AU Survivor S3 - EP02

Upolu, Samoa
2016
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor S3 - EP02

Příspěvekod ItalianManiac » 21 srp 2016, 12:51

Epizoda 2
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: AU Survivor S3 - EP02

Příspěvekod hozu » 24 srp 2016, 20:54

Zábavnější než první část, i když prohra modrých moc nepotěšila, ale jsem zase rád, že to snad znamená, že nebude přehnaná dominance dvou týmů. I když možné je tedy všechno. Ale soutěž taková klasika posledních řad US verze.
Vcelku mě mile překvapilo, že tentokrát dostali prostor i další, na které se minule opomnělo, ale popravdě se v těch jménech stále trochu ztrácím :D . Kmenovka byla docela napínavá.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Re: AU Survivor S3 - EP02

Příspěvekod ItalianManiac » 11 zář 2016, 12:52

Titulky máme na korekci, tak zatím zase dopíšu svůj pohled na epizodu :D

Druhý díl mi oproti prvnímu přišel trochu slabší, ale pořád si drží vysoký standard. Soutěž byla dobrá, Aganoa měli super comeback a konečně něco vyhráli.
Taky jak psal Hozu, konečně dostali prostor i ti, kteří v prvním díle nebyli moc vidět (snad akorát Tegan ještě neměla zpověď).

AGANOA nemuseli na radu, přesto jsme viděli hodně z jejich života v táboře. Začíná se tam tvořit jádro aliance a Evan s Kristie budou zřejmě na řadě.
:idea: - El, Lee, Rohan, Phoebe (začíná se projevovat a zdá se, že to má v hlavě srovnaný)
:down: - Evan, Kat, Kristie (zbytečně paranoidní hned na začátku, až jsem čekala, že rozpoutá nějaký peklo jako Abi, ale nakonec mi jí bylo spíš líto)

SAANAPU prohráli soutěž a šli na radu, takže měli nejvíc prostoru. Hrajou si na happy family, ale ve skutečnosti chce vše řídit skupinka mladých v čele s Flick. Vyloučit Biancu místo Petera byla podle mě chyba - Peter chtěl přece jít sám a na vyloučení Biancy by měli dost hlasů i příště. Takhle si akorát zadělávají na další prohru nebo na to, že Peter quitne, a oni přijdou o dalšího hráče tak jako tak.
:idea: - Kylie, Matt, Sam
:down: - Brooke, Flick (ty překvapený obličeje na radě si mohla odpustit, když vyloučení Biancy zosnovala ona)
:? - Bianca (hrála dobře, bohužel začala asi dost brzo a prozradila svůj plán špatnému člověku), Conner (fandila jsem mu, ale nemusel to hned vykecat Flick), Peter (sympaťák, ale měli vyloučit jeho, když chtěl jít dobrovolně)

VAVAU - pořád má nejvíc screentimu Nick, i když už konečně mluvili i další lidi (Kate, Barry). Vypadá to, že Vavau budou dominovat v soutěžích, bohužel jsme zatím neviděli žádné náznaky potenciálních aliancí.
:idea: - Kate, Sue, Nick
:down: - Andrew, Craig
:? - Barry, Jennah-Louise, Tegan

Next time on Australian Survivor: skryté imunity!!! To bude zase podezírání v kmenech. Jestlipak si někdo zvolí neutral bag? :lol:
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Empli
Příspěvky: 71
Registrován: 30 dub 2015, 15:37
Nejoblíbenější série: S7, s8, s12, s13, s15, s16,s 18 s20, s25, s28, s31
Nejoblibenější hráči: Brenda, Amanda, Parvati, Aimi, Taj, Denise, Kim, Andrea, Jenna, Boston Rob, Malcolm, Spencer, Greg, James, Ozzy, Ethan, Yul, Yau Man, Tom, Terry, Jonathan Penner, Mike, Joe
Nejméně oblíbené série: S4, s23, s26, s14, s5, s22, s24, s29

Re: AU Survivor S3 - EP02

Příspěvekod Empli » 12 zář 2016, 23:42

Tak i s druhým dílem velká spokojenost a oproti slovenskému Ostrovu 100 a 1.

Moderátor zatím super.

Líbila se i soutěž a škoda, že Saanapu prohráli. Radši kdyby prohrál kmen Aganoa a ze hry by se poroučela Kat či Kristie. Emoční výlevy té druhé jmenované začali teda poměrně brzo, ale tak snad se už uklidnila. Jinak se mně líbilo jak si s ní promluvila Elena a za to má u mě ještě větší sympatie. Jinak Ethanovi bych taky nevěřil. Z červených se mně teď zatím zamlouvá jen Elena, Lee a Rohan.

U žlutých pobavil Craig s tím, že by si dal café latté či jak to bylo přesně. Jinak mně tam jsou všichni docela sympatičtí. Jen Andrew trochu míň.

U modrých mně nevadí, že vyhodili Biancu ta mě sympatická nebyla i když asi měli vyhodit spíš Petera. Na vyhození Biancy by později měli stejně hlasy, ale kdo ví jak by to bylo a třeba by je pak Bianca ještě později převezla. Jinak mně tu už jsou sympatičtí všichni, ale hlavně nejvíc trio Sam, Matt a Kylie.

K soutěži ještě nechápu proč se případně při tom házení Conner neprohodil s někým, když viděl, že mu to moc nejde a nebo se to nesmělo?

Zatím teda australského trosečníka hodnotím hodně vysoko a příští epizoda mně jinak ukázkami docela navnadila na sledování.

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: AU Survivor S3 - EP02

Příspěvekod Radix » 19 říj 2016, 11:52

Druhý díl byl opět velice povedený, ačkoliv mě velmi mrzí vyřazení Biancy, které jsem fandil. IC byla Survivor klasika posledních let. Konečně Aganoa zabrala a něco vyhrála. Dobrá taktika s Leem! :idea:

Kristie se začala hroutit, hodně rychle to na ní dolehlo. :shock: Velké plus má El, která jí pomohla a pravděpodobně si tak zajistila (minimálně na chvíli) i věrnou spojenkyni, protože se mi nezdá, že by Kristie měla nějak moc velký potenciál, aby skutečně hrála. Phoebe potvrzuje, že přemýšlí a je ve hře. Těším se, co z toho bude. Evana asi začínají trochu prokoukávat, ale doufám, že se tam udrží. Lee se začíná jevit lépe, vcelku tak vypadá i ten Rohan. Jen Kat bych chtěl ven.

Vavau jsou hodně v pohodě, ale Nick to nejspíš v příštím díle pokazí dle ukázek, což určitě nabourá i atmosféru, takže by snad mohl jít příště na TC právě tenhle kmen. :) Chtěl bych jen vidět, jak všichni hrají a tak nějak už tušit, kdo je s kým. Konečně jsme slyšeli i od Barryho a mladších holek, ale zatím toho nebylo tolik, aby mě víc zaujali.

Saanapu poprvé nevyhráli a místo Petera, který chtěl jít pryč i dobrovolně, tak vyhodili Biancu, což mě štve dvojnásob. :evil: Peter vypadá trochu jako adept na quit. Doufám, že se ale kousne a zkusí to tam vydržet. Většinu by měli i tak. Nejvíc by se mi líbilo, kdyby se Peter naštval a třeba našel příště HII a zametl s nimi. :D No, dobře, chci toho asi moc, ale člověk může mít přání, ne? :) Biancy je škoda, ta se mi zamlouvala.

Favorité: Phoebe, Evan, Nick, Conner, Sam, Kylie, Lee
Zajímaví: Sue, Brooke, El
Nefandím: Kat
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

Re: AU Survivor S3 - EP02

Příspěvekod sheldom » 17 pro 2016, 21:38

Opět výborný díl, nemůžu hodnotit jinak než pozitivně. Líbí se mi, že není jasné, který kmen ukáží jako další, takže to není předvídatelné. Aganoa skvěle dohnala ztrátu při házení a nemuseli jít opět na TC, což je určitě zpestření, naopak na něj šlo Saanapu a díky dobrému střihu nebylo do poslední chvíle jasné, kde půjde ven. Že odešla Bianca mě moc nemrzí, chtěla rozdělit Brooke a Flick, ale spojila se se špatným člověkem. Doufejme, že se Peter probere a začne hrát, aby to bylo zajímavější. Nedá mi to, ale musím pozitivně ohodnotit moderátora Jonathana LaPagliu, dělá přesně to, co má a není tam jen od toho, aby povzbuzoval a to se mi líbí.
Varování: v textu budou pravděpodobně narážky na Ostrov
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon


Zpět na „Australian Survivor 2016“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti