že keď budú sezóny pokračovať príde aj All stars kde uvidíme Nicka, Craiga, Phobe minimálne, ale celkovo tam bolo dosť adeptov na návrat.

Neviete aké čísla má AUS Survivor v ich krajine čo sa týka sledovanosti? Či to má perspektívu.
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Kalam
Příspěvky: 68
Registrován: 03 říj 2015, 10:38

AU Survivor S3 - EP26 - finále

Příspěvekod Kalam » 11 črc 2018, 11:17

Tak jsem se po dvou letech trpělivosti a okusování nehtů dočkal a znám vítěze.Poctivě jsem si počkal a vyhnul se spoilerům a byl jsem totálně v šoku.Kristie jsem na vítězku netipoval ani náhodou a k tomu jsem jí to v závěru ještě přál.Na konci všem ukázala, že to je super fanoušek survivora a takovýmu člověku to prostě musím přát.Závěrečná řeč neměla chybu,takhle se obhajuje hra.Fakt tleskám...Ona vlastně ve final four tu Flick nemohla pustit rozdělat oheň,protože Lee byl jediná naděje jak urvat vítězství,proti El a Flick by neměla šanci ve finále....ale takový drtivý vítězství nad Leem,super zakončení kde porota ukázala že se neřídí emocema,ale dokáže ocenit hráče kterej si stojí za svojí hrou a dokáže si jí obhájit což Lee absolutně nezvládl.....Všem moc děkuju za tvorbu titulků,především ItalianManiac...no a těším se na další řadu o který jsem slyšel,že je ještě o level lepší než tahle.Takže natěšenost je obrovská...Já si zase klidně dva roky počkám,stálo to za to...

Megis
Příspěvky: 89
Registrován: 12 zář 2014, 20:39

AU Survivor S3 - EP26 - finále

Příspěvekod Megis » 11 črc 2018, 17:08

Já jsem v šoku, a to hned ze dvou důvodů:

1) Vítězství Kristie: dobře, vyhrála závěrečnou imunitu a relativně slušně dokázala obhájit dost slabou (spíš žádnou) taktickou hru. Kecy o tom, že to všechno byla taktika, jí ale fakt nežeru. Přece jenom jsme viděli její proslovy a tam byla dost bezradná a utrápená, vůbec nevěděla, co si počít. Hrát slabou a neurotickou osobu není špatná taktika, ale jestli to člověk nemá podpořené celým editem (proslovy na kameru ...), tak to prostě taktika není, jenom dobře volená slova na kmenovce.

2) Reakce tady na fóru: to jako opravdu chceme, aby Survivora začali vyhrávat lidé, kteří se do finále dostanou ani nevědí jak? Lee byl sice dost nesnesitelný a arogantní, ale i tak hrál prostě líp, celou hru měl absolutně pod palcem minimálně 2 osoby, v soutěžích byl silný, v táboře platnější... Dokonce i uznal, že hrát úplně upřímnou hru prostě nejde. Jestli Survivor začnou vyhrávat random lidé (schválně neříkám hráči) stylem "budu se držet 55 dní jak ocásek power couplu a budu se spoléhat, že poslední soutěž o imunitu vyhraju", tak to potěškoště :-?

Série jako celek byla jinak na dost vysoké úrovni, i přes větší počet dílů hodně bavila (narozdíl od většiny nových sérií US Survivora). Moderátor je úplně někde jinde než Jeff Probst, který už neskutečně dlouho přesluhuje. Soutěže byly super, finálový díl s Rites of Passage i vyhlášením výsledků naprosto luxusní + otázky poroty (v kontrastu s otřesnými diskuzemi z posledních US sérií mi fakt chyběly). Škoda jen chybějícího Reunionu :-| .

Top 3 hráči:
Phoebe - prostě taktický mistr této série, tu bych rád viděl klidně několikrát znovu :)
Nick - super hráč se zápalem a vtipem
Craig - hodně zábavný hráč

Bottom 3 hráči:
Kristie - prostě omyl, který nikdy nepochopím :(
Barry - spletl si soutěž, do Survivoru fakt ne, jinak ale sympaťák
Kat - ta byla neskutečně otravná

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

AU Survivor S3 - EP26 - finále

Příspěvekod jukab » 11 črc 2018, 18:56

Megis píše:Source of the post Jestli Survivor začnou vyhrávat random lidé (schválně neříkám hráči) stylem "budu se držet 55 dní jak ocásek power couplu a budu se spoléhat, že poslední soutěž o imunitu vyhraju", tak to potěškoště :-?


Z diváckého pohledu nuda, ale z hráčského to není vůbec špatná strategie. Hraju s power-couplem = mám trojku, rozhodnutí dělá pár, já se za ně schovám, blindsidy budou mířit spíš na ně a jestli v porotě neskončí hráči typu Johna ze Samoy, mám bez větší námahy slušnou šanci. Pokud jsem navíc marný v soutěžích, není důvod mě vylučovat, pokud jsem emotivní, další plusy u poroty. U Kristie mám doteď otazník, jestli to takhle chtěla, nebo prostě během soutěže vyzrála

Megis
Příspěvky: 89
Registrován: 12 zář 2014, 20:39

AU Survivor S3 - EP26 - finále

Příspěvekod Megis » 11 črc 2018, 19:33

Jak jsem psal výš, viděl jsem silný kontrast mezi tím, co prezentovala na závěrečné kmenové radě a tím, jaké měla proslovy na kameru v průběhu celé hry, nemám z toho pocit, že by to měla nějak naplánované nebo že by to bylo součástí její strategie. Proto mi jako vítězka vůbec nesedí. :???:

OneSurvivor
Příspěvky: 7
Registrován: 02 led 2018, 12:52

AU Survivor S3 - EP26 - finále

Příspěvekod OneSurvivor » 13 črc 2018, 10:47

Takže moje hodnocení:
Směju se tady některým názorům, takže Survivor je přece o tom přežít, přelstít, přehrát a to přesně Kristie dokázala, na konec se můžeš dostat rúznou taktikou a nakonec to sami porotci na konci svým jednoznačným hlasováním potvrdili (moje spekulace: hodně porotců přesvědčila na poslední kmenovce, původně se domnívám že by jich dost hlasovalo pro Leeho) Tady se není se o čem bavit a pro mě je Kristie Survivorka na 150% procent. Samozřejmě, Lee byl taky skvělý, hrál více socální hru, měl alianci,byl v páru, vyhrával více imunit ale jenom o tom soutěž není i když takových vítězů s takovou taktikou bylo v historii plno.

Ano, i já jsem Kristie (pro většinu lidí a soutěžícíh outsiderka, nesympatická) na začátku soutěže rozhodně netipoval že by vyhrála ale to je přesně kouzlo této hry - you never know.

Pro mě poslední epizoda a hlavně finální imunity challenge naprosto epická a řadím ji do svý top 3 v historii všech Survivorů.

Ano, škoda jenom Reunionu.

Moderátor AUS surv. výborný, pro mě o něco lepší mít 39 než 55 dnů (USA s - větší dynamika), potenciál velký.

Chtěl bych poděkovat za skvělou práci ItalianManiacovi a spol. a za dokončení titulků této řady a těším se na další sérii.


Nějaké video těsně po konci soutěži z dojmy soutěžících existuje pls (něco jako reunion) ?

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

AU Survivor S3 - EP26 - finále

Příspěvekod Survivorfans » 14 črc 2018, 19:21

Nebudu tu opakovat všechno dokola to co dost lidí přede mnou, ale něco málo přidám :mrgreen:. Australian Survivor se mi hodně líbil, dokonce víc než poslední série z amerického survu. Uvidíme v budounu jak budou vypadat další série, ale potenciál tam je hodně slušnej. :)
Líbí se mi, že australani pěkně mixujou "old school" survivory s novějšími sériéma, kde už je to jenom o taktice. Mají spoustu dalších zajímavých soutěží a twistů, který sou navíc originální. :idea:
Finále je nejlepší nebo min. patří k nejlepším ze všech survů co sem viděl. :beer:

Je jenom škoda, že hodně velkej vliv měl twist kdy se sloučili kmeny ze 3 na 2, protože odešli zajímavý hráči a sloučení by s nima určitě bylo výrazně zajímavější. Do tý doby to bylo slušně rozjetý a hodně mě to bavilo, opravdu je škoda tý zabitý a nudný části po sloučku.

Kristie má styl hry, kterej je nudnej a neuznávám ho, ale neni jediná kdo podobně vyhrál. Navíc když je tolik lidí a dní, tak se moc nedá čekat dominantní vítěz typu Boston Rob, Parvati nebo třeba Tony.
Od odchodu JL a Brooke mi bylo celkem jedno kdo vyhraje, jen jsem více fandil Leemu. Ten totiž v soutěžích držel Aganou, pak na konci byl taky hodně dobrej a navíc byl opravdu čestnej - tedy se opravdu toho držel a nezůstalo to jen u keců. Kritiku jeho chování s jinýma místníma diskutujícíma nesdílim, přišel mi pořád v pohodě.

OneSurvivor píše:Source of the post Takže moje hodnocení:
Směju se tady některým názorům, takže Survivor je přece o tom přežít, přelstít, přehrát a to přesně Kristie dokázala, na konec se můžeš dostat rúznou taktikou a nakonec to sami porotci na konci svým jednoznačným hlasováním potvrdili (moje spekulace: hodně porotců přesvědčila na poslední kmenovce, původně se domnívám že by jich dost hlasovalo pro Leeho) Tady se není se o čem bavit a pro mě je Kristie Survivorka na 150% procent. Samozřejmě, Lee byl taky skvělý, hrál více socální hru, měl alianci,byl v páru, vyhrával více imunit ale jenom o tom soutěž není i když takových vítězů s takovou taktikou bylo v historii plno.


Já bych tady u některých názorů logiku nehledal, protože je tu uznávaná Sandra, která těží z toho jak je fyzicky marná a že v obou vítězných sériích měla štěstí na většinový kmeny. Zatímco taková Vecepia, která předvedla tu samou nebo ještě lepší hru jako 1. je tu kritizovaná.
Jinak z těhle "skrytých hráček" nejvíce uznávám Cirie, která to bohužel nikdy nedotáhla do finále, i když k tomu mimo HvV neměla nikdy daleko.

boxi22
Příspěvky: 5
Registrován: 10 říj 2015, 20:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs Villains, Cagayan, All stars, Australian
Nejoblibenější hráči: Colby, Brenda, Jerri, Jenna, Russel, Tony
Nejméně oblíbené série: Thailand, Markézy

AU Survivor S3 - EP26 - finále

Příspěvekod boxi22 » 05 srp 2018, 23:07

Povedená série Survivora.

Co se líbilo:
+Cast
+Zvraty ze strany štábu
+Blíže ke kořenům Survivora

Nelíbilo:
-Díly byly delší než se do nich vešlo. Dost se řešila taktika, ale bylo to takové pořád dokola stejné. Na druhou stranu lepší, než sledovat celý díl, jak vaří (viz trapný český robinson)
-Výherce - Přišlo mi, že v porotě sedí dost nepřejících egoistických lidí (Matt, Nick, Kylie, JL) a dali to tomu horšímu. Kristy nepředvedla vůbec nic, marná v soutěžích, marná sociálně, žádný tah, jen proplouvala a až ke konci mohla trochu rozhodovat ale pouze jako rozhodující hlas. Jednoduše měla štěstí, že tu poslední soutěž vyhrála (štěstí v tom smyslu, že by jinak šla). Sice klobouk dolů za výkon v poslední soutěži, ale jen za tohle to vyhrát neměla.

supertom96
Příspěvky: 4
Registrován: 01 čer 2017, 19:12
Nejoblíbenější série: China,Micronesia - Fans vs. Favorites
Nejoblibenější hráči: James,Jonathan,Russell,Terry

AU Survivor S3 - EP26 - finále

Příspěvekod supertom96 » 14 srp 2018, 20:50

Jak mohla vyhrát Kristie? Měl jsem ji rád, ale vyhrála jen finálovou imunitu. Pak sice měla parádní kmenovku (možná i díky tomu,že viděla tátu), ale jen se vezla a o hře občas vubec nevěděla. Vypadalo to, že se porota rozhodovala jen podle FTC.... Lee byl loajální a hrál férovou hru (což moc lidí v moderním survivoru neumí a to na něm nejvíc oceňuju). Drtil soutěže jak kmenové, tak pak i individuální. Nechápu, jak mohl dostat jen jeden hlas. Dost výsměch.

Uživatelský avatar
Merengues9
Příspěvky: 20
Registrován: 08 zář 2013, 15:58
Nejoblíbenější série: The Amazon, Pearl Islands, All Stars, Panama, Cook Islands, China, Micronesia, Samoa, HvV, Philippines, Cagayan, WaW.
Nejoblibenější hráči: Jonny Fairplay, Russell Hantz, Yul Kwon, Tony Vlachos, Parvati Shallow, Boston Rob, Richard Hatch, Rob Cesternino, Shane Powers, Jonathan
Penner.

AU Survivor S3 - EP26 - finále

Příspěvekod Merengues9 » 06 dub 2020, 22:57

Skvělá řada Survivora. Od HvV jsem se tak dobře nebavil.
I'm gonna make him an offer he can't refuse

Uživatelský avatar
Audrina
Příspěvky: 32
Registrován: 31 led 2014, 15:42

AU Survivor S3 - EP26 - finále

Příspěvekod Audrina » 01 srp 2021, 10:55

Tahle diskuze je celkem mrtvá, protože každý normální divák už sérii viděl před lety. Nedá mi to ale se taky vyjádřit.

V první řadě musím říct, že mě australský Survivor opravdu hodně mile překvapil. Rozhodně mě bavil o hodně víc, než poslední série americké verze. Australani dokázali najít dobrý cast, přinést zajímavé soutěže a propojit old school Survivora s novými twisty.

Za mě zásadní body, které bych chtěla vyzdvihnout
- Povedený cast - hodně zapamatovatelní hráči a spousta z nich má i potenciál do budoucnosti - určitě bych vyzdvihla Phoebe, jejíž vyřazení mi lehce zlomilo srdce :D
- Super soutěže a v individuální části musím pochválit i samotné hráče. Spousta z nás si určitě všimla, že v posledních letech v americké verzi jakákoli vytrvalostní soutěž skončí do 30 mnut. Tady každá vytrvalostní soutěž trvala několik hodin a to jsou opravdu obdivuhodné výkony. Když vezmu v potaz, že i Sue vydržela na sloupu hodinu! Američani by se nad sebou měli zamyslet.
- Spousta lidí si tady pochvaluje délku dílů. Musím říct, že za mě to občas bylo až moc dlouhé. Stačilo by mít díl do 50 minut.

Zároveň mě hrozně překvapila reakce fóra na vítěze. Za mě je to nezasloužená výhra. Kristie hrála dobře na FTC, ale jinak bylo utrpení se na ní koukat. Její kecy, že o byla vše strategie...nevěřím ji ani trochu. Chápu, že strategie neviditelnosti může zabrat, ale jak jsem psala, nevěřím, že to byla účelově strategie. Kristie měla víc štěstí než rozumu. A vsadit kartu na to, že vyhraje poslední soutěž....za mě prostě ne.
Ani jsem moc nepochopila tu náklonnost ze strany poroty. Za mě by si to vítězství zasloužil Lee víc. Ať už díky své fyzické kondici, tak i skvělým sociálním schopnostem. Dokázal se dostat do finále, i když na něj jako hrozbu lidi upozorňovali od TOP7 (možná i dřív).

Každopádně se už teď těším na další série, na které se určitě v nejbližší době podívám

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

AU Survivor S3 - EP26 - finále

Příspěvekod Yedko » 15 pro 2021, 02:10

Jde vidět, že klasicky tu spousta lidí přes své ego nepřekousne přiznat si, že vás Kristy absolutně přejela a to jste se na ní dívali z gauče z pohodlí domova. Já se to přiznat nebojím - opravdu úžasná práce a když jsem zpětně začal přemýšlet nad tím jak hrála tak mi to všechno zapadalo. To je rozdíl mezi geniálním hráčem a průměrnou plevzou, která chce jen vidět slepě velké tahy za každou cenu. Stejný problém jste tu měli i s některými hráči v RO. Ona hrála hráče. Věděla, že je potřeba se na hráče, kteří chcou dělat nějaké velké hráče vysrat a postupně je potopit, protože věděla, že se nakonec před nimi dokáže obhájit a dají ji hlas. Ne aby s něma šla do finále a tam by to nakonec dopadlo, že by ji její sílu neuvěřili a hráči jako Lee/El by ji nedali hlas protože zRaDyLa AlYjAnCy. Věděla, že do finále potřebuje Lee, kterého naprosto přeargumentuje. Doufala v závěrečnou challenge na vytrvalost. Jak jsem se dočetl z jejího pozdějšího vyjádření tak proti ní dost hrálo těch 55 dní, kdy to přestávala dávat psychicky - víceméně to samé co řekla na FTC. To ti když máš takový plán fakt nepomůže a dokážu si představit, že pak vypadáš zmatečně, nebo jsi pod tlakem ostatních a raději všechno všem odkýváš. A vyčítání brečení a škemrání u boje o imunitu? To fakt běžte do hajzlu. Jestli vám po více než šesti hodinách v tomto pekle vadí pokus o zmanipulování člověka, když ji vyčítáte neaktivní hru a ten slib co u toho škemrání dělá chce stejně dodržet - to už je fakt od vás vrchol. :) Za mě se stala Kristy asi nejlepší ženskou trosečnicí US/NZ/CZ/SK/AU (do 3.série) vůbec a je to jeden z pěti lidí co jsem v Survivoru uznal, že byli v náročných podmínkách chytřejší než já v teple a suchu. ÚŽASNÁ PRÁCE, gratuluju moc!

A když jsme u těch superlativ. Po nějakém 20.díle jsem měl chuť se na australský survivor definitivně vysrat a označil jsem ho za horší než RO a těsně lepší než Trosečníka.... no... finálový díl této série se stal nejlepším dílem Survivora vůbec. Nejlepší challange s epickým umístěním a hlavně ta úžasná - historicky nejlepší - obhajoba v kombinaci s dobrým střihem, prvním využitím rodiny v historii co mi nevadilo, rites of passage apod opravdu zachránily tuhle sérii a určitě budu pokračovat.

++ Kristy, Phoebe
+ Flick, Nick
? Matt, Brooke, Jennah-Louise, Kate, Craig, Tegan
- El, Sue, Conner, Andrew, Evan, Bianca
-- Lee, Sam, Kylie, Kat, Rohan, Barry, Peter, Des

Ty sympatie dost ukazují o kvalitě této řady, když se tu většina lidí se mnou neshodne ani na dvou ze 4/24 hráčů co hodnotím pozitivně... :D A to sám tu dávám Nicka jen protože byl zábavný, ne protože by byl dobrý hráč, jak si tu většina lidí myslí - hráč to byl přesně narozdíl od Kristy naprosto příšerný... ale aspoň hráč no :).
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...


Zpět na „Australian Survivor 2016“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti