AU Survivor S3 - EP01

Upolu, Samoa
2016
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor S3 - EP01

Příspěvekod ItalianManiac » 21 srp 2016, 12:51

Epizoda 1
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: AU Survivor S3 - EP01

Příspěvekod hozu » 24 srp 2016, 20:42

První díl nebyl špatný, nebyl úplně ohromující. Hlavní problém mám s počtem hráčů. 24 je fakt strašně moc a taky to bylo vidět na prostoru jaký dostali. Kdo prohraje bylo víceméně poznat od začátku epizody. Přesto to mělo i pár momentů, které celkem bavily.
Úvodní soutěž o oheň byla podle mého vcelku povedená, hlavně díky částí se zásobami. Byl jsem rád,že je docela potrápila i příroda, i když trochu díky vlastní blbosti.
Každopádně až se rozjede, věřím, že by to mohla být zajímavá série. První vypadnuvší nemrzí, ale radši bych pryč tu ženskou.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Re: AU Survivor S3 - EP01

Příspěvekod ItalianManiac » 03 zář 2016, 01:05

Tak se taky dodatečně vyjádřím, aby tu řeč nestála :D

Musím říct, že jsem byla po prvním díle s AU Survivorem moc spokojená. Chce to ještě vychytat nějaký mouchy, ale celkově mi ta atmosféra celého dílu připomněla starší řady US Survivora, až se mi po nich nostalgicky zastesklo. Nikdy jsem si snad neuvědomila, jak moc mi ta atmosféra „old school“ Survivora u nových sérií US Survivora chybí.

Jonathan LaPaglia odvádí "za Probsta" dobrou práci, hlavně v tom prvním díle na něm občas byla vidět trochu nejistota, ale jinak se toho zhostil se ctí. Drží se americký moderátorský klasiky, ale zároveň se snaží přinést i něco svýho. Super! :idea:

Mínusem je asi již zmiňovaný edit, který nedává prostor všem hráčům - někteří neměli za první díl ani jedinou zpověď, jiní mluvili zase skoro pořád (viď, Nicku). Nicméně kandidátů na winner's edit je víc, uvidíme jak se to vyvrbí ;)

Úvodní soutěž o oheň taková oldschoolovka, soutěž o imunitu poměrně klasická challenge posledních let (překážky, truhla, skládačka).

AGANOA dostali nejvíc prostoru (aby taky ne, když prohráli).
:idea: - El, Lee, Rohan
:down: - DES!!! (tak 80 % jsem mu nerozuměla a musela jsem si nechat repliky přepsat od lidí z redditu), Evan (slizoun), Kat (drama queen)
:? - Kristie, Phoebe (prakticky neviditelné)

SAANAPU se začíná zajímavě tříštit do aliancí, zatím asi můj nejoblíbenější kmen.
:idea: - Bianca (dobrý nápad s tou profesí, ale možná to až moc přehrávala), Conner, Kylie (superžena), Matt, Sam
:down: - Flick (nesympatie už od začátku), Brooke (byla neviditelná, ale je jasný, že bude Fliččin puppydog)
:? - Peter

VAVAU měli asi nejmíň screentimu a zároveň nejnevyváženější.
:idea: - Kate (sice byla neviditelná, ale fandím jí), Sue (badass grandma), Nick (zatím mě baví, ale asi mě brzo začne štvát)
:down: - Andrew (slizoun, ale vypadá na masterminda), Craig (moc afektovanej)
:? - Barry, Jennah-Louise, Tegan - všichni prakticky neviditelní

Sečteno a podtrženo, za mě spokojenost, první díl příjemně překvapil! :hungry:
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Empli
Příspěvky: 71
Registrován: 30 dub 2015, 15:37
Nejoblíbenější série: S7, s8, s12, s13, s15, s16,s 18 s20, s25, s28, s31
Nejoblibenější hráči: Brenda, Amanda, Parvati, Aimi, Taj, Denise, Kim, Andrea, Jenna, Boston Rob, Malcolm, Spencer, Greg, James, Ozzy, Ethan, Yul, Yau Man, Tom, Terry, Jonathan Penner, Mike, Joe
Nejméně oblíbené série: S4, s23, s26, s14, s5, s22, s24, s29

Re: AU Survivor S3 - EP01

Příspěvekod Empli » 03 zář 2016, 19:08

Tak za mě velká spokojenost a jestli si to udrží takovouhle úroveň, tak paráda.

Přesto bych tu našel pár nedostatků, respektive co třeba mně vadilo, ale v konečném důsledku to není nic hrozného. Trošku škoda, že se trosečník odehrává na Samoi (přece jenom tuto lokaci už známe z US verzí). Lepší by byla nějaká nová neokoukaná lokace, ale budiž. Samoa je i tak krásná, což nám dle záběrů z ní a bylo jich dost :idea: rozhodně bylo ukázáno. Mírně zklamalo i intro (nebylo nijak špatné, ale bylo zase takové veskrz americké, třeba alespoň hudbu k tomu mohli udělat jinou). Nevadila by ani o něco hezčí kmenová rada co se interiéru týče.

Moderátor se mně zatím líbí a rozhodně je to sympaťák.

Soutěže: Vcelku se mně líbila hned ta úvodní soutěž o oheň a zásoby, zajímavé provedení. Soutěž o imunitu už taková docela klasika, ale taky dobré.

Větší počet soutěžících mně vůbec nevadí. Věřím ,že po pár dílech si je zapamatuji a čím víc lidí, tak tím víc charakterů a možností jak se bude hra ubírat, takže proč ne :smile:

Kmeny: Aganoa Rozhodně zatím nejmíň sympatický kmen. Fandím tu jen : Elena, Lee, Rohan . Vůbec mně jinak nevadí, že vypadl Des. Rozhodně pro mě nejmíň fanditelný hráč ze všech účastníků této série po této epizodě.

Saanapu Zatím rozhodně nejvíc sympatický kmen. Fandím tu všem chlapům kromě Petera. Z dam pak fandím taky všem kromě Biancy.

Vavau Fandím: Andrew, Barry (hodně zajimavý klobouk či co to měl ze začátku na hlavě :D ), Craig, Nick, Sue (super babča).

Zbytek buďto nedostal moc prostoru a nebo se zatím po prvním díle nemůžu rozhodnout zda jim fandit či ne.
Potěšila jinak i taková ta atmosféra ze starých řad amerického Survivora.

Pobavila i neschopnost červených, vtipkování u žlutých a celková pohoda u modrých.

Sečteno podtrženo zatím teda hodně dobré a už se těším na další díly. :-)

joska180
Příspěvky: 1
Registrován: 03 zář 2016, 21:13

Re: AU Survivor S3 - EP01

Příspěvekod joska180 » 03 zář 2016, 21:26

Díky za titulky... moc se mi zatím líbí styl australského Survivoru....dýchla na mě atmosféra Bornea...tento návrát ke kořenům Survivora by si zasloužily i nové řady...normální lidé žádné "celebrity" a opravdu soutěže tak jak mají být....držím palce aby to Australanům vydrželo až dokonce....

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: AU Survivor S3 - EP01

Příspěvekod Radix » 19 říj 2016, 09:14

Trochu jsem se zdráhal zahraniční produkce Survivor, ale první díl australského Survivora mě vcelku potěšil, ačkoliv mi v jednu chvíli přišel až příliš dlouhý. Opět jsme v Samoe, ale tentokrát byly alespoň zvoleny jiné pláže pro jednotlivé kmeny, takže za mě super. :idea: Stejně jako ostatní kvituju úvodní soutěž o oheň v kombinaci se sbíráním zásob. Moderátor je dobrý. Má spoustu věcí od Jeffa, ale lehce tam má něco i svého. Jen nemá tak silný hlas nebo není dostatečně ozvučen, což je jediné větší minus. Nervozita je samozřejmě znát, ale vzpomeňte si na Jeffa na Borneu. :)

Taky na mě dýchl old-school Survivor. Tady má každý teoretickou představu jak hrát, ale realita je trochu jiná. :) Určitě jsem zvědavý, jak to půjde dál, ale myslím, že můžeme očekávat velkou porci chyb od těchto hráčů.

24 hráčů se mi nezdá nějak přehnaně mnoho, ještě se jakžtakž mezi nimi orientuju, což je dáno dobrým castingem, protože tady není moc zaměnitelných hráčů. Jediné, co se mi zdá, že valná většina castu je "hodná" a bude mít problémy trochu víc a lépe hrát. Nicméně to může být jen můj dojem, všichni se pak otrkají a rozjede se to. :)

IC byla taková klasika. Potěšil mě i boj s živly u Aganoa. Vavau mají super partu a myslím, že právě díky tomu se jim bude dařit. Saanapu vypadají taky dobře, ale je tam hned evidentní rozkol staří x mladí.

Kdo mě zaujal? Po pravdě mě svou první zpovědí zaujal právě Des a myslel jsem, že mu budu fandit. Nicméně svými dalšími kroky si to neuvěřitelně pokazil a připomněl mi [spoiler]ze Survivor Čína hráče Chicken, který taky nic nedělal pro kmen a pak byl logicky vyhozen.[/spoiler] Tohle prostě nechápu. Nikomu nepomůžu, aby na mě byl hned od začátku naštvaní? :cry: Ještě k tomu když první dojem je obecně důležitý. Prostě nechápu a naprosto zasloužený první boot, i když Kat mě štvala asi o něco víc. Zbytek Aganoy zatím neměl tak moc prostoru, ale tak nějak mám pocit, že zajímavě budou hrát především Evan a Phoebe. Asi budu fandit i Lee, který bude takový klasický sportovec, ale uvidíme.

Vavau mělo výraznou osobnost v podobě Nicka, kterému tak hned fandím. Ze zbytku pozitivně vystoupila snad jen cool babča Sue. Andrew asi bude hodně přemýšlivý, ale bude muset zabrat. Kromě Craiga byl zbytek prakticky neviditelný.

Saanapu má hned jasnou většinovou alianci v podobě pětky mladých, z níž mě nejvíc zaujal Conner a Sam. Flick mi není moc sympatická, ale mám takový pocit, že Brooke a Matt by mohli být zajímaví. Škoda že starší jsou hned v menšině, protože Kylie a Biance hned fandím a doufám, že se dostanou daleko, protože to s nimi může být hodně velká zábava! :idea:

Co mě ale těší je velká spousta sympatických a fanditelných charakterů. Těším se, jak se to vyvine dál! :hungry:

Favorité: Phoebe, Evan, Nick, Conner, Sam, Kylie, Bianca
Zajímaví: Lee, Sue, Brooke
Nefandím: Kat
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

Re: AU Survivor S3 - EP01

Příspěvekod sheldom » 17 pro 2016, 11:25

Na začátek musím zmínit, že jsem před touto řadou sledoval slovenský Ostrov, takže moje dojmy budou zkreslené, ale vzhledem k tomu, že se obě řady natáčely a vysílaly v přibližně stejnou dobu, není srovnání na škodu.
Už samotný ten začátek a potom i celý díl mi přišly "profesionálně" zvládnuté, jasná je inspirace a převzetí od US verze, také jsem rád, že je koncept epizody řešen tradičně RC-IC-TC a hra neobsahuje žádný nesmyslný Redemption island alias Ostrov naděje. Potěšila mě i kmenová rada, klasické listy a tužka, se kterou jde přečíst, co je na listu napsané.
Des si své zvolení způsobil sám, nemůže se chovat jako: nebudu nic dělat, ať si sami zjistí, že to dělají špatně, já si mezitím budu hrát na villaina. Moderátor zatím odvádí super práci, opět srovnání: s Marianem Mitašem, ti, co viděli Ostrov, ví, o čem mluvím.
Omlouvám se, že vyzdvihuju zrovna takové "základní" věci, ale všichni to evidentně za základ nepovažují. Ano Markízo, takhle se natáčí Survivor.
Jediná věc mi trochu vadila a to, že ta australská angličtina je taková jiná, ale snad si na to zvyknu.
Kdysi jsem viděl i první a druhý australský pokus o Survivor, tento třetí je tak 100x lepší, než oba předchozí dohromady.
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

Re: AU Survivor S3 - EP01

Příspěvekod dias258cz » 20 pro 2016, 19:33

Tak jsem to nevydržel a jelikož jsem dokoukal 33 sérii, tak jsem si pustil tohoto na zabavení.

Musím ale fakt říct, že zdali zde je někdo, kdo si není jistý, zda si tohoto survivora pustit nebo ne. Tak neváhejte!!!!
První díl byl opravdu skvělý. Takových 8/10. Nervozita u moderátora je znát, ale taky se mě líbí, že si bere něco od Jeffa P. a něco i od sebe. Samozřejmě nervozita tam jde znát, ale snad se to postupem epizod zlepší :).

Soutěž o oheň i imunitu skvělé, tam není co vytknout.
24 lidí je podle mě trošku moc. Myslím, že 20 lidí je maximum, co by měl survivor mít. Nejsem fanoušek toho, že série bude mít tolik epizod a dní. Bojím se toho, že když budou tak dlouho na ostrově, tak už jim to přestane myslet a nebudou hrát tak moc strategicky a nebude se moc na co dívat.

Ikdyby tato série byla ukrutně dobrá, tak se nechci dívat na 20 epizod! To už bude mít takový ten efekt, při kterém si budete říkat.... Už by to mohlo skončit, už bych chtěl vidět nové hráče a novou sezonu a podobně.

Kmenová rada byla fakt jak za starých časů, dost mi připomínala kmenovou radu v africe (y) :beer:

Des mohl být zajimavá postavička, ale měl začít hrát padoucha později!! :cry: To co předváděl byl nesmysl.
No, více asi toho nenapíšu, moc mi to nemyslí a mám chuť hned na druhou epizodu.

PS: Jestli se někdo dívá, tak bych chtěl vědět, zda v této sérii jsou skryté imunity nebo ne . Děkuji :) a také děkuji za titulky, ikdyž se tomu dá rozumět :)
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber


Zpět na „Australian Survivor 2016“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů